İstanbul Pomsea Şampiyonası  02:53  Meb.Yıldızlar İstanbul Şampiyonası Sonuçlandı. 02:48  Para-Taekwondo Türkiye Şampiyonası 02:46  ANALİG YILDIZLAR TAEKWONDO YARI FİNAL SONUÇLARI 02:44  Mısır da 3 Madalya 02:42  Turkish Open 2015 Sonuçlandı. 02:40  Taekwondoda Türkiye Rüzgarı 02:38  1. Avrupa Minikler Şampiyonası Sonuçlandı. 02:35  3. Kulüpler Avrupa Şampiyonu İstanbul Büyükşehir Belediyesi 02:32  Bosna Hersek’te 2’si Altın 6 Madalya  02:30  
Populer Haberler
 
 Çok Yorumlananlar
 


YILDIZLAR 2013 İL SEÇMESİ SONUÇLANDI.
Türkiye Taekwondo Federasyonu İstanbul İl Temsilciliğinin düzenlediği "İstanbul Yıldızlar Taekwondo İl seçmesi Müsabakaları" 15 - 16 Haziran 2013 tarihlerinde Bahçeköy Spor salonunda yapıldı.

İSTANBUL YILDIZLAR TAEKWONDO İL SEÇMESİ SONA ERDİ.




Türkiye Taekwondo Federasyonu İstanbul İl Temsilciliğinin düzenlediği "İstanbul Yıldızlar Taekwondo İl seçmesi Müsabakaları" 15 - 16 Haziran 2013 tarihlerinde Bahçeköy Spor salonunda yapıldı. Müsabakalara 45 Kulüpten 108 Erkek, 82 Bayan olmak üzere Toplan 190 Sporcu katıldı. İl Temsilcisi Veysel Öksüzoglu "2-5 temmuz 2013 tarihleri arasında Kayseri de yapılacak Yıldızlar Türkiye Taekwondo şampiyonasına katılmaya hak kazanan sporcularımızın ilimizi en iyi şekilde başarıyla temsil edeceklerine inanıyor, şampiyonaya katılacak kulüplerimize ve sporcularımıza başarılar diliyorum" dedi. İstanbul İl Seçmesinde dereceye giren sporcularımızın tam listesini  yayınlıyoruz.



ERKEKLER DERECE LİSTESİ


33 KG
1-GÖKHAN BULMUŞ -EGEMEN İHT
2-MUSTAFA OĞUZHAN YILDIRIM -TUZLA BLD SPK
3-EMRE ATEŞ -TUZLA BLD SPK
3-M.TAYYİP SAĞKOL -MARMARA ÜNİV SK



37 KG
1-ÖMER ÖZEREN -ALTUNÇEVİK SK
2-MUHAMMED FURKAN KOÇ -EGEMEN İHT
3-İBRAHİM YILDIRIM -TUZLA BLD SPK
3-BÜNYAMİN YAVUZ -BAĞCILAR OLİMPİK


 


41 KG
1-MEHMET KANİ POLAT -ALTUNÇEVİK SK
2-TOLUNAY SORGUN TOPÇUOĞLU -BAŞAKŞEHİR SK
3-UFUK KAYA -İST.YAVUZ SPK.
3-MUSTAFA KEREM ÖZTÜRK -SARIYER BELESİYESİ





45 KG
1-EMİRCAN TURAN -İST.YAVUZ SPK.
2-ÖMER BAYIN -CİHAN SK
3-RAMAZAN ŞAHİN -G.O.P.BELEDİYE
3-İBRAHİM GÜRBÜZ -BAŞAKŞEHİR ÜNLÜ SK


 


49 KG
1-SEZGİN TOSUN -ÜMR. KAHRAMAN SK.
2-ALP KAAN AKKAYA -VAHYETTİN YILDIRIM SK
3-HASANCAN GÜRSES -KAFKAS TAE SK
3-OKTAY ERSÖZ -RUMELİKAVAGI SK


 


53 KG
1-KAAN SOYLU   -MALTEPA BEL. SK
2-FURKAN DİREK   - G.O.P.BELEDİYE
3-İSMAİL HAKKI DENLİ   - MARMARA ÜNİV SK
3-YUSUF KARA    -CANSEY SK


 


57 KG
1-MUHAMMED TALHA AYDOĞAN -GOP ERDOĞAN
2-MUHAMMET EMİN AYDOĞDU -CİHAN SK
3-AHMET TAHA ARSLANOĞLU -YENİGÜN SK
4-ERSİN YILMAZ -İBB



61 KG
1-ERDEM KANLI -ALTUNÇEVİK SK
2-CENGİZ HAN ARSLAN -B.PAŞA YILDIZLAR SK
3-RESUL CANOĞLU -SANCAKTEPE BİRLEŞİM
4-ŞÜKRÜ YILDIRIM -EGEMEN İHT


 


65 KG
1-BATUHAN ŞAHİN -EGEMEN İHT SK
3-DAVUT GİRGİN -GENÇ FINDIKLI SK
4-FURKAN GÜNDOĞDU -GENÇ FINDIKLI SK
2-FIRAT KAYA -MALTEPA BELEDİYESİ


 


+65 KG
1-EMRE GÜL -BAŞAKŞEHİR ÜNLÜ SK
2-OSMAN GERDAN -TUZLA BLD SPK
3-DOĞUKAN YILMAZ -RUMELİKAVAGI SK
4-RESUL BUYRUK -RUMELİKAVAGI SK



 



BAYANLAR DERECE LİSTESİ

29 KG
1-ESMANUR AYDIN -NEDİM KUŞCU SK
2-NAZAY MERİÇ -İST GENCLİK SK



33 KG
1-HİLAL DEMİRCİ -TUZLA BLD SPK
2-İLAYDA BAYKAL -BAĞCILAR OLİMPİK

 


37 KG
1-EDA GÜLDEN -TUZLA BLD. SK
2-ASLI ATEŞ -TUZLA BLD. SK
3-SÜMEYRA FATMA -ALTINIŞIK ELMALI SK
4-PINAR DOĞAN -İST. GENÇLİK SK


 


41 KG
1-MERVE GÜR -SANCAKTEPE BİRLEŞİM
2-TUANNA YALÇIN -SEYRANTEPE SK
3-SEBİHA NUR ŞENLİK -TUZLA BLD SPK
4-ZARİFE ÇAĞLAR -ALTUNÇEVİK SK



44 KG
1-SÜRMELİ GİZEM YÜCEL -ALTUNÇEVİK SK
2-SEMANUR EĞİLMEZ -G.O.P.BELEDİYE
3-SELİN YILDIZ -BAĞCILAR OLİMPİK
4-SİNEM ÜSTELCİ -ATİKALİ SK



47 KG
1-MÜBERRA ZEYNEP AKMAZ -YENİGÜN SK
2-İREM EROĞLU -G.O.P.BELEDİYE
3-GÜLBEN ÇAMLICA -KAFKAS TAE SK
4-ŞULE BAYINDIRLI -İST.YAVUZ SK


 



51 KG
1-TUĞÇE YEŞİLÇİMEN -ÜMR KAHRAMAN SK.
2-ZEHRA ABAY -TUZLA BLD SPK
3-SELİME GENÇTOSUN -İBB
4-SENA NUR ERTÜRK -BAĞCILAR BEL SK


 



55 KG
1-CEREN ZEHRA ERGİN -G.O.P.BELEDİYE
2-BUKET KAPTAN -ALTUNÇEVİK SK
3-AYDANUR YILDIZ -ÜMRRANİYE  KAHRAMAN SK.
4-AYŞEGÜL GÖZEY -SANCAKTEPE BİRLEŞİM


 



59 KG
1-GİZEM ÖRDEK -İST.YAVUZ SPK.
2-GÜL SUDE KARAMUKOĞLU -İST  GENCLİK SK
3-ALEYNA ÇİFTÇİ -MALTEPA BEL. SK
4-BÜŞRA GAMZE GEYİK -ATİKALİ SK


 



+59 KG
1-BİLGEHAN ÇELİK -MALTEPA BEL. SK
2-AYŞE YAĞMUR AYVAZ -TUZLA BLD SPK
3-SÜMEYRA ÖZDEMİR -BAŞAKŞEHİR SK
4-YASEMİN NUR YILMAZ -İBB  




06:56:00
2013-06-18
Bu haber  1909  kere okundu Yazıcıya Yolla
YORUMLAR
Bu Habere Yorumunuzu Ekleyin
İsim
E-posta
Başlık
Yorum
       Tüm alanlari doldurmaniz gerekmektedir

Antrenörümüz Erdal Erdoğan

sag_resim_erdogan.jpg (12621 bytes)

 Taekwondo Siteleri

Turkiye Taekwondo Fed.

Sakin Taekwondo

Koyuncu Spor

İstanbul Taekwondo İl Temsilciliği

Performans Taekwondo

Nedim Kuşcu Spor K.

Basar Taekwondo

Yalcın Taekwondo

Untitled Document
 İletişim

İletişim

Hurriyet.www.gazetealemi.com Zaman www.gazetealemi.com Radikal www.gazetealemi.com Milliyet www.gazetealemi.com Bugun www.gazetealemi.com Turkiye www.gazetealemi.com Vatan www.gazetealemi.com Sabah www.gazetealemi.com Yeni Safak www.gazetealemi.com

 Videolu Haberler
 3.Dönem Sınavımızda Önemli Konuğumuz.  Sporcuları İle Beraber B.B.S.K de.
Iletisim   |   Anasayfam yap   |   Sik Kullanilanlara Ekle