İstanbul Pomsea Şampiyonası  02:53  Meb.Yıldızlar İstanbul Şampiyonası Sonuçlandı. 02:48  Para-Taekwondo Türkiye Şampiyonası 02:46  ANALİG YILDIZLAR TAEKWONDO YARI FİNAL SONUÇLARI 02:44  Mısır da 3 Madalya 02:42  Turkish Open 2015 Sonuçlandı. 02:40  Taekwondoda Türkiye Rüzgarı 02:38  1. Avrupa Minikler Şampiyonası Sonuçlandı. 02:35  3. Kulüpler Avrupa Şampiyonu İstanbul Büyükşehir Belediyesi 02:32  Bosna Hersek’te 2’si Altın 6 Madalya  02:30  
Populer Haberler
 
 Çok Yorumlananlar
 


VALİLİK TRAKYA TEKVANDO ŞAMPİYONASI YAPILDI
Çanakkale Taekwondo İl Temsilciliğinin 2013 yılı Faaliyet Programında yer alan Valilik Kupası Trakya Taekwondo Şampiyonası 18 Mart Spor Salonunda yapıldı.

 


 


 


 


ÇANAKKALE VALİLİĞİ TRAKYA TEKVANDO ŞAMPİYONASI SONA ERDİ


 


Çanakkale Taekwondo İl Temsilciliğinin 2013 yılı Faaliyet Programında yer alan Valilik Kupası Trakya Taekwondo Şampiyonası 18 Mart Spor Salonunda yapıldı.


            Şampiyonaya Kırklareli den Üç, Balıkesir’den iki ve Bursa’dan bir , Çanakkaleden beş kulüp olmak üzere toplam 11 Kulup ve 157 sporcu bu şampiyonada birbirleriyle kıyasıya bir mücadele içine girerek başarılı olmaya çalıştılar.


 


            İl Temsilcisi Hasan Altunışık "Bu şampiyonada sporcularımızın ortaya koyduğu mükemmel maçlar 2-4 Eylül 2013 tarihlerinde Karaman İlinde yapılacak olan Minikler Türkiye taekwondo şampiyonası için ümit vadettiler bu şampiyona 2013 yılının 4. hazırlık şampiyonasıdır ama bu müsabakaların devamı yapılacaktır.


 


Elbette ki bizim yaptığımız gibi bu ön hazırlık şampiyonalarını çevre iller de yapmaktadır biz de onlara katılmaktayız. Böylece hem sık sık müsabakalar yapılarak sporcularımızın teknik, taktik ve bilgi, beceri yetenekleri ve deneyimleri arttırmaktayız hem de sosyal ilişkileri güçlenmektedir. Sporcularımız birbirleriyle karşılaşarak rakipleri olmanın yanında birbirleriyle arkadaş da olmaktadırlar.


 


Aynı zamanda görgü ve bilgileri artmakta, gittikleri yerleri tarihi, coğrafi ve sosyal açıdan da tanımaktadırlar. Sporcularımıza ortay koydukları bu centilmence ve başarılı spordan dolayı kendilerini kutluyor, bundan sonraki müsabakalar dada başarılar diliyorum.


 


         Müsabakalara teşvik eden ve desteklerini esirgemeyen gençlik hizmetleri ve spor il müdürümüz Nüammer USLU İl genel meçlisi gençlik spor komisyonu başkanı Nurkan ŞANDA ve Çanakkale valiliğimiz özel kalem müdürü Mustafa Tana teşekkürlerimi sunarım”dedi.


 


 


 


cnkkle trkya 2


 


 


 cnkkale trkya er 1
cnkkale trkya er 2


 


 


 


 


cnkkle trkya 3


 


 


cnkkale trkya byn 1
cnkkale trkya byn 2 


 


cnkkle trkya 4
22:50:00
2013-08-27
Bu haber  1683  kere okundu Yazıcıya Yolla
YORUMLAR
Bu Habere Yorumunuzu Ekleyin
İsim
E-posta
Başlık
Yorum
       Tüm alanlari doldurmaniz gerekmektedir

Antrenörümüz Erdal Erdoğan

sag_resim_erdogan.jpg (12621 bytes)

 Taekwondo Siteleri

Turkiye Taekwondo Fed.

Sakin Taekwondo

Koyuncu Spor

İstanbul Taekwondo İl Temsilciliği

Performans Taekwondo

Nedim Kuşcu Spor K.

Basar Taekwondo

Yalcın Taekwondo

Untitled Document
 İletişim

İletişim

Hurriyet.www.gazetealemi.com Zaman www.gazetealemi.com Radikal www.gazetealemi.com Milliyet www.gazetealemi.com Bugun www.gazetealemi.com Turkiye www.gazetealemi.com Vatan www.gazetealemi.com Sabah www.gazetealemi.com Yeni Safak www.gazetealemi.com

 Videolu Haberler
 3.Dönem Sınavımızda Önemli Konuğumuz.  Sporcuları İle Beraber B.B.S.K de.
Iletisim   |   Anasayfam yap   |   Sik Kullanilanlara Ekle