İstanbul Pomsea Şampiyonası  02:53  Meb.Yıldızlar İstanbul Şampiyonası Sonuçlandı. 02:48  Para-Taekwondo Türkiye Şampiyonası 02:46  ANALİG YILDIZLAR TAEKWONDO YARI FİNAL SONUÇLARI 02:44  Mısır da 3 Madalya 02:42  Turkish Open 2015 Sonuçlandı. 02:40  Taekwondoda Türkiye Rüzgarı 02:38  1. Avrupa Minikler Şampiyonası Sonuçlandı. 02:35  3. Kulüpler Avrupa Şampiyonu İstanbul Büyükşehir Belediyesi 02:32  Bosna Hersek’te 2’si Altın 6 Madalya  02:30  
Populer Haberler
 
 Çok Yorumlananlar
 


AHMET SARI DOSTLUK TURNUVASI YAPILDI
14-15 Eylül 2013 Tarihinde Pendik Belediyesi Ahmet Sarı Taekwondo Dostluk Turnuvası, Fethi Gemhluoğlu İlköğretim Spor Salonunda yapıldı.

 


 


 


14-15 Eylül  2013 Tarihinde Pendik Belediyesi Ahmet Sarı Taekwondo Dostluk Turnuvası, Fethi Gemhluoğlu İlköğretim Spor Salonunda yapıldı.


MÜsabakalara Toplam; Erkek 114, Bayan 78 olmak uzere, Toplam 192 Sporcu Katıldı.


 


Açılış Seromonisi Videosu  izlemek İçin Tıklayınız


 


Müsabakalar Cumartesi Sabah yapılan teknik Toplantı sonrası Kuraların çekilmesiyle start aldı.


 


Müsabakanın Açılış Seromonisinde,  Avrupa ve Dünya Federasyonu Yönetim Kurul Üyesi ve Türkiye Federasyon Başkanı Dr. Metin ŞAHİN, Pendik Belediye Başkanı Dr. Kenan ŞAHİN, Gençlik Hizmetleri ve Spor Genel Müdür Yardımcısı ve Halter Federasyon Başkanı Tamer TAŞPINAR, Genel Kordinatör Ramazan ELÇİN, Federasyon Yönetim Kurul üyeleri Oktay DUYMAZ ve Zekeriya TUTAR, Taekwondo Milli Takımlar Teknik Direktörü Ali ŞAHİN, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Mesut HACISALİHOĞLU, Fethi GEMUHLUOĞLU İlköğretim Okul Müdürü Yaşar ÇAĞLAR, Olimpiyat Şampiyonumuz Servet TAZEGÜL, Olimpiyat ikincimiz Nur TATAR, Rahmetli Ahmet SARI nın eşi Gamze SARI, Bursa İl Temsilcisi Turgay AYDIN, Bursa Bölgesi ve Milli Takım Antrenörü COŞKUN YILDIZ, İstanbul Bölgesinin birçok antrenör ve sporcuları hazır bulundu.


 


 


Müsabakalarda Türk Yıldızları Taekwondo Gösteri Ekibi sporseverlere güzel bir gösteri sundu.


 


Açılış Konuşmasını,  Avrupa ve Dünya Federasyonu Yönetim Kurul Üyesi ve Türkiye Federasyon Başkanı Dr. Metin ŞAHİN yaptı.


 


Federasyon Başkanı Dr.Metin Şahin Konuşmasında , Ahmet SARI Hocamız ve Emrah KAYGUSUZ a allah rahmet dileyerek, İnsanların Ne kadar yaşadıkları değil, nasıl yaşadıklarının önemli olduğunu belirterek, nasıl yaşadığımız ve yaşadıkdan sorna nasıl gittiğimiz konusunda herkesi muhasebe yapmaya davet etti, Taekwondo camiasına ve Ülkesine örnek olmuş hocalarımızla ilgili duygu ve düşüncelerini dile getirdi.


 


Bu turnuvanın düzenlenmesinde katkı sağlayan bir güzel insan ve gönül insanını anmak için sporseverleri bir araya getiren başta Belediye başkanı Dr. Kenan ŞAHİN,  Teknik kurul üyesi, Milli takım Antrenörü Hakkı ÜNAL a Pendik Bölgesi Antrenörü Azmi NİĞDELİOĞLU na Pendik Belediyesi Spor Genel Koordinatorü Gökhan Beye, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Mesut HACISALİHOĞLU na ve emeği geçen herkese teşekkürlerini iletti.


 


Açılış konuşması için Kürsiye gelen Gençlik Hizmetleri ve Spor Genel Müdür Yardımcısı ve Halter Federasyon Başkanı Tamer TAŞPINAR, Pendik Belediye Başkanına ve bu turnuvanın düzenlenmesinde emeği geçen, duzenlenmesini düşünen ve katkı saglayan herkesi can-ı yürekten kutlayıp tebrik etti. 1978 yılında Bursada yapılan Türkıye Şampiyonasında  45 kiloda birinci olan Ahmet Sarı ile olan tanışma anısını anlatarak duygulu anlar yaşanmasına vesile oldu. Sayın Taşpınar Konuşmasının sonunda allahtan rahmet dileyerek dua etti.


 


Açılış konuşmalarında kürsüye davet edilen Pendik Belediye Başkanı, Sn. Dr.Kenan Şahin; tüm misafirlere hoş geldiniz diyerek böyle bir organizasyona ev sahipliği yapmanın kendilerini çok mutlu ettiğini söyledi. Konuşmasına Mevlananın şu sözünü hatırlatarak devam etti. Hz. Mevlana ya sormuşlar, Ölümsüzlüğün sırrı varmıdır? diye
O da vardır."Ölümsüzlüğün Sırrı Gönüllerde var olmaktır." sözünü hatırlatarak  Ahmet Sarı nın ölümsüzlüğün sırrını keşfettiğini belirterek başarılı bir turnuva olması temenni ederek Ahmet Sarı Hocamıza Allah tan rahmet diledi.
      


 


 


Minik-Yıldız bayanlar


 


1-İSTANBUL PENDİK BELEDİYE SPOR KULÜBÜ
2-İZMİT DERİNCE VE GENÇLİK SPOR KLB
3-İSTANBUL GAZİOSMANPAŞA BELEDIYE SK.
3-İZMİT BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ


 Minik-Yıldız Erkekler


 


1-İZMİT KARAMÜRSEL BELEDIYE SPOR KULÜBÜ
2-NİĞDE DÜNYA SPOR KULÜBÜ
3-İSTANBUL PENDİK BELEDİYE SPOR KULÜBÜ
3-SAKARYA ATILGAN SPOR KULÜBÜ


 


 


Genç-Ümit Bayanlar


 


1-İSTANBUL PENDİK BELEDİYE SPOR KULÜBÜ
2-İSTANBUL GAZİOSMANPAŞA BELEDIYE SK.
3-İZMİT DERİNCE VE GENÇLİK SPOR KLB
3-İZMİT BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ


 Genç-Ümit Erkekler


 


1-İZMİT BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ4
2-SAKARYA ATILGAN SPOR KULÜBÜ
3-NİĞDE DÜNYA SPOR KULÜBÜ
3-GÖLCÜK BELEDİYE SPOR KULÜBÜ


 


 


 


 


 


ahmet sari manset 1


 


 


 


 


   
   
   
   
 

 
   
   
Konuşmaların ardından müsabakalara kalındığı yerden devam edildi. Müsabaka Sonunda Dereceye giren ilk 4  sporculara madalyaları verildi.  
Resim Galerisi  
Tüm Sonuçları PDF Olarak İndirmek ve Kağıt Çıktısı  Almak için Tıklayınız  
   Birazdan yayınlanacaktır.  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 06:39:00
2013-09-16
Bu haber  1554  kere okundu Yazıcıya Yolla
YORUMLAR
Bu Habere Yorumunuzu Ekleyin
İsim
E-posta
Başlık
Yorum
       Tüm alanlari doldurmaniz gerekmektedir

Antrenörümüz Erdal Erdoğan

sag_resim_erdogan.jpg (12621 bytes)

 Taekwondo Siteleri

Turkiye Taekwondo Fed.

Sakin Taekwondo

Koyuncu Spor

İstanbul Taekwondo İl Temsilciliği

Performans Taekwondo

Nedim Kuşcu Spor K.

Basar Taekwondo

Yalcın Taekwondo

Untitled Document
 İletişim

İletişim

Hurriyet.www.gazetealemi.com Zaman www.gazetealemi.com Radikal www.gazetealemi.com Milliyet www.gazetealemi.com Bugun www.gazetealemi.com Turkiye www.gazetealemi.com Vatan www.gazetealemi.com Sabah www.gazetealemi.com Yeni Safak www.gazetealemi.com

 Videolu Haberler
 3.Dönem Sınavımızda Önemli Konuğumuz.  Sporcuları İle Beraber B.B.S.K de.
Iletisim   |   Anasayfam yap   |   Sik Kullanilanlara Ekle