İstanbul Pomsea Şampiyonası  02:53  Meb.Yıldızlar İstanbul Şampiyonası Sonuçlandı. 02:48  Para-Taekwondo Türkiye Şampiyonası 02:46  ANALİG YILDIZLAR TAEKWONDO YARI FİNAL SONUÇLARI 02:44  Mısır da 3 Madalya 02:42  Turkish Open 2015 Sonuçlandı. 02:40  Taekwondoda Türkiye Rüzgarı 02:38  1. Avrupa Minikler Şampiyonası Sonuçlandı. 02:35  3. Kulüpler Avrupa Şampiyonu İstanbul Büyükşehir Belediyesi 02:32  Bosna Hersek’te 2’si Altın 6 Madalya  02:30  
Populer Haberler
 
 Çok Yorumlananlar
 


İNEGÖL BELEDİYESİ BAŞKANLIK KUPASI ŞAMPİYONASI YAPILDI.
Taekwondo İl Spor Temsilciliği 2013 yılı faliyet proğramında yer alan ve İnegöl Belediyesinin katkıları ile Amatör Spor Haftası kutlama etkinlikleri kapsamında 05-06 Ekim 2013 tarihlerinde, inegol -Alanyurt Yunusemre Spor salonunda yapıldı.

 


MÜSABAKA ADI                     : İLLER ARASI İNEGÖL BELEDİYE BAŞKANLIĞI KUPASI


MÜSABAKA TARİHİ                : 05-06 Ekim 2013


MÜSABAKA YERİ                   : İNEGÖL ALANYURT YUNUSEMRE KAPALI SPOR SALONU


DAVET EDİLEN İLLER             : Bölge İlleri

Taekwondo İl Spor Temsilciliği 2013 yılı faliyet proğramında yer alan ve İnegöl Belediyesinin katkıları ile Amatör Spor Haftası kutlama etkinlikleri kapsamında 05-06 Ekim 2013 tarihlerinde, inegol -Alanyurt Yunusemre Spor salonunda 21 il , 36 kulüpten 282 bayan , 365 erkek toplam 647 sporcu iki gün boyunca madalya ya uzanmak icin büyük mücadele verdi.

Ilk gün sabah eleme seansı ile başlayan turnuvaya saat 13:00 da acılış töreni icin ara verildi.
Açılış törenine ; İnegöl Bld . Bşksyn Alinur Aktaş, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Dr. Süleyman Şahin, Amatör Spor Kulüpleri Bşk Cemal Vardar, Türkiye Taekwondo Federesyonu Yönetim Kurulu Üyeleri Alattin Çoban ve Kemal Bilim, İl Spor Temsilcisi Turgay Aydın, İlçe Spor Müdürü Osman Gümüş, İşadamı Murat Çokan, Bursa da Taekwondo nun duayeni olan Milli Antrenör Akın Alim , Prof. Dr. Cemil Alim, Ilçe Protokolü, Kulüp Başkanları, turnuvaya katilan takımlar ve sporseverler katıldı.

Saygı duruşu ve istikkal marşının ardından sırası ile Il Spor Temsilcisi Turgay Aydın, T.T.F. Y.K. Üyesi Alattin Çoban ve Kemal Bilim, A.S.K.F Bşk Cemal Vardar, G.H.S.İ.M Dr. Süleyman Şahin ve Bld Bşk Alinur Aktaş birer konusma yaptılar.

Konuşmaların ardından İl Spor Temsilcisi Turgay Aydın ; Bld Bşk Alinur Aktaş ve iş Adamı Murat Çokan basta olmk üzere Taekwondo sporuna ve Turnuvaya katkı sağlayan isadamları ile kurum ve kurulusların yetkililerine birer şilt takdim etti.


Açılış töreni ve Şilt takdiminin ardından sabah seansında sonuçlanan sıkletlerin madalya törenine geçildi.
Dereceye giren sporcuların madalyalarıni Bld Bşk Alinur Aktaş, İl Müd. Dr Süleyman Şahin Ve A.S.K.F Bşk Cemal Vardar , T.T.F Y.K Kemal Bilim, Alattin Çoban ve diger protokol üyeleri takdim etmesi ile tören sona erdi ve müsabakalara devam edildi.

     
Yıldızlar, Gençler ve Bayanlar kategorisinde 3 kortta 22 Hakem ile iki gün süren ve ilk gece gec saatlerde sona eren turnuva sonunda dereceye giren sporculara madalya, takımlara kupa ve başta sporcular olmak üzere katılımcı kulüplerin temsilcilerine, antrenörler ve hakemlerede katılım sertifikası verildi.

Turnuva sonunda dereceler şu sekilde sonuclandı ;
 
 
     
     
 
 
     
 
     

 
     
     
     
     
     
     
     
 Yıldız Erkekler Kategorisi

1.KOCAELİ DERİNCE AKADEMI SPOR KLB
2.BYRSA OSMANGAZİ G, S.KLB
3.BYRSA GÜRSU BLD S.KLB
4.NİĞDE DÜNYA S.KLB

Genç Erkekler

1.BURSA YILDIRIM BLD JIM S.KLB
2.NİĞDE DÜNTA SPOR KLB
3.BURSA OSMANGAZİ S.KLB
4.BURSA KURTULUŞ G.S.KLB

Bayanlar

1.BURSA GÜRSU BLD S.KLB
2.BYRSA SAĞLIKGÜCÜ S.KLB
3.KOCAELİ DERİNCE AKADEMİ S.KLB
4.BURSASPOR KLB
07:02:00
2013-10-12
Bu haber  1185  kere okundu Yazıcıya Yolla
YORUMLAR
Bu Habere Yorumunuzu Ekleyin
İsim
E-posta
Başlık
Yorum
       Tüm alanlari doldurmaniz gerekmektedir

Antrenörümüz Erdal Erdoğan

sag_resim_erdogan.jpg (12621 bytes)

 Taekwondo Siteleri

Turkiye Taekwondo Fed.

Sakin Taekwondo

Koyuncu Spor

İstanbul Taekwondo İl Temsilciliği

Performans Taekwondo

Nedim Kuşcu Spor K.

Basar Taekwondo

Yalcın Taekwondo

Untitled Document
 İletişim

İletişim

Hurriyet.www.gazetealemi.com Zaman www.gazetealemi.com Radikal www.gazetealemi.com Milliyet www.gazetealemi.com Bugun www.gazetealemi.com Turkiye www.gazetealemi.com Vatan www.gazetealemi.com Sabah www.gazetealemi.com Yeni Safak www.gazetealemi.com

 Videolu Haberler
 3.Dönem Sınavımızda Önemli Konuğumuz.  Sporcuları İle Beraber B.B.S.K de.
Iletisim   |   Anasayfam yap   |   Sik Kullanilanlara Ekle