İstanbul Pomsea Şampiyonası  02:53  Meb.Yıldızlar İstanbul Şampiyonası Sonuçlandı. 02:48  Para-Taekwondo Türkiye Şampiyonası 02:46  ANALİG YILDIZLAR TAEKWONDO YARI FİNAL SONUÇLARI 02:44  Mısır da 3 Madalya 02:42  Turkish Open 2015 Sonuçlandı. 02:40  Taekwondoda Türkiye Rüzgarı 02:38  1. Avrupa Minikler Şampiyonası Sonuçlandı. 02:35  3. Kulüpler Avrupa Şampiyonu İstanbul Büyükşehir Belediyesi 02:32  Bosna Hersek’te 2’si Altın 6 Madalya  02:30  
Populer Haberler
 
 Çok Yorumlananlar
 


ANADOLU YILDIZLAR ŞAMPİYONASI TÜM SONUÇLARI
Anadolu Yıldızlar İstanbul Şampiyonası 07/08/09 ŞUBAT 2014 tarihlerinde Sarıyer Spor Salonunda yapıldı.Sonuçları yayınlıyoruz.





33 KG ERKEK
1 GÖKHAN BULMUŞ EGEMEN İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
2 AYHAN AKİF ÇİLEKCİ TUZLA BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
3 EMRE ATEŞ TUZLA BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
3 AHMET SEZER DEMİR YİĞİT TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ

37 KG ERKEK
1 MUHAMMED EMİN BERİŞPEK İSTANBUL FATİH KOLEJİ SPOR KULÜBÜ
2 MUHAMMED TALHA ŞEN BAYRAMPAŞA YILDIZLAR SPOR KULÜBÜ
3 EMİR KARABULUT TUZLA BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
3 METEHAN KARTAL EGEMEN İHTİSAS SPOR KULÜBÜ

41 KG ERKEK
1 BÜNYAMİN YAVUZ İSTANBUL BAĞCILAR OLİMPİK SPOR KULÜBÜ
2 BURKAY GÜVEN FERDİ
3 MEHMET AKİF KAMA EGEMEN İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
3 SAMET DAL İSTANBUL YAVUZ SPOR KULÜBÜ

45 KG ERKEK
1 YUSUF ATASOYU CİHAN SPOR KULÜBÜ
2 MUSTAFA KEREM ÖZTÜRK SARIYER BELEDİYESİ
3 YASİR ARA GAZİOSMANPAŞA BLD. SPOR KULÜBÜ
3 M.NURUN SÖNMEZ İSTANBUL YENİGÜN TAEKWONDO İHT. SPOR KULÜBÜ

49 KG ERKEK
1 EMİR DUMAN BAYRAMPAŞA YILDIZLAR SPOR KULÜBÜ
2 KADİR ŞEKER NEDİM KUŞCU SPOR KULÜBÜ
3 MUHAMMET EMİR EKİZ SANCAKTEPE BİRLEŞİM GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
3 BUĞRA SALİH TEKİN BAYRAMPAŞA YILDIZLAR SPOR KULÜBÜ

53 KG ERKEK
1 TANER BAŞ İSTANBUL YENİGÜN TAEKWONDO İHT. SPOR KULÜBÜ
2 MUHAMMET YİĞİT SULTANGAZİ BLD. GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
3 DOĞUKAN YAZICI CANSEY SPOR KULÜBÜ
3 AHMET YILDIRAY SERENLİ KAFKAS TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ

57 KG ERKEK
1 HAYDAR KILIÇ EGEMEN IHTISAS SPOR KULÜBÜ
2 AHMET CAN YILDIZ ATİKALİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
3 MEHMET ALPEREN KOÇ BAYRAMPAŞA YILDIZLAR SPOR KULÜBÜ
3 MEHMET ALİ ÇETİNKAYA ELMALI GENÇLİK SPOR KULÜBÜ

61 ERKEK
1 HAMZA AKİF KILIÇARSLAN GOP BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
2 A. TAHA ARSLANOĞLU İST YENİGÜN TAEKWONDO İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
3 HAMZA BOZKURT ATİKALİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
3 KENAN DALKILIÇ AYTAN SPOR KULÜBÜ

65 KG ERKEK
1 AHMET KÖSE KÜÇÜKÇEKMECE BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
2 İBRAHİM ETHEM KARDEŞ FERDİ
3 ALİ NORAS FERDİ
3 BATUHAN EMRE BEKTAŞOĞLU CANKILIÇ SPOR

65+ ERKEK
1 OSMAN GERDAN TUZLA BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
2 ESAT KATKICI RUMELİ KAVAĞI SPOR KULÜBÜ
3 ERCÜMENT YAVUZ SANCAKTEPE BİRLEŞİM GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
3 BATUHAN AKYÜZ CANKILIÇ SPOR






ANADOLU YILDIZLAR LİGİ TAEKWONDO İL SEÇMESİ 07/08/09 ŞUBAT 2014
DERECEYE GİREN BAYAN SPORCULAR

29 KG BAYAN
1 ELİF YILDIRIM GENÇLİK SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ KULÜBÜ
2 GİZEM PEKMEK GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ
3 EDANUR AKAY İSTANBUL YAVUZ SPOR KULÜBÜ
3

33 KG BAYAN
1 İLAYDA BAYKAL İSTANBUL BAĞCILAR OLİMPİK SPOR KULÜBÜ
2 BÜŞRA DURAN ÖZDEMİR TAEKWONDO İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
3 SEHER NUR KAPAN ÇİLDO TAEKWONDO İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
3 BEYZA KARDAŞ MARMARA ÜNİVERSTESİ BEDEN EĞİTİMİ SPOR

37 KG BAYAN
1 FEHİME EGER İSTANBUL BAĞCILAR OLİMPİK SPOR KULÜBÜ
2 HİLAL DEMİRCİ TUZLA BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
3 BETÜL ÖZTEKİN EGEMEN İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
3 FATMA ALEYNA YILMAZ SANCAKTEPE BİRLEŞİM GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ

41 KG BAYAN
1 EDA GÜLTEN TUZLA BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
2 MELİKE AKMAZ İSTANBUL YENİGÜN TAEKWONDO İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
3 MEHTAP ÇAKIR FERDİ
3 DİLARA KARA İSTANBUL BAĞCILAR OLİMPİK SPOR KULÜBÜ

44 KG BAYAN
1 EDA YÜMLÜ BAŞAKŞEHİR ÜNLÜ SPOR KULÜBÜ
2 MERYEM ŞENLİK TUZLA BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
3 SEBİHA NUR ŞENLİK TUZLA BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
3 FATMA NUR YALÇIN TUZLA BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ

47 KG BAYAN
1 SİMGE ÖZCAN FERDİ
2 RABİA ÖZCAN SANCAKTEPE BİRLEŞİM GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
3 BAŞAK ŞUT İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR
3 BUSENUR FIRAT CANSEY SPOR KULÜBÜ

51 KG BAYAN
1 SENA NUR ERTÜRK BAĞCILAR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
2 ŞULE BAYINDIRLI İSTANBUL YAVUZ SPOR KULÜBÜ
3 DİLARA DEMİRCİ BAŞAKŞEHİR SPOR KULÜBÜ
3 ALEYNA ATMACA BAŞAKŞEHİR SPOR KULÜBÜ

55 KG BAYAN
1 ZEHRA ABAY TUZLA BELEDİYESİ
2 TUĞÇE YEŞİLÇİMEN İBB
3 FEYZA ULUOCAK İST BAĞCILAR OLİMPİK
3 HİLAL BEYZA ÇİL BAĞCILAR BLD

59 KG BAYAN
1 AYŞEGÜL GÖZEY SANCAKTEPE BİRLEŞİM GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
2 GÜL SUDE KARAMUKOĞLU GENÇLİK SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ KULÜBÜ
3 YAREN TUTUMOĞLU VAHYETTİN YILDIRIM SPOR KULÜBÜ
3 ELİF ZENGİN GENÇLİK SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ KULÜBÜ

59+ KG BAYAN
1 GİZEM ÖRDEK İSTANBUL YAVUZ SPOR KULÜBÜ
2 EDA SATIR SANCAKTEPE BİRLEŞİM GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
3 MELİKE ÖZTÜRK BAŞAKŞEHİR SPOR KULÜBÜ
3 DAMLA BIYIKLI TUZLA BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ



2. GÜN TEKNİK SPORCULAR
SERRA KUZUCU
MUSTAFA OĞUZHAN YILDIRIM


3. GÜN TEKNİK SPORCULAR
BATUHAN EMRE BEKTAŞ
EDA GÜNTEKİN


EN CENTİLMEN SPORCU
ZEYNEP DAMLA ÇAYIR
 









































































05:26:00
2014-02-11
Bu haber  2608  kere okundu Yazıcıya Yolla
YORUMLAR
Bu Habere Yorumunuzu Ekleyin
İsim
E-posta
Başlık
Yorum
       Tüm alanlari doldurmaniz gerekmektedir

Antrenörümüz Erdal Erdoğan

sag_resim_erdogan.jpg (12621 bytes)

 Taekwondo Siteleri

Turkiye Taekwondo Fed.

Sakin Taekwondo

Koyuncu Spor

İstanbul Taekwondo İl Temsilciliği

Performans Taekwondo

Nedim Kuşcu Spor K.

Basar Taekwondo

Yalcın Taekwondo

Untitled Document
 İletişim

İletişim

Hurriyet.www.gazetealemi.com Zaman www.gazetealemi.com Radikal www.gazetealemi.com Milliyet www.gazetealemi.com Bugun www.gazetealemi.com Turkiye www.gazetealemi.com Vatan www.gazetealemi.com Sabah www.gazetealemi.com Yeni Safak www.gazetealemi.com

 Videolu Haberler
 3.Dönem Sınavımızda Önemli Konuğumuz.  Sporcuları İle Beraber B.B.S.K de.
Iletisim   |   Anasayfam yap   |   Sik Kullanilanlara Ekle