İstanbul Pomsea Şampiyonası  02:53  Meb.Yıldızlar İstanbul Şampiyonası Sonuçlandı. 02:48  Para-Taekwondo Türkiye Şampiyonası 02:46  ANALİG YILDIZLAR TAEKWONDO YARI FİNAL SONUÇLARI 02:44  Mısır da 3 Madalya 02:42  Turkish Open 2015 Sonuçlandı. 02:40  Taekwondoda Türkiye Rüzgarı 02:38  1. Avrupa Minikler Şampiyonası Sonuçlandı. 02:35  3. Kulüpler Avrupa Şampiyonu İstanbul Büyükşehir Belediyesi 02:32  Bosna Hersek’te 2’si Altın 6 Madalya  02:30  
Populer Haberler
 
 Çok Yorumlananlar
 


M.E.B OKUL SPORLARI YILDIZLAR İL SEÇMESİ ŞAMPİYONASI SONUÇLARI
İstanbul M.E.B Okullararası Yıldızlar İstanbul Şampiyonası 10,11,12/03/2014 tarihleri arasında Bahçeköy Spor Salonunda yapıldı.



YILDIZ ERKEKLER

33 KG SPORCU ADI SOYADI OKUL ADI- İLCE
1 MEHMET ALİ ÖZEN Ş.Ö.M. GÜMÜŞ O.O
2 BURAK ÇAĞLAR K.MEHMET O.O
3 AHMET ÖZTÜRK E.TURANLI O.O
4 SERDAR YILDIRIM S.MERKEZ O.O
5 HÜSEYİN KAYA BAĞCILAR MALAZGİRT O.O
6 OĞUZCAN ZOR BOS.ATATÜRK O.O
7 HAMİT OĞUZKAN ÖKSÜZ Y.PAŞALI O.O
8 ENES FURKAN DÖNMEZ HAYRİYE KAYRAKCI İ.Ö.O

37 KG
1 MUHAMMED ENES ŞAHİN YAVUZ SELİM O.O
2 MUHAMMED EMİN BERİŞPEK İKİTELLİ O.O
3 METAHAN KARTAL AHMET YESEVİ O.O
4 HAMZA YILDIRIM OSMAN GAZİ O.O
5 EMİR KARABULUT İHSAN ZAKİROĞLU O.O
6 YUNUS CANSIZ H. ALİ YÜCEL O.O
7 KEREM IŞIK G.DİNÇ KÖK O.O
8 ALPEREN YILDIZ FATİH KOLEJİ

41 KG
1 TAHA AYALTI Ö.B. FATİH O.O
2 BÜNYAMİN YAVUZ T. HASAN PAŞA O.O
3 MUSA TINAZTEPE İKİTELLİ O.O
4 M. AKİF KAMA T.REİS O.O
5 F. EMİRHAN DOĞAN O. GAZİ O.O
6 HAKAN CAN TAŞOVA YILDIRIM BEYAZIT O.O
7 ALTAY AKAR TOKİ M.A.ERSOY O.O
8 SAMET DAL 60.YIL U. O.O

45 KG
1 YUSUF ATASOYU ABDÜLHAK HAMİT O.O
2 MUSTAFA KEREM ÖZTÜRK YENİKÖY O.O
3 OKAN CİHAN MEVLANA O.O
4 ABDURRAHMAN TİRKİ AŞIK VEYSEL O.O
5 ENES ÇAM ÖZEL B.BİRİKİM O.O
6 MUHAMMET ÖZİNAL İKİTELLİ O.O
7 FURKAN KAPAN MAHİR İZ O.O
8 KENAN NAYMAN PINAR KULE O.O

49 KG
1 TALHA KAMA 75.YIL M.YILMAZ O.O
2 ALİ AYKUT İKİTELLİ O.O
3 KAAN ARSLAN AŞIK VEYSEL O.O
4 KENAN IŞIK YAVUZ SELİM O.O
5 EMRE ASLAN YENİDOĞAN 19 MAYIS O.O
6 MERT SEVİNÇ S. MERKEZ O.O
7 RAHMETULLAH KAYA 125.YIL O.O
8 AHMET EMİN MÜRŞİTOĞLU M.A.ERSOY O.O

53 KG
1 AHMET YILDIRAY SERENLİ S.Ö.İ YÜKSEL O.O
2 GÖKTUĞ BURAK ACIKOL ADEM ÇELİK O.O
3 DOĞUKAN YAZICI CEVATPAŞA O.O
4 ABDULLAH SAİT O. GAZİ O.O
5 KEREM ALP ARSLAN PINARKULE O.O
6 KEREM GÖRKEM KABLAN GAZİLER O.O
7 BEDRİ SAYAN YAVUZ SELİM O.O
8 MEHAMMED EMİREKİZ YENİDOĞAN FATİH O.O

57 KG
1 HAYDAR KILIÇ S.MERKEZ O.O
2 ŞEREF AKBOĞA P.SAFA O.O
3 MERT YILDIRIM A.ÇİFTLİĞİ O.O
4 FATİH MİRAÇ TARAHAN P.50.YIL O.O
5 DOĞUKAN YAR ATAKÖY ATATÜRK O.O
6 ENES FARUK DERE YILDIRIM BEYAZIT O.O
7 ABDULBAKİ DİNÇ PRF.DR.EROL GÜNGÖR O.O
8 İBRAHİM YİĞİT ORHANGAZİ O.O

61 KG
1 MEHMET ALİ ÇETİNKAYA F.T TAKMAZ O.O
2 MUHAMMED EREN ÜLGEN F.ATİK ALİ O.O
3 BURAK EYMEN ÇEVİK Ö.KADIKÖY O.O
4 AHMET KAĞAN AYDIN AKŞEMSEDDİN O.O
5 FIRAT KAYA Y.K. BEYATLI O.O
6 KENAN DALKILIÇ M.A. ERSAY O.O
7
8

65 KG
1 BERKAY CANER ÖZDEMİR Ö.MARMARA O.O
2 BATUHAN EMRE BEKTAŞOĞLU H.E.ADIVAR O.O
3 NURETTİN TURAN F.T.TAKMAZ O.O
4 MERT YAYLACI B.KOCARAGIPPAŞA O.O
5 HAMZA BOZKURT N.MEHMET PAŞA O.O
6 NESİM AYHAN PRF.DR.EROL GÜNGÖR O.O
7 ALİ NORAS M.N SELÇUK O.O
8

65+ KG
1 GÖKHAN MERİÇ TOKİ M.AKİF ERSOY O.O
2 ERCÜMENT YAVUZ YENİDOĞAN FATİH O.O
3 M.ERTUĞRUL KAPAN AŞIK VEYSEL O.O
4 MUSA EMRE UZUN N.MEHMET PAŞA İ.Ö.O
5 MERT ARDA DOĞAN YENİKÖY O.O
6 UMUT CAN YAVUZ ORUÇ GAZİ O.O
7 İSMAİL AKSU M.MEHMET PAŞA İ.Ö.O
8


1. GÜN


EN TEKNİK SPORCU SERDAR YILDIRIM
EN CENTİLMEN SPORCU MERT ARDA DOĞAN



2.GÜN


EN TEKNİK SPORCU EMİR KARABULUT -


TAHA AYALTI



EN CENTİLMEN SPORCU HAMZA AYDIN
 


3.GÜN EN TEKNİK SPORCU HAYDAR KILIÇ
EN CENTİLMEN SPORCU ALİ NORAS
 


 


YILDIZ BAYANLAR

29 KG SPORCU ADI SOYADI OKUL ADI- İLCE
1 ESMANUR AYDIN H.A.İPEKÇİ O.O
2 ELİF YILDIRIM 125. YIL O.O
3 EDANUR AKAY M.N.SELÇUK O.O
4
5
6
7
8

33 KG
1 İLAYDA BAYKAL MAHİR İZ. O.O
2 SEHER NUR KAPAN AŞIK VEYSEL O.O
3
4
5
6
7
8

37 KG
1 MEHTAP ÇAKIR M.KARA ŞAHİN O.O
2 BÜŞRA DURAN M.F ÇAKMAK O.O
3 AYDUR ÇOLAK 75.YIL O.O
4 HAVVA GÜLMIZRAK G.75.YIL O.O
5 AYŞE EBRAR DURAN DUMLU PINAR O.O
6 BETÜL ÖZTEKİN S.MERKEZ O.O
7 FATMA ALEYNA YILMAZ MEDİHA TANSEL O.O
8 ALEYNA KİBAR 75.YIL O.O

41 KG
1 GİZEM OKATAR M.KARAŞAHİN
2 GAMZE KOKRMAZ GAZİLER O.O
3 NURSENA AKER M.KARAŞAHİN O.O
4 MELİKE LEBİR YENİDOĞAN O.O
5 KÜBRA CEMRE GÜNGÖR M.N SELÇUK O.O
6 HAVVA NUR YAZICI M.N SELÇUK O.O
7 BÜŞRA GÜMÜŞ İNCİRLİBAHÇE O.O
8 SÜMEYRA FATMA ALTINIŞIK İSHAK AĞA O.O

44 KG
1 SEBİHANUR ŞENLİK M.YAZICIOĞLU O.O
2 ŞEVVAL GÜL TEV ZEHARA GARİN O.O
3 GAMZE GÜLEROĞLU MENDERES O.O
4 ELİF ABAY T.TAŞKIRAN O.O
5 DİLEK CEYDA ÇELİKÖZ T.TAŞKIRAN O.O
6 ZEHRA TAŞÇI KAZIM ÖZALP O.O
7 GİZEM NUR KÖKNAR PİRİ REİS O.O.
8 SAFİYE KESKİN Ş.E. BEYAZIT O.O

47 KG
1 İREM ERDOĞAN DOBRUCA O.O
2 BELEN SİDAL ÇOLAK M.A.ERSOY O.O
3 RABİA ÖZCAN Y. FATİH O.O
4 FATMANUR YALCIN 700. YIL O.O
5 TUĞÇE İREM HAĞİ S.MERKEZ O.O
6 HÜSNA DAMLA TAŞDEMİR M.N SELÇUK O.O
7 ELİF YILDIRIM A.ÇİFTLİĞİ O.O
8 İREM NUR YİĞİT MUALLİM NACİ O.O

51 KG
1 SENANUR ERTÜRK MALAZGİRT O.O
2 ALEYNA ATMAÇA M.A ERSOY O.O
3 AYŞEGÜL DİKMEN HACI NUMAN O.O
4 DİLARA DEMİRCİ FATİH O.O
5 BEYZA DURAN Z.Z GARNİNG O.O
6 EMİNE MERVE KAYA KAVAKLI O.O
7 ŞERİFE ÇOBAN TÜRK İSVEÇ O.O
8 ZEYNEP ALEYNA KILIÇ T.HASANPAŞA O.O

55 KG
1 FEYZA ULUOCAK T.HASANPAŞA O.O
2 ALARA BAYRAM E.TURANLI O.O
3 MELEK DURADEMİR TÜRK İSVEÇ O.O
4 HİLAL BEYZA ÇİL AŞIK VEYSEL O.O
5 BEYZANUR AYGÜN P.50.YIL O.O
6 SEREN RABİA BAMMAL Z.Z. GARNİNG O.O
7 SEDA BAYRAKTAROĞLU MUSTAFA PARS O.O
8 İREM ŞİŞMAN CİBALİ O.O

59 KG
1 AYŞEGÜL GÖZEY TURGUT A.O.O
2 YAREN TUTUM NEJDET SEMKER O.O
3 ELİF ZENGİN İSKENDERPAŞA O.O
4 ESRA UĞUR G.75.YIL O.O
5 ŞEYMA OKULEVİ Y.EMRE O.O
6 LEYLA ARŞİV H.A.YÜCEL O.O
7 SEVDA AKSOY M.N SELÇUK O.O
8

59+ KG
1 DİLARA ARSLAN HASAN LEYLİ O.O
2 BERFİN ÖZTEMEL 50.YIL TUNA O.O
3 SENA MEĞER S.MERKEZ O.O
4 EDA SATIR YENİ DOĞAN O.O
5 AYŞENUR KOÇAK İKİTELLİ O.O
6 AYŞE YAĞMUR AYVAZ KILIÇARSLAN O.O
7 MELİKE ÖZTÜRK ŞİİR MEKTEBİ O.O
8 DAMLA BIYIKLI Y.EMRE O.O



1.GÜN


EN TEKNİK SPORCU SEBİHA NUR ŞENLİK
EN CENTİLMEN SPORCU BERFİN ÖZTEMEL
 


2.GÜN


EN TEKNİK SPORCU GAMZE KORKMAZ
EN CENTİLMEN SPORCU ŞERİFE COBAN VE KÜBRA GÜMÜŞ



3.GÜN


EN TEKNİK SPORCU HİLAL BEYZA ÇİL
EN CENTİLMEN SPORCU SEDA BAYRAKTAROĞLU
 































































































YILDIZ BAYANLAR   YILDIZ ERKEKLER
KG KATILIMCI   KG KATILIMCI
  106     116
         
         
         
         
         
         
         
         
         
TOPLAM 106   TOPLAM 116
         
  GENEL TOPLAM: 222  





04:02:00
2014-03-13
Bu haber  2807  kere okundu Yazıcıya Yolla
YORUMLAR
Bu Habere Yorumunuzu Ekleyin
İsim
E-posta
Başlık
Yorum
       Tüm alanlari doldurmaniz gerekmektedir

Antrenörümüz Erdal Erdoğan

sag_resim_erdogan.jpg (12621 bytes)

 Taekwondo Siteleri

Turkiye Taekwondo Fed.

Sakin Taekwondo

Koyuncu Spor

İstanbul Taekwondo İl Temsilciliği

Performans Taekwondo

Nedim Kuşcu Spor K.

Basar Taekwondo

Yalcın Taekwondo

Untitled Document
 İletişim

İletişim

Hurriyet.www.gazetealemi.com Zaman www.gazetealemi.com Radikal www.gazetealemi.com Milliyet www.gazetealemi.com Bugun www.gazetealemi.com Turkiye www.gazetealemi.com Vatan www.gazetealemi.com Sabah www.gazetealemi.com Yeni Safak www.gazetealemi.com

 Videolu Haberler
 3.Dönem Sınavımızda Önemli Konuğumuz.  Sporcuları İle Beraber B.B.S.K de.
Iletisim   |   Anasayfam yap   |   Sik Kullanilanlara Ekle