İstanbul Pomsea Şampiyonası  02:53  Meb.Yıldızlar İstanbul Şampiyonası Sonuçlandı. 02:48  Para-Taekwondo Türkiye Şampiyonası 02:46  ANALİG YILDIZLAR TAEKWONDO YARI FİNAL SONUÇLARI 02:44  Mısır da 3 Madalya 02:42  Turkish Open 2015 Sonuçlandı. 02:40  Taekwondoda Türkiye Rüzgarı 02:38  1. Avrupa Minikler Şampiyonası Sonuçlandı. 02:35  3. Kulüpler Avrupa Şampiyonu İstanbul Büyükşehir Belediyesi 02:32  Bosna Hersek’te 2’si Altın 6 Madalya  02:30  
Populer Haberler
 
 Çok Yorumlananlar
 


BALKAN ŞAMPİYONASI 1.GÜN SONUÇLARI
Bursa da başlayan Balkan Şampiyonasının 1.güm Müsabakaları tamamlanırken Yıldızlar ve Ümitlerin toplam 20 Sporcunun mücadele ettiği ilk gün maçları sonucu itibari ile sadece 5 Sporcu Altın Madalya kazanamadı.

Y I L D I Z L A R :


(BAYANLAR)


(29 Kg.)


1.Rümeysa YİĞİTTEKİN (TÜRKİYE)


(33 Kg.)


1.Melike KUTLUER         (TÜRKİYE)


2.Iris J.Vujakoviç             (SIRBİSTAN)


3.Cristina Tzvetkova        (BULGARİSTAN)


(37 Kg.)


1.Sezen ŞEVİK                 (TÜRKİYE)


2.Cheval Clauida                (ROMANYA)


3.Felisity Stoykova             (BULGARİSTAN)


(41 Kg.)


1.Sonja
Pllumaj                  
(KARADAĞ)


2.Vukolic
Bojana                 
(SIRBISTAN)


3.Emel Tutku YEŞİLKUL    (TÜRKİYE)


(44 Kg.)


1.Songül
              İLK                 
   (TÜRKİYE)


2.Perisic
Marija                
  (SIRBİSTAN)


3.Ardiana Karamanaga       (KARADAĞ)


3.Enxhi
Kaja                     
(ARNAVUTLUK)


(ERKEKLER)


(33 Kg.)


1.Mahir KURT                   (TÜRKİYE)


2.Manic
Mihajlo               
  (SIRBİSTAN)


(37 Kg.)


1.Melikşah ÖZTÜRK         (TÜRKİYE)


2.Sibincic
Jovan                 (SIRBİSTAN)


3.Daniel Turnov                 (BULGARİSTAN)


(41 Kg.)


1.Erdem YILDIRIM            (TÜRKİYE)


2.Stevic
Bosko                 
   (SIRBİSTAN)


3.Lungu
Roman                   
(MOLDOVA)


3.Ifrim
Teodor                     
(ROMANYA)


(45 Kg.)


1.İbrahim Ethem PAK      (TÜRKİYE)


2.Rusu
Todor                  
  (ROMANYA)


3.Stefan Samarjiev            (BULGARİSTAN)


3.Rrok
Ivezaj                
    (KARADAĞ)


(49 Kg.)


1.Osman KALAYCI          (TÜRKİYE)


2.Zivanovic Nikola             (SIRBİSTAN)


3.Mersudin Kurti                (KARADAĞ)


3.Capitan Nichita               (KARADAĞ)


Ü M İ TL E R :


(BAYANLAR)


(43 Kg.)


1.Merve YAZICI               (TÜRKİYE)


2.Cristina Scutelnic            (MOLDOVA)


(47 Kg.)


1.Nergiz GENCAY            (TÜRKİYE)


2.H.Kübra İLGÜN             (TÜRKİYE)


3.Dondur Ljilana                (SIRBİSTAN)


3.Mircica
Liliana                
(ROMANYA)       


(51 Kg.)


1.Şeyda BALDIRCI         (TÜRKİYE)


2.Sema YILDIRIM           (TÜRKİYE)


3.Tahırlı Turkane               (AZERBEYCAN)


3.Preduscu Elena               (ROMANYA)


(55 Kg.)


1.Hatice Kübra YANGIN   (TÜRKİYE)


2.Azizova
Feride                 
(AZERBEYCAN)


3.Anastasia Codreanu          (MOLDOVA)


3.Glodovic Dragana             (SIRBİSTAN)


(59 Kg.)


1.Seugnmi
Lee                  
(AZERBEYCAN)


2.Derya DAĞDELEN        (TÜRKİYE)


3.Perisic
Ivana                   (SIRBİSTAN)


3.Minika Dimitrova              (BULGARİSTAN)


(ERKEKLER)


(50 Kg.)


1.Ömer AKSOY              (TÜRKİYE)


2.Antic Aleksandar           (SIRBİSTAN)


(54 Kg.)


1.Emre GENÇ                 (TÜRKİYE)


2.Vina
Marius                  
(ROMANYA)


3.Besnik Shata                 (KARADAĞ)


3.Krasimir Tomanov          (BULGARİSTAN)


(58 Kg.)


1.Uğur ÜÇDİNÇ              (TÜRKİYE)


2.Viladimir Dalakliev         (BULGARİSTAN)


3.Petrovic Milos                 (SIRBİSTAN)


3.Bogdan Bodnar              (UKRANYA)


(62 Kg.)


1.Jovanic Nikola               (SIRBİSTAN)


2.Mert SÜNGÜ                (TÜRKİYE)


3.Xhersi
Kurti                 
 (ARNAVUTLUK)


3.Elder Gurbanov              (AZERBEYCAN)


(67 Kg.)


1.Tsvetolup Iliev               (BULGARİSTAN)


2.Selçuk AYDIN             (TÜRKİYE)


3.Stefanovic Robert          (SIRBİSTAN)


3.Stalide Adrian               (ROMANYA)



16:35:00
2009-09-28
Bu haber  4247  kere okundu Yazıcıya Yolla
YORUMLAR
Bu Habere Yorumunuzu Ekleyin
İsim
E-posta
Başlık
Yorum
       Tüm alanlari doldurmaniz gerekmektedir

Antrenörümüz Erdal Erdoğan

sag_resim_erdogan.jpg (12621 bytes)

 Taekwondo Siteleri

Turkiye Taekwondo Fed.

Sakin Taekwondo

Koyuncu Spor

İstanbul Taekwondo İl Temsilciliği

Performans Taekwondo

Nedim Kuşcu Spor K.

Basar Taekwondo

Yalcın Taekwondo

Untitled Document
 İletişim

İletişim

Hurriyet.www.gazetealemi.com Zaman www.gazetealemi.com Radikal www.gazetealemi.com Milliyet www.gazetealemi.com Bugun www.gazetealemi.com Turkiye www.gazetealemi.com Vatan www.gazetealemi.com Sabah www.gazetealemi.com Yeni Safak www.gazetealemi.com

 Videolu Haberler
 3.Dönem Sınavımızda Önemli Konuğumuz.  Sporcuları İle Beraber B.B.S.K de.
Iletisim   |   Anasayfam yap   |   Sik Kullanilanlara Ekle