İstanbul Pomsea Şampiyonası  02:53  Meb.Yıldızlar İstanbul Şampiyonası Sonuçlandı. 02:48  Para-Taekwondo Türkiye Şampiyonası 02:46  ANALİG YILDIZLAR TAEKWONDO YARI FİNAL SONUÇLARI 02:44  Mısır da 3 Madalya 02:42  Turkish Open 2015 Sonuçlandı. 02:40  Taekwondoda Türkiye Rüzgarı 02:38  1. Avrupa Minikler Şampiyonası Sonuçlandı. 02:35  3. Kulüpler Avrupa Şampiyonu İstanbul Büyükşehir Belediyesi 02:32  Bosna Hersek’te 2’si Altın 6 Madalya  02:30  
Populer Haberler
 
 Çok Yorumlananlar
 


ÜNLÜ SPOR KULÜBÜNE TEŞEKKÜR EDERİZ.
Son zamanlarda çok iyi bir çıkış içersinde olan İstanbul un başarılık Kulüplerinden Başakşehir Ünlü Taekwondo Spor Kulübünün Misafiri olduk.

2010 yılı hazırlıklarını aralıksız olarak sürdüren Kulübümüz Gaziosmanpaşa Erdoğan Taekwondo Spor Kulübü hazırlık çalışmasını İstanbul un son zamanlarda en iyi çıkış yapan Kulüplerinden Başakşehir Ünlü Taekwondo Spor Kulübünün tesislerinde yaptı.


Ağırlıklı olarak Gençler ve Yıldızlar kategorosindeki Sporcuların katılımı ile gerçekleşen İkili Temas çalışması iki kulüp adına oldukça verimli geçerken yapılan çalışmanın sonunda Başakşehir Ünlü Taekwondo Spor Kulübü Antrenörü Mehmet YÜMLÜ hocamızın antrenmana katılan tüm Sporculara Baklava ikramı da güzel bir jest oldu.


En kısa süre içersinde Kulübümüzü ziyaret edeceklerini belirten Mehmet hocamıza gösterdikleri mükemmel evsahipliği içn teşekkürlerimizi sunarız.
19:25:00
2009-11-28
Bu haber  4612  kere okundu Yazıcıya Yolla
YORUMLAR
 ahsen   2009-11-30
  tebrık mesajı
 hersey yoluna gırmeye basladı basarılarınızın devamını dılerım
Bu Habere Yorumunuzu Ekleyin
İsim
E-posta
Başlık
Yorum
       Tüm alanlari doldurmaniz gerekmektedir

Antrenörümüz Erdal Erdoğan

sag_resim_erdogan.jpg (12621 bytes)

 Taekwondo Siteleri

Turkiye Taekwondo Fed.

Sakin Taekwondo

Koyuncu Spor

İstanbul Taekwondo İl Temsilciliği

Performans Taekwondo

Nedim Kuşcu Spor K.

Basar Taekwondo

Yalcın Taekwondo

Untitled Document
 İletişim

İletişim

Hurriyet.www.gazetealemi.com Zaman www.gazetealemi.com Radikal www.gazetealemi.com Milliyet www.gazetealemi.com Bugun www.gazetealemi.com Turkiye www.gazetealemi.com Vatan www.gazetealemi.com Sabah www.gazetealemi.com Yeni Safak www.gazetealemi.com

 Videolu Haberler
 3.Dönem Sınavımızda Önemli Konuğumuz.  Sporcuları İle Beraber B.B.S.K de.
Iletisim   |   Anasayfam yap   |   Sik Kullanilanlara Ekle