İstanbul Pomsea Şampiyonası  02:53  Meb.Yıldızlar İstanbul Şampiyonası Sonuçlandı. 02:48  Para-Taekwondo Türkiye Şampiyonası 02:46  ANALİG YILDIZLAR TAEKWONDO YARI FİNAL SONUÇLARI 02:44  Mısır da 3 Madalya 02:42  Turkish Open 2015 Sonuçlandı. 02:40  Taekwondoda Türkiye Rüzgarı 02:38  1. Avrupa Minikler Şampiyonası Sonuçlandı. 02:35  3. Kulüpler Avrupa Şampiyonu İstanbul Büyükşehir Belediyesi 02:32  Bosna Hersek’te 2’si Altın 6 Madalya  02:30  
Populer Haberler
 
 Çok Yorumlananlar
 


İKİ SPORCUMUZDAN BRONZ MADALYA.
Elemelerin ikinci gününde tatemiye ülkemizi temsilen 63 kg da Berkcan Süngü ve 44 kg da Şeyma Tuncer çıktı. Sporcularımızın ikisi de Gençlik Olimpiyatları na gitmeye hak kazanarak gururumuz oldular

E R K E K L E R :


(63 Kg.) Berkcan SÜNGÜ

Üçüncü olan sporcumuz 14-26 Ağustos tarihleri arasında Singapur da yapılacak olan Gençlik Olimpiyatları na katılacak.


İlk turdaki rakibinin diskalifiye olmasının ardından ikinci turda İran lı EBRAHIMISHOURKAEI Rouhollah ı 13-7 yenen sporcumuz, üçüncü turda Fildişi Sahili nden GEORGES Kobenan ı da 14-1 yenerek çeyrek finalde Mısır lı KAMALELDIN EZZ Kamaleldin in rakibi oldu. Bu karşılaşmayı da kazanan Berkcan, yarı finalde Kore li BYEONG DEOK Seo ile karşılaştı fakat müsabakayı kaybetti.

Bu kiloda, Kore li Byeong Deok Seo birinci olurken, Rus Minin Konstantin ikinci, sporcumuz Berkcan Süngü ile Meksika lı Alejandro Valdes Juarez üçüncülüğü elde ettiler.


(48 Kg.)
1. Reza Hassanzadeh (İran)
2. Luxas Lautaro Guzman (Arjantin)
3. Gregory English (ABD)
3. Norbert Szekely (Almanya)
5. Rasulov Abubakir (Özbekistan)
6. Gili Haimovitz (İsrail)


(+73 Kg.)
1. Alsadeq Yazan (Ürdün)
2. Liu Chang (Çin)
3. Stefan Bozalo (Kanada)
3. Ahmadsei Ibrahim (Almanya)
5. Lomali Betigov (Rusya)
6. Jose Ramos Robles (Meksika)


B A Y A N L A R :



(44 Kg.) Şeyma TUNCER


Üçüncü olan sporcumuz 14-26 Ağustos tarihleri arasında Singapur da yapılacak olan Gençlik Olimpiyatları na katılacak.


İlk turda Vietnam lı HUYEN TRANG Nguyenthi i 14-0 yenen sporcumuz, ikinci turda Macar VIVIEN Herczeg i de 4-1 yenerek, çeyrek finalde Fransız MUSTAPHA Hajer in rakibi oldu. Fransız rakibini 6-0 yenen Şeyma, yarı finalde Rus ANASTASIA Valueva ya hakem üstünlük kararıyla kaybedince üçüncülükte kaldı.

Bu kiloda, Rus Anastasia Valueva birinci olurken, İran lı Maryam Shirjahani ikinci, sporcumuz Şeyma Tuncer ile Çin li Yi Li Zhao üçüncülüğü elde ettiler.

(55 Kg.)
1. Monica Chavez Rivera (Meksika)
2. Jennifer Agren (İsveç)
3. Nguyen Thanh Thao (Vietnam)
3. Jade Jones (İngiltere)
5. Gbagbi Ruth Marie (Fildişi Sahili)
6. Ben Rahma Ali (Tunus)



00:33:00
2010-03-05
Bu haber  1458  kere okundu Yazıcıya Yolla
YORUMLAR
Bu Habere Yorumunuzu Ekleyin
İsim
E-posta
Başlık
Yorum
       Tüm alanlari doldurmaniz gerekmektedir

Antrenörümüz Erdal Erdoğan

sag_resim_erdogan.jpg (12621 bytes)

 Taekwondo Siteleri

Turkiye Taekwondo Fed.

Sakin Taekwondo

Koyuncu Spor

İstanbul Taekwondo İl Temsilciliği

Performans Taekwondo

Nedim Kuşcu Spor K.

Basar Taekwondo

Yalcın Taekwondo

Untitled Document
 İletişim

İletişim

Hurriyet.www.gazetealemi.com Zaman www.gazetealemi.com Radikal www.gazetealemi.com Milliyet www.gazetealemi.com Bugun www.gazetealemi.com Turkiye www.gazetealemi.com Vatan www.gazetealemi.com Sabah www.gazetealemi.com Yeni Safak www.gazetealemi.com

 Videolu Haberler
 3.Dönem Sınavımızda Önemli Konuğumuz.  Sporcuları İle Beraber B.B.S.K de.
Iletisim   |   Anasayfam yap   |   Sik Kullanilanlara Ekle