İstanbul Pomsea Şampiyonası  02:53  Meb.Yıldızlar İstanbul Şampiyonası Sonuçlandı. 02:48  Para-Taekwondo Türkiye Şampiyonası 02:46  ANALİG YILDIZLAR TAEKWONDO YARI FİNAL SONUÇLARI 02:44  Mısır da 3 Madalya 02:42  Turkish Open 2015 Sonuçlandı. 02:40  Taekwondoda Türkiye Rüzgarı 02:38  1. Avrupa Minikler Şampiyonası Sonuçlandı. 02:35  3. Kulüpler Avrupa Şampiyonu İstanbul Büyükşehir Belediyesi 02:32  Bosna Hersek’te 2’si Altın 6 Madalya  02:30  
Populer Haberler
 
 Çok Yorumlananlar
 


ULUSLARARASI İSPANYA TURNV.2010 SONUÇLARI
İspanya da sona eren A Klas Uluslararası 2010 İspanya Turnuvasının Tüm Sonuçlarını açıklıyoruz.

ULUSLARARASI (A) KLAS iSPANYA AÇIK ŞAMPİYONASI GENÇLER SONUÇLARI     


E R K E K L E R :   


(45 Kg.) Mert ERDOĞAN-(Üçüncü oldu.)


1-Cristian Soriano Carrion (ESP)


2-Ahmet Kasım (ALM)


3-Mert Erdoğan (TUR)


3-Pere Rodriguez Tejada (ESP)



(48 Kg.) Cengiz Baran AY-(Elendi.)


1-Gregory English (USA)


2-Szekely Norbert (ALM)


3-Marcos Rodrigez Moran


3-Eric Garrido Garcia(Mex)



(51 Kg.) Mehmet DOLAŞ-(Elendi.)


1-Paul Adriaan (ALM)


2-Ömer Berhan (ALM)


3-Miguel Rodrigues (POR)


3-Dominick Hilaman (USA)



(55 Kg.) Serkan ALTINTAŞ-(Üçüncü Oldu.)


1-Cesar Roman (MEX)


2-Seth Wolfe (USA)


3-Sergio Moreno Salmeron (ESP)


3-Serkan Altıntaş (TUR)



(59 Kg.) Emrah İNCESU-(İkinci Oldu.)


1-Alejandro Suarez Moreno (ESP)


2-Emrah İncesu (TUR)


3-Javier Omar Gomez (MEX)


3-Alvaro Pablo Rodriguez (ESP)



(63 Kg.) Ahmet ATMACA,Burakhan AYDEMİR-(Elendiler.)


1-Alejandro Valdes Juarez (MEX)


2-Mario Sılva (POR)


3-Fco Padin Aliveria (GAL)


3-Javier Enrique Vasquez (GUT)



(68 Kg.) M.Emin KOCAMAN(Elendi.)


1-Manuel Beloqui Jimenez (ESP)


2-Simon Indias Dorado (ESP)


3-Fco Javier Garcia Gil (ESP)


3-Julie Ferreira (POR)



(73 Kg.) Hamza ÖT-(Elendi.)


1-Antonio Leo Aparicio (ESP)


2-Steven Wu (USA)


3-Tiago Costa (POR)


3-Joao Santos (ASS)



(78 Kg.) Uğurcan LAÇİN-(Elendi.)


1-Ahmetbey İbrahim (ALM)


2-Alan de La Trullas (ESP)


3-Jean Michael Fernandes (POR)


3-Jose Manuel Robles (MEX)



(+78 Kg.) Bilal Ertürk AYDEMİR-(Elendi.)


1-Daniel Ros Gomez (ESP)


2-Jose Pedro Rodrigues (POR)


3-Erol Tarık Yorulmaz (ALM)


3-Oscar Salamanca (ESP)



B A Y A N L A R :



(42 Kg.) ------Bu Kiloda Sporcu Götürülmedi.


1-Thais Garcia Prieto (ESP)


2-Agueda Torralba Tolosa (ESP)


3-Araceli Segaviano Poveda (ESP)


3-Lidia Lafuante Carmona (ESP)



(44 Kg.) Ayşegül Funda ALP-(Birinci Oldu.)


1-Ayşegül Funda ALP (TUR)


2-Dora Horvat (ZAG)


3-Cathaysa Falcon Pedrero (ESP)


3-Gökmen Suhansera (ALM)



(46 Kg.) Zeynep KIVRAK-(İkinci Oldu.)


1-Adriana Duretec (ZAG)


2-Zeynep Kıvrak (TUR)


3-Sara De Clara (ESP)


3-Judit Baeta Humanes (ESP)



(49 Kg.) Zeynep AKMAN,Kübra SERDAR-(Elendiler.)


1-Vanessa Gallegos Ricardes (MEX)


2-Nothaft Roxana (ALM)


3-Kristina Tasler (ZAG)


3-Tereshko Olga (RUS)



(52 Kg.) Şeyda BALDIRCI-(Üçüncü Oldu.)


1-Laia Martinez Ramirez (ESP)


2-Veronica Jimenez Maldonado (ESP)


3-Şeyda Baldırcı (TUR)


3-Melody Ramirez Risco (ESP)



(55 Kg.) Saide NORAS-(Üçüncü Oldu.)


1-Monica Andrea Rivera (MEX)


2-Elisabet Lopez Paya (ESP)


3-Saide Noras (TUR)


3-Fromming Anna Lena (ALM)



(59 Kg.) Dürdane ALTINEL-(İkinci Oldu.)


1-Paulina Balinas Lira (MEX)


2-DurdaneAltunel (TUR)


3-Emely Cartagena Rodriguez (USA)


3-Yonca Çelik (ALM)



(63 Kg.) Büşra AKBAY-(Elendi.)


1-Rabia GÜLEÇ (ALM)


2-Coralia Lucia (GUA)


3-Ana Sarai Perez Hernandez (MEX)


3-Gibeth Gallego Font (ESP)



(68 Kg.) Yaprak ERİŞ-(İkinci oldu.)


1-Marina Gabriela Flor (MEX)


2-Yaprak Eriş (TUR)


3-Lilian Pineriro Diblasi (ESP)


3-Michelle Silva (USA)



(+68 Kg.) Büşra ARK-(Elendi.)


1-Briseda Acosta Balarezo (MEX)


2-Maja Siprak (ZAG)


3-Silvia Casado Barahona (ESP)


3-Petra Majic (ZAG)



 


ULUSLARARASI (A)KLAS iSPANYA AÇIK ŞAMPİYONASI BÜYÜKLER SONUÇLARI:


E R K E K L E R :


(54 Kg.)


Ömer AKSOY Elendi.


1-Gustavo Villa (MEX)


2-Mirco Madzar (CRO)


3-Jhonnatan Mejia (GUA)


3-Michael Silva (BRA)



(58 Kg.)


Muhammed GÜLER Elendi


1-Pedro Povoa (POR)


2-Guillermo Pérez (MEX)


3-Stipe Jarloni (CRO)


3-Rui Pedro Rebelo (POR)



(63 Kg.)


1-Roberto Lorenzo (Madrid,ESP)


2-Abel Mendoza (MEX)


3-Alfonso Victoria (MEX)


3-Pantar Jure (SLV)



(68 Kg.)


Berkcan SÜNGÜ Elendi.


M.Talha SARI Elendi


1-Terrense Jennings (USA)


2-Idulio Islas (MEX)


3-Rubén Moreno (Madrid, ESP)


3-Filip Grgic (CRO)



(74 Kg.)


1-Selcuk Aydim (TUR)


2-Sawadogo Ynoussa (FRA)


3-José Fernández (Galicia,ESP)


3-Leandro Jurado (CAR,ESP)



(80 Kg.)


Burak Ozan KARACA Elendi.


1-José Luís Ramírez (MEX)


2-Filip Sikic (CRO)


3-Luitalo Muhammad (GBR)


3-José Andrade (Galicia,ESP)



(87 Kg.)


1-Douglas Marcelino (BRA)


2-Salar Faiazi (USA)


3-Hatowski Piotr (POL)


3-Florian Meier (GER)



(+87 Kg.)


1-Stephen Lambdin (USA)


2-Gerardo Ortíz (Galicia,ESP)


3-Adrian Cabo (Madrid,ESP)


3-Rigoberto Sanchez (MEX)



B A Y A N L A R :


(46 Kg.)


Şeyma TUNCER Elendi.


Yıldız KAHRAMAN Elendi.


1-Tran Emile (FRA)


2-Silvia Pellicer (Valencia,ESP)


3-Jessika Alair Soares (SWE)


3-Paula Benes Ibañez (La Rioja,ESP)



(49 Kg.)


1-Margarita Espinoza (MEX)


2-Jeanette Alegria (MEX)


3-Sahala Padilla (MEX)


3-Fernanda Silva (BRA)



(53 Kg.)


Nergiz GENCAY


1-Sapir Zabari (ISR)


2-Nergiz Gencay (TUR)


3-Florencia Fina (ARG)


3-Ana Zaninovic (CRO)



(57 Kg.)


1-Jelena Garidis (GER)


2-Martina Zubcic (CRO)


3-Kubitzki Janina (GER)


3-Danielle Holmquist (USA)



(63 Kg.)


Ayşe ÇAKIR-Elendi.


1-Eva Calvo Gómez (Madrid, ESP)


2-Aparecida Santana Soares (BRA)


3-Marina Sumic (CRO)


3-Benedict Agnieszka (POL)



(67 Kg.)


1-Sandra Saric (CRO)


2-Paige Mcpherson (USA)


3-Kayla Caracciolo (USA)


3-Noelia Ruiz (Madrid,ESP)



(73 Kg.)


Cansel DENİZ-Elendi.


1-María Espinoza (MEX)


2-Rajher Nusa (SLV)


3-Lorena Sanchez (Murcia,ESP)


3-Raria Abibi (USA)



(+73 Kg.)


1-Sonja Stojahov (GER)


2-Diop Sadio (Almeria,ESP)


3-Joseph Maeva (FRA)


3-Guadalupe Ruiz (MEX)                            



06:16:00
2010-04-25
Bu haber  3495  kere okundu Yazıcıya Yolla
YORUMLAR
 Erdal ERDOĞAN  2010-04-26
  Milli Takımımızı Kutlarım.
 Başta Kamp dahil 15 gündür tüm ekibimizle en ince ayrıntısına kadar ilgilenen Muammer CAMBAZ Hocamıza emekleri nedeni ile teşekkür eder,Ayrıca İspanya Turnuvasında Ülkemizi temsil eden Hakem,Antrenör ve Sporcularımızı tebrik ederim.
Bu Habere Yorumunuzu Ekleyin
İsim
E-posta
Başlık
Yorum
       Tüm alanlari doldurmaniz gerekmektedir

Antrenörümüz Erdal Erdoğan

sag_resim_erdogan.jpg (12621 bytes)

 Taekwondo Siteleri

Turkiye Taekwondo Fed.

Sakin Taekwondo

Koyuncu Spor

İstanbul Taekwondo İl Temsilciliği

Performans Taekwondo

Nedim Kuşcu Spor K.

Basar Taekwondo

Yalcın Taekwondo

Untitled Document
 İletişim

İletişim

Hurriyet.www.gazetealemi.com Zaman www.gazetealemi.com Radikal www.gazetealemi.com Milliyet www.gazetealemi.com Bugun www.gazetealemi.com Turkiye www.gazetealemi.com Vatan www.gazetealemi.com Sabah www.gazetealemi.com Yeni Safak www.gazetealemi.com

 Videolu Haberler
 3.Dönem Sınavımızda Önemli Konuğumuz.  Sporcuları İle Beraber B.B.S.K de.
Iletisim   |   Anasayfam yap   |   Sik Kullanilanlara Ekle