İstanbul Pomsea Şampiyonası  02:53  Meb.Yıldızlar İstanbul Şampiyonası Sonuçlandı. 02:48  Para-Taekwondo Türkiye Şampiyonası 02:46  ANALİG YILDIZLAR TAEKWONDO YARI FİNAL SONUÇLARI 02:44  Mısır da 3 Madalya 02:42  Turkish Open 2015 Sonuçlandı. 02:40  Taekwondoda Türkiye Rüzgarı 02:38  1. Avrupa Minikler Şampiyonası Sonuçlandı. 02:35  3. Kulüpler Avrupa Şampiyonu İstanbul Büyükşehir Belediyesi 02:32  Bosna Hersek’te 2’si Altın 6 Madalya  02:30  
Populer Haberler
 
 Çok Yorumlananlar
 


DÜNYA ÜNİVERSİTELER ŞAMP.TÜM SONUÇLAR.
30 Haziran 04 Temmuz 2010 Tarihleri arasında İspanya da sona eren Dünya Üniversiteler Şampiyonasında Ülkemiz 1 Altın 3 Gümüş ve 4 Bronz Madalya kazananrak başarılı bir müsabaka çıkardı.

ERKEKLER:


54 Kg.(Hüseyin ÖZSOY)
 1-TSENG Yu-Yao Tayvan
2-SEYDEHSAN NAGHİGZADEH İran
3-SEO MİN YOUNG Kore
3-DALIRNEJAD SASAN Almanya


58 Kg.(Recep YAZICI)
1-GONZALEZ BONILLA Joel İspanya
2-POISEEV RUSLAN Rusya
3-VALERIANO DA SILVA Brezilya
3-RECEP YAZICI Türkiye


63 Kg.(Cem ULUĞNUYAN)
1) KIM JONG HYUN Kore
2) NADERIAN REZA İran
3) COSTA NUNO Portekiz
3) ZOHRI RAFİK Hollanda


68 Kg.(Turgay YILDIRIM)
1) KIM Seon UK Kore
2) AVSADZHANISHVILI Aleksiy Rusya
3) SAMOTSHOZO Wardell Amerika
3) SHEIKHI Abbas İran


74 Kg.(Yunus SARI)
1) GAUN ALBERT Rusya
2) KIM Hyun Kore
3) YUNUS SARI Türkiye
3) RODRIGUES Eduardo Portekiz


80 Kg.(Serdar YÜKSEL)
1) TALEBIKAHANGI ROUHOLLAH İran
2) ENNADIRI AYOUB Hollanda
3) RASCADO RIOS FERRNANDO İspanya
3) MAIZEROI TORANN Fransa


87 Kg.(Serdar YÜKSEL)
1-CHO YOO JİN Kore
2-SERDAR YÜKSEL Türkiye
3-ASKARI MENRAN  İran
3-LEHMANN CHRİSTOPH Almanya


+87 Kg.(Hüseyin Özkan ÜSTÜN)
1-DESPAIGNE SAUQUET Robelis Küba
2-BERNAL FERNÁNDEZ Mikel İspanya
3-PARK BEOM CHEON Kore
3- KIMMICH JOHN ABD


 


BAYANLAR:


46 Kg.(Rukiye YILDIRIM)
1-HWANG Mİ NİAKore
2-RUKİYE YILDIRIM Türkiye
3-
Y
UERU ZHANG Çin
3-TRAN EMİLİE Fransa


49 Kg.(Sevde MAVİ)
1-PARK MYEONG SUNG  Kore
2-SEVDE MAVİ Türkiye
3-YANG SHU-CHUNTayvan
3-VAN THİ KİM THU Vietnam


53 Kg.(Hatice Kübra YANGIN)
1)  H. KÜBRA  YANGIN Türkiye
2) LIM SU WON Kore
3) TSENG Yİ-HUSUAN Tayvan
3) BEZZOLA MANUELA İsciçre


57 Kg.(Zeynep KİREZ)
1) TSENG Pei-Hua Tayvan
2) CHO Hye Rin Kore
3) Zeynep Kİraz Türkiye
3) WIECZOREK Katarzyna Polonya


62 Kg.(Sıla Rümeysa ÖLÇEK)
1) JUN Sun Young Kore
2) KLAEY Nina İsviçre
3) HERNÁNDEZ GARCÍA Estefania İspanya
3) WEINGART Helene Almanya


67 Kg.(Sevcan TOKAÇ)
1) JIN CHAE LİN Kore
2) CASTELLANOS ESTRADA  TAİMİ Küba
3) LU WASN-TİNG Tayvan
3) MEIRONG Lİ Çin


73 Kg.(Tuba ABUŞ)
1-CHUANG CHİA-AHİA Tayvan
2-MATUTE GÓMEZ LEYRE İspanya
3-AKCAN MELDA Almanya
3-TUBA ABUŞ Türkiye


+73 Kg.(Büşra YILDIZ)
1-SIMÓN ALAMO Rosanna İspanya
2-YONGTONG Zhang Çin
3-LEE Moon Ju Kore
3-MELLIER MAEVA Fransa




07:02:00
2010-07-05
Bu haber  2514  kere okundu Yazıcıya Yolla
YORUMLAR
Bu Habere Yorumunuzu Ekleyin
İsim
E-posta
Başlık
Yorum
       Tüm alanlari doldurmaniz gerekmektedir

Antrenörümüz Erdal Erdoğan

sag_resim_erdogan.jpg (12621 bytes)

 Taekwondo Siteleri

Turkiye Taekwondo Fed.

Sakin Taekwondo

Koyuncu Spor

İstanbul Taekwondo İl Temsilciliği

Performans Taekwondo

Nedim Kuşcu Spor K.

Basar Taekwondo

Yalcın Taekwondo

Untitled Document
 İletişim

İletişim

Hurriyet.www.gazetealemi.com Zaman www.gazetealemi.com Radikal www.gazetealemi.com Milliyet www.gazetealemi.com Bugun www.gazetealemi.com Turkiye www.gazetealemi.com Vatan www.gazetealemi.com Sabah www.gazetealemi.com Yeni Safak www.gazetealemi.com

 Videolu Haberler
 3.Dönem Sınavımızda Önemli Konuğumuz.  Sporcuları İle Beraber B.B.S.K de.
Iletisim   |   Anasayfam yap   |   Sik Kullanilanlara Ekle