İstanbul Pomsea Şampiyonası  02:53  Meb.Yıldızlar İstanbul Şampiyonası Sonuçlandı. 02:48  Para-Taekwondo Türkiye Şampiyonası 02:46  ANALİG YILDIZLAR TAEKWONDO YARI FİNAL SONUÇLARI 02:44  Mısır da 3 Madalya 02:42  Turkish Open 2015 Sonuçlandı. 02:40  Taekwondoda Türkiye Rüzgarı 02:38  1. Avrupa Minikler Şampiyonası Sonuçlandı. 02:35  3. Kulüpler Avrupa Şampiyonu İstanbul Büyükşehir Belediyesi 02:32  Bosna Hersek’te 2’si Altın 6 Madalya  02:30  
Populer Haberler
 
 Çok Yorumlananlar
 


BALKAN ŞAMPİYONASI YAPILDI.
04-05 Aralık 2010 tarihleri arasında devam eden 12. Balkan Taekwondo Şampiyonası Romanya nın Bükreş kentinde yapıldı.
12. Balkan Taekwondo Şampiyonası nın açılış konuşmasını yapan, Balkan Taekwondo Birliği Başkanı Dr. Metin ŞAHİN; Balkan Şampiyonası na katılan tüm takımlara başarı dileyerek, taekwondonun hızlı büyümesinin nedeninin tüm taekwondo sporuna gönül verenlerin emeği olduğunu vurgulayarak, gelişimine katkıda bulunmanın ortak görev olduğuna değindi. Balkan ülkelerinin bir birlik içinde büyümelerini beraberce çalışarak elde edeceklerini de sözlerine ekleyen ŞAHİN, şampiyonaya start verdi.

Şampiyonada dereceye giren sporcuların madalya ve kupalarını; Balkan Taekwondo Birliği Başkanı Dr.Metin ŞAHİN ile birlikte Türkiye Taekwondo Federasyonu Asbaşkanı Dr.Oktay DUYMAZ, Balkan Taekwondo Birliği Genel Sekreteri Constantin APOSTOL, BTU asbaşkanı Ivan BANCHEVSKY, Romanya Savunma Bakanlığı Müsteşarı ve aynı zamanda Romanya Taekwondo Birliği Onursal Başkanı Georgia GAVRİLA ve Romanya Kültür Ateşesi Plushkis NICOLAE birlite verdiler.

8 ülkeden yaklaşık 300 sporcunun katıldığı şampiyonada sporcularımızdan 46 Kg da Ayşegül Funda ALP, 59 Kg da Dürdane ALTUNEL, 68 Kg da Yaprak ERİŞ, 55 Kg da Mehmet DOLAŞ ile 63 Kg da Serkan ALTINTAŞ birinci olurken, 49 Kg da Kübra SERDAR, 55 Kg da Şeyda BALDIRCI ikinciliği elde ettiler. 68 Kg da ise Recep YAVAŞ üçüncü oldu. Bu sonuçların ardından Türkiye, toplamda 5 altın, 2 gümüş ve 1 bronz madalya ile şampiyanayı tamamladı.

59 Kg da Emrah İNCESU ve 73 Kg da Muhammed Emin KOCAMAN ilk turda rakiplerine yenilerek şampiyonaya veda ettiler.
00:11:00
2010-12-07
Bu haber  2448  kere okundu Yazıcıya Yolla
YORUMLAR
Bu Habere Yorumunuzu Ekleyin
İsim
E-posta
Başlık
Yorum
       Tüm alanlari doldurmaniz gerekmektedir

Antrenörümüz Erdal Erdoğan

sag_resim_erdogan.jpg (12621 bytes)

 Taekwondo Siteleri

Turkiye Taekwondo Fed.

Sakin Taekwondo

Koyuncu Spor

İstanbul Taekwondo İl Temsilciliği

Performans Taekwondo

Nedim Kuşcu Spor K.

Basar Taekwondo

Yalcın Taekwondo

Untitled Document
 İletişim

İletişim

Hurriyet.www.gazetealemi.com Zaman www.gazetealemi.com Radikal www.gazetealemi.com Milliyet www.gazetealemi.com Bugun www.gazetealemi.com Turkiye www.gazetealemi.com Vatan www.gazetealemi.com Sabah www.gazetealemi.com Yeni Safak www.gazetealemi.com

 Videolu Haberler
 3.Dönem Sınavımızda Önemli Konuğumuz.  Sporcuları İle Beraber B.B.S.K de.
Iletisim   |   Anasayfam yap   |   Sik Kullanilanlara Ekle