İstanbul Pomsea Şampiyonası  02:53  Meb.Yıldızlar İstanbul Şampiyonası Sonuçlandı. 02:48  Para-Taekwondo Türkiye Şampiyonası 02:46  ANALİG YILDIZLAR TAEKWONDO YARI FİNAL SONUÇLARI 02:44  Mısır da 3 Madalya 02:42  Turkish Open 2015 Sonuçlandı. 02:40  Taekwondoda Türkiye Rüzgarı 02:38  1. Avrupa Minikler Şampiyonası Sonuçlandı. 02:35  3. Kulüpler Avrupa Şampiyonu İstanbul Büyükşehir Belediyesi 02:32  Bosna Hersek’te 2’si Altın 6 Madalya  02:30  
Populer Haberler
 
 Çok Yorumlananlar
 


ALMANYA OPEN 2011 TÜM SONUÇLAR.
12,13 Mart 2010 Tarihleri arasında Almanya Hamburg da yapılmakta olan Uluslararası Almanya Açık Turnuvasının Sonuçlarını açıklıyoruz.

İlk gün yapılan müsabakalar sonucunda Milli Takımımız 2 Altın,1 Gümüş 1 Bronz Madalya kazandı.


İkinci gün müsabakalarında ise Sporcularımız 1 Altın,3 Gümüş,1 Bronz Madalya kazandı.



BAYANLAR:



(46 Kg.)



Rukiye Yıldırım           1. Oldu
Kadriye Selimoğlu          -
Nurgül Çelik                   -



Büşra Genç                     -



(49 Kg.)




Sevde Mavi                     -
Ayşe Hazal Boyanmış     -
çilem Sarıoğlu                -


(53 Kg.)


Safiye Yalçın                   -
Hatice Kübra İlgün          -
Hatice Kübra Yangın        - 


(57 Kg.)


Sibel Yıldırım                  -
Figen Akın                      -



(62 Kg.)



Kübra Okur                   -
Durdane Altunel            3. oldu
Sıla Rumeysa Ölçek       -



(67 Kg.)




Ayşe Sarı                       -
Yaprak Eriş                   -


(73 Kg.)


Tuba Abuş                     -
Efsa Karaca                   -
Furkan Asena Aydın     2.oldu


(+73 Kg.)


Burcu Sallakoğlu           -
Cansel Deniz                 -
Nafia Kuş                    
 3.oldu
Nur Tatar                      1.oldu



ERKEKLER:


(54 Kg.)


Ömer Aksoy                  2. oldu
Tunahan Dikmelik         -

Fatih Dalkılınç               -


(58 Kg.)


Fırat Pozan                    -
Cem Kahraman             -
Recep Yazıcı                  -

(63 Kg.)


Mert Süngü                   -
Umut Bildik                   -
Cem Uluğnuyan            2.oldu



(68 Kg.)



Servet Tazegül               2. oldu
Serhat Korkutan            -
Gökhan Coşar                -



(74 Kg.)




Uğur Aktaş                    1. Oldu
Rıdvan Baygut                -
Ozan berke Bindak        -



(80 Kg.)




Yunus Sarı                    -
Çağrı Tanrıkulu            -
Serdar Akın                  -



(87 Kg.)




Bahri Tanrıkulu            -
Burak Eski                    -

Halil İbrahim Mercimek-



(+87 Kg.)




Soner Pınarcık       -
Ali Sarı                   -
Okay Düztepe        -





05:25:00
2011-03-12
Bu haber  5369  kere okundu Yazıcıya Yolla
YORUMLAR
Bu Habere Yorumunuzu Ekleyin
İsim
E-posta
Başlık
Yorum
       Tüm alanlari doldurmaniz gerekmektedir

Antrenörümüz Erdal Erdoğan

sag_resim_erdogan.jpg (12621 bytes)

 Taekwondo Siteleri

Turkiye Taekwondo Fed.

Sakin Taekwondo

Koyuncu Spor

İstanbul Taekwondo İl Temsilciliği

Performans Taekwondo

Nedim Kuşcu Spor K.

Basar Taekwondo

Yalcın Taekwondo

Untitled Document
 İletişim

İletişim

Hurriyet.www.gazetealemi.com Zaman www.gazetealemi.com Radikal www.gazetealemi.com Milliyet www.gazetealemi.com Bugun www.gazetealemi.com Turkiye www.gazetealemi.com Vatan www.gazetealemi.com Sabah www.gazetealemi.com Yeni Safak www.gazetealemi.com

 Videolu Haberler
 3.Dönem Sınavımızda Önemli Konuğumuz.  Sporcuları İle Beraber B.B.S.K de.
Iletisim   |   Anasayfam yap   |   Sik Kullanilanlara Ekle