İstanbul Pomsea Şampiyonası  02:53  Meb.Yıldızlar İstanbul Şampiyonası Sonuçlandı. 02:48  Para-Taekwondo Türkiye Şampiyonası 02:46  ANALİG YILDIZLAR TAEKWONDO YARI FİNAL SONUÇLARI 02:44  Mısır da 3 Madalya 02:42  Turkish Open 2015 Sonuçlandı. 02:40  Taekwondoda Türkiye Rüzgarı 02:38  1. Avrupa Minikler Şampiyonası Sonuçlandı. 02:35  3. Kulüpler Avrupa Şampiyonu İstanbul Büyükşehir Belediyesi 02:32  Bosna Hersek’te 2’si Altın 6 Madalya  02:30  
Populer Haberler
 
 Çok Yorumlananlar
 


BEŞİNCİ GÜN ŞANSIZ BİR GÜNDÜ.
Kore de devam eden Büyükler Dünya Şampiyonasında madalya beklediğimiz sporcuların madalyaya uzanamaması süpriz oldu.

Üç kez Dünya Şampiyonu olan Bahri Tanrıkulu, bekleneni veremedi. İlk turu maç yapmadan geçen Tanrıkulu, Hırvat Nikola Bojo yu 11-2 yendikten sonra Alman Alberto Celestrin ile karşılaşitı. Son saniyelere 5-4 önde giren sporcumuz, bişr anlık dikkatsizliği nedeniyle maçı 5-5 e getirdi. Uzatma devresinde Alman sporcunun kural dışı mücadelesine hakemler ses çıkartmayınca, altın vuruş da Celetrin den geldi ve Bahri şampiyonaya veda etti.
 
Bahri gibi ilk turu maç yapmadan geçen 63 kilo sporcumuz Cem Uluğnuyan, İsrailli Adam Sagır ı 9-2 yendi. Macar Bence Galambos maça çıkmayınca bir üst tura yükselen Uluğnuyan, Kanadalı Addison u 2-2 biten maçın uzatma devresinde altın vuruşla geçti. Vietnamlı Chau Huynh’a 5-2 öndeyken, 8-7 kaybeden Cem, elenmekten kurtulamadı.
 
73 kilo bayanlarda Furkan Asena Aydın, ilk turda rakibi çıkmadı ve tur atladı. Daha sonra Arjantin den Natalia Forcada yı 8-3 mağlup eden Asena, Fransız Gwladys Epangue’ye 3-1 kaybederek, şampiyonaya veda etti.
05:48:00
2011-05-05
Bu haber  2279  kere okundu Yazıcıya Yolla
YORUMLAR
Bu Habere Yorumunuzu Ekleyin
İsim
E-posta
Başlık
Yorum
       Tüm alanlari doldurmaniz gerekmektedir

Antrenörümüz Erdal Erdoğan

sag_resim_erdogan.jpg (12621 bytes)

 Taekwondo Siteleri

Turkiye Taekwondo Fed.

Sakin Taekwondo

Koyuncu Spor

İstanbul Taekwondo İl Temsilciliği

Performans Taekwondo

Nedim Kuşcu Spor K.

Basar Taekwondo

Yalcın Taekwondo

Untitled Document
 İletişim

İletişim

Hurriyet.www.gazetealemi.com Zaman www.gazetealemi.com Radikal www.gazetealemi.com Milliyet www.gazetealemi.com Bugun www.gazetealemi.com Turkiye www.gazetealemi.com Vatan www.gazetealemi.com Sabah www.gazetealemi.com Yeni Safak www.gazetealemi.com

 Videolu Haberler
 3.Dönem Sınavımızda Önemli Konuğumuz.  Sporcuları İle Beraber B.B.S.K de.
Iletisim   |   Anasayfam yap   |   Sik Kullanilanlara Ekle