İstanbul Pomsea Şampiyonası  02:53  Meb.Yıldızlar İstanbul Şampiyonası Sonuçlandı. 02:48  Para-Taekwondo Türkiye Şampiyonası 02:46  ANALİG YILDIZLAR TAEKWONDO YARI FİNAL SONUÇLARI 02:44  Mısır da 3 Madalya 02:42  Turkish Open 2015 Sonuçlandı. 02:40  Taekwondoda Türkiye Rüzgarı 02:38  1. Avrupa Minikler Şampiyonası Sonuçlandı. 02:35  3. Kulüpler Avrupa Şampiyonu İstanbul Büyükşehir Belediyesi 02:32  Bosna Hersek’te 2’si Altın 6 Madalya  02:30  
Populer Haberler
 
 Çok Yorumlananlar
 


MİLLİ TAKIMIMIZDAN BÜYÜK BAŞARI.
Avrupa Taekwondo Birliği (ETU) tarafından ilki düzenlenecek olan Para-Taekwondo Avrupa Şampiyonası Rusya nın Moskova şehrinde 26 Eylül 2011 tarihinde yapıldı.










Para-Taekwondoda 3 Altın, 5 Gümüş, 3 Bronz
























 

Avrupa Taekwondo Birliği (ETU) tarafından ilki düzenlenecek olan Para-Taekwondo Avrupa Şampiyonası Rusya nın Moskova şehrinde 26 Eylül 2011 tarihinde yapıldı.




Yasin Tokdoğan : Çeyrek finalde Azeri Abuzarli, Abulfaz ı 13-1, yarıfinalde Rus Vladimirovich, Kan Arthur u 8-4 ile geçen sporcumuz adını finale yazıdrdı. Finalde, Rus Magomedzagir Aslangereevich, Isaldibirov u da 12-4 ile geçen Yasin, Avrupa Şampiyonu oldu.
Mehmet Sami Saraç :
Yarı finalde Azeri Nusratdinov, Emin i, finalde ise Rus Hakim Umarhazievich, Istamulov u yenen Mehmet Sami Avrupa Şampiyonu oldu.
Turan Erdoğan :
Finalde Azeri rakibi Bayramov, Jahangir, 4-3 yenerek Avrupa Şampiyonu oldu.
Yaşar Sami Gökbaba : Rus rakibi Spartak Valikoevich, Gazzaev e 13-6 yenilerek Avrupa İkincisi oldu.
Bülent Yılmaz :
Yarı finalde Azeri Gahramanli, Rovshan ı 4-3 yenen sporcumuz, finalde İspanyol Santana, Aythami Jose ye 7-3 yenilerek Avrupa İkincisi oldu.
Özcan Çetinkaya :
Çeyrek finalde Azeri Huseyn, Hasanov u yenen sporcumuz yarı finale yükseldi. Yarı finalde Yunan Panagiotopoulos, Vasileios u 11-4 yenerek finale çıkmasına rağmen finalde Hırvat Mikulic, Ivan a 10-2 yenilerek Avrupa İkincisi oldu.
Fatma Acar : Finalde Rus rakibi Elvira Urievna, Sverchkova ya 11-3 yenilerek Avrupa İkincisi oldu.
Gülsün Çelik : Finalde Azeri rakibi Mammadova, Aynur a 6-3 yenilerek Avrupa İkincisi oldu.
Sabit Köse :
Azeri rakibi Abbasov, Namig a 5-2 yenilerek Avrupa Üçüncüsü oldu.
Dursun Çam : Azeri Muslumov, Nijat a 11-4 yenilerek Avrupa Üçüncüsü oldu.
Uğur Yıldız : Rus Marat Mamaevich, Shahmanov a 11-7 yenilerek Avrupa Üçüncüsü oldu.

Türkiye bu sonuçların ardından 3 Altın, 5 Gümüş ve 3 Bronz madalya ile erkeklerde ikinci, bayanlarda üçüncü ve genel klasmanda da üçüncülüğü elde etti.

Erkekler:
1- Rusya
2-Türkiye
3- Azerbaycan



Bayanlar:
1- Rusya
2-Azerbaycan
3-Türkiye



Genel:
1-Rusya
2-Azerbaycan
3-Türkiye




22:27:00
2011-09-27
Bu haber  1736  kere okundu Yazıcıya Yolla
YORUMLAR
Bu Habere Yorumunuzu Ekleyin
İsim
E-posta
Başlık
Yorum
       Tüm alanlari doldurmaniz gerekmektedir

Antrenörümüz Erdal Erdoğan

sag_resim_erdogan.jpg (12621 bytes)

 Taekwondo Siteleri

Turkiye Taekwondo Fed.

Sakin Taekwondo

Koyuncu Spor

İstanbul Taekwondo İl Temsilciliği

Performans Taekwondo

Nedim Kuşcu Spor K.

Basar Taekwondo

Yalcın Taekwondo

Untitled Document
 İletişim

İletişim

Hurriyet.www.gazetealemi.com Zaman www.gazetealemi.com Radikal www.gazetealemi.com Milliyet www.gazetealemi.com Bugun www.gazetealemi.com Turkiye www.gazetealemi.com Vatan www.gazetealemi.com Sabah www.gazetealemi.com Yeni Safak www.gazetealemi.com

 Videolu Haberler
 3.Dönem Sınavımızda Önemli Konuğumuz.  Sporcuları İle Beraber B.B.S.K de.
Iletisim   |   Anasayfam yap   |   Sik Kullanilanlara Ekle