İstanbul Pomsea Şampiyonası  02:53  Meb.Yıldızlar İstanbul Şampiyonası Sonuçlandı. 02:48  Para-Taekwondo Türkiye Şampiyonası 02:46  ANALİG YILDIZLAR TAEKWONDO YARI FİNAL SONUÇLARI 02:44  Mısır da 3 Madalya 02:42  Turkish Open 2015 Sonuçlandı. 02:40  Taekwondoda Türkiye Rüzgarı 02:38  1. Avrupa Minikler Şampiyonası Sonuçlandı. 02:35  3. Kulüpler Avrupa Şampiyonu İstanbul Büyükşehir Belediyesi 02:32  Bosna Hersek’te 2’si Altın 6 Madalya  02:30  
Populer Haberler
 
 Çok Yorumlananlar
 


ALMANYA OPEN 2012 TÜM SONUÇLAR.
3-4 Mart 2012 Tarihlerinde 1100 sporcunun katılımıyla Almanya nın Hamburg Şehrinde Hamburg Sporthall salonunda yapılan Almanya Açık Taekwondo Şampiyonası (Gençler-Büyükler ve Poomsae Şampiyonası) sona erdi.

German Open Taekwondo Championships Senyor And Junior All Results.


3-4 Mart 2012 Tarihlerinde 1100 sporcunun katılımıyla Almanya nın Hamburg Şehrinde Hamburg Sporthall salonunda yapılan Almanya Açık Taekwondo Şampiyonası (Gençler-Büyükler ve Poomsae Şampiyonası) soan erdi. Almanya Açık Taekwondo Şampiyonası (German Open Taekwondo Championships 2012) nın Gençler ve Büyükler kategorilerindeki  tüm sonuçlarını yayınlıyoruz.


 


Almanya Açık Taekwondo Şampiyonasında (German Open Taekwondo Championships 2012) Türkiye Birinci, İran İkinci ve Rusya Üçüncü oldu. Almanya Açık Taekwondo Turnuvası Rusya nın taekwondodaki çıkışınında en büyük habercisi niteliğinde diyebiliriz. Görünen oki Bundan sonraki Avrupa Şampiyonalarında sporcularımızın en önemli rakipleri arasında İspanyollar ve Ruslar olacak.




 



GERMAN OPEN JUNİOR TAEKWONDO CHAMPİONSHİPS 3-4 MARCH 2012
ALMANYA AÇIK GENÇLER TAEKWONDO ŞAMPİYONASI 3-4 MARCH 2012


































Junior A male -45 KG


1-Sadeghitabari Seyedabbas (National Team Iran, IRI)
2-Hosseini nia Mohammad (National Team Iran, IRI)
3-Marc Denzler (Landeskader BTU, BTU)


3-Amir Hossain Taghi Khani (Alborz, IRI)



Junior A female -42 KG
1-Shabannia mansour Fatemeh (National Team Iran, IRI)
2-Zehra Dosucukur (National Team Turkey, TUR)
3-Esra Kalem (National Team Turkey, TUR)


3-Merve Talan (Landeskader BTU, BTU)


Junior A male -48 KG


1-Kazemifoushazdeh Mohammad (National Team Iran, IRI)
2-Albert Millert (National Team Poland, POL)
3-Ibrahim Ethem Pak (National Team Turkey, TUR)
3-Ivan Eliseev (Grandmaster, RUS)


Junior A female -44 KG


1-Fatma Sarıdogan (National Team Turkey, TUR)
2-Safarighalehjegh Sepideh (National Team Iran, IRI)
3-Busra Baycanlar (National Team Turkey, TUR)


3-Hristina Stoeva (TK HEREYA, BUL)


Junior A male -51 KG


1-Hasan Doguc (National Team Turkey, TUR)
2-Pavlov Daniil (Sankt-Peterburg, RUS) SUI , Kim TKD SH
3-Khorasandi Farshad (National Team Iran, IRI)
3-Stepan Pechenkin (Novosibirsk Martial Arts School,RUS)


Junior A female -46 KG
1-Aysegul Funda Alp (National Team Turkey, TUR)
2-Tijana Bogdanovic (National Team Serbia, SRB)
3-Julia Ronken (Landeskader NWTU, NWTU)


3-Hayley Nolan (LEINSTER, IRL)


Junior A male -55 KG
1-Keramati Seyed mansour (National Team Iran, IRI)
2-Khaleghi Ali (National Team Iran, IRI)


3-Ahmad Kassem (Landeskader NWTU, NWTU)
3-Salaheddine Bensaleh (Flemish Taekwondo Team, BEL)


Junior A female -49 KG
1-Damla Sezgin (National Team Turkey, TUR)
2-Nurgul Celik (National Team Turkey, TUR)
3-Arielle Malveda (Gladsaxe Taekwondo Klub, DEN)
3-Victoria Sörensen (Po-Eun Taekwondo, SWE)


Junior A male -59 KG
1-Mahdavi gharehoneh Ali (National Team Iran, IRI)
2-Jamie Abley (National Team Great Britain, GBR)
3-Yunus Emre Sayan (National Team Turkey, TUR)
3-Ebrahimi Meysam (National Team Iran, IRI)


Junior A female -52 KG
1-Kubra Durdane Cakır (National Team Turkey,TUR)
2-Eftekhariansaroudi Zahra (National Team Iran,IRI)


3-Laura Roebben (Flemish Taekwondo Team, BEL)
3-Mierzwinska Ewelina (Nidzicki Klub Taekwondo Kozlowo,POL)


Junior A male -63 KG
1-Salehimehr Danial (National Team Iran, IRI)
2-Berkay Akyol (National Team Turkey, TUR)


3-Lebasdouz Mirmahdi (National Team Iran, IRI)


3-Yasin Isitan (National Team Turkey, TUR)


Junior A female -55 KG


1-Anna-Lena Frömming (Landeskader NWTU, NWTU)
2-KUBRA EREN (National Team Turkey, TUR)
3-Shah saheb Fatemeh sadat (National Team Iran, IRI)


3-Sedanur Yumurcalı (National Team Turkey, TUR)


Junior A male -68 KG
1-Karimi asl Hossein (National Team Iran, IRI)
2-Bojan Arbutina (National Team Serbia, SRB)
3-Brandon Cyr-Gauthier (HLD Kim Taekwondo R.S,CAN)
3-Bahadir Tastan (National Team Turkey, TUR)


Junior A female -59 KG


1-Isabella Canella (Post-SV München, BTU)


2-Niki Glasnovic (Team Toigye Panthers,SWE)


3-Ladvinskaya Yana (Karelian team, RUS)


3-Madeline Folgmann (TG Nettetal, NWTU)


Junior A male -73 KG


1-Ousleti Oussama (National Team Tunesia, TUN)
2-Mousavi Sadegh (National Team Iran, IRI)


3-Rafieisonghori Mahdi (National Team Iran, IRI)
3-Mehmet Korucu (National Team Turkey, TUR)


Junior A female -63 KG


1-Durdane Altunel (National Team Turkey, TUR)
2-Margaryta Kastukevich (National Team Belarus, BLR)


3-Vanessa Körndl (Landeskader BTU, BTU)


3-Jagoda Ulfig (MUKS Pietnastka, POL)


Junior A male -78 KG
1-Erfaniandaneshvar Pouria (National Team Iran, IRI)
2-Nikos Karamangiolis (Landeskader BTU, BTU)
3-Sedakov Aleksander (Sankt-Peterburg, RUS)


3-M.Emin Kocaman (National Team Turkey, TUR)


Junior A female -68 KG


1-Lemajic Dunja (National Team Slovakia (Junior), SLO)
2-Violeta Babic (National Team Serbia, SRB)
3-Gizem Ozcan (National Team Turkey, TUR)
3-Nikenia Martis (TS Tapia, NED)


Junior A male +78 KG
1-Ensar Uguz (National Team Turkey, TUR)


2-Getmanovich Ian (Karelian team, RUS)


3-Michal Jozwiak (National Team Poland, POL)
3-Farshadmehr Aref (National Team Iran, IRI)


Junior A female +68 KG


1-Nafia Kus (National Team Turkey, TUR)


2-Kowalczuk Aleksandra (SMS Olsztyn, POL)


3-Kafaei mohammadnejad Parinaz (National Team Iran, IRI)


3-Serap Ilgar (National Team Turkey, TUR)




 


113_german-open


 


 



GERMAN OPEN SENYOR TAEKWONDO CHAMPİONSHİPS 2012 ALL RESULTS




























-54 Kg.(Sporcu)


1-Sergej Kolb (Landeskader BTU, GER)


2-Salamat Baibatyrov (National Team Kazakhstan, KAZ)


3-Milos Gladovic (National Team Serbia, SRB)


3-Adrian Paul (Landeskader TVBB, GER)


-46 Kg. (11 Sporcu)


1-Iuliia Kustova (National Team Russia, RUS)


2-Anastasia Valueva (Lipetsk Taekwondo, RUS)


3-Fedia Farhani (National Team Tunesia, TUN)


3-Sara Khoshjamal Fekry (National Team Iran,IRI)


-58 Kg. (38 Sporcu)


1-Ruslan Poiseev (Yakutia Taekwondo, RUS)


2-Nursultan Mamayev (National Team Kazakhstan, KAZ)


3-Ivan Muradashvili (Sankt-Peterburg, RUS)


3-Safwan Khalil (National Team Australia, AUS)


-49 Kg. (22 Sporcu)


1-Pulina Ekaterina (Karelian team, RUS)


2-Li Wang (National Team China, CHN)


3-Vanessa Gallegos Ricardez (National Team Mexico, MEX)


3-Itzel Adilene Manjarrez Bastidas (National Team Mexico, MEX)


-63 Kg. (60 Sporcu)


1-Nikita Kriveychenko (Sankt-Peterburg, RUS)


2-Mário Silva (National Team Portugal, POR)


3-Fedor Molochkov (Grandmaster, RUS)


3-Andrei Rotaru (Sport school Nr.6, MDA)


-53 Kg. (37 Sporcu)


1-Jingyu Wu (National Team China, CHN)


2-Daria Zhuravleva (Sankt-Peterburg, RUS)


3-Askar Ebru (Landeskader NWTU, GER)


3-Sabrina Noelp (Landeskader BTU, GER)


-68 Kg. (64 Sporcu)


1-Vladimir Dalakliev (National Team Bulgaria, BUL)


2-Minin Konstantin (National Team Russia, RUS)


3-Amine Manai (National Team France, FRA)


3-Kairat Sarymsakov (National Team Kazakhstan, KAZ)


-57 Kg. (27 Sporcu)


1-Yun Wang (National Team China, CHN)


2-Jade Jones (National Team Great Britain, GBR)


3-Yuzhuo Hou (National Team China, CHN)


3-Dilobar Saydullaeva (National Team Uzbekistan, UZB)


-74 Kg.(46 Sporcu)


1-Servet Tazegul (National Team Turkey, TUR)


2-Toran Maizeiroi (National Team France, FRA)


3-Aliaskhab Sirazhov (National Team Russia, RUS)


3-Dmitriy Kim (National Team Uzbekistan, UZB)


-62 Kg. (31 Sporcu)


1-Hua Zhang (National Team China, CHN)


2-Joyce Van Baaren (TKD Oude Luttikhuis, NED)


3-Alyne Dossou (National Team France, FRA)


3-Kristina Khafizova (Moscow Taekwondo Federation,RUS)


-80 Kg. (41 Sporcu)


1-Damon Sansum (National Team Great Britain, GBR)


2-Lutalo Muhammad (National Team Great Britain, GBR)


3-Sergey Dozortsev (Novosibirsk Martial Arts School, RUS)


3-Aaron Cook (Spartan TKD Team, GBR)


-67 Kg.(19 Sporcu)


1-Reshmie Oogink (TKD Oude Luttikhuis, NED)


2-Helena Fromm (Polizeisportverein Eichstätt BTU, GER)


3-Chu Hoang Dieu Linh (National Team Vietnam, VIE)


3-Nur Tatar (National Team Turkey, TUR)


-87 Kg. (40 Sporcu)


1-Jasur Baykuziyev (National Team Uzbekistan, UZB)


2-Isaev Radik (Dagestan taekwondo Russia, RUS)


3-Nikola Bojo (National Team Croatia, CRO)


3-Dionys Kronreif (Kampfkunstschule Rowithis TUBW, GER)


-73 Kg. (17 Sporcu)


1-Anastasiia Baryshnikova (National Team Russia, RUS)


2-Melda Akcan (Landeskader BTU, GER)


3-Maria Del Rosario Espinoza (National Team Mexico, MEX)


3-Lauren Hamon (Peak Performance, USA)


+87 Kg. (26 Sporcu)


1-Yi Zheng (National Team China, CHN)


2-Oleg Kuznetsov (National Team Russia, RUS)


3-Vedran Golec (National Team Croatia, CRO)


3-Xiaobo Liu (National Team China, CHN)


+73 Kg. (18 Sporcu)


1-Shuyin ZHENG (National Team China, CHN)


2-Olga Ivanova (National Team Russia, RUS)


3-Gwladys Epangue (National Team France, FRA)


3-Katharina Weiss (Landeskader BTU, GER)




07:35:00
2012-03-06
Bu haber  2313  kere okundu Yazıcıya Yolla
YORUMLAR
Bu Habere Yorumunuzu Ekleyin
İsim
E-posta
Başlık
Yorum
       Tüm alanlari doldurmaniz gerekmektedir

Antrenörümüz Erdal Erdoğan

sag_resim_erdogan.jpg (12621 bytes)

 Taekwondo Siteleri

Turkiye Taekwondo Fed.

Sakin Taekwondo

Koyuncu Spor

İstanbul Taekwondo İl Temsilciliği

Performans Taekwondo

Nedim Kuşcu Spor K.

Basar Taekwondo

Yalcın Taekwondo

Untitled Document
 İletişim

İletişim

Hurriyet.www.gazetealemi.com Zaman www.gazetealemi.com Radikal www.gazetealemi.com Milliyet www.gazetealemi.com Bugun www.gazetealemi.com Turkiye www.gazetealemi.com Vatan www.gazetealemi.com Sabah www.gazetealemi.com Yeni Safak www.gazetealemi.com

 Videolu Haberler
 3.Dönem Sınavımızda Önemli Konuğumuz.  Sporcuları İle Beraber B.B.S.K de.
Iletisim   |   Anasayfam yap   |   Sik Kullanilanlara Ekle