İstanbul Pomsea Şampiyonası  02:53  Meb.Yıldızlar İstanbul Şampiyonası Sonuçlandı. 02:48  Para-Taekwondo Türkiye Şampiyonası 02:46  ANALİG YILDIZLAR TAEKWONDO YARI FİNAL SONUÇLARI 02:44  Mısır da 3 Madalya 02:42  Turkish Open 2015 Sonuçlandı. 02:40  Taekwondoda Türkiye Rüzgarı 02:38  1. Avrupa Minikler Şampiyonası Sonuçlandı. 02:35  3. Kulüpler Avrupa Şampiyonu İstanbul Büyükşehir Belediyesi 02:32  Bosna Hersek’te 2’si Altın 6 Madalya  02:30  
Populer Haberler
 
 Çok Yorumlananlar
 


BALKAN 2012 ŞAMP.SONUÇLANDI.
Taekwondo Championships (14. Balkan Taekwondo Şampiyonası) 22-23 Eylül 2012 tarihlerinde Bosna Hersekte Kiseljak City Hall de Yıldızlar, Gençler ve Büyükler kategorilerinde yapıldı.Türkiyeden Balkan şampiyonasına toplam 47 sporcu ( Yıldız ,Genç ve Büyük
14th BALKANS TAEKWONDO CHAMPIONSHIPS





14. Balkan Taekwondo Şampiyonası 22-23 Eylül 2012 tarihlerinde Bosna Hersekte Kiseljak City Hall de Yıldızlar, Gençler ve Büyükler kategorilerinde Poomsae ve Müsabakalar yapılacak.Türkiyeden Yıldız ,Genç ve Büyükler Milli Takım sporcularımızın katıldıgı Balkan Taekwondo Şampiyonasını bu yıl Bosna Hersek Taekwondo Federasyonu Organize ediyor. Türkiyeden şampiyonaya toplam 47 sporcu ve 24 Antrenör katıldı. Balkan Taekwondo Şampiyonasında bütün karşılaşmalar ilk gün yapıldı ve şampiyona sona erdi. Yıldızlar, Gençler ve Büyükler kategorilerinde Tüm kilolardaki derece listesini , ülkellerin madalya sıralamasını, En Teknik Sporcular Listesini ve Tüm Maçların Kura Listelerini yayınlıyoruz.



Yıldızlar Kategorisinde Türkiye 144 Puanla Birinci, Sırbistan 79 Puanla İkinci ve Bulgaristan 43 Puanla Üçüncü oldu.





Gençler Kayegorisinde Türkiye 70 Puanla Birinci,  Sıbristan ve Hırvatistan 72 Puanla İkinci ve Bosna Hersek 48 Puanla Üçüncü oldu.





Büyükler Kategorisinde Sırbistan 148 Puanla Birinci, Türkiye 61 Puanla İkinci ve Bosna Hersek 24 Puanla Üçüncü oldu.




Genel Klasmanda Sırbistan 299 Puanla Birinci, Türkiye 284 Puanla İkinci ve Bosna Hersek 107 Puanla Üçüncü oldu.











Balkan_yildizlar_ulke_siralamas

















Balkan_gencler_ulke_siralamasi

















balkan_buyukler_ulke_siralamasi














balkan_genel_klasman_-_koyuncuspor






















BALKAN TAEKWONDO ŞAMPİYONASI YILDIZLAR SONUÇLARI
Balkan Taekwondo Championships Cadet Results









































































Cadets Men (Yıldız Erkekler)



Cadets Women (Yıldız Bayanlar)



33KG



1.Dincol Ahmet ([TUR] TURKEY)



2.Aleksandar Batalo ([SRB] SERBIA)



3.Vojin Šarac ([SRB] SERBIA)



3.Dejan Jovanovic ([BIH] BOSNIA AND HERZEG



29 Kg



1.Ilgiz Serife ([TUR] TURKEY)



2.Tanja Milovac ([SRB] SERBIA)



3.



3.



37Kg



1.Altun Mucahit ([TUR] TURKEY)



2.Vladimir Glavchev ([BUL] BULGARIA)



3.Ivan Krstevski ([MKD] MACEDONIA)



3.Nermin Imamovic ([BIH] BOSNIA AND HERZEG



33 Kg



1.Onat Sueda ([TUR] TURKEY)



2.Matilda Osmaj ([ALB] ALBANIA)



3.Maria Pulina ([BUL] BULGARIA)



3.



41Kg



1.Recber Hakan ([TUR] TURKEY)



2.Mario Noka ([ALB] ALBANIA)



3.Kristian Veselinov ([BUL] BULGARIA)



3.Nikola Martinovic ([SRB] SERBIA)



37 Kg



1.Spasiana Grigorova ([BUL] BULGARIA)



2.Dincel Merve ([TUR] TURKEY)



3.Milica Karanovic ([BIH] BOSNIA AND HERZEG



3.Kristina Lazarevic ([BIH] BOSNIA AND HERZEG



45Kg



1.Nikola Durñevic ([SRB] SERBIA)



2.Gabor Lengyel ([ROU] ROMANIA)



3.Ilija Bašic ([BIH] BOSNIA AND HERZEG)



3.Kostadin Gjorgievski ([MKD] MACEDONIA)



41 Kg



1.Keles Fatma ([TUR] TURKEY)



2.Anñela Pijetlovic ([BIH] BOSNIA AND HERZEG



3.Ajla Reizbegovic ([BIH] BOSNIA AND HERZEG



3.Sara Vasic ([SRB] SERBIA)



49Kg



1.Aleksandar Georgiev ([BUL] BULGARIA)



2.George Vladareanu ([ROU] ROMANIA)



3.Vladan Dukic ([SRB] SERBIA)



3.Patrik Divkovic ([SLO] SLOVENIA)



44 Kg



1.Milica Janicijevic ([SRB] SERBIA)



2.Melanija Biorac ([SRB] SERBIA)



3.Coban Havvanur ([TUR] TURKEY)



3.Hristina Stoeva ([BUL] BULGARIA)



53Kg



1.Cekem Kutay ([TUR] TURKEY)



2.Nichita Ursu ([MDA] MOLDOVA)



3.Nikola Kalanj ([SRB] SERBIA)



3.Marko Radovanovic ([SRB] SERBIA)



47 Kg



1.Vanja Stankovic ([SRB] SERBIA)



2.Iulia Istrate ([ROU] ROMANIA)



3.Anja Stojkovic ([BIH] BOSNIA AND HERZEG)



3.Tsvetelina Nikolova ([BUL] BULGARIA



57Kg



1.Zipir Enes ([TUR] TURKEY)



2.Nikola Marcetic ([SRB] SERBIA)



3.Dino Blekic ([BIH] BOSNIA AND HERZEG)



3.Svetislav Slavev ([BUL] BULGARIA)



51Kg



1.Agris Zeliha ([TUR] TURKEY)



2.Andrea Begic ([BIH] BOSNIA AND HERZEG)



3.Vanja Markovic ([SRB] SERBIA)



3.Ela Cibo ([BIH] BOSNIA AND HERZEG)



61Kg



1.Ozel Nuri ([TUR] TURKEY)



2.Dimitar Nikolov ([BUL] BULGARIA)



3.Aljoša Plavljanic ([SRB] SERBIA)



3.Stefan Gazdic ([SRB] SERBIA



55Kg



1.Banda Yagmur ([TUR] TURKEY)



2.Bianca Zamfir ([ROU] ROMANIA)



3.Arnela Mukic ([BIH] BOSNIA AND HERZEG)



3.Marija Milovanovic ([SRB] SERBIA)



65Kg



1.Cicek Mert ([TUR] TURKEY)



2.Luka Conic ([SRB] SERBIA)



3.Dorñe Vujicic ([BIH] BOSNIA AND HERZEG)



3.Uroš Mihajlovic ([SRB] SERBIA)



59Kg



1.Durak Hikmet Nur ([TUR] TURKEY)



2.Branka Lazarevic ([BIH] BOSNIA AND HERZEG



3.Corina Constantin ([ROU] ROMANIA)



3.Marija Peshevska ([MKD] MACEDONIA)



+65Kg



1.Danilo Spasojevic ([MNE] MONTENEGRO)



2.Konstantin Bakracevski ([SRB] SERBIA)



3.Mirza Frljak ([BIH] BOSNIA AND HERZEG)



3.Kocaoglu Semih ([TUR] TURKEY)



+59Kg



1.Sogut Seymanur ([TUR] TURKEY)



2.Sara Pungartnik ([SLO] SLOVENIA)



3.Stojanka Maksimovic ([BIH] BOSNIA AND HERZEG



3.Adisa Mušinbegovic ([BIH] BOSNIA AND HERZEG



 



 



 



 



 





BALKAN TAEKWONDO ŞAMPİYONASI GENÇLER SONUÇLARI
Balkan Taekwondo Championships Junior Results









































































Junior Men (Genç Erkekler)



Junior Women (Genç Bayanlar)



45KG



1.Marin Begic ([BIH] BOSNIA AND HERZEG



2.Branislav Barta ([SRB] SERBIA)



3.Tarik Abdibegovic ([BIH] BOSNIA AND HERZEG



3.Ovidiu Trifan ([ROU] ROMANIA



44 KG



1.Andrea Pacadi ([CRO] CROATIA)



2.Ada Demneri ([ALB] ALBANIA)



3.Bojana Lausev ([SRB] SERBIA)



3.



48KG



1.Martin Atanasov ([BUL] BULGARIA)



2.Dušan Avakumovic ([SRB] SERBIA)



3.Araš Tohidi ([SRB] SERBIA)



3.Irhad Kapetanovic ([BIH] BOSNIA AND HERZEG



46KG



1.Tijana Bogdanovic ([SRB] SERBIA)



2.Nikolina Levenova ([BUL] BULGARIA)



3.Amila Karsic ([BIH] BOSNIA AND HERZEG)



3.Milica Vlaovic ([SRB] SERBIA)



51KG



1.Mate Šaravanja ([CRO] CROATIA)



2.Dorñe Markovic ([BIH] BOSNIA AND HERZEG



3.Uroš Dejanovic ([SRB] SERBIA)



3.Egers Aliu ([ALB] ALBANIA)



49KG



1.Anita Kaltak ([SLO] SLOVENIA)



2.Zvezdana Bogdanovic ([SRB] SERBIA)



3.Alexandra N.Gireada ([ROU] ROMANIA)



3.Genc Busra ([TUR] TURKEY)



55KG



1.Kavurat Hakan ([TUR] TURKEY)



2.Mihajlo Manic ([SRB] SERBIA)



3.Jovan Sibincic ([SRB] SERBIA)



3.Daniel Turnov ([BUL] BULGARIA)



52KG



1.Sevik Sezen ([TUR] TURKEY)



2.Ana Petrušic ([SLO] SLOVENIA)



3.Magadalena Duric ([BIH] BOSNIA AND HERZEG



3.Anamarija Petrovic ([CRO] CROATIA)



59KG



1.Emir Kaljanac ([BIH] BOSNIA AND HERZEG)



2.Dario Bodor ([SRB] SERBIA)



3.Corneliu Ibanescu ([ROU] ROMANIA)



3.Norbert Hozo ([ROU] ROMANIA



55KG



1.Doger Selen ([TUR] TURKEY)



2.Tadea Beršinic ([CRO] CROATIA)



3.Klara Kadic ([SLO] SLOVENIA)



3.Turan evval Nur ([TUR] TURKEY)



63KG



1.Luka Horvat ([CRO] CROATIA)



2.Ivan Luka Šarcevic ([CRO] CROATIA)



3.Stefan Samarjiev ([BUL] BULGARIA)



3.Dejan Tomic ([SRB] SERBIA)



59KG



1.Gocmez Havva Burce ([TUR] TURKEY)



2.Tamara Filipovic ([CRO] CROATIA)



3.Dragana Najic ([SRB] SERBIA)



3.Milijana Mijatovic ([BIH] BOSNIA AND HERZEG



68KG



1.Demirci Yakup ([TUR] TURKEY)



2.Eroz Burakcan ([TUR] TURKEY)



3.Igor Glišin ([SRB] SERBIA)



3.Bojan Arbutina ([SRB] SERBIA)



63KG



1.Matea Jelic ([CRO] CROATIA)



2.Nikolina Kovacevic ([SRB] SERBIA)



3.Sumeja Fejzic ([BIH] BOSNIA AND HERZEG)



3.Dina Cukurija ([BIH] BOSNIA AND HERZEG)



73KG



1.Yildiz Muhammet Emin ([TUR] TURKEY)



2.Luka Matuzic ([CRO] CROATIA)



3.Vojislav Danicic ([SRB] SERBIA)



3.Zsolt Feher ([ROU] ROMANIA)



68KG



1.Dunja Lemajic ([SLO] SLOVENIA)



2.Helena Milakovic ([SRB] SERBIA)



3.Fatima Dizdarevic ([BIH] BOSNIA AND HERZEG



3.Teodora Nedelcu ([ROU] ROMANIA)



78KG



1.Bojan Stefanovski ([SRB] SERBIA)



2.Jakob Jereb ([SLO] SLOVENIA)



3.Valentin Krumov ([BUL] BULGARIA)



3.Cosmin Andrei Petrache ([ROU] ROMANIA



+68KG



1.Melani Adamic Golic ([CRO] CROATIA)



2.Almina Mušinbegovic ([BIH] BOSNIA AND HERZEG



3.Arbnora Kokollari ([SLO] SLOVENIA)



3.Dostijana Gajic ([BIH] BOSNIA AND HERZEG



+78KG



1.Oyar Taha Beytullah ([TUR] TURKEY)



2.Hrvoje Krištic ([BIH] BOSNIA AND HERZEG)



3.Nikola Zivanovic ([SRB] SERBIA)



3.Calin Crisan ([ROU] ROMANIA)





 



 



 



 



 





BALKAN TAEKWONDO ŞAMPİYONASI BÜYÜKLER SONUÇLARI
Balkan Taekwondo Championships Senior Results





























































Senior Men (Büyük Erkekler)



Senior Women (Büyük Bayanlar)



54KG



1.Mladen Matic ([SRB] SERBIA)



2.Milenko Nestorov ([SRB] SERBIA)



3.Amer Begic ([BIH] BOSNIA AND HERZEG)



3.



46KG



1.Iris Jovic Vujakovic ([SRB] SERBIA)



2.Maja Stojkovic ([BIH] BOSNIA AND HERZEG)



3.Svetlana Ilieva ([BUL] BULGARIA)



3.Antoaneta Noteva ([BUL] BULGARIA)



58KG



1.Miloš Gladovic ([SRB] SERBIA)



2.Aldemir Fuatcan ([TUR] TURKEY)



3.Stanislav Staykov ([BUL] BULGARIA)



3.Aleksandar Rabasovic ([SRB] SERBIA)



49KG



1.Ivana Cujic ([SRB] SERBIA)



2.Nejla Kaljanac ([BIH] BOSNIA AND HERZEG)



3.



3.



63KG



1.Evez Ramazan Omer ([TUR] TURKEY)



2.Milo Jankovic ([MNE] MONTENEGRO)



3.Ninoslav Babic ([SRB] SERBIA)



3.Georgi Evtimov ([BUL] BULGARIA)



53KG



1.Korkut Yagmur ([TUR] TURKEY)



2.Bojana Durkovic ([SRB] SERBIA)



3.Bojana Stojanovic ([BIH] BOSNIA AND HERZEG



3.Tanya Stefanova ([BUL] BULGARIA)



68KG



1.Ivan Pureševic ([SRB] SERBIA)



2.Akin Mahmut Esat ([TUR] TURKEY)



3.Nejc Hladnik ([SLO] SLOVENIA)



3.Xhersi Kurti ([ALB] ALBANIA)



57KG



1.Dragana Gladovic ([SRB] SERBIA)



2.Malina Mihaila ([ROU] ROMANIA)



3.Ivana Ljubojevic ([SRB] SERBIA)



3.Tuncay Aysel ([TUR] TURKEY)



74KG



1.Ivan Karajlovic ([SRB] SERBIA)



2.Teodor Georgiev ([BUL] BULGARIA)



3.Zlatan Husukic ([BIH] BOSNIA AND HERZEG)



3.Vladimir Chankulovski ([MKD] MACEDONI



62KG



1.Madalina popescu ([ROU] ROMANIA)



2.Marija Todosijevic ([SRB] SERBIA)



3.Aleksandra Radmilovic ([SRB]SERBIA)



3.Andreea Glevesanu ([ROU] ROMANIA)



80KG



1.Draško Jovanov ([SRB] SERBIA)



2.Ayhan Alper ([TUR] TURKEY)



3.Stojan Rabijac ([SRB] SERBIA)



3.Aydemir Bilal Erturk ([TUR] TURKEY



67KG



1.Okur Kubra ([TUR] TURKEY)



2.Valentina Bešlic ([BIH] BOSNIA AND HERZEG



3.Svetlana Filipovic ([SRB] SERBIA)



3.Valeria Dimitrova ([BUL] BULGARIA)



87KG



1.Dorñe Marcetic ([SRB] SERBIA)



2.Svilen Smilenov ([BUL] BULGARIA)



3.Marko Jerotic ([SRB] SERBIA)



3.Altun Yunus ([TUR] TURKEY)



73KG



1.Dajana Perišic ([SRB] SERBIA)



2.Violeta Babic ([SRB] SERBIA)



3.Ana Brcic ([BIH] BOSNIA AND HERZEG)



3.Emina Ortaš ([BIH] BOSNIA AND HERZEG)



+87KG



1.Marko Grbic ([SRB] SERBIA)



2.Aleksandar Milanovic ([SRB] SERBIA)



3.Mihail Mihaylov ([BUL] BULGARIA)



3.Asparouh Voutov ([BUL] BULGARIA



+73KG



1.Dinc Sengul ([TUR] TURKEY)



2.Milic Sipka ([SRB] SERBIA)



3.Jelena Spasojevic ([BIH] BOSNIA AND HERZEG)



3.Mija Ukropina ([BIH] BOSNIA AND HERZEG)


















balkan_yildizenteknik_e_-_koyuncuspor


Balkan Şampiyonasında Enteknik Yıldız Erkek Sporcular














balkan_yildizenteknik_f_-_koyuncuspor


Balkan Şampiyonasında Enteknik Yıldız Bayan Sporcular











balkan_gencenteknik_e_-_koyuncuspor


Balkan Şampiyonasında Enteknik Genç Bayan Sporcular














balkan_gencler_enteknik_E_koyuncuspor


Balkan Şampiyonasında Enteknik Genç Erkek Sporcular











balkan_buyukenteknik_f_-_koyuncuspor


Balkan Şampiyonasında Enteknik Büyük Bayan Sporcular














balkan_buyukenteknik_e_-_koyuncuspor


Balkan Şampiyonasında Enteknik Büyük Erkek Sporcular








BALKAN ŞAMPİYONASINA KATILAN SPORCULARIMIZIN TAM LİSTESİ












































YILDIZ ERKEK SPORCU (10 Kişi)



YILDIZ BAYAN SPORCU (10 Kişi)



33Kg Ahmet Dinçol



37Kg Mücahit Altun



41Kg Hakan Recber



45Kg İbrahim Percin



49Kg Burak Sonmez



53Kg Kutay Çekem



57Kg Enes Zıpır



61Kg Nuri Ozel



65Kg Mert Çicek



+65Kg Semih Kocaoglu



29Kg Şerife Ilgaz



33Kg Sueda Onat



37Kg Merve Dincal



41Kg Fatma Keleş



44Kg Havva Nur Çoban



47Kg Nisa Bilboga



51Kg Zeliha Agris



55Kg Yagmur Banda



59Kg Nur Hikmet Durak



+59Kg Şeymanur Sögüt



GENÇ ERKEK SPORCU (6 Kişi)



GENÇ BAYAN SPORCU (7 Kiş)



55Kg Hakan Kavurat



59Kg Samet Gumeşel



68Kg Yakup Demirci



68Kg Burakcan Eroz



73Kg Muhammed Emin Yıldız



+78Kg Taha Beytullah Oyar



46Kg Ceren Bingom



49Kg Büşra Genc



52Kg Sezen Şevik



55Kg Selen Doger



55Kg Nur Şevval Turan



59Kg Havva Burce Gocmez



+68Kg İrem Yaman



BÜYÜK ERKEK SPORCU (9 Kiş)



BÜYÜK BAYAN SPORCU (5 Kiş)



58Kg Fuatcan Aldemir



63Kg Omer Ramazan Evez



63Kg Cankut Cekem



68Kg Ajmet Ayvaz



68Kg Mahmut Esat Akın



80Kg Alper Ayhan



80Kg Bilal Ertürk Aydemir



87Kg Yunus Altun



+87Kg Cengizhan Ozad



46Kg Aytan Melda



53Kg YagmurKorkut



57Kg Aysel Tuncay



67Kg Kubra Okur



+73Kg Dinc Sengül














14. Balkan Taekwondo Şampiyonası 22-23 Eylül 2012 tarihlerinde Bosna Hersekte Kiseljak City Hall de Yıldızlar, Gençler ve Büyükler kategorilerinde Poomsae ve Müsabakalar yapılacak.Türkiyeden Yıldız ,Genç ve Büyükler Milli Takım sporcularımızın katıldıgı Balkan Taekwondo Şampiyonasını bu yıl Başkanlıgına bu yıl yapılan seçimlerde Ahmet Dilek in seçildiği Bosna Hersek Taekwondo Federasyonu Organize ediyor. Türkiyeden Yıldız ,Genç ve Büyük olmak üzere şampiyonaya toplam 60 sporcu ve 24 Antrenör katıldı.

Date: September 22nd – 23rd, 2012                                                  

Place: Kiseljak City Hall,  Kiseljak 

QUALIFICATION 

Membership: In this competition can participate national team members of the  Balkan Taekwondo Union.  

Participants: Cadets, Juniors and Seniors (male and female), 2 competitors in each 

category of Kyorugi and Poomsae  Age:

Cadets Kyorugi: athletes born on 1998, 1999 and 2000 

Juniors Kyorugi: athletes born on 1995, 1996, 1997 and 1998 

Seniors Kyorugi: athletes over 15 years (born in 1997 and older) 

15, 16 or 17 years old juniors may compete as junior or senior, but may not compete in both age categories at the same time.







02:55:00
2012-09-23
Bu haber  1878  kere okundu Yazıcıya Yolla
YORUMLAR
Bu Habere Yorumunuzu Ekleyin
İsim
E-posta
Başlık
Yorum
       Tüm alanlari doldurmaniz gerekmektedir

Antrenörümüz Erdal Erdoğan

sag_resim_erdogan.jpg (12621 bytes)

 Taekwondo Siteleri

Turkiye Taekwondo Fed.

Sakin Taekwondo

Koyuncu Spor

İstanbul Taekwondo İl Temsilciliği

Performans Taekwondo

Nedim Kuşcu Spor K.

Basar Taekwondo

Yalcın Taekwondo

Untitled Document
 İletişim

İletişim

Hurriyet.www.gazetealemi.com Zaman www.gazetealemi.com Radikal www.gazetealemi.com Milliyet www.gazetealemi.com Bugun www.gazetealemi.com Turkiye www.gazetealemi.com Vatan www.gazetealemi.com Sabah www.gazetealemi.com Yeni Safak www.gazetealemi.com

 Videolu Haberler
 3.Dönem Sınavımızda Önemli Konuğumuz.  Sporcuları İle Beraber B.B.S.K de.
Iletisim   |   Anasayfam yap   |   Sik Kullanilanlara Ekle