İstanbul Pomsea Şampiyonası  02:53  Meb.Yıldızlar İstanbul Şampiyonası Sonuçlandı. 02:48  Para-Taekwondo Türkiye Şampiyonası 02:46  ANALİG YILDIZLAR TAEKWONDO YARI FİNAL SONUÇLARI 02:44  Mısır da 3 Madalya 02:42  Turkish Open 2015 Sonuçlandı. 02:40  Taekwondoda Türkiye Rüzgarı 02:38  1. Avrupa Minikler Şampiyonası Sonuçlandı. 02:35  3. Kulüpler Avrupa Şampiyonu İstanbul Büyükşehir Belediyesi 02:32  Bosna Hersek’te 2’si Altın 6 Madalya  02:30  
Populer Haberler
 
 Çok Yorumlananlar
 


2.ULUSLARARASI ÇİĞLİ BLD.TURNUVASI SONUÇLANDI.
16,18 Kasım 2012 Tarihleri arasında İzmir de 479 Erkek,264 Bayan Toplam 743 Sporcunun iştirak etmiş olduğu 2.Uluslararası Çiğli Belediyesi Taekwondo Turnuvası Sonuçlandı.

 










TÜRKİYE TAEKWONDO FEDERASYONU
ÇİĞLİ BELEDİYESİ 2.ULUSLARARASI İZMİR OPEN TURNUVASI
HALKAPINAR SPOR SALONU
16-17-18 KASIM 2012

YILDIZLAR BAY- BAYAN DERECE LİSTESİ




















































































  33 Kg       37 Kg























1. MUSTAFA


TURHAL

ANKARA
VADİ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ

2. ROHAT


KÖMÜRCÜ

DİYARBAKIR
DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ

3. BARIŞ


ÇAKIR

İZMİR
Optimum Spor Kulübü

3. IFTİKHAR


JAFAROV

AZERBAİJAN
AGHJABADI




























1.

AHMET TALHA İNAN NİĞDE
DÜNYA SPOR KULÜBÜ

2.

BEDİRHAN ŞİRİN ANKARA
Birlik Taekwondo Spor Kulübü

3.

ÖZGÜR MUTLUCA İZMİR
EFSANE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ

3.

EMRE EKEN SAMSUN
KAVAK YAŞAR DOĞU SPOR KULÜBÜ
  41 Kg       45 Kg























1. MEHMET ALPEREN


KAVAK

İZMİR
İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ

2. SHAMİL


SHİRİNZADE

AZERBAİJAN
AGHJABADI

3. MUSTAFA KUBİLAY


ERGÜL

ÇANAKKALE
ANAFARTALAR SPOR KULÜBÜ

3. HALİL


AYDIN

ERZURUM
UZUNDERE DOĞA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ




























1.

FERHAT CAN KAVURAT KOCAELİ
DERİNCE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ

2.

ENES KALAYCI ERZURUM
UZUNDERE DOĞA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ

3.

MUSA ÇETİN İZMİR
Bornova Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü

3.

HAKAN REÇBER ANKARA
Birlik Taekwondo Spor Kulübü
  49 Kg       53 Kg























1. SERACETTİN


BABAT

KONYA
FERD?-KONYA

2. MURAT


GÜNDOĞDU

SAMSUN
İLKADIM BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ

3. AHMET


EĞRİ

ANKARA
Ankara Çınar Spor Kulübü

3. FURKAN


BERBEROĞLU

İZMİR
Foça Belediye Spor Klb




























1.

Muhammed ESER İZMİR
Konak Belediyesi Gençlik Spor Kulübü

2.

ERAY İLHAN AKBULUT İZMİR
ÇAĞRI TAEKWONDO İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ

3.

KEMAL ŞAHİNBAŞ BURSA
BURSA NİLÜFER EĞİTİM KURUMLARI

3.

MUSTAFA SARI İZMİR
GAZİEMİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ
  57 Kg       61 Kg























1. KUTAY


ÇEKEM

ADANA
AKDENİZ SPOR KULÜBÜ

2. ÖMER CAN


ÖKÜZCÜ

ADANA
AKDENİZ SPOR KULÜBÜ

3. YAĞIZ


DEMİRTAŞ

İZMİR
SUDE TAEKWONDO

3. EMRE


SÜRÜCÜ

BALIKESİR
AYVALIK SPOR KULÜBÜ




























1.

MEHMETHAN BAYSAL KONYA
FERD?-KONYA

2.

EYMEN ATMACA İZMİR
AKAR GENÇLİK SPOR KULÜBÜ

3.

İSMAİL OĞUZHAN ERCAN KONYA
TOPRAK SPOR KULÜBÜ

3.

MUHAMMET ALİ KURT ÇANAKKALE
GÖKÇEADA SPOR KULÜBÜ
  65 Kg       65+ Kg























1. MERT


ÇİÇEK

İZMİR
İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ

2. NİJAT


ASGARLI

AZERBAİJAN
Azerbaijan Taekwondo Federation

3. İBRAHİM


MENEKŞE

MALATYA
MENEKŞE SPOR KULÜBÜ

3. HARUN EMRE


BAT

KOCAELİ
GÖLCÜK BELEDİYE SPOR KULÜBÜ




























1.

BÜNYAMİN YAŞAR DURSUN ANKARA
SEÇKİNLER SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ

2.

EBUBEKİR ATMACA İZMİR
AKAR GENÇLİK SPOR KULÜBÜ

3.

FURKAN PRİNÇ İZMİR
KOÇOĞLU SPOR KULÜBÜ

3.

HAMZA CAN SAÇMA İZMİR
KOÇOĞLU SPOR KULÜBÜ
  29 Kg       33 Kg























1. FATMA SENA


TEKELİ

UŞAK
EŞME TUĞRASPOR KULÜBÜ

2. ECENUR


KAYGUSUZ

BURSA
YILDIRIM GENÇLİK SPOR KLB

3. GÜLCAN


AYDIN

BALIKESİR
BALIKESİR TAEKWONDO GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ

3. ELİF


ZENGİN

İSTANBUL
İSTANBUL GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ




























1.

KERİME BALABAN KOCAELİ
DERİNCE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ

2.

TUĞÇE SERTKAYA İZMİR
SABAH İHTİSAS SPOR KULÜBÜ

3.

ECE ARIK UŞAK
EŞME TUĞRASPOR KULÜBÜ

3.

AYŞENUR DEMİRDELEN ANKARA
ANIL SPOR CENTER
  37 Kg       41 Kg























1. NİLÜFER


ÖZKURU

İZMİR
BOZYAKA KOREAN TAEKWONDO İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ

2. ECE


SARIÇİÇEK

İZMİR
BOZYAKA KOREAN TAEKWONDO İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ

3. KÜBRA


UTAN

İZMİR
EFSANE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ

3. CEYDA


YETİM

UŞAK
EŞME TUĞRASPOR KULÜBÜ




























1.

BİRSUNUR DEDE İZMİR
GAZİEMİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ

2.

EZGİ YAŞAR MANİSA
MANİSA İL ÖZEL İDARE SP.KLB

3.

GÜLCAN KÖPRÜLÜ MANİSA
BAŞAR TAEKWONDO İHT.

3.

KÜBRA DOĞANER MANİSA
SALİHLİ LİON SPOR KULÜBÜ
  44 Kg       47 Kg























1. KÜBRA


ARK

KOCAELİ
KOCAELİ-DERİNCE TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ

2. SİNEM


ÇOROK

İZMİR
Konak Belediyesi Gençlik Spor Kulübü

3. EDANUR


ASLAN

GAZİANTEP
ISLAHİYE TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ

3. EGENAZ


COŞKUN

MUĞLA
MİLAS GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ




























1.

ECENUR KALENDER ANKARA
AKYURT GENÇLİK SPOR KULÜBÜ

2.

SİMGE BURCU İZMİR
YURT SEVER SPOR KULÜBÜ

3.

AÇELYA ÇELİK KOCAELİ
KARAMÜRSEL BELEDİYE SPOR KULÜBÜ

3.

SACİDE KİRAZ İZMİR
EFSANE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
  51 Kg       55 Kg























1. ÖZNUR


GÜVEN

İSTANBUL
ibb

2. SÜMEYYE


GÜNDOĞDU

İZMİR
Konak Belediyesi Gençlik Spor Kulübü

3. FATMA ŞEVVAL


ÖZKAVAK

ANKARA
AKYILDIRIM TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ

3. KADELEN


SERTKAYA

İZMİR
SABAH İHTİSAS SPOR KULÜBÜ




























1.

ASLI PARMAK KOCAELİ
KARAMÜRSEL BELEDİYE SPOR KULÜBÜ

2.

CEREN KABAL ORDU
TERCAN SPOR KULÜBÜ

3.

Rümeysa YILDIRIM ANKARA
FERDİ

3.

BESTE KIZILKAN ANKARA
AKYILDIRIM TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ
  59 Kg       59+ Kg























1. GÜLSÜM


GÜLTEKİN

ESKİŞEHİR
ÖNDER SPOR KULÜBÜ

2. GİZEM NUR


ALBAYRAM

GAZİANTEP
ŞEHİT KAMİL BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ

3. MELİKE


DUMAN

UŞAK
EŞME TUĞRASPOR KULÜBÜ

3. BETÜL


BAKIR

KOCAELİ
KOCAELİ-DERİNCE TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ




























1.

DİLAN AKTÜRK İZMİR
MESA TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ

2.

BUSE BALCI İZMİR
Konak Belediyesi Gençlik Spor Kulübü

3.

IRMAK ŞANLIYİĞİT İZMİR
METROPOL SPOR İHTİSAS KULÜBÜ

3.

AYŞENUR ÇETİN İZMİR
Bornova Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü










GENÇLER BAY- BAYAN DERECE LİSTESİ




















































































  45 Kg       48 Kg























1. DENİZ


DAĞDELEN

ESKİŞEHİR
ESKİŞEHİR ÖNCÜ G.S.K

2. SELÇUK


AKBAŞ

KARAMAN
PERFORMANS SPOR KULÜBÜ

3. MUSA ENES


MERİÇLİ

BURSA
ÜLKEM GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ

3. VELİ CAN


GEYİK

İZMİR
İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ




























1.

MURAT ÇINGI GAZİANTEP
ŞAHİNBEY BELEDİYESİ GENÇLİK ve SPOR KULÜBÜ

2.

MUHAMMED TALHA ÖZ KONYA
ÖZYILDIZ SPOR KULÜBÜ

3.

BARIŞ DAĞ İZMİR
İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ

3.

İSRAFİL ASLAN İZMİR
ÇİĞLİ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ
  51 Kg       55 Kg























1. İRFAN


BİRSOY

İZMİR
Bornova Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü

2. ABDULSAMET


SANİ

İZMİR
EFSANE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ

3. ELNUR


BABAYEV

AZERBAİJAN
AGHJABADI

3. DOĞAN


DEMİR

SAMSUN
KAVAK YAŞAR DOĞU SPOR KULÜBÜ




























1.

EMRE DUMAN AKSARAY
AKSARAY ÖZEL METROPOL SPOR KULÜBÜ

2.

MEHMET AKİF IŞITAN İSTANBUL
BAHÇELİEVLER BELEDİYE SPOR KULÜBÜ

3.

GÖKHAN ÇAM İZMİR
ÇİĞLİ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ

3.

Hakan KAVURAT ANKARA
ULAŞTIRMA SPOR KULÜBÜ
  59 Kg       63 Kg























1. MEHMET ALİ


İNAN

NİĞDE
DÜNYA SPOR KULÜBÜ

2. GÖRKEM


SEZER

İZMİR
İzmir Gençlik Spor İl Müdürlüğü Spor Kulubü

3. HAKAN


DİKBAŞ

GAZİANTEP
ŞEHİT KAMİL BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ

3. KOMEİL


DELPAK

IRAN
Sarfaraz-Ourmiya




























1.

YUNUS EMRE SAYAN KAYSERİ
KASKİ SPOR KULÜBÜ

2.

MEHMET EVEZ İZMİR
ÇİĞLİ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ

3.

FAİSAL AYAR AFGHANISTAN
KAMAIR SPORTS CLUP

3.

ŞEVKET AYTUNÇ DİNÇ İZMİR
Konak Belediyesi Gençlik Spor Kulübü
  68 Kg       73 Kg























1. AYKUT


KEMAHLI

İZMİR
İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ

2. MEHMET


MOR

BURSA
OSMAN GAZİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ

3. BERKAY


AKYOL

İZMİR
EFSANE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ

3. HAYDAR


KÖPRÜLÜ

MANİSA
BAŞAR TAEKWONDO İHT.




























1.

REMZİ KARAKUŞ İZMİR
GAZİEMİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ

2.

PAYAM HAJİPOUR IRAN
Sarfaraz-Ourmiya

3.

SİNAN EVLİ İZMİR
MESA TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ

3.

ORKUN ATEŞLİ TOKAT
UÇTU SPOR KULÜBÜ
  78 Kg       78+ Kg























1. SAİD


GULIYEV

AZERBAİJAN
Azerbaijan Taekwondo Federation

2. BATUHAN


SÜRÜCÜ

İZMİR
Karabağlar Belediyesi Gençlik Spor KULÜBÜ

3. SELMAN


NEZİR

İZMİR
İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ

3. Ömer


TOPUZ

BURSA
BURSA POLİS KOLEJİ SPOR KULÜBÜ




























1.

KAAN KILIÇ İZMİR
İzmir Gençlik Spor İl Müdürlüğü Spor Kulubü

2.

ÖMER GÖKSEL ÇOBANKAYA MANİSA
BAŞAR TAEKWONDO İHT.

3.

MURAT SARIIŞIK ANKARA
Birlik Taekwondo Spor Kulübü

3.

ALİ ERCAN ÇELİK ANKARA
HACETTEPE SPOR KULÜBÜ
  42 Kg       44 Kg























1. ZEYNEP


DEMİREL

ANKARA
AKYILDIRIM TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ

2. YELİZ


MENDEŞ

İZMİR
ÇİĞLİ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ

3. GİZEM


YAŞAR

MANİSA
MANİSA İL ÖZEL İDARE SP.KLB

3. SONGÜL


CITIZ

İSTANBUL
İST. BAĞCILAR OLİMPİL SPOR KLB




























1.

SÜMEYYE İLOĞLU BURSA
GÜRSÜ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ

2.

SELİN POMAK İSTANBUL
ibb

3.

MAKBULE NUR KORUCU İZMİR
İzmir Gençlik Spor İl Müdürlüğü Spor Kulubü

3.

KÜBRA ALTAY ESKİŞEHİR
ESKİŞEHİR ES SPOR KULÜBÜ
  46 Kg       49 Kg























1. RUHAT


AKALIN

ANKARA
Ankara Çınar Spor Kulübü

2. RÜBEYSA NUR


YİĞİTTEKİN

ANKARA
Birlik Taekwondo Spor Kulübü

3. NESİBE


KIRDAL

AYDIN
FATİH SPOR KULÜBÜ

3. TUBA


ÖZER

İZMİR
ÇİĞLİ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ




























1.

FATMA SARIDOĞAN İSTANBUL
GAZİOSMANPAŞA BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ

2.

NİHAL SATILMIŞ ANKARA
ANIL SPOR CENTER

3.

BAHAR YURTDAŞ İZMİR
GAZİEMİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ

3.

ASLI KOÇAK İZMİR
YURT SEVER SPOR KULÜBÜ
  52 Kg       55 Kg























1. SUDE


BURCU

İZMİR
YURT SEVER SPOR KULÜBÜ

2. ŞERİFE


BAĞIRGAN

AYDIN
GÜLER TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ-AYDIN-NAZİLLİ

3. NİSANUR


BALCI

SAMSUN
İLKADIM BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ

3. EMİNE


KALELİ

İZMİR
KOÇOĞLU SPOR KULÜBÜ




























1.

KÜBRA EREN KOCAELİ
DERİNCE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ

2.

YAĞMUR BANDA İZMİR
İzmir Gençlik Spor İl Müdürlüğü Spor Kulubü

3.

SEDA KOÇAK ANKARA
ANIL SPOR CENTER

3.

FERHAN ARSLANTAŞ ANKARA
AVRUPA SPOR MERKEZİ KULÜBÜ
  59 Kg       63 Kg























1. GÜLHANIM


YEŞİLDAL

ESKİŞEHİR
ESKİŞEHİR ÖNCÜ G.S.K

2. TÜRKAN


DÖNMEZ

İZMİR
İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ

3. LEMAN DİLARA


ÇANKAYA

ANKARA
VADİ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ

3. ZEYNEP SULTAN


ORTAASYALI

KASTAMONU
Orman Spor Kulübü




























1.

ZEYNEP ÇELİK İZMİR
ATAK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ

2.

ELİF KABİL BURSA
OSMAN GAZİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ

3.

SİNEM ARINÇ İZMİR
Konak Belediyesi Gençlik Spor Kulübü

3.

NUR OĞUŞ İZMİR
Bornova Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü
  68 Kg       68+ Kg























1. BÜŞRA


ARK

KOCAELİ
KOCAELİ-DERİNCE TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ

2. ÖZGE


BAŞARIR

ANKARA
SEÇKİNLER SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ

3. ZEYNEP İREM


SENGİR

BALIKESİR
BALIKESİR TAEKWONDO GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ

3. IŞIL


KAPTAN

İZMİR
İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ




























1.

GÖZDE AKBULAK İZMİR
İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ

2.

ÖZNUR BAŞARIR ANKARA
SEÇKİNLER SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ

3.

PINAR ÇEVİK İZMİR
İzmir Gençlik Spor İl Müdürlüğü Spor Kulubü

3.

ESMA KAPLAN GAZİANTEP
TAEKWONDO İHT. SPOR KULÜBÜ










BÜYÜKLER BAY- BAYAN DERECE LİSTESİ




































































  54 Kg       58 Kg























1. Ahmet


ÖZDEM

İZMİR
GAZİEMİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ

2. MAJİD


SOFIYEV

AZERBAİJAN
Azerbaijan Taekwondo Federation

3. ALİ KAMİL


GHADBAN

IRAK-BAGDAT
Al-Shurta Sports Club-BAGDAT-IRAK

3. Abdul Rahman s.o


ABDULGAYOOM

AFGHANISTAN
KAMAIR SPORTS CLUP




























1.

SERKAN TOK İZMİR
EFSANE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ

2.

ÖMER AKSOY ANKARA
ULAŞTIRMA SPOR KULÜBÜ

3.

TOLGA İSLAMOĞLU İZMİR
İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ

3.

MUHAMMED SEVİNÇ ERZİNCAN
ERZİNCAN BELEDİYE SPOR KULÜBÜ
  63 Kg       68 Kg























1. OKAN


MIRIK

SAMSUN
FEZA SPOR KULÜBÜ

2. UĞUR


ÜÇDİNÇ

İZMİR
İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ

3. GÖKHAN


AY

İZMİR
KOÇOĞLU SPOR KULÜBÜ

3. ÖMER RAMAZAN


EVEZ

İZMİR
ÇİĞLİ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ




























1.

AHMET AYVAZ TRABZON
TRABZON BELEDİYE SPOR KULÜBÜ

2.

MURAT SARIKUŞ İSTANBUL
KAĞITHANE HALK EĞİTİMİ SPOR KULÜBÜ

3.

Oğuzhan Yılmaz ORDU
Ordu Gençlik ve Spor Kulübü

3.

SERHAT KORKUTAN MALATYA
ESENLİK MALATYA BLD SP. KLB
  74 Kg       80 Kg























1. RIDVAN


AKIN

İZMİR
İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ

2. Mirwais s.o


Mohammad BARAT

AFGHANISTAN
KAMAIR SPORTS CLUP

3. SOHRAB s.o


AbduL SAMA

AFGHANISTAN
KAMAIR SPORTS CLUP

3. MEVLÜT


GİRGİN

BATMAN
BATMAN GSİM SPOR KULÜBÜ




























1.

SERDAR AKIN İSTANBUL
Üsküdar Belediyesi Spor Kulübü

2.

ALPER AYHAN İZMİR
İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ

3.

SALİH VURUCUOĞLU İZMİR
ÇİĞLİ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ

3.

OĞUZ ULUDAĞ İZMİR
ARKAN SPOR KULÜBÜ
  87 Kg       87+ Kg























1. SABİT BUĞRAHAN


KARAKAŞ

BURSA
BURSA POLİS KOLEJİ SPOR KULÜBÜ

2. BERKİN


NALÇACI

İZMİR
Bornova Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü

3. MUSTAFA


YAĞMUR

KARAMAN
KARAMAN TÜRK TELEKOM SPOR KULÜBÜ

3. BİLAL ERTÜRK


AYDEMİR

MUĞLA
SAYOKAN MARMARİS SPOR KULÜBÜ




























1.

OKAY DÜZTEPE İZMİR
FERDI-IZMIR

2.

BERKAY GÖRGÜLÜ MANİSA
BAŞAR TAEKWONDO İHT.

3.

HAKAN AKMAN İZMİR
ÇİĞLİ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ

3.

ENSAR OĞUZ İZMİR
İzmir Gençlik Spor İl Müdürlüğü Spor Kulubü
  46 Kg       49 Kg























1. GÜLŞAH


DEMİRCİ

İZMİR
EFSANE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ

2. GAMZE


ALTINKÜPLÜ

ANKARA
HACETTEPE SPOR KULÜBÜ

3. ESEN


GÜL

İZMİR
Bornova Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü

3. KADER


AKAY

SAMSUN
İL ÖZEL İDARESİ SPOR KULÜBÜ




























1.

MERVE YAZICI SAMSUN
FEZA SPOR KULÜBÜ

2.

GAMZE ODABAŞ KOCAELİ
GÖLCÜK BELEDİYE SPOR KULÜBÜ

3.

DUYGU VATANSEVER İZMİR
İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ

3.

FİGEN DEDEOĞLU ANKARA
ÇAĞLAR SPOR KULÜBÜ
  53 Kg       57 Kg























1. KÜBRA DÜRDANE


ÇAKIR

SAMSUN
FEZA SPOR KULÜBÜ

2. GUNAY


AGHAYEVA

AZERBAİJAN
Azerbaijan Taekwondo Federation

3. MERVE


GÜNDOĞAR

İZMİR
İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ

3. SEVAL


EKİCİ

İZMİR
Konak Belediyesi Gençlik Spor Kulübü




























1.

MUKADDES ERDEM ERZİNCAN
ERZİNCAN BELEDİYE SPOR KULÜBÜ

2.

SUZAN YUŞAN İZMİR
ÇAĞRI TAEKWONDO İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ

3.

ÖZLEM ULAŞ İSTANBUL
GAZİOSMANPAŞA BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ

3.

FEVZİYE TOMBAK ESKİŞEHİR
ESKİŞEHİR ES SPOR KULÜBÜ
  62 Kg       67 Kg



















1. MİZGİN


BİLGİN

İZMİR
Karabağlar Belediyesi Gençlik Spor KULÜBÜ

2. SERAP


SERİL

İZMİR
İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ

3. ELİF


ORAL

ÇORUM
ÇORUM BELEDİYE SPOR KULÜBÜ




























1.

ŞULE YILMAZ ANKARA
AKYILDIRIM TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ

2.

KÜBRA BAYRAK ANKARA
ASKİ SPOR KULÜBÜ

3.

HATEM AYSEL KARAMAN ÇANAKKALE
ANAFARTALAR SPOR KULÜBÜ

3.

AYŞE BİRİ MALATYA
ALACA SPOR KULÜBÜ
  73 Kg       73+ Kg



















1. BAŞAK


SÜMER

İZMİR
ÇİĞLİ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ

2. TUĞBA


KIYI

İZMİR
İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ

3. KADER


ATİK

İZMİR
Karabağlar Belediyesi Gençlik Spor KULÜBÜ




























1.

BÜŞRAA YILDIZ ORDU
Ordu Gençlik ve Spor Kulübü

2.

ŞEYDA GİZEM KILIÇ İZMİR
İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ

3.

YAPRAK SÜMER İZMİR
ÇİĞLİ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ

3.

MERVE ATMACA ANKARA
AKYILDIRIM TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ

 



Ülkeler
İran
Afganistan
Almanya
Irak
Azerbaycan
Türkiye


Toplam: 203 Kulüp

resimleri Bagımsız Kuıllanmak İsterseniz;

1.Gün resimler:

Zip olarak almak isterseniz


 

Albüm olarak;


 

2.gun Resimler  
Zip olarak almak isterseniz



3.gün Resimler



albüm olarak

 


 

 
























































YILDIZLAR
Bay 189
Bayan 122
Toplam 311
GENÇLER
Bay 173
Bayan 105
Toplam 278
BÜYÜKLER
Bay 117
Bayan 37
Toplam 154
GENEL TOPLAM
Bay 479
Bayan 264
Sporcu 743




05:14:00
2012-11-18
Bu haber  3339  kere okundu Yazıcıya Yolla
YORUMLAR
Bu Habere Yorumunuzu Ekleyin
İsim
E-posta
Başlık
Yorum
       Tüm alanlari doldurmaniz gerekmektedir

Antrenörümüz Erdal Erdoğan

sag_resim_erdogan.jpg (12621 bytes)

 Taekwondo Siteleri

Turkiye Taekwondo Fed.

Sakin Taekwondo

Koyuncu Spor

İstanbul Taekwondo İl Temsilciliği

Performans Taekwondo

Nedim Kuşcu Spor K.

Basar Taekwondo

Yalcın Taekwondo

Untitled Document
 İletişim

İletişim

Hurriyet.www.gazetealemi.com Zaman www.gazetealemi.com Radikal www.gazetealemi.com Milliyet www.gazetealemi.com Bugun www.gazetealemi.com Turkiye www.gazetealemi.com Vatan www.gazetealemi.com Sabah www.gazetealemi.com Yeni Safak www.gazetealemi.com

 Videolu Haberler
 3.Dönem Sınavımızda Önemli Konuğumuz.  Sporcuları İle Beraber B.B.S.K de.
Iletisim   |   Anasayfam yap   |   Sik Kullanilanlara Ekle