İstanbul Pomsea Şampiyonası  02:53  Meb.Yıldızlar İstanbul Şampiyonası Sonuçlandı. 02:48  Para-Taekwondo Türkiye Şampiyonası 02:46  ANALİG YILDIZLAR TAEKWONDO YARI FİNAL SONUÇLARI 02:44  Mısır da 3 Madalya 02:42  Turkish Open 2015 Sonuçlandı. 02:40  Taekwondoda Türkiye Rüzgarı 02:38  1. Avrupa Minikler Şampiyonası Sonuçlandı. 02:35  3. Kulüpler Avrupa Şampiyonu İstanbul Büyükşehir Belediyesi 02:32  Bosna Hersek’te 2’si Altın 6 Madalya  02:30  
Populer Haberler
 
 Çok Yorumlananlar
 


BALKAN 2013 TAEKWONDO ŞAMPİYONASI SONA ERDİ.
Balkan Taekwondo Federasyonun Organize ettiği 2013 yılı Balkan Taekwondo Şampiyonası Montenegro da 7-8 Eylül tarihlerinde yapıldı.






Minikler Genel sonuç
1-Sırbistan
2-Türkiye
3-Bulgaristan


Gençler Genel sonuç
1-Türkiye
2-Sırbistan
3-Romanya


Büyükler Genel sonuç
1-Sırbistan
2-Romanya
3-Türkiye


 


 


 


 


 


MİNİKLER MİLLİ TAKIM SPORCULARIMIZ VE KARŞILAŞMA SONUÇLARI


 


MİNİK ERKEKLER:


 


 33 Kg Gökhan Bulmuş: ELENDİ
İlk maçta Bosna Hersekli Samir Habiboviç e 13-7 yenildi ve elendi)


 


 37 Kg Mustafa Turhal : BRONZ MADALYA
İlk Maçta Bosna Hersekli Uros Andelik i 12-0 yendi
İkinci maçta Mekadonya dan Nenad Mrckovskiyi 13-0 yendi
Üçüncü maçında Sırbistandan Aleksandar Batalo ya 9-7 yenildi ve 3.oldu


 


41 Kg Ramazan Köse: BRONZ MADALYA
İlk maçta Sırbistan dan  Serdan Cvaro yu 5-5 ten sonra altın vurula yendi
İkinci maçında Bosna Hersek li David Cvijanikiç e 9-5 yenildi ve 3.oldu


 


 45 Kg Burak Aşık: BRONZ MADALYA
İlk Maçta Romanya dan Tudor Kstantin i 18-0 yendi
İkinci maçında Sırbistan dan Nikola Vukosavljev ie 17-5 yenildi ve üçüncü oldu


 


49 Kg Recep Anıl Cancı : ŞAMPİYON
İlk maçta Sırbistan dan  Velimir Velikoviç i  9-4 yendi
İkinci maçında Arnavutluk tan Romaro Noka yı 22-11 yendi
Üçüncü maçında Romanya dan  Alexandru Cilea yı 13-6 yendi ve 1.oldu
   


53 Kg Burak Sönmez: ELENDİ
İlk Maçta Sırbitan dan Filip Karaloviç e 11-6 yenildi ve elendi


 


57 Kg Eray İlhan Akbulut: ELENDİ
İlk maçta Arnavutluk tan Donaldo Dizdari ye 16-15 yenildi ve elendi


 


61 Kg Mustafa Aslan: GÜMÜŞ MADALYA
İlk Maçta Sırbistandan Filip Bunçiç i 10-5 yendi
Finalde Sırbistandan Nikola Kalanj a 6-4 yenildi ve 2.oldu


 


65 Kg Emre Gül: ŞAMPİYON
İlk maçta Sırbistan dan  Marco Marjanovç i 15-5 yendi
İkinci maçında Bosna Hersek ten Dorde Vujiçiç i14-5 yendi ve 1.oldu


 


+65 Sergen Curabaş: BRONZ MADALYA
İlk maçta Romanyadan Loco Gabriyele 9-7 yenildi. Üçüncü oldu


 


 


 


 


MİNİK BAYANLAR:


 


29 Kg Kübranur Çekmece: ŞAMPİYON
İlk maçında Sırbistandan  Natasa Laziç i yenerek 1. oldu


 


33 Kg Rabia Ardıç: ŞAMPİYON
İlk maçta Miljana Stefanov u 14-7 yendi
İkinci maçında Karadağ dan 0-0 dan altın vuruşla yendi 1.oldu


 


37 Kg Ayşe Sümeyra Alıcı: ŞAMPİYON


İlk Maçında Bulgar Gabriella Katsarova yı 8-7 yendi
İkinci maçında Bulgar Emilia Taseva yı 4-0 yenerek 1.oldu


 


41 Kg Melisa Salime Kurt: ELENDİ


İlk maçta Romanya dan Ancuta Dimitri ye 11-10 yenildi ve elendi


 


44 Kg Merve Dinçel: ŞAMPİYON
İlk maçta Romanya dan Roxana Ionescuyu 14-2 yendi
İkinci maçında Sırbistan dan Melania Biorac ı 5-3 yendi
Finalde Bosna Hersek ten  Milica Karanoviç i 4-2 yendi 1.oldu


 


47 Kg Kübra Korkmazel: ŞAMPİYON
İlk maçta Sırbistandan Sara Vasiç i altın vuruşla yendi
İkinci maçında Makedonya dan Meri Acevska yı 29-2 yendi
Finalde Sırbistan dan Elena Maliniç i 15-1 yendi ve 1.oldu


 


51 Kg İlayda Yılmaz: GÜMÜŞ MADALYA
İlk maçta Karadğ dan NORA GEGAJ Nora Gegaç ı 12-0 yendi
İkinci maçta  Sırbistan dan Zeljena Raskoviç i 17-1 yendi
Üçüncü maçında Sırbistan dan  Jana Ruljic e 5-1 yenildi ve 2.oldu


 


55 Kg Yasemin Asena Arığlu: ELENDİ
İlk maçta Sırbistan dan Natalija Çaliç e 11-10 yenildi ve elendi


 


59 Kg Sümeyye Eğri: BRONZ MADALYA
İlk maçta Romanya dan  Cristina Costantinescu yu 13-5 yendi
İkinci maçında Sırbistan dan Nadja Savkoviç e 18-8 yenildi 3.oldu


 


+59 Zeynep Esma Uyumaz: BRONZ MADALYA


İlk maçında Sırbistan dan Milica Bozaniç e 13-1 yenildi 3.oldu


 


 


 


 


anilcanci balkan


 


 


 


 


 


GENÇLER BALKAN MİLLİ TAKIM SPORCULARIMIZ VE MÜSABAKA SONUÇLARI


 


 


45 Kg Selçuk Akbaş : ŞAMPİYON
İlk maçta Arnavutluk tan Halik Peka yı 18-6 yendi
İkinci maçta Romanyadan OVIDIU TRIFAN Ovidiu Trifan ı 12-9 yendi.


 48 Kg İrfan Birsoy: GÜMÜŞ MADALYA


 51 Kg Kürşat Büyükeken: ŞAMPİYON


 55 Kg Hakan Ramazan Tepe: GÜMÜŞ MADALYA


 59 Kg Hasan Kan: ŞAMPİYON -ALTIN MADALYA


 Yunus Emre Sayan: ŞAMPİYON


 68 Erkan Baş: ELENDİ


 73 Kg Remzi Karakuş: ŞAMPİYON


 78 Kg Adem Kocoğlu: GÜMÜŞ MADALYA


 +78 Ömer Fırat Çelik: ŞAMPİYON


 


 


GENÇ BAYANLAR:


 


Bayanlar 42 Kg Filiz Öğel
Kilosunda tek kişi idi.


 


44 Kg Çiğdem Şimşek: ŞAMPİYON
İlk maçta Bosna Hersek ten Ajla Reizbegoviç i  15-9 yendi
İkinci maçında Romanya dan Teodora Sucıu yu 13-1 yenerek 1.oldu


 


46 Kg Esra Kalem: ŞAMPİYON
İlk maçında Arnavutluktan Ada Demner i 19-2 yendi
Finalde Bosna Hersekten Amila Karsiç i 17-11 yendi ve 1.oldu


 


49 Kg Esra Gül: ŞAMPİYON
İlk maçta Bulgar Nicol Chorbanova yı 12-0 yendi
Fi nalde Sırbistan dan Marija Vucetiç i  14-7 yendi 1.oldu


 


52 Kg Sude Burcu: ŞAMPİYON


İlk maçında Karadağ dan Medina Kanaçeviç i 9-1 yendi
iknci maçında Sırbistan dan  Iris Joviç Vukoviç 4-3 yendi ve 1. oldu


 


55 Kg Elif Kalem: ŞAMPİYON
İlk maçında Romanya dan MADALINA CONDURAT ı 14-1 yenerek 1.oldu


 59 Kg Burcu Özlü: ŞAMPİYON


 63 Kg Neslihan Demirel : ŞAMPİYON


 68 Kg Ebru Keskin: ŞAMPİYON


 +68 Kg Ayla Solak: ŞAMPİYON


 


 


 


 


 


BALKAN ŞAMPİYONASI BÜYÜKLER MİLLİ TAKIM SPORCULARIMIZ VE SONUÇLARI


 


 


BÜYÜK ERKEKLER:


 


54 Kg Metin Dankaz: GÜMÜŞ MADALYA


63 Kg Uğur Üçdinç: BRONZ MADALYA


 68 Kg Abdullah Mehmet Evez: BRONZ MADALYA


 80 Kg Celal Keleş: BRONZ MADALYA


 +87 Kg Hasret Sönmez: ELENDİ


 


 BÜYÜK BAYANLAR:


 67 Kg Büşra Nur Sezek: ŞAMPİYON - ALTIN MADALYA


 73 Kg Kübra Okur: ŞAMPİYON - ALTIN MADALYA




































Minikler Genel Sonuçları
Erkekler 33 Kg
1-DIMITAR
PETROV Bulgaristan
2-SADMIR
HABIBOVIC Bosna Hersak
3-
DUŠAN GLIGORIĆ Sırbistan
3-VIRGIL
LAURENTIU PETER Romanya
Bayanlar 29 Kg
1-
KÜBRANUR ÇEKMECE Türkiye
2-
NATAŠA LAZIĆ Sırbistan
3-

3-

Erkekler 37 Kg
1-NEDZAD
HUSIC Bosna Hersek
2-ALEKSANDAR
BATALO Sırbistan
3-ŽIGA
KORPAR Slovenya
3-MUSTAFA TURHAL Türkiye
Bayanlar 33 Kg
1-
RABIA ARDIC Türkiye
2-
EDINA
KRAJA Karadağ
3-MILJANA
STEFANOV Sırbistan

3-

Erkekler 41 Kg
1-
KRISTIAN VESELINOV Bulgaristan
2-
DAVID CVIJANIKIC Bosna Hersek
3-
MUHAMED ĐOKOVIĆ Karadağ
3- RAMAZAN KÖSE Türkiye
Bayanlar 37 Kg
1-
AYŞE SÜMEYRA ALICI Türkiye
2-EMILIA
TASEVA Bulgaristan
3-GABRIELA
KATSAROVA Buşgaristan

3-KSENIJA VUJADINOVIĆ Karadağ

Erkekler 45 Kg
1-NENAD
MARJANOV Sırbistan
2-NIKOLA
VUKOSAVLJEV Sırbistan
3-HRISTIJAN
SPASOVSKI Makedonya
3-BURAK AŞIK Türkiye
Bayanlar 41 Kg
1-
ANCUTA DUMITRA MIHAILA Romanya
2-
IRENA ĐORIĆ Sırbistan
3-
JELENA BERIĆ Sırbistan

3-AYA AL MASRI Bulgaristan

Erkekler 49 Kg
1-RECEP ANIL CANCI Türkiye
2-ALEXANDRU
CILEA Romanya
3-ROMARJO
NOKA Arnavutluk
3-
MIŠA STANIĆ Sırbistan
Bayanlar 44 Kg
1-
MERVE DİNÇEL Türkiye
2-MILICA
KARANOVIC Bosna Hersek
3-MELANIJA
BIORAC Sırbistan

3-NADICA BOŽANIĆ Sırbistan

Erkekler 53 Kg
1-PATRIK
DIVKOVIČ Slovenya
2-LIRIDON
PEPOSHI Arnavutluk
3-FILIP
KARAJLOVIĆ Sırbistan
3-DAVID
ARAPAJ  Karadağ
Bayanlar 47 Kg
1-
KÜBRA KORKMAZER Türkiye
2-ELENA
MALINIĆ Sırbistan
3-MERI
ACEVSKA Makedonya

3-DRITA DEDIVANA Karadağ

Erkekler 57 Kg
1-DONALDO
DIZDARI Arnavutluk
2-STEFAN
TOPIĆ Sırbistan
3-ZORAN
TOMIĆ Sırbistan
3-BOJAN
VLADISAVLJEVIĆ Karadağ
Bayanlar 51 Kg
1-JANA
RULJIĆ Sırbistan
2-
İLAYDA YILMAZ Türkiye
3-
ELMEDINA
LATIĆ Karadağ

3-ŽELJANA RAŠKOVIĆ Sırbistan

Erkekler 61 Kg
1-NIKOLA
KALANJ Sırbistan
2-MUSTAFA ASLAN Türkiye
3-ĐORĐE IVANOVIĆ Karadğ
3-FILIP BUNČIĆ Sırbistan
Bayanlar 55 Kg
1-VANJA
MARKOVIĆ Sırbistan
2-NATALIJA
ĆALIĆ Sırbistan
3-MIRELA
HRISTOVA Bulgaristan

3-DIMANA KRASTEVA Bulgaristan

Erkekler 65 Kg
1-
EMRE GÜL  Türkiye
2-
ĐORĐE
VUJIČIĆ Bosna Hersek
3-MARKO
MARJANOVIĆ Sırbistan
3-NIK
JUNCAJ Karadağ
Bayanlar 59 Kg
1-
NADJA SAVKOVIĆ Sırbistan
2-
LIA VASILEVA Bulgaristan
3-
SÜMEYYE EĞRİ Türkiye

3-AGNESA PEFQELI Kosova

Erkekler +65 Kg
1-LUCA
GABRIEL Romanya
2-ALEKSANDAR
RADOVIĆ Sırbistan
3-
SERGEN CURABAŞ Türkiye
3-
DEJAN
GEORGIEVSKI Makedonya
Bayanlar +59 Kg
1-ANDRIJANA
ANTONIĆ Sırbistan
2-MILICA
BOŽANIĆ Sırbistan
3-ANNA
POPOVA Bulgaristan

3-ZEYNEP ESMA UYUMAZ Türkiye


 



 




































Gençler Genel Sonuçları
Erkekler 45 Kg
1-SELÇUK AKBAŞ Türkiye
2-
OVIDIU
TRIFAN Romanya
3-HALIL
PEKA Arnavutluk
3-NIKOLA
TRIFUNOVIĆ Sırbistan
Bayanlar 42 Kg
1-FİLİZ ÖCELTürkiye
2-
3-

3-

Erkekler 48 Kg
1-
ARAŠ TOHIDI Sırbistan
2-
IRFAN BIRSOY Türkiye
3-
3-
Bayanlar 44 Kg
1-
ÇİGDEM ŞİMSEK Türkiye
2-
TEODORA
SUCIU Romanya
3-AJLA
REIZBEGOVIC  Bosna Hersek

3-

Erkekler 51 Kg
1-
KURSAT BUYUKEKEN Türkiye
2-
UROŠ DEJANOVIĆ Sırbistan
3-
BESFORT BERISHA Kosova
3-
KOSTADIN GORGJIEVSKI Makedonya
Bayanlar 46 Kg
1- ESRA KALEM Türkiye
2-AMILA
KARSIC Bosna Hersek
3-ADA
DEMNERI Arnavutluk

3-ARDIANA KARAMANAGA Karadağ

Erkekler 55 Kg
1-
JOVAN SIBINČIĆ Sırbistan
2-
HAKAN RAMAZAN TEPE Türkiye
3-
GJELOSH DEDIVANAJ kARADAĞ
3-
DUŠAN AVAKUMOVIĆ Sırbistan
Bayanlar 49 Kg
1-
ESRA GUL Türkiye
2-
MARIJA
VUČETIĆ Sırbistan
3-NIKOL
CHORBANOVA Bulgaristan

3-MILENA LEVIČAR, Montenegro

Erkekler 59 Kg
1-
MIODRAG VIĆENTIĆ Sırbistan
2-
NIKOLA MARČETIĆ Sırbistan
3-
HASAN KAN Türkiye
3-
MATIC MOTALN Slovenya
Bayanlar 52 Kg
1-
SUDE BURCU Türkiye
2-IRIS
JOVIĆ VUJAKOVIĆ Sırbistan
3-MEDINA
KANAĆEVIĆ Karadağ

3-MIRJANA RAŠOVIĆ Karadağ

Erkekler 63 Kg
1-
YUNUS EMRE SAYAN Türkiye
2-
MARIO GEGAJ Karadağ
3-
DARIO BODO Sırbistan
3-
EMIR KALJANAC Bosna Hersek
Bayanlar 55 Kg
1-
ELİF KALEM Türkiye
2-
MADALINA CONDURAT Romanya
3-
MARIJA PESHEVSKA Mekadonya

3-

Erkekler 68 Kg
1-
DEJAN TOMIĆ Sırbistan
2-
LUKA ČONIĆ Sırbistan
3-
ZSOLT JOZSEF FEHER Romanya
3-
ALEN CUKURIJA Bosna Hersek
Bayanlar 59 Kg
1-
BURCU ÖZLU Türkiye
2-
DELILA RAMIC Bosna Hersek
3-
FABIOLA BRAHJA Arnavutluk

3-VANJA TOMIĆ Sırbistan

 

Erkekler 73 Kg
1-
REMZI KARAKUŞ Türkiye
2-
IGOR GLIŠIN Sırbistan
3-
YORDAN KOLEV Bulgaristan
3-
MIHAIL KANCHEV Bulgaristan
Bayanlar 63 Kg
1-
NESLİHAN DEMİREL Türkiye
2-
TEODORA NEDELCU Romanya
3-
SONJA BORODENKO Sırbistan

3-

Erkekler 78 Kg
1-
ALEKSANDAR ĐORIĆ Sırbistam
2-
ADEM KOCOĞLU Türkiye
3-
DANILO SPASOJEVIĆ Karadağ
3-
VOJISLAV DANIČIĆ Sırbistan
Bayanlar 68 Kg
1-
EBRU KESKİN Türkiye
2-
MILICA TASIĆ Sırbistan
3-
IRENA NEDELJKOVIĆ Sırbistan

3-

Erkekler +78 Kg
1-
ÖMER FIRAT ÇELİK Türkiye
2-
IVAN MILOVANOVIĆ Sırbistan
3-
PETAR STEVIC Makedonya
3-
BORISLAV DONCHEV Bulgaristan
Bayanlar + 68 Kg
1-
AYLA SOLAK Türkiye
2-
SARA PUNGARTNIK Slovenya
3-
LEJLA BRKIĆ Bosna Hersek

3-JELENA LUKIĆ Sırbistan



 






























Büyükler  Genel Sonuçları
Erkekler 54 Kg
1-
MIHAJLO MANIĆ Sırbistan
2-
METİN DANKAZ Türkiye
3-
IULIAN GHIBU Romanya
3-
BORIS SEKULIĆ Sırbistan
Bayanlar 46 Kg
1-
2-
3-

3-

Erkekler 58 Kg
1-
MILOŠ GLADOVIĆ Sırbistan
2-
DENIS PAUL MATEI Romanya
3-
MARIUS BODEA Romanya
3-
Bayanlar 49 Kg
1-
IVANA ĆUJIĆ Sırbistan
2-
SIMONA LARE Romanya
3-
ALEXANDRA NICOLETA GIREADA Romanya

3-

Erkekler 63 Kg
1-
NIKOLA VUČKOVIĆ Sırbistan
2-
NINOSLAV BABIĆ Sırbistan
3-
MILO JANKOVIĆ Karadğ
3-
UĞUR ÜCDİNÇ Türkiye
Bayanlar 53 Kg
1-
2-
3-

3-

Erkekler 68 Kg
1-
IVAN PUREŠEVIĆ Sırbistan
2-
BOJAN ARBUTINA Sırbistan
3-
DAN ALEXANDRU DUMICI Romanya
3-
ABDULLAH MEHMET EVEZ Türkiye
Bayanlar 57 Kg
1-
MALINA MIHAILA Romanya
2-
KATARINA ŠONJIĆ Sırbistan
3-
IVANA LJUBOJEVIĆ Sırbistan
3-
ERENDITA GERGURI Kosova
Erkekler 74 Kg
1-
BALŠA RADUNOVIĆ  Karadğ
2-
JANET GEORGEL STOCHICI Romanya
3-
VALON SELMANI Kosova
3-
VLADIMIR CHANKULOVSKI Makedonya
Bayanlar 62 Kg
1-
ALEKSANDRA RADMILOVIĆ Sırbistan
2-
JOVANA MIĆIĆ Sırbistan
3-
IZABELLA BAJKO Romanya

3-GORANA MALINOVIĆ Bosna Hersek

Erkekler 80 Kg
1-
ARMIN GREDIC Bosna Hersek
2-
MILOŠ GOLUBOVIĆ Sırbistan
3-
IVAN KARAJLOVIĆ Sırbistan
3-
CELAL KELEŞ Türkiye
Bayanlar 67 Kg
1-
BÜŞRA NUR SEZEK Türkiye
2-
VLORA HAJRIZI  Kosova
3-

3-


 

Erkekler 87 Kg
1-
ĐORĐE MARČETIĆ Sırbistan
2-
DRAŠKO JOVANOV Sırbistan
3-
ALEN ALIC Bosna Hersek
3-
Bayanlar 73 Kg
1-
KÜBRA OKUR Türkiye
2-
ANĐELA POPOVIĆ Karadğ
3-
MAJA DUKIĆ Sırbistan
Erkekler +87 Kg
1-
VENTSISLAV SOKOLOV Bulgaristan
2-
MAXHUN BERISHA Kosova
3-
CHRISTOPHER BABY Romanya
3-
LJUBOMIR STANCIC Bosna Hersek
Bayanlar +73 Kg
1-
2-
3-

3-




07:26:00
2013-09-12
Bu haber  3304  kere okundu Yazıcıya Yolla
YORUMLAR
Bu Habere Yorumunuzu Ekleyin
İsim
E-posta
Başlık
Yorum
       Tüm alanlari doldurmaniz gerekmektedir

Antrenörümüz Erdal Erdoğan

sag_resim_erdogan.jpg (12621 bytes)

 Taekwondo Siteleri

Turkiye Taekwondo Fed.

Sakin Taekwondo

Koyuncu Spor

İstanbul Taekwondo İl Temsilciliği

Performans Taekwondo

Nedim Kuşcu Spor K.

Basar Taekwondo

Yalcın Taekwondo

Untitled Document
 İletişim

İletişim

Hurriyet.www.gazetealemi.com Zaman www.gazetealemi.com Radikal www.gazetealemi.com Milliyet www.gazetealemi.com Bugun www.gazetealemi.com Turkiye www.gazetealemi.com Vatan www.gazetealemi.com Sabah www.gazetealemi.com Yeni Safak www.gazetealemi.com

 Videolu Haberler
 3.Dönem Sınavımızda Önemli Konuğumuz.  Sporcuları İle Beraber B.B.S.K de.
Iletisim   |   Anasayfam yap   |   Sik Kullanilanlara Ekle