İstanbul Pomsea Şampiyonası  02:53  Meb.Yıldızlar İstanbul Şampiyonası Sonuçlandı. 02:48  Para-Taekwondo Türkiye Şampiyonası 02:46  ANALİG YILDIZLAR TAEKWONDO YARI FİNAL SONUÇLARI 02:44  Mısır da 3 Madalya 02:42  Turkish Open 2015 Sonuçlandı. 02:40  Taekwondoda Türkiye Rüzgarı 02:38  1. Avrupa Minikler Şampiyonası Sonuçlandı. 02:35  3. Kulüpler Avrupa Şampiyonu İstanbul Büyükşehir Belediyesi 02:32  Bosna Hersek’te 2’si Altın 6 Madalya  02:30  
Populer Haberler
 
 Çok Yorumlananlar
 


TAEKWONDOCULARA 41 KERE MAŞALLAH
Milli Taekwondocularımız, Slovenya’nın Maribor şehrinde düzenlenen 16. Balkan Taekwondo Şampiyonası’nda 41 madalya kazandı.

Slovenya’nın Maribor şehrinde düzenlenen şampiyonaya 11 ülkeden 487 sporcu katıldı. Şampiyonada 64 sporcu ile temsil edilen Türkiye, 41 madalya ile önemli bir başarı elde etti. Türkiye, şampiyonayı 10 altın, 14 gümüş ve 17 bronz madalya ile tamamladı. Türkiye, yıldızlar kategorisinde takım halinde şampiyonluğa ulaştı. Büyükler kategorisine ise bir alt kategori olan ümit sporcularla katılan Türkiye, burada da takım halinde ikinci sırayı almayı başardı.

Şampiyonada büyükler kategorisinde  Hacı Dicle, Naciye Kaya ve Ecehan Güneş Balkan Şampiyonu oldu. Cihat Çakmak, Barış Dağ ve Aleyna Yıldızdal gümüş madalyanın sahibi olurken Ayşen Gülsüm Altan, Ülkü Yüceer ve Beyzanur Kılıç bronz madalyayı boynuna geçirdi.

Yıldızlar kategorisinde İshak Kaan Yıldırım, Emir Yumurtacı, Yusuf Atasoyu, Aslı Arık, Fatma Sena Tekeli, Vildan Kılıç, Zehra Abay altın madalyanın sahibi oldu. Oğuzhan Baş, Beyazıt Faruk Şan, Ahmet Şamil Soysal, Berkan Demir, Semanur Alıcı, Büşra Kederli, Aleyna Gökçe Başar, Mihrimah Sarıkaya, Aslıhan Öztürk, Senanur Ertürk, Rabia Yılmaz gümüş madalyayı boynuna geçirirken, Emir Karabulut, Emre Kutalmış, Mehmet Hasan Bozkurt, Gökhan Meriç, Esat Katkıcı, Nisa Özkaya, Yaren Gedik, Gülsude Karamukoğlu ve Gizem Ak bronz madalya kazandı.

Poomsae branşında ise ferdi olarak Hasan Erişik gümüş madalyanın sahibi olurke, Hasan Tok ve Mehmet Mermer bronz madalya kazandı. Gökhan Eyigün-Mehmet Mermer-Hasan Erişik ve Hasan Tok-Mehmet Fazıl Çalış-Nuri Tahta’dan oluşan 3’lü takımlarımız da şampiyonayı bronz madalya ile tamamladı.
03:51:00
2014-10-30
Bu haber  1576  kere okundu Yazıcıya Yolla
YORUMLAR
Bu Habere Yorumunuzu Ekleyin
İsim
E-posta
Başlık
Yorum
       Tüm alanlari doldurmaniz gerekmektedir

Antrenörümüz Erdal Erdoğan

sag_resim_erdogan.jpg (12621 bytes)

 Taekwondo Siteleri

Turkiye Taekwondo Fed.

Sakin Taekwondo

Koyuncu Spor

İstanbul Taekwondo İl Temsilciliği

Performans Taekwondo

Nedim Kuşcu Spor K.

Basar Taekwondo

Yalcın Taekwondo

Untitled Document
 İletişim

İletişim

Hurriyet.www.gazetealemi.com Zaman www.gazetealemi.com Radikal www.gazetealemi.com Milliyet www.gazetealemi.com Bugun www.gazetealemi.com Turkiye www.gazetealemi.com Vatan www.gazetealemi.com Sabah www.gazetealemi.com Yeni Safak www.gazetealemi.com

 Videolu Haberler
 3.Dönem Sınavımızda Önemli Konuğumuz.  Sporcuları İle Beraber B.B.S.K de.
Iletisim   |   Anasayfam yap   |   Sik Kullanilanlara Ekle