İstanbul Pomsea Şampiyonası  02:53  Meb.Yıldızlar İstanbul Şampiyonası Sonuçlandı. 02:48  Para-Taekwondo Türkiye Şampiyonası 02:46  ANALİG YILDIZLAR TAEKWONDO YARI FİNAL SONUÇLARI 02:44  Mısır da 3 Madalya 02:42  Turkish Open 2015 Sonuçlandı. 02:40  Taekwondoda Türkiye Rüzgarı 02:38  1. Avrupa Minikler Şampiyonası Sonuçlandı. 02:35  3. Kulüpler Avrupa Şampiyonu İstanbul Büyükşehir Belediyesi 02:32  Bosna Hersek’te 2’si Altın 6 Madalya  02:30  
Populer Haberler
 
 Çok Yorumlananlar
 


2. AVRUPA KULÜPLER ŞAMPİYONASI YAPILDI.
Türkiye Taekwondo Federasyonu nun evsahipliğinde ve Avrupa Taekwondo Birliği (ETU) tarafından organize edilen 2. Avrupa Kulüpler Taekwondo Şampiyonası 25-26 Kasım 2014 tarihleri arsında Antalya da yapıldı.

Türkiye Taekwondo Federasyonu nun evsahipliğinde ve Avrupa Taekwondo Birliği (ETU) tarafından organize edilen 2. Avrupa Kulüpler Taekwondo Şampiyonası 25-26 Kasım 2014 tarihleri arsında Antalya da yapıldı.

2nd European Clubs Taekwondo Championships
25-26 Kasım 2014
ANTALYA-Belek

 
Büyükler
54 KG ERKEKLER
1-Dimitrov, Stepan Moldova
2-Lukyanov, Alexey Rusya
3-Tortosa Cabrera, Jesus İspanya
3-Erdogan, Mert Üsküdar Belediyesi
46 KG BAYANLAR
1-Yildiz, Ayse Beyza Bozuyuk Halk Egitim GSK
2-Sahin, Zeynep Ankara Ilbank Spor Kulubu
3-Romoldanova, Iryna Ukrayna
3-Usenko, Polina Rusya
58 KG ERKEKLER
1-Sezer, Gorkem İzmir GSİM
2-Erkek, Abdurrahman Bornova Belediyesi GSK
3-Atias, Ron İsrail
3-Ibragimov, Magomedyassin Azerbaycan
49 KG BAYANLAR
1-Dosucukur, Zehra Gaziantep Genclik Ve Spor Kulubu
2-Soroka, Ganna Ukrayna
3-Mustapha, Hajer Fransa
3-Sevik. Sezen Ulaştırma Spor
63 KG ERKEKLER
1-Kim, Vladimir Rusya
2-Nakhushev, Vladislav Rusya
3-Bildik, Umut İstanbul B.Ş.Belediyesi
3-Pantar, Jure Slovenya

53 KG BAYANLAR
1-Vaniamova, Ekaterina Rusya
2-Yangin, Hatice Kubra İstanbul B.Ş. belediyesi
3-Abakarova, Patimat Azerbaycan
3-Cakir, Kubra Durdane Gaziosmanpaşa Belediyesi

68 KG ERKEKLER
1-Robak, Karol Polonya
2-Acikel, Enes Avusturya
3-Corten, Nicholas Belçika
3-Quesada Barrera, Daniel İspanya
57 KG BAYANLAR
1-Froemming, Anna-Lena Almanya
2-Asemani, Raheleh Belçka
3-Saridogan, Fatma Gaziosmanpasa Belediyesi
3-Tuncer. Şeyma Ulaştırma Spor
74 KG ERKEKLER
1-Ferreira, Julio Portekiz
2-Simsek, Okan Ulaştırma Spor
3-Dadaev, Alek Rusya
3-Holubowicz, Karol Polonya
62 KG BAYANLAR
1-Guelec, Rabia Almanya
2-Cheshuina, Marina Rusya
3-Shereva, Julia Rusya
3-Summerhill, Carla İskoçya
80 KG ERKEKLER
1-Voronovskyy, Denys Ukrayna
2-Nezir, Selman İzmir B.Ş.Belediyesi
3-Segedin, Dinko Hırvatistan
3-Sungu, Berk Can Üsküdar Belediyesi
67 KG BAYANLAR
1-Johansson, Elin İsveç
2-Anic, Franka Hırvatistan
3-Gungor, Fatma Ankara İller Bankası
3-Pineiro Devesa, Lua Maria İspanya
87 KG ERKEKLER
1-Trabelsi, Yassine Almanya
2-Isaev, Radik Azerbaycan
3-Mohammadi, Ahmad Avusturya
3-Sari. Yunus Ulaştırma Spor
73 KG BAYANLAR
1-Yumlu, Ebru İstanbul B.Ş. Beldiyesi
2-Aydin, Furkan Asena Hüriyet Gençlik S. K.
3-Gorbenko, Khrystyna Ukrayma
3-Tazegül , Melda Almanya
 
+87 KG ERKEKLER
1-Golec, Vedran Hırvatistan
2-Kilic, Kaan İzmir GSİM
3-Hatowski, Piotr lonya
3-El Yazidi, Omar Fransa
+73 KG BAYANLAR
1-Kus, Nafia Ankara İller Bankası
2-Mellier, Maeva Fransa
3-Bardachenko, Olesya Rusya
3-Godel Anika Polonya

Gençler

45 KG ERKEKLER
1-Aliyev, Ilham Azerbaycan
2-Belkadi, Adil Hollanda
3-Buryanenko, Rodion Rusya
3-Isazade, Ali Azerbaycan
42 KG BAYANLAR
1-Kozlova, Irina Rusya
2-Lager, Biana Rusya
3-Onat, Sueda Osmaneli Belediyesi
3-Pulina, Maria BUlgaristan
48 KG ERKEKLER
1-Trifan, Ovidiu Romanaya
2-Liakh, Ilya Belarus
3-Huseynov, Ravan Azerbaycan
3-Turmus, Batuhan Selcuklu Belediyesi Spor Kulübü
44 KG BAYANLAR
1-Kardelen Ciftci, Ilayda Azerbaycan
2-Huseynli, Tahmina Azerbaycan
3-Danshina, Oleksandra Ukrayna
3-Mervenur, Ertepe Fatsa Spor
51 KG ERKEKLER
1-Audibert, Stephane İsveç
2-Birsoy, Irfan Bornova Belediyesi Genclik Ve Spor KLB.
3-Soydan, Ardahan Akdeniz Spor Kulübü
3-Dagistanli, Selim Can Anadolu Form Spor Kulübü

46 KG BAYANLAR
1-Federici, Giuliana Almanya
2-Tvaronaviciute, Klaudija Kitvanya
3-Ozbek, Ceren EGO Spor Klb
3-Demirel, Zeynep Aski Spor

55 KG ERKEKLER
1-Jimenez Dos Santos, Adriano İspanya
2-Guliyev, Mammadali Azerbaycan
3-Shestakov, Mikhail Rusya
Ego Spor Kulübü
49 KG BAYANLAR
1-Garcia Auron, Lydia  İspanya
2-Khan, Viktoria Rusya
3-Burcu, Simge Yurtsever Gençlik Spor Klb
3-Akalin, Ruhat Aski Spor
59 KG ERKEKLER
1-Abdurazakov, Kamil Azerbaycan
2-Ayyildiz, Harun Mavilacivertim Spor Kulübü
3-Poyedynok, Igor Ukrayna
3-Auer, Philip Avusturya
52 KG BAYANLAR
1-Craen, Indra Belçika
2-Chorbanova, Nikol BUlgaristan
3-Goransson, Alyssa ETU
3-Parada Enriquez, Beatriz İspnya
63 KG ERKEKLER
1-Rashidov, Zelimkhan Azerbaycan
2-Spasenich, Petar Bulgaristan
3-Turnov, Daniel Bulgaristan
3-Khzanyan, Alik Rusya
55 KG BAYANLAR
1-Yesildal, Gulhanim Azerbaycan
2-Kling, Thea ETU
3-Stoeckl, Anna-Lena Avusturya
3-Oujo Calo, Alejandra spanya
68 KG ERKEKLER
1-Sayan, Yunus Emre Ankara Ilbank Spor Kulübü
2-Babenko, Olexiy Ukrayna
3-Baysal, Mehmet Han Selcuklu Belediyesi Spor Kulübü
3-Cekem, Kutay Ego Spor Kulübü
59 KG BAYANLAR
1-Agris, Zeliha Ulaştırma Spor
2-Dosil Gago, Laura İspanya
3-Lindberg, Maja ETU
3-Cibo, Ela Bosna Hersek
73 KG ERKEKLER
1-Artyuhov, Dmitriy Rusya
2-Rodriguez Blanco, Unai İspanya
3-Manukjan, Azat Almanya
3-Gonzalez, Jorge Andora
63 KG BAYANLAR
1-Khan, Polina Rusya
2-Magdaleno Albizu, Jone İspanya
3-Ayturk, Serife Selçuklu Belediyesi
3-Durak, Hikmet Nur ASKİ Spor
78 KG ERKEKLER
1-Chistoprudov, Nikita Rusya
2-Curabaz, Sergen Mavilacivertim Spor Kulübü
3-Atmaca, Ebubekir Akar TKD Klub
3-Mordente, Angelo İtalya
68 KG BAYANLAR
1-Kukanova, Valeriya Rusya
2-Gjeldsvik, Karoline Norveç
3-
3-
+78 KG ERKEKLER
1-Bondar, Vladyslav Ukrayna
2-Miangue, Yoann Fransa
3-Bayram, Talha Selcuklu Belediyesi Spor Kulübü
3-Feher, Jozsef Zsolt Romanya
+68 KG BAYANLAR
 1-Martin, Leonie Almanya
2-Ister, Edanur Fatsa Spor
3-Asma, Ayse Gaziosmanpaşa Belediyesş
3-

Yıldızlar

33 KG. ERKEKLER
1-Olsen, Frederik Emil ETU İsveç
2-Bogdanov, Lubomir Bulgaristan
3-Gavrilenko, Fedor Rusya
3-Ananyan, David Rusya

29 KG. BAYANLAR
1-
2-
3-
3-

37 KG. ERKEKLER
1-Popov, Georgy Rusya
2-Karmantcev, Ilya Rusya
3-Kotenko, Artem Ukrayna
3-Arik, Berat Mavilacivertim Spor Kulübü

33 KG. BAYANLAR
1-Puchko, Arina Rusya
2-Tammila, Ida Finlandiya
3-Akbarova, Minaya Azerbaycan
3-

41 KG. ERKEKLER
1-Lantratov, Denis Rusya
2-Batrak, Oleksander Ukrayna
3-Pelcz, Marvin Almanya
3-Zuravlev, Maxim Rusya

37 KG. BAYANLAR
1-Nikolova, Tsvetelina Bulgaristan
2-Kircheva, Rumina Bulgaristan
3-Sustam, Bilge Bercem Ego Spor Kulübü
3-Koç, Edanur1308 Osmaneli Belediyespor Kulübü

45 KG. ERKEKLER
1-Klimenko, Stanislav Rusya
2-Crescenzi, Mattia İtalya
3-Naboka, Arseniy Ukrayna
3-Husic, Nedzad Bosna Hersek

41 KG. BAYANLAR
1-Puchko, Anastasia Rusya
2-Mete, Buse Derince Genclik Ve Spor Kulubu
3-Tsintsarska, Ivona Bulgaristan
3-Taseva, Emilia Bulgaristan

49 KG. ERKEKLER
1-Naboka, Egor Ukrayna
2-Atasoyu, Yusuf Cihan Spor Kulübü
3-Klari, Noa Hırvatistan
3-Palchik, Viacheslav Ukrayna

44 KG. BAYANLAR
1-Erdogan, Irem Ego Spor Kulubu
2-Katsarova, Gabriela Bulgaristan
3-Al Masri, Aya Bulgaristan
3-Serheieva, Evheniia Ukrayna

53 KG. ERKEKLER
1-Babenko, Sergiy Ukrayna
2-Achab, Badr Belçika
3-Conesa Guillen, Angel İspanya
3-Krasniqi, Armend İsviçre

47 KG. BAYANLAR
1-Trebunskikh, Valeriya Rusya
2-Cerro Alvarado, Paula İspanya
3-Garcia Lago, Ainoa İspanya
3-Schmidt, Celine Almanya

57 KG. ERKEKLER
1-Baumann, David Avusturya
2-Hebiloglu, Muhammet Ali Arifiye Atilgan Spor K.
3-Akdogan, Furkan Akdoğan Spor Kulübü
3-Valciukas, Mantvydas Litvanya

51 KG. BAYANLAR
1-Ben Hassine, Imen İsviçre
2-Yilmaz, Tugba Ego Spor Kulubu
3-Kalayan, Zumrenur Fatsa Spor Kulübü
3-Apresyan, Valentina Rusya

61 KG. ERKEKLER
1-Nosulia, Maxim Ukrayna
2-Markin, Dmytro Ukrayna
3-Saura Ubeda, Juan Antonio İspanya
3-Seoane Santamaria, Abel İspanya

55 KG. BAYANLAR
1-Korzhavina, Yuliana Ukrayna
2-Tat, Esma Ego Spor Kulübü
3-Gökdeniz, Karakuyun Fatsa Spor Kulübü
3-El-Maliki, Maryam İsviçre

65 KG. ERKEKLER
1-Evtuhov, Dmitriy Rusya
2-Atmaca, Eymen Akar Tkd Klübü
3-Ulyantsau, Uladislau Belarus
3-Bazylevich, Yevhenii Ukrayna

59 KG. BAYANLAR
1-Komarova, Aleksandra Bulgaristan
2-Rodriguez Maneiro, Maria Del Pilar İspanya
3-Huseynova, Rafayella Azerbaycan
3-Palchik, Varvara Ukrayna

+65 KG. ERKEKLER
1-Pombo Romero, Adrian İspanya
2-De Quintana Machin, Juan İspanya
3-Dziov, David Rusya
3-Cengiz, Imam Samil Arifiye Halk Egitim Merkezi Spor Kulubu

+59 KG. BAYANLAR
1-Ceppi, Lena İsviçre
2-Kaya, Aylin EGO Spor Kulübü
3-Ivanova, Anastasiya Belrus
3-Denisova, Sofia Rusya





03:10:00
2014-12-21
Bu haber  1175  kere okundu Yazıcıya Yolla
YORUMLAR
Bu Habere Yorumunuzu Ekleyin
İsim
E-posta
Başlık
Yorum
       Tüm alanlari doldurmaniz gerekmektedir

Antrenörümüz Erdal Erdoğan

sag_resim_erdogan.jpg (12621 bytes)

 Taekwondo Siteleri

Turkiye Taekwondo Fed.

Sakin Taekwondo

Koyuncu Spor

İstanbul Taekwondo İl Temsilciliği

Performans Taekwondo

Nedim Kuşcu Spor K.

Basar Taekwondo

Yalcın Taekwondo

Untitled Document
 İletişim

İletişim

Hurriyet.www.gazetealemi.com Zaman www.gazetealemi.com Radikal www.gazetealemi.com Milliyet www.gazetealemi.com Bugun www.gazetealemi.com Turkiye www.gazetealemi.com Vatan www.gazetealemi.com Sabah www.gazetealemi.com Yeni Safak www.gazetealemi.com

 Videolu Haberler
 3.Dönem Sınavımızda Önemli Konuğumuz.  Sporcuları İle Beraber B.B.S.K de.
Iletisim   |   Anasayfam yap   |   Sik Kullanilanlara Ekle