İstanbul Pomsea Şampiyonası  02:53  Meb.Yıldızlar İstanbul Şampiyonası Sonuçlandı. 02:48  Para-Taekwondo Türkiye Şampiyonası 02:46  ANALİG YILDIZLAR TAEKWONDO YARI FİNAL SONUÇLARI 02:44  Mısır da 3 Madalya 02:42  Turkish Open 2015 Sonuçlandı. 02:40  Taekwondoda Türkiye Rüzgarı 02:38  1. Avrupa Minikler Şampiyonası Sonuçlandı. 02:35  3. Kulüpler Avrupa Şampiyonu İstanbul Büyükşehir Belediyesi 02:32  Bosna Hersek’te 2’si Altın 6 Madalya  02:30  
Populer Haberler
 
 Çok Yorumlananlar
 


BALKAN ŞAMPİYONASI 2.GÜN SONUÇLARI.
Bursa da devam eden Balkan Şampiyonasının ikinci gün müsabakaları devam ediyor.Biten maç sonuçlarını hemen sitemizden takip edebilirsiniz.

YILDIZLAR BALKAN ŞAMPİYONASI 2.GÜN SONUÇLARI:























ERKEKLER


BAYANLAR


(53 Kg.)
1. Yunus IŞIK             TÜRKİYE
2. Alexsandru Gudıma   Moldovya
3. Artur Prendı              Arnavutluk


(47 Kg.)
1. Vukolıc Mılıca - Sırbistan
2. Büşra BAYCANLAR TÜRKİYE


(57 Kg.)
1. Burakcan ERÖZ      TÜRKİYE
2. Arbıtına Bojan            Sırbistan
3. Klınt Azunı                 Arnavutluk


(51 Kg.)
1. Kübra SERDAR TÜRKİYE
2. Valerıa Duca         Moldovya
3. Dıjulovıc Andjela   Sırbistan
3. Nedelcu Teodora   Romanya


(61 Kg.)
1. Jerotıc Mıtrovıc Marko  Sırbistan
2. Valentın Krumov           Bulgaristan
3. Said Nuri DOĞDU     TÜRKİYE


(55 Kg.)
1. Durdane ALTUNEL TÜRKİYE
2. Fulden GÖKALP      TÜRKİYE
3. Mıhaıla Malına             Romanya


(65 Kg.)
1. Akif ÖZTÜRK            TÜRKİYE

2. Stefanovskı Bojan         Sırbistan


(59 Kg.)
1. Ayşenur YILMAZ    TÜRKİYE


(+65 Kg.)
1. Brıedıs Aleksandar            Sırbistan
2. Arvıdas Vıazmın               Moldovya
3. Burak Mert KARTAL TÜRKİYE
3. Aleksander Preka           Arnavutluk


(+59 Kg.)
1. Nafia KUŞ                TÜRKİYE
2.
Bajıc
Ana                 
 Sırbistan

 


 


                                     
ÜMİTLER (-21) BALKAN ŞAMPİYONASI 2.GÜN SONUÇLARI:


 




















ERKEKLER:


BAYANLAR:


(72 Kg.)


1. Rıdvan AKIN           TÜRKİYE
2. Jankovıc Aleksandar   Serbıa
3. Elvın Mammadov        Azerbaıjan
3. Xhıldjano Harunı         Albanıa


(63 Kg.)


1. Khrıstına Khafızova  Russıa
2. Todasıjevıc Marıja   Serbıa
3. Ayşe SARI            TÜRKİYE


(78 Kg.)


1. Barış BOZKURT      TÜRKİYE
2. Chıvu Alexandru Iulıan Romanıa
3. Aydın Bahmalov          Azerbaıjan
3. Anıcıc Nenad              Serbıa


(67 Kg.)


1. Radovanovıc Nevana  Serbıa
2. Efsa KARACA         TÜRKİYE
3. Valerıa Dımıtrova        Bulgarıa
3. Tıteıca Rodıca             Romanıa


(84 Kg.)


1. İsmail AKKUŞ        TÜRKİYE
2. Colıc Nıkola              Serbıa


(72 Kg.)


1. Songül DİNÇ             TÜRKİYE
2. Şeyda Gizem KILIÇ TÜRKİYE
3. Sejıc Zorıca                 Serbıa


(+84 Kg.)


1. Okay DÜZTEPE     TÜRKİYE
2. Tuba Slobodan          Serbıa


(+72 Kg.)


1. Büşra YILDIZ          TÜRKİYE




16:35:00
2009-09-28
Bu haber  2368  kere okundu Yazıcıya Yolla
YORUMLAR
Bu Habere Yorumunuzu Ekleyin
İsim
E-posta
Başlık
Yorum
       Tüm alanlari doldurmaniz gerekmektedir

Antrenörümüz Erdal Erdoğan

sag_resim_erdogan.jpg (12621 bytes)

 Taekwondo Siteleri

Turkiye Taekwondo Fed.

Sakin Taekwondo

Koyuncu Spor

İstanbul Taekwondo İl Temsilciliği

Performans Taekwondo

Nedim Kuşcu Spor K.

Basar Taekwondo

Yalcın Taekwondo

Untitled Document
 İletişim

İletişim

Hurriyet.www.gazetealemi.com Zaman www.gazetealemi.com Radikal www.gazetealemi.com Milliyet www.gazetealemi.com Bugun www.gazetealemi.com Turkiye www.gazetealemi.com Vatan www.gazetealemi.com Sabah www.gazetealemi.com Yeni Safak www.gazetealemi.com

 Videolu Haberler
 3.Dönem Sınavımızda Önemli Konuğumuz.  Sporcuları İle Beraber B.B.S.K de.
Iletisim   |   Anasayfam yap   |   Sik Kullanilanlara Ekle