İstanbul Pomsea Şampiyonası  02:53  Meb.Yıldızlar İstanbul Şampiyonası Sonuçlandı. 02:48  Para-Taekwondo Türkiye Şampiyonası 02:46  ANALİG YILDIZLAR TAEKWONDO YARI FİNAL SONUÇLARI 02:44  Mısır da 3 Madalya 02:42  Turkish Open 2015 Sonuçlandı. 02:40  Taekwondoda Türkiye Rüzgarı 02:38  1. Avrupa Minikler Şampiyonası Sonuçlandı. 02:35  3. Kulüpler Avrupa Şampiyonu İstanbul Büyükşehir Belediyesi 02:32  Bosna Hersek’te 2’si Altın 6 Madalya  02:30  
Populer Haberler
 
 Çok Yorumlananlar
 


ÜMİTLER TÜRKİYE ŞAMP.TÜM SONUÇLAR
İlk defa düzenlenen Ümitler Türkiye Şampiyonası 629 u Erkek 307 si Bayan olmak üzere Toplam 936 Sporcunun katılımı ile gerçekleşti.

İlk
defa düzenlenen Ümitler Türkiye Şampiyonası 629 u Erkek 307 si
Bayan olmak üzere Toplam 936 Sporcunun katılımı ile gerçekleşti.


             
Çok büyük çekişmelere sahne olan Ümitler Türkiye Şampiyonasının en
başarılı ili kazanmış olduğu 5 Altın,4 Gümüş ve 11 Bronz Madalya ile
İstanbul olurken,İzmir 5 Altın,4 Gümüş ve 7 Bronz Madalya ve Ankara ise
kazanmış olduğu 3 Altın,4 Gümüş ve 5 Bronz Madalya kanazırken Eskişehir
ise kazanmış olduğu 2 Altın,2 Gümüş ve 2 Bronz Madalya ile tüm
dikkatleri üzerine topladı.


 


 


                                                       
ÜMİTLER TÜRKİYE ŞAMPİYONASI


                                                             
  12,16/AĞUSTOS/2009


                                                                         KAYSERİ


ERKEKLER:


(54 Kg.)


1. Emre
GENÇ               
İstanbul GOP Erdoğan Taek.
2. M. Asil BABAYİĞİT     İzmir Bozyaka Korean Taek.

3. Murat DEMİRKAYA     İstanbul Yavuz SK
3. Erkam BOZKURT        Kocaeli Büyükşehir Bld Kağıtspor
5. Murat TOSUN             Ankara Akyıldırım SK
6. İbrahim ŞİMŞEK        Kayseri Kaski Spor
7. Recep YAZICI            Trabzon Bordo Mavim SK
8. Hasan GÜNGÖR          İzmir Bornova Bld GSK


(58 Kg.)


1. Uğur
ÜÇDİNÇ                    
İzmir Büyükşehir Bld SK
2. Fatih
DALKILIÇ              
  Ankara İller Bankası GSK

3. Muhammed GÜLER            Ankara TSE SK
3.
Yusuf
ERTÜRK                 
 İstanbul GOP Bld SK

5. Bayram
AKAN                 
 İstanbul GOP Erdoğan SK

6. Serbülent
TÜRK               
Edirne Taekwondo İht.

7. Mehmet S. ÇETİNKAYA     İzmir Konak Bld SK
8. M. İsmail SEZGİN             Diyarbakır Ertaş GSK


(62 Kg.)


1. Mert
SÜNGÜ                    
 İzmir Konak Bld SK
2. Uğur KARAKAYA               Ankara Ulaştırma SK

3. Şinasi Erdem ERTOK        Ankara Ulaştırma SK
3. Burak TÜRKOĞLU             Ankara EGO SK
5. Üsame ZEVYELİ                Malatya Şeker Spor
6.
Oğuz
DİNÇER                    İzmir
Arkan Taek. İht. Klb.

7. Halil Can
GÜNEŞ               İzmir
Büyükşehir Bld SK

8. Oğuzhan
UÇAR                
 İçel Büyükşehir Bld SK


(67 Kg.)


1.Selçuk
AYDIN                  İstanbul
Fevzi Yavuz S.K.
2.Ömer Faruk BULAK         Gaziantep Şehit Kamil Bld.S.K.
3.Günay
ARICI                   
İstanbul Büyük Şehir Bld.S.K.

3.Yunus
BAKAN                  
Malatya Doğuş S.K.

5.Mücahit
ŞAHİN                
İzmir Efsane S.K. 

6.Oğuzhan TAŞTAN             İzmir Korean S.K. 
7.Ahmet
AYVAZ                  Trabzon
Bld.S.K. 

8.Yakup
KITAY                   Ankara
Maliye Piyango S.K. 


(72 Kg.)


1.Rıdvan
AKIN                   
  İzmir Büyükşehir Bld.S.K.
2.Yunus SARI                      
Ankara Ulaştırma S.K. 

3.Ömer Faruk KARLI            İstanbul Başakşehir S.K. 
3.Behzat
BAYRAM               
 İstanbul Başakşehir S.K. 

5.Uğur
AKTAŞ                       Ankara
Tse S.K. 

6.Oğuzhan
YILDIZ                Kayseri
Erdem S.K. 

7.Erhan
TOSUN                     Ankara
Çınar Gençlik S.K. 

8.Mustafa GÜNGÖR               Ankara Kartal S.K. 


(78 Kg.)


1. Barış BOZKURT              İstanbul Gop Bld SK
2. Gökalp YILDIZ               İzmir Büyükşehir Bld SK

3.
Anıl
BALTACI               
 İzmir Konak Bld SK

3. Murat
AKIN                    Aydın
Gençlik Spor

5. Celal
KELEŞ                  
Konya Selçuklu Bld SK

6. Alican VAHAPO              Kayseri Elit Gençlik SK
7. Volkan TURUNÇ             Gaziantep Şahinbey Bld SK
8. Atilla K. KAYMAZ            İzmir Bornova Bld GSK


(84 Kg.)


1. İsmail
AKKUŞ                
  Ankara İller Bankası SK
2. Hüseyin Özkan ÜSTÜN     İstanbul Avcılar SK
3.
Oğuz
ÜNAL                      
Eskişehir Esjim SK

3. Burak
ESKİ                      
İstanbul Aytan SK

5. Mehmet ÖZBİLEN             Ordu Gölköy GSK
6. Mehmet Akif NAVIR          Konya Ferdi
7.
Serkan
FIRAT                 
 İstanbul Başakşehir SK

8. Sefa
BOZ                         
 Ankara Maliye Milli Piyango SK



(+84 Kg)


1. Okay DÜZTEPE            İstanbul GOP Bld SK
2. Hasan DİLMEÇ             İstanbul GOP Erdoğan Taek.

3. Erdinç ÇEKEN              Manisa Demirci SK
3. M.Ali DURUKAN            Konya Boyalı SK
5. Yavuz Selim DİN         Sakarya Kocaali Taek.
6. Cengizhan DİL             Rize Yeşil Rizem SK
7. Mehmet SOYLU            Ankara Birlik Taek.
8. Sinan ÇALILIK             Ankara Sincan GSK


 


BAYANLAR :


(43 Kg.)


1. Merve
YAZICI                  
Samsun Feza Koleji SK
2. Duygucan DEMİRDELEN    Ankara TSE SK

3.
Esen
GÜL                          
İzmir Bornova Bld GSK

3. Duygu
ÇELİK                   
 Samsun Balcı İht. SK

5. Cemile
BOZTAŞ               
 Antalya Büyükşehir Bld SK

6. Büşra
METİN                    
Bilecik Bozüyük GSK

7. Büşra BAYRAKTAR            Konya Meram Bld SK
8. Meryem MAZLUM              İçel Büyükşehir Bld. SK


(47 Kg.)


1. Nergiz GENCAY               İstanbul Büyükşehir Bld SK
2. Ayşe Hazal BOYANMIŞ   İçel Toros Taek SK
3.
Hafize
PALİÇ                  İstanbul
GOP Kuvvet S.K.

3. Merve AYDINER             İzmir Büyükşehir Bld GSK
5. Yağmur KAYAR               Niğde Şimşek SK
6. Hatice Kübra İLGÜN       Bursa Sağlıkgücü GSK
7. Ayşegül KELEŞ               Ankara Başkent GSİM
8.
Eda
ÖZMEN                   
 Malatya Doğuş SK


(51 Kg.)


1. Şeyda BALDIRCI              İçel Toros Taek SK
2. Cemile KUMANTAŞ           İstanbul GOP Bld SK
3. Çilem SARIOĞLU              Eskişehir Öncü Spor
3.
Elif
ÇORUH                     
 İzmir Bozyaka Korean Taek

5. Hanife
YALÇIN                
Ankara Çınar Spor

6. Saide
NORAS                  
 İstanbul Yavuz SK

7. Feryal
ERTÜRK                
Malatya Doğuş SK

8. Göknur
ÖZGÜN               
 Ankara Ulaştırma SK


(55 Kg.)


1.Hatice Kübra YANGIN        Eskişehir Öncü S.K.
2.Dilek
YILMAZ                   
 Trabzon Bordo Mavim S.K. 

3.Gül
ÇELİK                          
Malatya Doğus S.K.

3.Özge KARAYILAN               İstanbul Ferdi
5.Fatma TÖREHAN                Ankara Çınar GSK
6.Zeynep
DURAN                   İstanbul
Tuzla Bld SK

7.N. Hande KOCADAĞ            İstanbul Büyükşehir Bld SK
8.Merve
BEZCİ                      Ankara
Ulaştırma SK


(59 Kg.)


1.Derya DAĞDELEN               Eskişehir Öncü S.K.
2.Tansu
BURAK                   
 Malatya  Desem S.K.

3.Damla
ÜNAL                      
Antalya Olimpus S.K.

3.Özlem
ULAŞ                      
 İstanbul Gop.Bld.S.K. 

5. İlknur
YILMAZ                  
Erzurum Çelebi SK

6.Gülüzar
ATEŞ                   
 Adana Kiremithane SK

7.Begüm GÜNDOĞAR             İzmir Konak Bld SK
8.Göksu
ÖZGÜN                   
 Ankara Ulaştırma SK


(63 Kg.)


1. Ayşe
SARI                       
 Konya Boyalı SK
2. Hanife
AYAN                   
 Eskişehir Öncü SK

3. Kübra
BAYRAK              
   Ankara Çınar GSK

3. Gamze
UYSAL                   İstanbul
Büyükşehir Bld SK

5. Burcu
ALTUN                  
 İstanbul GOP Bld SK

6. Zehra BAHÇECİ                 Kayseri Kaski SK
7. Yasemin ASLAN                Bursa Yıldırım Bld SK
8.
Hafize
DÜRÜST               
 Manisa Başar Taek İht.


(67 Kg.)


1. Efsa
KARACA                    
 Ankara Ulaştırma SK
2. Başak
SÜMER                   
 İzmir Çiğli Bld SK

3. Aysun NALKIRAN               İzmir Konak Bld SK
3.
Ayşe
ÇAKIR                      
Ankara Ulaştırma SK

5. Eylem
YILDIRIM              
 Karaman Performans Taek.

6. Berivan
AY                         Diyarbakır
Sur Bld SK

7. Rüveyda
YAKUT               
 Trabzon Belediye Spor

8. Yeliz
YAMAN                     
 Kocaeli Büyükşehir Bld Kağıtspor


(72 Kg.)


1. Şeyda Gizem KILIÇ         İzmir Konak Bld SK
2.
Songül
DİNÇ                    Bursa
Yıldırım Bld JSK

3. Özlem DEMİRKOL            Eskişehir Esjim SK
3. Filiz KOPARAN                 İzmir Spor
5. Fazilet Betül HEYBETLİ   Kayseri Şampiyon Özay GSK
6. Fatma AKYATAN             İçel Silifke Elit GSK
7. Devrim Bikem HIZIROĞLU İçel Silifke Elit GSK


(+72 Kg.)


1. Büşra
YILDIZ                 
   Ankara Ulaştırma SK
2. Esra
İNCİ                        
 İstanbul Yavuz SK

3. Cansel
DENİZ                 
  İstanbul GOP Bld SK

3. Kübra ARSLAN                  Çorum GSK
5. Simge DOĞRUOĞLU           Kocaeli Gölcük Bld SK
6.
Tuğba
SARIŞEN              
 Artvin Artvinli Gençler SK

7. Sevgi
FIRAT                   
 İçel Silifke Elit GSK

8. Gamze
YAMAN             
    Kocaeli Büyükşehir Kağıtspor




16:40:00
2009-09-28
Bu haber  3185  kere okundu Yazıcıya Yolla
YORUMLAR
Bu Habere Yorumunuzu Ekleyin
İsim
E-posta
Başlık
Yorum
       Tüm alanlari doldurmaniz gerekmektedir

Antrenörümüz Erdal Erdoğan

sag_resim_erdogan.jpg (12621 bytes)

 Taekwondo Siteleri

Turkiye Taekwondo Fed.

Sakin Taekwondo

Koyuncu Spor

İstanbul Taekwondo İl Temsilciliği

Performans Taekwondo

Nedim Kuşcu Spor K.

Basar Taekwondo

Yalcın Taekwondo

Untitled Document
 İletişim

İletişim

Hurriyet.www.gazetealemi.com Zaman www.gazetealemi.com Radikal www.gazetealemi.com Milliyet www.gazetealemi.com Bugun www.gazetealemi.com Turkiye www.gazetealemi.com Vatan www.gazetealemi.com Sabah www.gazetealemi.com Yeni Safak www.gazetealemi.com

 Videolu Haberler
 3.Dönem Sınavımızda Önemli Konuğumuz.  Sporcuları İle Beraber B.B.S.K de.
Iletisim   |   Anasayfam yap   |   Sik Kullanilanlara Ekle