İstanbul Pomsea Şampiyonası  02:53  Meb.Yıldızlar İstanbul Şampiyonası Sonuçlandı. 02:48  Para-Taekwondo Türkiye Şampiyonası 02:46  ANALİG YILDIZLAR TAEKWONDO YARI FİNAL SONUÇLARI 02:44  Mısır da 3 Madalya 02:42  Turkish Open 2015 Sonuçlandı. 02:40  Taekwondoda Türkiye Rüzgarı 02:38  1. Avrupa Minikler Şampiyonası Sonuçlandı. 02:35  3. Kulüpler Avrupa Şampiyonu İstanbul Büyükşehir Belediyesi 02:32  Bosna Hersek’te 2’si Altın 6 Madalya  02:30  
Populer Haberler
 
 Çok Yorumlananlar
 


İST.GENÇLER ŞAMPİYONASI YAPILDI.
İstanbul İl temsilciliğinin düzenlemiş olduğu 3. Ali İsa Zaman Şampiyonasına sporcuların yoğun bir katılımı oldu.

Müsabakakalarda nefes kesen izlenmeye değer güzel maçlar sergilendi Beklendiği gibi maç sonuçları ve kura çizelgeleri bir önceki şampiyonada olduğ gibi maçların bitimiyle yayınlanması şampiyonaya ayrı bir zenginlik kattı. Müsabaka sonuçlarını yayınlıyoruz.



3.ALİ İSA ZAMAN GENÇLER ŞAMPİYONASI















































































































































ERKEKLER





BAYANLAR




45 KG
1.Selami  TURGAY  ALI KOC SPOR



2.Mert  ERDOĞAN  GOP ERDOGAN



3.Hasan  DOĞUÇ  CIHANSPOR KLB



3.Mahmut  Burak SAYGILAR  BASAKSEHIR SPK




42 KG
1.Gizem PEKOL SELIMIYE SPK



2.Nurgül ÇELİK GOP ERDOGAN



3.Feyzanur SAKA ÜSKÜDAR BLD.SPK



4.Sena AY CIHANSPOR KLB



48 KG
1.Evren KARACA GOP ERDOGAN



2.Arif GÜNDÜZ BASAKSEHIR ÜNLÜ



3.Tahsin GENÇTÜRK BASAKSEHIR BLD. SPK



3.Emre YURTSEVEN GOP KUVVET



44 KG
.Nuray  SARIDOĞAN  GOP BELEDIYE



2.Büşra  GENÇ  GOP ERDOGAN TAEK.



3.Halenur  AKBAŞ  KAYNARCA UZAKDOGU



3.Özlem  KORKMAZ  GENC FINDIKLI SPK



51 KG
1.Efe BİLGİN  BASAKSEHIR SPK



2.Anıl FATİH ATAĞ  ALI KOÇ SPK



3.Osman KALAYCI  BASAKSEHIR SPK



3.Suat TEKİN  GSIM BAGCILAR OLIMPIK



46 KG
1.Songül İLK GOP ERDOGAN TAEK.



2.Melda AYTAN AYTANSPOR KLB.



3.Şeyma Nur NORAS GSIM BAGCILAR OLIMPIK



3.Cansu ULUSOY BASAKSEHIR ÜNLÜ



55 KG
1.Yunus IŞIK BASAKSEHIR SPOR KULÜBÜ



2.Mert Mahmut SAĞIROĞLU AYTANSPOR KLB.



3.Nedim GÜNDOĞDU TUZLA BELEDIYESI SPK



3.Mahmut SÖNMEZGÜL ISTANBUL B.SEHIR BLD.



49 KG
1.Zeynep  AKMAN  GOP ERDOGAN



2.Burcu  ÖZKAN  CIHANSPOR KLB



3.Betül  MÜNÜKLÜ  GSIM BAGCILAR OLIMPIK



3.Ayşe  CÖMERT  ALI KOC SPOR SALONU



59 KG
1.Bayram  AKAN  GOP ERDOGAN TAEK.



2.Muhammet  PALİÇ  GOP KUVVET



3.Alican  ONAY  YENIGÜN TAEKWONDO IHTISAS SPK



3.Hakkı  CANBAZOĞLU  GSIM BAGCILAR OLIMPIK



52 KG
1.Rabia Nihan AKDEMİR CIHANSPOR KLB



2.Duygu Adile ATAÇER CELIK TAEKWONDO



3.Elif BEKİL AVCILAR YILDIRIM



3.Hacer ÇINAR KAYNARCA UZAKDOGU SPK



63 KG
1.Muhammet YETİM GOP BELEDIYE



2.Mehmet ALEL AVCILAR YILDIRIM



3.Ahmet ATMACA TUZLA BELEDIYESI SPK



3.Sadi SAYGILAR BASAKSEHIR SPK



55 KG
1.Özge  KARAYILAN  SELIMIYE SPK



2.Pelin  KORKMAZ  YENIGÜN TAEKWONDO IHTISAS



3.Pınar  YAVUZYILMAZ  ÖZTAS SPK



3.Büşra  DUMAN  GOP BELEDIYE



68 KG
1.Sunay  DÖNMEZ  GOP BELEDIYE



2.Burak  MERT KARTAL  ÜSKÜDAR BELEDIYESI SPOK



3.Muhammet  Ali RENÇBER  AVCILAR YILDIRIM



3.Ebuzer  CANER  YENIGÜN TAEKWONDO IHTISAS SPK



59 KG
1.Asya YARPAZOĞLU AVCILAR YILDIRIM



2.Human FEYZANUR BEYKOZ SPOR KULÜBÜ



3.Nuryeled  YILDIZ ÜSKÜDAR BLD.SPK



3.Yıldız BEKİL AVCILAR YILDIRIM



73 KG
1.Yunus ALTUN GOP BELEDIYE



2.Murat IŞITAN GOP BELEDIYE



3.Ali OSMAN GENCAY ISTANBUL B.SEHIR BLD. SPK



3.Gökhan GÖKMEN YENIGÜN TAEKWONDO IHTISAS SPK



63 KG
1.Gülbahar  İLK  GOP ERDOGAN TAEK.



2.Ebru  ÖZKAN  CIHANSPOR KLB



3.Melis  SENANUR AĞKUŞ  SELIMIYE SPK



3.Funda  ERTÜRK  CANKILIC SPOR



78 KG
1.Hanefi  ÇIPLAK  ALI KOC SPK
2.Furkan  ÜNAL  AVCILAR YILDIRIM
3.Uğurcan  ÜNAL  SELAHATTIN ATESMEN SK.
3.Deniz  GÜLDAĞ  YAVUZHAN SPK



68 KG
1.Şeyma KARAKAYA  SELAHATTIN ATESMEN
2.Esra KAYA ÜSKÜDAR BELEDIYESI SPK
3.Fehime MADEN BASAKSEHIR ÜNLÜ



+78 KG
1.Burak ESKİ AYTANSPOR KLB.
2.Serhat HACIOSMANOĞLU ŞIŞLİ 19 MAYIS I.Ö.O SK
3.Rasim TİLKİ AVCILAR YILDIRIM 3.Recep ADIYAMAN GOP BELEDIYE



+68 KG
1.Asiye  AKINCI  BASAKSEHIR ÜNLÜ
2.Ecem  DAŞCI  ÜSKÜDAR BELEDIYESI 3.Rümeysa  ÖNAL  PINAR SPOR SALONU 3.Melek  ÖZDEMİR  KOREDO SPK





 

















 




19:11:00
2009-11-19
Bu haber  3581  kere okundu Yazıcıya Yolla
YORUMLAR
Bu Habere Yorumunuzu Ekleyin
İsim
E-posta
Başlık
Yorum
       Tüm alanlari doldurmaniz gerekmektedir

Antrenörümüz Erdal Erdoğan

sag_resim_erdogan.jpg (12621 bytes)

 Taekwondo Siteleri

Turkiye Taekwondo Fed.

Sakin Taekwondo

Koyuncu Spor

İstanbul Taekwondo İl Temsilciliği

Performans Taekwondo

Nedim Kuşcu Spor K.

Basar Taekwondo

Yalcın Taekwondo

Untitled Document
 İletişim

İletişim

Hurriyet.www.gazetealemi.com Zaman www.gazetealemi.com Radikal www.gazetealemi.com Milliyet www.gazetealemi.com Bugun www.gazetealemi.com Turkiye www.gazetealemi.com Vatan www.gazetealemi.com Sabah www.gazetealemi.com Yeni Safak www.gazetealemi.com

 Videolu Haberler
 3.Dönem Sınavımızda Önemli Konuğumuz.  Sporcuları İle Beraber B.B.S.K de.
Iletisim   |   Anasayfam yap   |   Sik Kullanilanlara Ekle