İstanbul Pomsea Şampiyonası  02:53  Meb.Yıldızlar İstanbul Şampiyonası Sonuçlandı. 02:48  Para-Taekwondo Türkiye Şampiyonası 02:46  ANALİG YILDIZLAR TAEKWONDO YARI FİNAL SONUÇLARI 02:44  Mısır da 3 Madalya 02:42  Turkish Open 2015 Sonuçlandı. 02:40  Taekwondoda Türkiye Rüzgarı 02:38  1. Avrupa Minikler Şampiyonası Sonuçlandı. 02:35  3. Kulüpler Avrupa Şampiyonu İstanbul Büyükşehir Belediyesi 02:32  Bosna Hersek’te 2’si Altın 6 Madalya  02:30  
Populer Haberler
 
 Çok Yorumlananlar
 


GENÇLER İSTANBUL SEÇME SONUÇLARI.
İki gündür yapılan İstanbul Gençler Türkiye Seçme Müsabakaları yapıldı.Tüm Kiloların Sonuç ve Kürsü resimleri sitemizde.

                                                     E R K E K L E R :



(45 Kg.)



1.Selami TURGAY             Ali Koç S.K.


2.Hasan DOĞUÇ                Cihan S.K.


3.Mert ERDOĞAN              G.O.Paşa Erdoğan S.K.


3.Abdulkerim GÜL                Yavuzhan S.K.


(48 Kg.)



1.Evren KARACA                 G.O.Paşa Erdoğan S.K.


2.Burak A.AKKAYA             Avcılar Yıldırm S.K.


3.Selehattin ERDOĞAN          Cankılıç S.K.


3.Efe BİLGİN                         Başakşehir S.K.


(51 Kg.)



1.Mert KÖRÇOBAN              Üsküdar Bld.S.K.


2.Osman KALAYCI               Başakşehir S.K.


3.TurgutŞAHİN                      Çildo S.K.


3.Tahsin GENÇTÜRK             Başakşehir S.K.


(55 Kg.)



1.Yunus IŞIK                          Başakşehir S.K.


2.Remzi AKTAŞ                     Koredo S.K.


3.Ahmet KAYA                      Babatlar S.K.


3.Fatih BULUT                       Kaynarca Uzakdoğu S.K.


(59 Kg.)



1.Burak ÖZBEK                     Üsküdar Bld.S.K.


2.Emrah İNCESU                    Çildo S.K.


3.Halis A.KILIÇ                       Cankılıç S.K.


3.Muhammet PALİÇ                 Gop.Kuvvet S.K.


(63 Kg.)



1.Muhammet YETİM                Gop.Bld.S.K.


2.A.Berkay BOZKURT             Canklıç S.K.


3.Doğan TALAY                       Seyrantepe S.K.


3.Mehmet ALEL                        Avcılar Yıldırım S.K.


(68 Kg.)



1.Enes VARLIK                        GSİM Bağcılar Olimpik S.K.


2.Ebuzer CANER                       Yenigün Taekwondo S.K.


3.Emrullah ÖZCAN                    Ayna S.K.


3.Burak M.KARTAL                  Üsküdar Bld.S.K.


(73 Kg.)



1.Gökhan GÖKMEN                   Yenigün Taekwondo S.K.


2.Fatih TOR                                Seyrantepe S.K.


3.Burak IŞITAN                          Gop.Bld.S.K.


3.Mehmet ERGÜL                       Çelik Taekwondo S.K.


(78 Kg.)



1.Furkan ÜNAL                           Avcılar Yıldırım S.K.



2.Uğurcan LAÇİN                       Selehattin Ateşmen S.K.


(+78 Kg.)



1.Burak ÖZER                              Yavuzhan S.K.


2.Rasim TİLKİ                              Avcılar Yıldırım S.K.


3.Taner YILDIRIM                       Avcılar Yıldırım S.K.


3.Recep ADIYAMAN                   Gop.Bld S.K.


                                                      B A Y A N L A R :


(42 Kg.)



1.Nurgül ÇELİK                            G.O.Paşa Erdoğan Taekwondo S.K.


2.Nuray SARIDOĞAN                  Gop.Bld .S.K


3.Şafak NOYAN                           Cihan S.K.


3.Sena AY                                     Cihan S.K.


(44 Kg.)



1.Biritan IŞIKLI                              Gop.Bld.S.K.


2.Büşra GENÇ                                G.O.Paşa Erdoğan Taekwondo S.K.


3.Zeynep KIVRAK                          Başakşehir S.K.


3.Selin KILIÇ                                   G.O.Paşa Erdoğan Taekwondo S.K.


(46 Kg.)



1.Büşra BAYCANLAR                    Avcılar Yıldırım S.K.


2.Şenay ÇAKIR                                Tuzla Bld.S.K.


3.Songül İLK                                    G.O.Paşa Erdoğan Taekwondo S.K.


3.Gamze GÜMÜŞ                              Koredo S.K.


(49 Kg.)



1.Zeynep AKMAN                             G.O.Paşa Erdoğan Taekwondo S.K.


2.Betül MÜNÜKLÜ                            GSİM Bağcılar Olimpik S.K.


3.Gizem CEYLAN                               Tuzla Bld.S.K.


3.Mina Döndü AKDEMİR                    Pınar Spor Salonu


(52 Kg.)



1.Beyza KAPIKAYA                           Tuzla Bld.S.K.


2.Rabia N.AKDEMİR                           Cihan S.K.


3.Eif BEKİL                                          Avcılar Yıldırım S.K.


3.Kübra SARIDOĞAN                          Gop.Bld.S.K.


(55 Kg.)



1.Saide NORAS                                     GSİM Bağcılar Olimpik S.K.


2.Pelin KURNAZ                                   Yenigün Taekwondo S.K.


3.Beyza EREL                                        Silivri Taekwondo Spor Salonu


3.M.Büşra ÇİL                                        Çildo S.K.


(59 Kg.)



1.Büşra EREL                                          Silivri Taekwondo Spor Salonu


2.Vildan G.GÜMÜŞBAŞ                           GSİM Bağcılar Olimpik S.K.


3.Feyzanur AKSOY                                  Haldun Alagaş S.K.


3.Seval BAŞER                                        GSİM Bağcılar Olimpik S.K.


(63 Kg.)



1.Gülbahar İLK                                         G.O.Paşa Erdoğan Taekwondo S.K.


2.Ebru ÖZCAN                                         Cihan S.K.


3.Gülşah BAŞ                                            Koredo S.K.


3.Kübra İÇLİ                                             Aytan S.K.


(68 Kg.)



1.Aylin Pelin GÜNGÖR                              Koredo S.K.


2.Nilay G.GÜMÜŞBAŞ                              GSİM Bağcılar Olimpik S.K.


3.Şeyma KARAKAYA                              Selehattin Ateşmen S.K.


3.Esra GÜNEY                                          Üsküda Bld.S.K.


(+68 Kg.)



1.Adile Ece ALTAN                                   Nedim Kuşçu S.K.


2.Aslı TÜTÜNCÜ                                       Başakşehir S.K.


3.Ecem DASCI                                           Üsküdar Bld.S.K.


3.Rümeysa ÖNAL                                       Pınar Spor Salonu



04:34:00
2009-12-06
Bu haber  9084  kere okundu Yazıcıya Yolla
YORUMLAR
Bu Habere Yorumunuzu Ekleyin
İsim
E-posta
Başlık
Yorum
       Tüm alanlari doldurmaniz gerekmektedir

Antrenörümüz Erdal Erdoğan

sag_resim_erdogan.jpg (12621 bytes)

 Taekwondo Siteleri

Turkiye Taekwondo Fed.

Sakin Taekwondo

Koyuncu Spor

İstanbul Taekwondo İl Temsilciliği

Performans Taekwondo

Nedim Kuşcu Spor K.

Basar Taekwondo

Yalcın Taekwondo

Untitled Document
 İletişim

İletişim

Hurriyet.www.gazetealemi.com Zaman www.gazetealemi.com Radikal www.gazetealemi.com Milliyet www.gazetealemi.com Bugun www.gazetealemi.com Turkiye www.gazetealemi.com Vatan www.gazetealemi.com Sabah www.gazetealemi.com Yeni Safak www.gazetealemi.com

 Videolu Haberler
 3.Dönem Sınavımızda Önemli Konuğumuz.  Sporcuları İle Beraber B.B.S.K de.
Iletisim   |   Anasayfam yap   |   Sik Kullanilanlara Ekle