İstanbul Pomsea Şampiyonası  02:53  Meb.Yıldızlar İstanbul Şampiyonası Sonuçlandı. 02:48  Para-Taekwondo Türkiye Şampiyonası 02:46  ANALİG YILDIZLAR TAEKWONDO YARI FİNAL SONUÇLARI 02:44  Mısır da 3 Madalya 02:42  Turkish Open 2015 Sonuçlandı. 02:40  Taekwondoda Türkiye Rüzgarı 02:38  1. Avrupa Minikler Şampiyonası Sonuçlandı. 02:35  3. Kulüpler Avrupa Şampiyonu İstanbul Büyükşehir Belediyesi 02:32  Bosna Hersek’te 2’si Altın 6 Madalya  02:30  
Populer Haberler
 
 Çok Yorumlananlar
 


GENÇLER TÜRKİYE TÜM RESİM VE SONUÇLAR.
Antalaya Alanya da 08.12 Ocak 2010 Tarihleri arasında yapılan Gençler Türkiye Şampiyonasının tüm sonuç ve resimlerini yayınlıyoruz.

                                                       ERKEKLER:



(45 Kg.)


1. Mert Erdoğan          İstanbul Gaziosmanpaşa Erdoğan SK
2. Refik Erdem Koç
    Denizli Bld. SK
3. Uğur Dolaş              İçel Zirve SK
3. Murat Ateş              Kocaeli Derince Bld. SK


(48 Kg.)



1. Cengiz Baran Ay
    Diyarbakır Sur Belediye SK
2. Samet Gökmen        İzmir Efsane GSK
3. Mehmet Kaçmaz
      Şanlıurfa Belediye SK
3. Evren Karaca            İstanbul Gaziosmanpaşa Erdoğan SK


(51 Kg.)



1. Ömer Aksoy            İzmir Ulukent Bld. SK
2. Mehmet Dolaş        İçel Zirve SK
3. Sefa Tok                 Samsun Ferdi
4. Abdullah Karpestil Ordu Morbeyaz SK


(55 Kg.)



1. Seyithan Akbalık
    İzmir Efsane GSK
2. Cem Mehmet Kahraman
  Edirne Ferdi
3. Yunus Işık
               İstanbul Başakşehir
4. Hüseyin Bezci
        Ankara Ulaştırma SK


(59 Kg.)



1. Yusuf Kocaman       Gaziantep Nizip M. Akif Ersoy Hlk Eğ.
2. Emrah İncesu          İstanbul Çildo Taekwondo İht. SK
3. Mehmet Korucu      İzmir Efsane Gençlik Ve SK
4. Özgür Yılmaz           Ankara Cankarakuşak SK


(63 Kg.)



1. Berkcan Süngü       İzmir Konak Belediye GSK
2. Burakhan Aydemir Trabzon Bordo Mavim SK
3. Ahmet Atmaca
          İstanbul Tuzla Belediye SK
3. Abdulkadir Güneş
   Konya Telekom SK


(68 Kg.)


1. M Talha Sarı          Konya Meram Belediye Spor Kulübü
2. Emin Kocaman      Gaziantep Nizip M.A.Ersoy Halk Eğt. S.K.
3. Onurcan İslamoğlu  İzmir Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
3. Ferdi Fansa            İzmir Efsane Gençlik ve Spor Kulübü


(73 Kg.)



1. Ozan Berken Bindak
   Diyarbakır SK
2. Hamza Öt
               Ankara Ego SK
3. Hasan Mesut Demir
  Gaziantep Özel Erdem Koleji GSK
4. Tugay Toparlak
    Ordu Yüksel SK


(78 Kg.)



1. Uğurcan İslamoğlu İzmir Büyükşehir Bld. SK
2. Uğurcan Laçin         İstanbul Ş.Evler Selahattin Ateşmen SK
3. Furkan Özkul
         Ordu Mor Beyaz SK
3. Furkan Ünal
             İstanbul Avcılar Yıldırım SK


(+78 Kg.)


1. Bilal Ertürk Aydemir  Muğla Soyakan Marmaris Spor Kulübü
2. Recep Adıyaman        İstanbul Gop.Belediye Gençlik Spor Kulübü
3. Rasim Tilki                 İstanbul Avcılar Yıldırım Spor Kulübü
3. Ömer Çakıroğlu         Sakarya Tekvando Spor Kulübü


                                                      B A Y A N L A R :


(42 Kg.)



1. Nurgül Çelik              İstanbul Gaziosmanpaşa Erdoğan SK
2. Ayşegül Funda Top    Karaman Performans SK

3. Elif Eğin                       İstanbul Tanju Çolak SK
3. Nuray Sarıdoğan       İstanbul Gaziosmanpaşa Bld. GSK



(44 Kg.)



1. Şeyma Tuncer             Ankara Özcan Taakwondo
2. Sezen Şevik                 İzmir Geziemir Bld. GSK
3. Zeynep Kıvrak             İstanbul Başakşehir SK
3. Ayşenur Hanedar
       Ankara Birlik Taekwondo SK


(46 Kg.)



1. Kübra Dürdane Çakır  Samsun Feza Koleji SK
2. Kübra Serdar                 Trabzon Şafak Taekwondo İht. SK
3. Songül İlk                       İstanbul Gaziosmanpaşa Erdoğan SK
3. Meltem Topal
                 Bursa Componenta SK


(49 Kg.)



1. Çilem Sarıoğlu          Eskişehir Öncü SK
2. Zeynep Akman           İstanbul Gaziosmanpaşa Erdoğan SK
3. Hatice Kübra İlgün
   Bursa Sağlıkgücü GSK
3. Ayşe Dik                     Hatay Öz Şampiyonlar Taekwondo


(52 Kg.)



1. Şeyda Baldırcı                Ankara TSE SK
2. Türkan Akpınar
            Trabzon Pelitli Belediye SK
3. Şule Yılmaz
                    Ankara Akyıldırım Taekwondo SK
3. Serap Seril
                     İzmir Büyükşehir Bld. Gençlik SK


(55 Kg.)



1. Saide Noras             İstanbul Yavuz SK
2. Damla Dede            Ankara Akyıldırım Taekwondo SK
3. Sedanur Yumurçalı  Ankara Ego SK
3. Çağla Ayna              İçel Lider SK


(63 Kg.)




1. Ayşenur Yılmaz       Konya Telekom SK
2. Zeliha Yılan
             İstanbul Ferdi
3. Merve Dilekçi        Çorum Gençlik Çepni SK
4. Gülbahar İlk           Ankara Ego SK

(68 Kg.)



1. Efsa Karaca               Ankara Ulaştırma SK
2. Beyzanur Kılıç         Ankara Polat Taekwondo
3. Yaprak Eriş              Adana Erciyes Taekwondo İht SK
4. Betül Altın                Kocaeli Derince Gençlik SK


(+68 Kg.)


1. Nafia Kuş               Adana Doğdu Tekvando Spor Kulübü
2. Büşra Ark              Kocaeli Derince Gençlik ve Spor Kulübü
3. Mervegül Zeren    Ordu Mor Beyaz Spor Kulübü
3. Esma Sultan Güldiken  İçel Büyükşehir Belediye Spor Kulübü






07:29:00
2010-01-14
Bu haber  7766  kere okundu Yazıcıya Yolla
YORUMLAR
Bu Habere Yorumunuzu Ekleyin
İsim
E-posta
Başlık
Yorum
       Tüm alanlari doldurmaniz gerekmektedir

Antrenörümüz Erdal Erdoğan

sag_resim_erdogan.jpg (12621 bytes)

 Taekwondo Siteleri

Turkiye Taekwondo Fed.

Sakin Taekwondo

Koyuncu Spor

İstanbul Taekwondo İl Temsilciliği

Performans Taekwondo

Nedim Kuşcu Spor K.

Basar Taekwondo

Yalcın Taekwondo

Untitled Document
 İletişim

İletişim

Hurriyet.www.gazetealemi.com Zaman www.gazetealemi.com Radikal www.gazetealemi.com Milliyet www.gazetealemi.com Bugun www.gazetealemi.com Turkiye www.gazetealemi.com Vatan www.gazetealemi.com Sabah www.gazetealemi.com Yeni Safak www.gazetealemi.com

 Videolu Haberler
 3.Dönem Sınavımızda Önemli Konuğumuz.  Sporcuları İle Beraber B.B.S.K de.
Iletisim   |   Anasayfam yap   |   Sik Kullanilanlara Ekle