İstanbul Pomsea Şampiyonası  02:53  Meb.Yıldızlar İstanbul Şampiyonası Sonuçlandı. 02:48  Para-Taekwondo Türkiye Şampiyonası 02:46  ANALİG YILDIZLAR TAEKWONDO YARI FİNAL SONUÇLARI 02:44  Mısır da 3 Madalya 02:42  Turkish Open 2015 Sonuçlandı. 02:40  Taekwondoda Türkiye Rüzgarı 02:38  1. Avrupa Minikler Şampiyonası Sonuçlandı. 02:35  3. Kulüpler Avrupa Şampiyonu İstanbul Büyükşehir Belediyesi 02:32  Bosna Hersek’te 2’si Altın 6 Madalya  02:30  
Populer Haberler
 
 Çok Yorumlananlar
 


İSTANBUL OKULLAR ŞAMP.SONUÇLANDI.
Tüm Kürsü Resimleri ile beraber 16,17 Mart 2010 Tarihlerinde Sarıyer Spor Salonunda yapılan Okullararası Yuldızlar İstanbul Şampiyonasının sonuçlarını açıklıyoruz.

Erkekler ve Bayanlarda İlk üçe giren Sporcular 26,30 Nisan 2010 Tarihlerinde Kayseri de yapılacak olan Okullararası Yıldızlar Türkiye Şampiyonasında İSTANBUL u temsil edecekler.


 


                                           B A Y A N L A R :


(29 Kg.)


(33 Kg.)



1.Elnur KARAKULAKKÜÇÜK          Bayrampaşa Oğuzhan İ.Ö.O


2.Büşra ER                                             G.O.Paşa Mustafa Yeşil İ.Ö.O


3.Rabia ZURNACI                                 G.O.Paşa Mustafa Yeşil İ.Ö.O


(37 Kg.)



1.Selin POMAK                                     Bayrampaşa Pr.Muharrem Erg.İ.Ö.O


2.Pınar SATAR                                       İnönü İ.Ö.O


3.Elif GEZER                                         Zeytinburnu Faruk.t.İ.Ö.O


3.İzden MEYDAN                                  Sultangazi Mehmetçik İ.Ö.O


(41 Kg.)


1.Gizem PEKOL                                    Özel Silivri Fatih İ.Ö.O


2.Tuba DEMİRCİ                                    Sultangazi Mehmetçik İ.Ö.O


3.Merve Nur PARLAK                           Sultanbeyli Merkez İ.Ö.O


3.Emine Sultan CANSIZ                         Sultanbeyli Merkez İ.Ö.O


(44 Kg.)



1.Feyza Nur SAKA                                  Üsküdar Fatih İ.Ö.O


2.Hayrinusa DUMAN                              Gazi Ahmet Muhtar Paşa İ.Ö.O


3.Elif Yazgül YAZGAN                           Üsküdar Siteler İ.Ö.O


3.Duygu EROĞLU                                   Üsküdar Siteler İ.Ö.O


(47 Kg.)


1.Kübra SARISOY                                    Bayrampaşa Fetihtepe İ.Ö.O


2.Melek KIŞLAKCI                                  Sultangazi Zübeyde H.İ.Ö.O


3.Merve ÇAĞLAR                                    75.Yıl İ.Ö.O


4.Begüm KARTAL                                    Tuzla Evliya Çelebi İ.Ö.O


(51 Kg.)



1.Büşra ESKİ                                              Güngören İncirlibahçe İ.Ö.O


2.Hilal ERYİĞİT                                         Beykoz Çiğdem İ.Ö.O


3.Cansu ULUSOY                                       Başakşehir Tepe İ.Ö.O


3.Çiğdem DEMİRCİ                                   Sultangazi Mehmetçik İ.Ö.O


(55 Kg.)



1.Rabia Nihan AKDEMİR                          Zeytinburnu Nuri Paşa İ.Ö.O


2.Şevval Nur TURAN                                  Bağcılar Cumhuriyet İ.Ö.O


3.Ayça ALİM                                               Büyük Reşit Paşa İ.Ö.O


3.Fatma Zehra CANGIR                             Güngören Atatürk İ.Ö.O


(59 Kg.)



1.İpek ÇELİK                                               Üsküdar Siteler İ.Ö.O


2.Ebru KESKİN                                           Zühtü Şenyuva İ.Ö.O


3.Yasemin KARASU                                   Üsküdar Yıldırım Beyazıt İ.Ö.O


3.Rabia Gamze ECEVİT                              G.O.Paşa Mustafa Yeşil İ.Ö.O


(+59 Kg.)



1.Ebru YÜMLÜ                                            Başakşehir Tepe İ.Ö.O


2.Ebru ÖZKAN                                             Zeytinburnu Faruk T. İ.Ö.O


3.Nuryüled YILDIZ                                       Özel Akumut Çeng.İ.Ö.O


3.Nilay Gökçe GÜMÜŞBAŞ                        Sancaktepe İ.Ö.O


                   


                                           E R K E K L E R :


(33 Kg.)



1.Yaşar YAVUZ                                             Bağcılar Karacaoğlan İ.Ö.O


2.Yunus ŞEN                                                  Sultanbeyli Merkez İ.Ö.O


3.Faruk ALBAY                                              Sultanbeyli Merkez İ.Ö.O


3.Okan TETİK                                                 Sultangazi Atatürk Çifliği İ.Ö.O


(37 Kg.)



1.İhsan ALTUNKAYNAK                              Pendik Öğretmenevleri İ.Ö.O


2.Emre UÇAR                                                 Bayrampaşa Vatan İ.Ö.O


3.Ramazan İhsak TÜRKSAYAR                     Pendik Çamçeşme İ.Ö.O


3.Selim KAHRIMAN                                      Kağıthane Yaşar Doğu İ.Ö.O


(41 Kg.)



1.Ahmet Mustafa ÇELİK                                G.O.Paşa Ertuğrul İ.Ö.O


2.Murat KARAKUŞ                                         Üsküdar İbrahim H.K İ.Ö.O


3.Futkan AKBAŞ                                              Pendik Yıldırım Beyazıt İ.Ö.O


3.Bayram SATILMIŞ                                        Sancak Tepe İ.Ö.O


(45 Kg.)



1.Mert ERDOĞAN                                           G.O.Paşa Dobruca İ.Ö.O


2.Mahmut Burak SAYGILAR                           Başakşehir Çınar Koleji


3.Emre ERSÖZ                                                  Kağıthane Metehan İ.Ö.O


3.Kaan YILMAZ                                                Sancak Tepe İ.Ö.O


(49 Kg.)



1.Mehmet ÇOMOĞLU                                     Gazi Mustafa Altıntaş İ.Ö.O


2.Ramazan KAŞIKÇI                                         Zühtü Şenyuva İ.Ö.O


3.Kaan TOK                                                        Tuzla Evliya Çelebi İ.Ö.O


3.İsmet Kürşat IŞIK                                            Bayrampaşa Ş.Sinasi İ.Ö.O


(53 Kg.)



1.Yener MUTLU                                                G.O.Paşa Mustafa Yeşil İ.ÖO


2.Doğukan EKER                                               Sultangazi Mehmetçik İ.Ö.O


3.Emre YURTSEVEN                                        Dumlupınar İ.Ö.O


3.Batuhan GÜR                                                   75.Yıl İ.Ö.O


(57 Kg.)



1.Yasin IŞITAN                                                  G.OPaşa Mustafa Yeşil İ.Ö.O


2.Sinan KELEŞ                                                   Bayrampaşa Oğuzhan İ.Ö.O


3.Oğuzhan ERGUN                                             Bayrampaşa Ali Ülker İ.Ö.O


3.Taha Berk TAYFUR                                         Avcılar Sultan Fatih İ.Ö.O


(61 Kg.)



1.Burak KARAMAN                                           75.Yıl İ.Ö.O


2.Mehmet ALEL                                                 Avcılar Mehmetçik İ.Ö.O


3.Oğuzhan TEMEL                                              Sarıyer Özel Temel İ.Ö.O


3.Adem Necdet BEHÇET                                   Bayrampaşa Pr.M.E İ.Ö.O


(65 Kg.)



1.Sadi SAYGILAR                                               Başakşehir Ensar İ.Ö.O


2.Enver CANBAŞI                                               Güngören M.Akif İ.Ö.O


3.Mahmet BİÇER                                                 Bayrampaşa Pr.M.E İ.Ö.O


3.Ahmet Berkay YILMAZ                                   Üsküdar Mehmetçik İ.Ö.O


(+65 Kg.)



1.Cemal Can ZİLEK                                             Esenyurt Osmangazi İ.Ö.O


2.Cenk ATA                                                           Tuzla İhsan Hayriye İ.Ö.O


3.Mehmet Şamil DİNÇER                                    Beykoz Hacı Numani İ.Ö.O


3.Ahmet Enes BÜYÜK                                         Üsküdar Coşkun İ.Ö.O


 




















 

 

 

   

 

 

         


 


 




08:19:00
2010-03-18
Bu haber  7397  kere okundu Yazıcıya Yolla
YORUMLAR
 özge  2010-05-15
  sevdim sen malatyalı
 ben çok beğendim tbk.arkadaşlar ben malatyalıyım okullumu ço sevdim ve özledm irdi öğrendim tşk ..
Bu Habere Yorumunuzu Ekleyin
İsim
E-posta
Başlık
Yorum
       Tüm alanlari doldurmaniz gerekmektedir

Antrenörümüz Erdal Erdoğan

sag_resim_erdogan.jpg (12621 bytes)

 Taekwondo Siteleri

Turkiye Taekwondo Fed.

Sakin Taekwondo

Koyuncu Spor

İstanbul Taekwondo İl Temsilciliği

Performans Taekwondo

Nedim Kuşcu Spor K.

Basar Taekwondo

Yalcın Taekwondo

Untitled Document
 İletişim

İletişim

Hurriyet.www.gazetealemi.com Zaman www.gazetealemi.com Radikal www.gazetealemi.com Milliyet www.gazetealemi.com Bugun www.gazetealemi.com Turkiye www.gazetealemi.com Vatan www.gazetealemi.com Sabah www.gazetealemi.com Yeni Safak www.gazetealemi.com

 Videolu Haberler
 3.Dönem Sınavımızda Önemli Konuğumuz.  Sporcuları İle Beraber B.B.S.K de.
Iletisim   |   Anasayfam yap   |   Sik Kullanilanlara Ekle