İstanbul Pomsea Şampiyonası  02:53  Meb.Yıldızlar İstanbul Şampiyonası Sonuçlandı. 02:48  Para-Taekwondo Türkiye Şampiyonası 02:46  ANALİG YILDIZLAR TAEKWONDO YARI FİNAL SONUÇLARI 02:44  Mısır da 3 Madalya 02:42  Turkish Open 2015 Sonuçlandı. 02:40  Taekwondoda Türkiye Rüzgarı 02:38  1. Avrupa Minikler Şampiyonası Sonuçlandı. 02:35  3. Kulüpler Avrupa Şampiyonu İstanbul Büyükşehir Belediyesi 02:32  Bosna Hersek’te 2’si Altın 6 Madalya  02:30  
Populer Haberler
 
 Çok Yorumlananlar
 


OKULLARARASI YILDIZLAR TÜRKİYE ŞAMP.SONUÇLARI.
26,30 Nisan 2010 Tarihleri arasında Kayser^ de yapılan Okullararası Yıldızlar Türkiye Şampiyonası biterken,en başarılı İller 5 er Altın Madalya kazanan İstanbul ve İzmir olurken ayrıca 2 şer Altın Madalya kazanan Ankara ve Bursa İlleri de başarılı oldular

                      M.E.B.Okullararası Yıldızlar Türkiye Şampiyonası


                                     26,30 Nisan 2010 KAYSERİ


                                              E R K E K L E R :


(33 Kg.)


1-DENİZ DAĞDELEN                    ESKİŞEHİR KILIÇARSLAN
2-ABDURRAHMAN İNAN             NİĞDE  DUMLUPINAR
3-NURİ GÖKDOĞAN                     ÇORUM YAVUZ SULTAN SELİM
3-ATAKAN SARITEN                    ANKARA DEMİRLİ BAHÇE


(37 Kg.)


1-HÜSEYİN COŞKUNER          NEVŞEHİR ÖZEL ALTINYILDIZ
2-NEVZAT MERT KARAMAN ELAZIĞ ÖZEL BİLGEM
3-ALİŞAN YILDIRIM                ANKARA HÜSEYİN GÜLLÜ CEYLAN
3-GÜRKAN ÇALKAN               NİĞDE NEZİHE VE TAHSİN KİTAPÇI


(41 Kg.)


1-MAHİR KURT                            ADANA CEBESOY
2-MEHMET TERZİ                        TRABZON AYFER KARAKULUKÇU
3-FURKAN ERTOK                        ANKARA ÖZEL HÜSNİYE HATUN
3-AHMET FURKAN GÜVENÇ       YOZGAT FEVZİ ÇAKMAK


(45 Kg.)


1-MERT ERDOĞAN                        İSTANBUL DOBRUCA İ.Ö.O
2-SERDAR AKSOY                         İZMİR EGEKENT İKİNCİ
3-MAHMUT BURAK SAYGILAR    İSTANBUL ÖZEL ÇINAR İÖO.
3-ŞEVKET AYTUÇ DİNÇ               İZMİR SABRİ KOLÇAK


(49 Kg.)


1-ORHAN GAZİ GÜLER                       İZMİR OSMAN ÇINAR


2-HASAN KAN                                   ADANA ZİYAPAŞA İÖO


3-KADİR GÜLLÜER                             İZMİR GÜLÇEŞME LEMAN A.


3-MEHMET ÇOMOĞLU                        İSTANBUL GAZİ MUSTAFA ALTINTAŞ


(53 Kg.)


1-YASİN ERKMEN                              ANKARA EMİN SAĞLAMER


2-EMRE YURTSEVEN                           İSTANBUL DUMLUPINAR


3-EREMCAN DİLMEN                          NİĞDE CUMHURİYET


3-MEHMET CAN TÜRKER                    İZMİR REMZİ OGUZ ARIK


(57 Kg.)


1-YASİN IŞITAN                           İSTANBUL MUSTAFA YEŞİL
2-AHMET CAN ÖZYAPI                İZMİR SELÇUK YAŞAR ALAYBEY
3-SİNAN KELEŞ                            İSTANBUL OĞUZHAN
3-UMUTCAN ERYILMAZ               BURSA ALANYURT KOCATEPE


(61 Kg.)


1-REMZİ KARAKUŞ                       İZMİR SENİHA MAYDA
2-SELMAN NEZİR                          İZMİR BUCA
3-FURKAN HAMİT PİŞKİN           ORDU FATSA MERKEZ
3-EMRE ÖZDOĞANOĞLU               İZMİR 14 EYLÜL


(65 Kg.)


1-SADİ SAYGILAR                          İSTANBUL ÖZEL  BAŞAKŞEHİR ENSAR
2-TAHA MEMİŞ                              ANKARA OĞUZLAR

3-HASİP TURGUT                          İZMİR REMZİ OĞUZ ARIK
3-KEMAL DENİZ DERELİOĞLU    TRABZON İSKENDER PAŞA


(+65 Kg.)


1-MERT GÜL                               İZMİR HİLAL NECMİYE ATABEK
2-CEMALCAN ZİLEK               İSTANBUL ESENYURT OSMANGAZİ
3-MUHAMMET T.ÖZDALKIRAN İZMİR 14 EYLÜL
3-KAAN KILIÇ                            İZMİR PİYALE


 


                                               B A Y A N L A R
(29 Kg.)


1-SEDA ZEYBEK                             BALIKESİR NADİR TOLUN
2-
3-
3-


(33 Kg.)


1-ESRA KALEM                               BİLECİK ATATÜRK
2-ZEHRA DÖŞÜÇUKUR                  GAZİANTEP M.KEMAL KINOĞLU
3-ELNUR KARAKULAKKÜÇÜK      İSTANBUL OĞUZHAN
3-SEREN BATMAN                         EDİRNE ANAFARTALAR


(37 Kg.)


1-FATMA ÖZTÜRK                     BURSA M.NEZİR GENCER
2-SELİN POMAK                         İSTANBUL PROF.M. ERGİN
3-ŞÜKRÜYE ÇAĞDAŞ                KONYA BARBAROS
3-SENANUR MARAL                  SAKARYA AHMET AKKOÇ


(41 Kg.)


1-HİLAL MERVE ÇAVUŞ                ANKARA HALİM ŞAŞMAZ
2-NURAY ÇELİK                             ANKARA SİNCAN
3-GİZEM PEKOL                             İSTANBUL ÖZEL SİLİVRİ
3-ŞÜHEDA TÜRKOĞLU                   KONYA MEHMET BEĞEN


(44 Kg.)


1-SEZEN SEVİK                              İZMİR ÖZEL İZMİR ÇAGDAŞ
2-GÜLNUR KARADAĞ                     EDİRNE İNÖNÜ
3-EBRUH ÇORUH                           İZMİR SENİHA MAYDA
3-ZEYNEP SULTAN GÜLDİGEN    İÇEL PİRİREİS


(47 Kg.)


1-SUDE BURCU                              İZMİR ULUKENT
2-ELİF KALEM                                BİLECİK ATATÜRK
3-BÜŞRA BAYCANLAR                  ADANA ZİYAPAŞA
3-KÜBRA SARISOY                       İSTANBUL FETİH TEPE


(51 Kg.)


1-BÜŞRA ESKİ                               İSTANBUL İNCİRLİ BAHÇE
2-ZELİHA DEMİRCAN                   İZMİR HÜSEYİN AKDAĞ İÖO
3-ZEYNEP ÇELİK                           İZMİR REMZİ OĞUZ ARIK
3-CANSU ULUSOY                         İSTANBUL TEPE


(55 Kg.)


1-BURCU ÖZLÜ                         BURSA AHMET HAMDİ TANPINAR
2-RABİA NİHAL AKDEMİR     İSTANBUL NURİ PAŞA
3-TÜRKAN AKPINAR                TRABZON AKYAZI
3-AYLA SOLAK                           İÇEL ÖZEL YILDIRIMHAN


(59 Kg.)


1-BÜŞRA NUR SEZEK                    KONYA SARE ÖZKAŞIKÇI Y.
2-ELİF KABİL                                 BURSA AHMET UYAR
3-VİLDAN AKKURT                        GAZİANTEP ALİ ALKAN
3-EBRU KESKİN                             İSTANBUL ZÜHTÜ ŞENYUVA


(+59 Kg.)


1-EBRU YÜMLÜ                          İSTANBUL TEPE
2-BETÜL ALTIN                           KOCAELİ MİMAR SİNAN
3-ESMA SULTAN GÜLDİGEN İÇEL PİRİREİS
3-NURYULED YILDIZ                İSTANBUL ÖZEL A.ÇENGELKÖY




06:56:00
2010-05-01
Bu haber  5208  kere okundu Yazıcıya Yolla
YORUMLAR
Bu Habere Yorumunuzu Ekleyin
İsim
E-posta
Başlık
Yorum
       Tüm alanlari doldurmaniz gerekmektedir

Antrenörümüz Erdal Erdoğan

sag_resim_erdogan.jpg (12621 bytes)

 Taekwondo Siteleri

Turkiye Taekwondo Fed.

Sakin Taekwondo

Koyuncu Spor

İstanbul Taekwondo İl Temsilciliği

Performans Taekwondo

Nedim Kuşcu Spor K.

Basar Taekwondo

Yalcın Taekwondo

Untitled Document
 İletişim

İletişim

Hurriyet.www.gazetealemi.com Zaman www.gazetealemi.com Radikal www.gazetealemi.com Milliyet www.gazetealemi.com Bugun www.gazetealemi.com Turkiye www.gazetealemi.com Vatan www.gazetealemi.com Sabah www.gazetealemi.com Yeni Safak www.gazetealemi.com

 Videolu Haberler
 3.Dönem Sınavımızda Önemli Konuğumuz.  Sporcuları İle Beraber B.B.S.K de.
Iletisim   |   Anasayfam yap   |   Sik Kullanilanlara Ekle