İstanbul Pomsea Şampiyonası  02:53  Meb.Yıldızlar İstanbul Şampiyonası Sonuçlandı. 02:48  Para-Taekwondo Türkiye Şampiyonası 02:46  ANALİG YILDIZLAR TAEKWONDO YARI FİNAL SONUÇLARI 02:44  Mısır da 3 Madalya 02:42  Turkish Open 2015 Sonuçlandı. 02:40  Taekwondoda Türkiye Rüzgarı 02:38  1. Avrupa Minikler Şampiyonası Sonuçlandı. 02:35  3. Kulüpler Avrupa Şampiyonu İstanbul Büyükşehir Belediyesi 02:32  Bosna Hersek’te 2’si Altın 6 Madalya  02:30  
Populer Haberler
 
 Çok Yorumlananlar
 


YILDIZLAR İSTANBUL ŞAMPİYONASI YAPILDI.
26,27 Haziran 2010 Tarihlerinde Sarıyer Spor Salonunda Yıldızlar İstanbul İl Birinciliği yapıldı.Müsabaka Sonuçlarını yayınlıyoruz.









































































































































































































































































































































































































  Yıldızlar 2010 Sarıyer  ERKEKLER    
         
Adı Soyadı Kulübü Sporcu sayısı  
       
  33 Kg    13  
1 HATİP İSİ GOP Erdoğan Sk    
2 ÖMER FARUK KARDEŞ Tuzla Bld.    
3 H. HÜSEYİN KURTUL Gop Beld.    
4 USEME TUYUN Bahçelievler Beld. spk    
       
  37 Kg    20  
1 İHSAN ALTUN KAYMAK Tuzla Bld.    
2 EMRE UCAR Bahçelievler Beld. spk    
3 BURAK MURATLAR Başakşehir Spk    
4 YAŞAR YAVUZ Bağcılar olimpik sk    
       
  41Kg   22  
1 H.İBRAHİM GÜRCAN Başakşehir Spk    
2 POLAT AYDIN Gop Beld.    
3 MUHAMMET MEMİŞ Tuzla Bld.    
4 R.İSAK TÜRKSAYAR Tuzla Bld.    
       
  45Kg   17  
1 MERT ERDOĞAN GOP Erdoğan Sk    
2 EMRE ERSÖZ Sarıyer Spk    
3 AKİF EMRE TÜREDİ Bahçelievler Beld. spk    
4 MURAT KARAKUŞ Üsküdar Bld.    
       
  49Kg   20  
1 M.BURAK SAYGILAR Başakşehir Spk    
2 AKİF IŞITAN Gop Beld.    
3 KÜRŞAT IŞIK Başakşehir Spk    
4 ONUR CAKIR egemen iht spk    
       
  53Kg   17  
1 RAMAZAN KAŞIKCI Babatlar Spk    
2 TAHSİN GENÇTÜRK Başakşehir Spk    
3 YAHYA KOYUNCU Büyük Çekmeçe Taek. iht. Spk    
4 A.ŞAHAN KEMERTAŞ Yavuzhan Spk    
       
  57Kg   13  
1 SİNAN KELEŞ Başakşehir Spk    
2 MUHAMMET HAŞİM KILIÇARSLAN Kahraman Spk    
3 BURAK KINIK Bahçelievler Beld. spk    
4 UĞUR GÜÇLÜ SARAR Koredo spk    
       
  61Kg   11  
1 ERKAN BAŞ Yeniğün Thk. Spk    
2 YASİN IŞITAN Gop Beld.    
3 MUCAHİT KIRTAY İBB    
4 BURAK KARAMAN 75.Yıl Spk    
       
  65Kg   5  
1 A.NECDET BEHÇET Başakşehir Spk    
2 OĞUZHAN AKYÜZ Cakılıç Spk    
3 MUSTAF ANÜR Bahçelievler Taek Spk    
4 BEDİRHAN KELEŞ Selahattin Ateşmen SPk    
       
  65+Kg   12  
1 SADİ SAYGILAR Başakşehir Spk    
2 CEMAL CAN ZİLEK Vahyettin Yıldırım spk    
3 CENK ATAĞ Tuzla Bld.    
4 ALİ MERT GÜLEÇ Yankı Spk    
       




































































































































































































































































































































































       
  Yıldızlar 2010 Sarıyer  BAYANLAR    
       
Adı Soyadı Kulübü Sporcu sayısı  
       
  29Kg   1  
1 ELİF YAREN BİROL Rumeli Kavagı Spk    
       
  33Kg   8  
1 ELNUR KARAKULAKKÜÇÜK Başakşehir Spk    
2 ÖZNUR GÜVEN Başakşehir Spk    
3 BİNHAN YAPRAZOĞLU Vahyettin Yıldırım spk  
4 İDİL BAŞYILMAZI Babatlar Spk    
       
  37 Kg   9  
1 FATMA SARIDOĞAN Gop Beld.    
2 SELİM POMAK Başakşehir Spk    
3 BEYZA MANAV İst. Tanju Çolak spk    
4 DAMLA SAL Başakşehir Spk    
       
  41Kg   13  
1 GİZEM PEKOL Vahyettin Yıldırım spk  
2 NİSA BİLBOĞA Cihan spk    
3 TUĞBA BATAR İst. Tanju Çolak spk    
4 MERVE NUR PARLAK egemen iht spk    
       
  44Kg   19  
1 FEYZA NUR SAKA Üsküdar Bld.    
2 HAYRUNİSA DUMAN Gop Beld.    
3 KÜBRA ÇELİK başakşehir Ünlü Spk    
4 DERYA KARGIN Bağcılar olimpik sk    
       
  47Kg   8  
1 CANSU ULUSOY başakşehir Ünlü Spk    
2 NERGİZ KIŞLAKCI Gop Beld.    
3 BEĞÜM KARTAL Tuzla Bld.    
4 ŞEVAL GÖCER Başakşehir Spk    
       
  51Kg   8  
1 BÜŞRA ESKİ Bahçelievler Beld. spk  
2 FATMA CAN Silivri Taek. SPk    
3 MERVE ARAS 75.Yıl Spk    
4 AYÇAĞ ALİM GOP Erdoğan Sk    
       
  55Kg   2  
1 RABİA NİHAL AKDEMİR Cihan spk    
2 MELİHA GÜLDÜR Cil-Do    
       
  59Kg   10  
1 GÜLDANE BEYZA EREL Bahçelievler Beld. spk  
2 NİLAY GÖKCE GÜMÜŞBAŞ Bağcılar olimpik sk    
3 ECEHAN GÜNEŞ GOP Kuvvet spk    
4 İPEK ÇELİK İBB    
       
  59+Kg   10  
1 EBRU YÜMLÜ başakşehir Ünlü Spk    
2 EBRU ÖZCAN Cihan spk    
3 RUMEYSA ÖNAL Rumeli Kavagı Spk    
4 BETÜL CİVİ Kaynarca Uzakdoğu spk


























   
   
   

 




06:05:00
2010-06-29
Bu haber  3752  kere okundu Yazıcıya Yolla
YORUMLAR
Bu Habere Yorumunuzu Ekleyin
İsim
E-posta
Başlık
Yorum
       Tüm alanlari doldurmaniz gerekmektedir

Antrenörümüz Erdal Erdoğan

sag_resim_erdogan.jpg (12621 bytes)

 Taekwondo Siteleri

Turkiye Taekwondo Fed.

Sakin Taekwondo

Koyuncu Spor

İstanbul Taekwondo İl Temsilciliği

Performans Taekwondo

Nedim Kuşcu Spor K.

Basar Taekwondo

Yalcın Taekwondo

Untitled Document
 İletişim

İletişim

Hurriyet.www.gazetealemi.com Zaman www.gazetealemi.com Radikal www.gazetealemi.com Milliyet www.gazetealemi.com Bugun www.gazetealemi.com Turkiye www.gazetealemi.com Vatan www.gazetealemi.com Sabah www.gazetealemi.com Yeni Safak www.gazetealemi.com

 Videolu Haberler
 3.Dönem Sınavımızda Önemli Konuğumuz.  Sporcuları İle Beraber B.B.S.K de.
Iletisim   |   Anasayfam yap   |   Sik Kullanilanlara Ekle