İstanbul Pomsea Şampiyonası  02:53  Meb.Yıldızlar İstanbul Şampiyonası Sonuçlandı. 02:48  Para-Taekwondo Türkiye Şampiyonası 02:46  ANALİG YILDIZLAR TAEKWONDO YARI FİNAL SONUÇLARI 02:44  Mısır da 3 Madalya 02:42  Turkish Open 2015 Sonuçlandı. 02:40  Taekwondoda Türkiye Rüzgarı 02:38  1. Avrupa Minikler Şampiyonası Sonuçlandı. 02:35  3. Kulüpler Avrupa Şampiyonu İstanbul Büyükşehir Belediyesi 02:32  Bosna Hersek’te 2’si Altın 6 Madalya  02:30  
Populer Haberler
 
 Çok Yorumlananlar
 


YILDIZLAR TÜRKİYE ŞAMP.2010 SONUÇLARI.
Nevşehir de 28 Temmuz 2010 ,01 Ağustos 2010 Tarihleri arasında yapılan Yıldızlar Türkiye Şampiyonası sona erdi.Tüm Sonuçları yayınlıyoruz.

E R K E K L E R :


(33 Kg.)


1. Selahattin Akbaş - Karaman Performans SK
2. Harun Tarhan - İçel Büyükşehir Bld. SK

3. Selim Sönmez - Gaziantep Gençlik ve SK
3. Okan Tetik - İstanbul GOP Erdoğan Taek SK


(37 Kg.)


1. Ramazan İshak Türksayar - İstanbul Tuzla Bld. SK
2. Fatih Ahmet Genç - Elazığ Kesrik Hilal SK

3. Hakan Kavrat - Ankara Özcan Taekwondo SK
3. Gürkan Çalkan - Niğde Dünya SK

(41 Kg.)


1. Emre Duman - Aksaray Elif Spor Okulu İht.
2. Mahir Kurt - Adana Tezel Aslanlar SK

3. Osman Günay - Edirne Trakya GSK
3. Burak Vatanseven - Van Ferdi


(45 Kg.)


1. Mert Başkurt - Niğde Cansuyu SK
2. Mert Erdoğan - İstanbul GOP Erdoğan Taek. SK

3. Şevket Aytunç Dinç - İzmir Sude Taek. İht.
3. Mustafa Yasin Karagöz - İzmir Büyükşehir Bld. SK

(49 Kg.)


1. Mahmut Burak Saygılar - İstanbul Başakşehir SK
2. Hanefi Seyithan Erükçü - Elazığ Altınyumruk S.O.

3. Kadir Güllüel - İzmir GSİM
3. Adem Berat Çetinkaya - Konya Ferdi


(53 Kg.)


1. Umutcan Eryılmaz - Bursa İnegöl Kafkas SK
2. Mahsun Aksoy - İzmir Karabağlar Bld. SK

3. Yener Mutlu - İstanbul GOP Bld. SK
3. Ramazan Kaşıkçı - İstanbul Babatlar SK


(57 Kg.)


1. Fatih Mehmet Ayrı - İçel Toros Taekwondo SK
2. Uğur Güçlü Sarar - İstanbul Ferdi

3. Berkay Akyol - İzmir Efsane Gençlik SK
3. Göktuğ Kürşat Ateş - Bolu Belediye SK

(61 Kg.)


1. Yasin Işıtan - İstanbul GOP Bld. SK
2. Furkan Hamit Pişkin - Ordu Fatsa Yükseliş İht.

3. Remzi Karakuş - İzmir Bozyaka Korean Taek SK
3. Mustafa Topçu - İzmir Ferdi

(65 Kg.)


1. Sadi Saygılar - İstanbul Başakşehir SK
2. Burakhan Aydemir - Trabzon Bordo Mavim SK

3. Oğuzhan Akyüz - İstanbul K.Çekmece Cankılıç
3. Utku Kaan Uysal - Manisa Soma Linyit Spor


(+65 Kg.)


1. Hüseyin Batuhan Sürücü - İzmir Karabağlar Bld. SK
2. Kemal Gürcüoğlu - Tekirdağ Gençlik ve SK

3. Sergen Özdaş - İzmir Koçoğlu SK
3. Danyel Boz - İçel Mete SK


 


B A Y A N L A R :


(29 Kg.)


1. Büşra Şen - Hakkari Ferdi
2. İlayda Kardelen Çiftçi - Eskişehir Öncü SK

3. Seren Batman - Edirne Rumeli GSK
3. Büşra Çağlayandereli - Konya Bld. SK


(33 Kg.)


1. Fatma Nur Canan - Konya Meram Bld. SK
2. Makbule Nur Korucu - İzmir GSİM

3. Elif Kıvrak - Ankara Yalçın Taekwondo SK
3. Gizem Öner - Bilecik Osmaneli Spor

(37 Kg.)


1. Zehra Döşüçukur - Gaziantep Gençlik ve SK
2. Esra Kalem - Bilecik Osmaneli SK

3. Esra Gül - Bilecik Osmaneli SK
3. Büşra Demir - Antalya Hüseyin Ak İ.Ö.O. SK


(41 Kg.)


1. Ceren Bingöm - Diyarbakır Sur Bld. SK
2. Sümeyye Küçükyılmaz - Kocaeli Derince Bld. SK

3. Resmiye Yılmaz - Ordu Gençlik Spor Kulübü
3. Esra Saraç - Bursa Yıldırım GSK


(44 Kg.)


1. Sezen Şevik - İzmir Gaziemir Bld. SK
2. Feyza Nur Saka - İstanbul Üsküdar Bld. SK

3. Zeynep Subaşı - Bursa Sağlıkgücü GSK
3. Aslı Koçak - İzmir Ulukent Bld. SK

(47 Kg.)


1. Şeyma Satılmış - Nevşehir N.S.C. Spor
2. Sude Burcu - İzmir Ulukent Bld. SK

3. Elif Kalem - Bilecik Osmaneli Spor
3. Şenay Çakır - İstanbul Tuzla Bld. SK

(51 Kg.)


1. Büşra Baycanlar - İstanbul Avcılar Yıldırım SK
2. Büşra Eski - İstanbul Bahçelievler Bld. SK

3. Kübra Sarısoy - İstanbul Başakşehir SK
3. Bilge Yekta Dellal - Çanakkale Anafartalar SK


(55 Kg.)


1. Rabia Nihan Akdemir - İstanbul Cihan SK
2. Rüveyda Kara - İzmir Karabağlar Bld. SK

3. Esranur Nazlı Şimşek - Kocaeli Derince GSK
3. Rabia Gamze Ecevit - İstanbul GOP Bld. SK

(59 Kg.)


1. Büşra Nur Sezek - Konya Selçuklu Bld. SK
2. Güldane Beyza Erel - İstanbul Bahçelievler Bld. SK

3. Şeval Nur Turan - İstanbul Yavuz SK
3. Fatma Gül Eser - Konya Selçuklu Bld. SK


(+59 Kg.)


1. Ebru Yümlü - İstanbul Başakşehir Ünlü SK
2. Ebru Özcan - İstanbul Cihan SK

3. Nur Cemre Kaymak - Muğla Milas GSK
3. Vildan Akkurt - Gaziantep Nizip M. Akif Ersoy Halk Eğt.




06:12:00
2010-08-01
Bu haber  5868  kere okundu Yazıcıya Yolla
YORUMLAR
Bu Habere Yorumunuzu Ekleyin
İsim
E-posta
Başlık
Yorum
       Tüm alanlari doldurmaniz gerekmektedir

Antrenörümüz Erdal Erdoğan

sag_resim_erdogan.jpg (12621 bytes)

 Taekwondo Siteleri

Turkiye Taekwondo Fed.

Sakin Taekwondo

Koyuncu Spor

İstanbul Taekwondo İl Temsilciliği

Performans Taekwondo

Nedim Kuşcu Spor K.

Basar Taekwondo

Yalcın Taekwondo

Untitled Document
 İletişim

İletişim

Hurriyet.www.gazetealemi.com Zaman www.gazetealemi.com Radikal www.gazetealemi.com Milliyet www.gazetealemi.com Bugun www.gazetealemi.com Turkiye www.gazetealemi.com Vatan www.gazetealemi.com Sabah www.gazetealemi.com Yeni Safak www.gazetealemi.com

 Videolu Haberler
 3.Dönem Sınavımızda Önemli Konuğumuz.  Sporcuları İle Beraber B.B.S.K de.
Iletisim   |   Anasayfam yap   |   Sik Kullanilanlara Ekle