İstanbul Pomsea Şampiyonası  02:53  Meb.Yıldızlar İstanbul Şampiyonası Sonuçlandı. 02:48  Para-Taekwondo Türkiye Şampiyonası 02:46  ANALİG YILDIZLAR TAEKWONDO YARI FİNAL SONUÇLARI 02:44  Mısır da 3 Madalya 02:42  Turkish Open 2015 Sonuçlandı. 02:40  Taekwondoda Türkiye Rüzgarı 02:38  1. Avrupa Minikler Şampiyonası Sonuçlandı. 02:35  3. Kulüpler Avrupa Şampiyonu İstanbul Büyükşehir Belediyesi 02:32  Bosna Hersek’te 2’si Altın 6 Madalya  02:30  
Populer Haberler
 
 Çok Yorumlananlar
 


GENÇLER İSTANBUL ŞAMPİYONASI SONUÇLANDI..
06,07 Kasım 2010 Tarihleri arasında Sarıyer Spor Salonunda yapılan Ali İsa Zaman adına düzenlenen Gençler İstanbul Şampiyonası sonuçlandı.Kürsü resimleri ile beraber sonuçları yayınlıyoruz..

                                      B A Y A N L A R :



(42 Kg.)



1.Gizem PEKOL                          Avcılar Yıldırım s.k.


2.Esra Nur ŞEKER                       Egemen İhts. s.k.


3.Elif GEZER                                Cihan s.k.


3.A.Cansel GÖĞDAGÖZ             Bağcılar Olimpik s.k.



(44 Kg.)



1.Feyza Nur SAKA                       Üsküdar Bld.


2.Sena AY                                     Cihan s.k.


3.Fatmanur DOĞAN                      Ümraniye Kahraman s.k.


3.Elif EGİN                                     Tanju Çolak s.k.



(46 Kg.)



1.Deya KARGIN                            Bağcılar Olimpik s.k.


2.Büşra GENÇ                                Gop.Erdoğan Taek. s.k.


3.Nurgül ÇELİK                              Gop.Erdoğan Taek. s.k.


3.Şafak NOYAN                             Cihan s.k.



(49 Kg.)



1.Zeynep AKMAN                           Gop. Erdoğan Taek. s.k.


2.Songül İLK                                     Gop. Erdpğan Taek. s.k.


3.Feyza Nur ALTUNKAYNAK        Tuzla Bld.


3.Zeynep KIVRAK                            Başakşehir s.k.



(52 Kg.)



1.Gizem CEYLAN                             Tuzla Bld.


2.Ayça ALİM                                     Gop.Erdoğan Taek. s.k.


3.Mine ÖZTÜRK                                Üsküdar Bld.


3.Öykü VAROL                                  Üsküdar Bld.



(55 Kg.)



1.Bilgenur SARITAŞ                            Üsküdar Kahraman s.k.


2.Büşra EREL                                       Bahçelievler Bld.


3.Hatice AKAY                                    Bağcılar Olimpik s.k.


3.Nihan AKDEMİR                              Cihan s.k.



(59 Kg.)



1.Beyza EREL                                       Bahçelievler Bld.


2.Feyzanur AKSOY                              İst.Bş.Bld.


3.Rabia Gamze ECEVİT                        Gop.Bld.


3.Kübra PALUT                                    Ümraniye Kahraman s.k.



(63 Kg.)



1.Ebru ÖZCAN                                      Üniversal Taek. s.k.


2.Ecehan GÜNEŞ                                   Gop.Kuvvet s.k.


3.Ayşegül TEKİN                                    Tuzla Bld.


3.Gülnur YILMAZ                                    Sancaktepe s.k.



(68 Kg.)



1.Cansu YANILMAZ                                Gop.Erdoğan Taek. s.k.


2.Nuryulet YILDIZ                                     Üsküdar Bld.


3.Esra GÜNEY                                          Üsküdar Bld.


3.Esma ŞEBER                                           Ümraniye Kahraman s.k.



(+68 Kg.)



1.Zeliha YILAN                                          Gop. Bld.


2.Merve KÖSE                                           Rumeli Kavağı s.k.


3.Elif İLGEN                                               Ateşmen s.k.


3.Songül GÖKBAYRAK                            Gop. Bld.



 



                                      E R K E K L E R :



(45 Kg.)



1.Akın TAŞ                                                Tuzla Bld.


2.Mücahit KEÇELİ                                     Egemen İhts. s.k.


3.Resul KÖKTEN                                      Ali Koç s.k.


3.Vehbi KARDEŞ                                      Tuzla Bld.



(48 Kg.)



1.Hasan DOĞUÇ                                        Cihan s.k.


2.Mert ERDOĞAN                                      Gop.Erdoğan Taek. s.k.


3.Emre ALTUNIŞIK                                    Elmalı s.k.


3.Muhammet ÇOLAK                                  Başakşehir s.k.



(51 Kg.)



1.Mahmut Burak SAYGILAR                       Başakşehir s.k.


2.Selami TURGAY                                        Ali Koç s.k.


3.Evren KARACA                                        Gop.Erdoğan Taek. s.k.


3.Sezer GÜL                                                 Üsküdar Bld.



(55 Kg.)



1.Suat TEKİN                                               Bağcılar Olimpik s.k.


2.Mert KÖRÇOBAN                                    Üsküdar Bld.


3.Oğuz BAŞAR                                             Özdemir Uzakdoğu s.k.


3.Turgut ŞAHİN                                             Çildo s.k.



(59 Kg.)



1.Anıl Fatih DAĞ                                            Sarıyer Bld.


2.Yunus IŞIK                                                  Başakşehir s.k.


3.Hakkı CAMBAZOĞLU                               Bağcılar Olimpik s.k.


3.Muhammet DÜNDAR                                  Başakşehir s.k.



(63 Kg.)



1.M.Remzi AKTAŞ                                        Özdemir Uzakdoğu s.k.


2.Nedim GÜNDOĞDU                                  Tuzla Bld.


3.Emrah İNCESU                                           Çildo s.k.


3.Erkan BAŞ                                                   Yenigün Taek.s.k.



(68 Kg.)



1.Ahmet ATMACA                                         Tuzla Bld.


2.Berk DÜZ                                                     Yenigün Taek.s.k.


3.Ali Can ÖNAY                                              Yenigün Taek. s.k.


3.Erhan YILMAZ                                              Tuzla Bld.



(73 Kg.)



1.Y.Sinan ÇİÇEK                                              Çelik Taek. s.k.


2.Engin GÖÇMEN                                             Bahçelievler Bld.


3.İbrahim GEZER                                               Bağcılar Olimpik s.k.


3.Ali ARSLAN                                                   Başakşehir s.k.



(78 Kg.)



1.Barış YOLCU                                                    Başakşehir s.k.


2.Cemal Can ZİLEK                                              Avcılar Yıldırım s.k.


3.Sinan GÜLE                                                       Bağcılar Olimpik s.k.


3.Okan TOMURCUKGÜL                                  Bağcılar Olimpik s.k.



(+78 Kg.)



1.Furkan ÜNAL                                                   Avcılar Yıldırım s.k.


2.Uğurcan LAÇİN                                                Ateşmen s.k.


3.Gökhan GÖKMEN                                           Yenigün Taek. s.k.


3.Hamza TERZİ                                                    Bağcılar Olimpik s.k.



15:24:00
2010-11-08
Bu haber  4829  kere okundu Yazıcıya Yolla
YORUMLAR
Bu Habere Yorumunuzu Ekleyin
İsim
E-posta
Başlık
Yorum
       Tüm alanlari doldurmaniz gerekmektedir

Antrenörümüz Erdal Erdoğan

sag_resim_erdogan.jpg (12621 bytes)

 Taekwondo Siteleri

Turkiye Taekwondo Fed.

Sakin Taekwondo

Koyuncu Spor

İstanbul Taekwondo İl Temsilciliği

Performans Taekwondo

Nedim Kuşcu Spor K.

Basar Taekwondo

Yalcın Taekwondo

Untitled Document
 İletişim

İletişim

Hurriyet.www.gazetealemi.com Zaman www.gazetealemi.com Radikal www.gazetealemi.com Milliyet www.gazetealemi.com Bugun www.gazetealemi.com Turkiye www.gazetealemi.com Vatan www.gazetealemi.com Sabah www.gazetealemi.com Yeni Safak www.gazetealemi.com

 Videolu Haberler
 3.Dönem Sınavımızda Önemli Konuğumuz.  Sporcuları İle Beraber B.B.S.K de.
Iletisim   |   Anasayfam yap   |   Sik Kullanilanlara Ekle