İstanbul Pomsea Şampiyonası  02:53  Meb.Yıldızlar İstanbul Şampiyonası Sonuçlandı. 02:48  Para-Taekwondo Türkiye Şampiyonası 02:46  ANALİG YILDIZLAR TAEKWONDO YARI FİNAL SONUÇLARI 02:44  Mısır da 3 Madalya 02:42  Turkish Open 2015 Sonuçlandı. 02:40  Taekwondoda Türkiye Rüzgarı 02:38  1. Avrupa Minikler Şampiyonası Sonuçlandı. 02:35  3. Kulüpler Avrupa Şampiyonu İstanbul Büyükşehir Belediyesi 02:32  Bosna Hersek’te 2’si Altın 6 Madalya  02:30  
Populer Haberler
 
 Çok Yorumlananlar
 


KULÜPLER TÜRKİYE ŞAMPİYONASI TÜM SONUÇLAR..
02,05 Aralık 2010 Tarihleri arasında Diyarbakır da yapılacak olan Kulüpler Türkiye Şampiyonasının Tüm Sonuçlarını yayınlıyoruz....





                                             E R K E K L E R


(54 Kg.)


1. Erdal Aldemir - Ankara TSE SK
2. Hüseyin Özsoy - İstanbul Büyükşehir Bld. SK
3. Yusuf Ertürk - İstanbul GOP Bld. SK
3. Celal Toprak - Ankara EGO SK


(58 Kg.)


1.Serkan TOK                  İZMİR Efsane S.k.


2.Emre GENÇ                  İSTANBUL BŞ.Bld.S.k.


3.Salih ÇETİNKAYA       İZMİR BŞ.Bld.S.k.


3.Hüseyin KURT              İSTANBUL Tuzla Bld.


(63 Kg.)


1. Muhammet CÜCÜ         İSTANBUL Bş. Bld. SK
2. Köksal DURUSOY        İSTANBUL Gop. Bld. SK
3. Çağın SOLAK               İÇEL Büyükşehir Bld. SK
3. Yusuf KOCAMAN        G.ANTEP Nizip M. A. Ersoy Halk Eğt SK

(68 Kg.)


1.Berkcan SÜNGÜ            İZMİR Konak Bld.


2.Abdulvahap DİKER        İSTANBUL Tuzla Bld.


3.Serhat KORKUTAN      ANKARA TSE.


3.Turgay YILDIRIM          İSTANBUL Gop.Bld.



(74 Kg.)


1. Rıdvan Akın - Ankara PTT SK
2. Gökhan Coşar - Ankara EGO SK
3. Ömer F. Bulak - Gaziantep Şehit Kamil Bld. SK
3. Akın Erbaş - Ankara TSE SK


(80 Kg.)


1. Serdar Akın - Ankara TSE SK
2. Yunus Sarı - Ankara Ulaştırma SK
3. Alper Ayhan - Ankara PTT SK
3. Çağrı Tanrıkulu - Kocaeli Büyükşehir Bld. SK

(87 Kg.)


1. H.İbrahim MERCİMEK   ANKARA TSE SK
2. Atabey GÜLLÜ               İSTANBUL Bş.Bld. SK
3. Yasin BAŞTUĞ               ANKARA Ulaştırma SK
3. Ercüment KARAKAŞ       MALATYA  Bld Esenlik SK


(+87 Kg.)


1. Soner Pınarcık - Ankara PTT SK
2. Ali Sarı - Ankara Ulaştırma SK
3. Özcan Kaya - Elazığ Gençlik Spor İl Md.
3. Mehmet Soylu - Karaman Performans Tkd SK


                                             B A Y A N L A R :


(46 Kg.)


1. Cemile KUMANDAŞ      İSTANBUL Gop.Bld. SK
2. Nazlı BANA                   BURSA Sağlıkgücü GSK
3. Ebru DANKAZ              ANKARA Ego. SK
3. Dursun TEKİN              ESKİŞEHİR Sarar SK
(49 Kg.)


1.Yağmur KORKUT          MERSİN Lider S.k.


2.Çilem SARILIOĞLU       ESKİŞEHİR Öncü S.k.


3.Nuray SARIDOĞAN        İSTANBUL Gop.Bld.Sk.


3.Nagihan KAYA                BURSA Yıldırım S.k.



(53 Kg.)


1. Merve Merhamet - İzmir Büyükşehir Bld. SK
2. M. Özge Gök - Ankara TSE SK
3. Afak Eski - İstanbul Aytan SK
3. Feyzan Bilgen - Diyarbakır Y. Güneydoğu GSK


(57 Kg.)


1. Sibel YILDIRIM                  İSTANBUL Bş. Bld. SK
2. Özlem ULAŞ                       İSTANBUL Gop. Bld. SK
3. Figen AKIN                         İZMİR Bş. Bld. SK
3. Dilan YUMLU                     DİYARBAKIR Babacan GSK


(62 Kg.)


1.Aysun NALKIRAN            İZMİR BŞ.Bld. S.k.


2.Gizem DİK                        SAMSUN Ekici S.k.


3.Gamze UYSAL                  İSTANBUL BŞ.Bld.S.k.


3.İremşah KÖROĞLU           İSTANBUL Gop.Bld.S.k.


(67 Kg.)


1. Burcu Altun - İstanbul GOP Bld. SK
2. Menekşe Çelik - İstanbul Büyükşehir Bld. SK
3. Ayşe Sarı - Karaman Performans Tkd SK
3. Betül Özkal - İstanbul Aytan SK


(73 Kg.)


1. Cansel Deniz - İstanbul GOP Bld. SK
2. Rahime Urhan - Ankara TSE SK
3. Esra Akbaş - İstanbul Büyükşehir Bld. SK
3. Songül Dinç - Bursa Yıldırım JSK


(+73 Kg.)


1. Filiz Nur Özen - Ankara TSE SK
2. Büşra Yıldız - Ankara Ulaştırma SK
3. Büşra Erdem - Manisa Başar Tkd İht.
3. Mervegül Zeren - Ordu Mor Beyaz SK


                                    ERKEK TAKIM SIRALAMASI:

1. Ankara TSE SK
2. İstanbul Büyükşehir Bld. SK
3. Ankara PTT SK
4. Ankara Ulaştırma SK
5. İstanbul GOP Bld. SK

                                    BAYAN TAKIM SIRALAMASI

1. İstanbul GOP Bld. SK
2. Ankara TSE SK
3. İzmir Büyükşehir Bld. SK
4. İstanbul Büyükşehir Bld. SK
5. Mersin Lider SK

                                     GENEL TAKIM SIRALAMASI

1. Ankara TSE SK
2. İstanbul GOP Bld. SK
3. İstanbul Büyükşehir Bld. SK
4. İzmir Büyükşehir Bld. SK
5. Ankara EGO SK





00:32:00
2010-12-02
Bu haber  5172  kere okundu Yazıcıya Yolla
YORUMLAR
 mrwe  2010-12-13
  63 kg kulupler türkiye sampiyonasının en çekişmeli maçı
 evet o maçı izledim çok çekişmeli geçti videosu konak sporcularında olucaktır onlar kayıda alıyorlardı ordan bulunabilir sitede görsek daha iyi olur
 hüseyin  2010-12-08
  en cok konusulan maç
 diyarbakırda yapılan kulupler türkiye şampiyonasında 63 kg da mert süngü ve hidayet demirin maçı cok cekişmeli gecti gercekten maca damgasını vurdu gözler ordaydı 4ncü raunta giden maç izlenmeye degerdi videosunu nete atarsanız seviniriz .
Bu Habere Yorumunuzu Ekleyin
İsim
E-posta
Başlık
Yorum
       Tüm alanlari doldurmaniz gerekmektedir

Antrenörümüz Erdal Erdoğan

sag_resim_erdogan.jpg (12621 bytes)

 Taekwondo Siteleri

Turkiye Taekwondo Fed.

Sakin Taekwondo

Koyuncu Spor

İstanbul Taekwondo İl Temsilciliği

Performans Taekwondo

Nedim Kuşcu Spor K.

Basar Taekwondo

Yalcın Taekwondo

Untitled Document
 İletişim

İletişim

Hurriyet.www.gazetealemi.com Zaman www.gazetealemi.com Radikal www.gazetealemi.com Milliyet www.gazetealemi.com Bugun www.gazetealemi.com Turkiye www.gazetealemi.com Vatan www.gazetealemi.com Sabah www.gazetealemi.com Yeni Safak www.gazetealemi.com

 Videolu Haberler
 3.Dönem Sınavımızda Önemli Konuğumuz.  Sporcuları İle Beraber B.B.S.K de.
Iletisim   |   Anasayfam yap   |   Sik Kullanilanlara Ekle