İstanbul Pomsea Şampiyonası  02:53  Meb.Yıldızlar İstanbul Şampiyonası Sonuçlandı. 02:48  Para-Taekwondo Türkiye Şampiyonası 02:46  ANALİG YILDIZLAR TAEKWONDO YARI FİNAL SONUÇLARI 02:44  Mısır da 3 Madalya 02:42  Turkish Open 2015 Sonuçlandı. 02:40  Taekwondoda Türkiye Rüzgarı 02:38  1. Avrupa Minikler Şampiyonası Sonuçlandı. 02:35  3. Kulüpler Avrupa Şampiyonu İstanbul Büyükşehir Belediyesi 02:32  Bosna Hersek’te 2’si Altın 6 Madalya  02:30  
Populer Haberler
 
 Çok Yorumlananlar
 


MEB.LİSELER ANKARA ŞAMP.YAPILDI.
Milli Egitim Bakanlıgı Gençler Ankara Taekwondo İl Seçmeleri 15-16-17 Aralık 2010 tarihlerinde İsmet Iraz Kapalı Spor Salonunda yapıldı.

Seçmelere 54 Liseden 102 erkek ve 64 bayan olmak üzere toplam 166 sporcu katıldı. M.E.B. Ankara İl seçmesi Müsabakalarında dereceye giren sporcular Çorum da yapılacak olan M.E.B. Gençler Türkiye Taekwondo Şampiyonasında Ankara yı temsil edecekler. Müsabaka sonuçlarının tam listesini yayınlıyoruz.



M.E.B. GENÇLER ANKARA TAEKWONDO İL SEÇMESİ SONUÇLARI
15-16-17 ARALIK 2010 – İSMET IRAZ SPOR SALONU - ANKARA













































































ERKEKLER



BAYANLAR



45 Kg
1.ERMAN KÖMÜRCÜ (NAHİT MENTEŞE LİSESİ )
2.AHMET AYKUT SARI (RAUF DENKTAŞ LİSESİ )
3.METE USTAOĞLU (FATMA ÖNEL YAŞAR LİSESİ )
4.ALİŞAN YILDIRIM (AHMET YESEVİ LİSESİ )



42 Kg
1.ZEYNEP ŞAHİN (ÖZEL SAMANYOLU LİSESİ)
2.EBRU RANKOZ (ANK.TİC.LİSESİ9
3.GÜL USLU (AYDINLIKEVLER LİSESİ)
4.EBRU AYKANAT ÖZEL FERDA LİSESİ)



48 Kg
1.AHMET CAN SARIOĞLU (AHMET YESEVİ LİSESİ)
2.ÇAĞRI SARIOĞLU ( ÖZEL MELTEM LİSESİ)
3.BURAK ŞENOL ( AYDINLIKEVLER LİSESİ)
4.MEHMET DÖĞER (AHMET YESEVİ LİSESİ)



44 Kg
1.KÜBRA AKDOĞAN (Y.EMRE.K.TEK.LİSESİ)
2.TUĞBA KILIÇ (İSKİTLER END.M.L.)
3.NAGİHAN ÇOPUR (DUATEPE LİSESİ)
4.EKİN GÖKÇE ÇİÇEK (KİRAMİ REFİKA ALEMDAROĞLU LİSESİ)



51 Kg
1.HÜSEYİN ÖZDEMİR (YENİMAHALLE AT LİSESİ )
2.BERKAY AKPINAR (CELAL YARDIMCI LİSESİ )
3.ÇAĞRI ÇOŞKUN ( BEKİR GÖKDAĞ LİSESİ )
3.ALİ TUTUŞUK ( ANKARA LİSESİ )



46 Kg
1.HİLAL MERVE ÇAVUŞ (ATATÜRK LİSESİ)
2.NİHAL SATILMIŞ 8AKDERE TİC.MES.LİSESİ)
3.BEYZANUR AKDOĞAN (TEYFİK İLERİ LİSESİ)
4.MERVE TURHAN (ETLİK LİSESİ)



55 Kg
1.HASRET SÖNMEZ (ETLİK LİSESİ )
2.ÖMER ALACAYAKA ( YILDIRIM BEYAZIT LİSESİ )
3.BURAK ARSLAN ( YENİMAHALLE GAZİ ÇİFTLİĞİ LİSESİ )
4.KENAN YURTOĞLU (AHMET YESEVİ LİSESİ )



49 Kg
1.DİLARA KÖRPEŞ (NEVZAT AYAZ KIZ TEK.LİSESİ)
2.BÜŞRA POLAT (MUSTAFA KEMAL ANDİCEN LİSESİ)
3.RABİA ÖNAL (AHMET YESEVİ LİSESİ) 
4.BÜŞRA AYVA (NAHİT MENTEŞE LİSESİ)



59 Kg
1.HÜSEYİN BEZCİ (ESENEVLER ANADOLU LİSESİ)
2.EMRE TOPAÇLI (CUMHURİYET AND.ÖRET.LİSESİ)
3.ALİİHSAN NERGİS (ETLİK LİSESİ)
4.HÜSEYİN BİLAL KILIÇ (YENİMAHALLE END.MES. LİSESİ)



52 Kg
1.TUĞBA AYVA (NAHİT MENTEŞE LİSESİ)
2.AYŞENUR KILIÇ (ANAFARTALAR LİSESİ)
3.FEYZANUR TOKMAK (ETLİK LİSESİ9
4.ÖZLEM IRATÇI ( ANK. TİC.LİSESİ)



63 Kg
1.BAHADIR TAŞTAN (SARAYCIK END. MESLEK LİSESİ )
2.ŞİNASİ ERDEM ERTOK (SİNCAN FATİH AND. LİSESİ)
3.EFEKAN ŞAHİN (FATMA YAŞAR ÖNER TİC.MES. LİSESİ)
4.ÇAĞRI SÜT ( DEMETEVLER MİMAR SİNAN LİSESİ)



55 Kg
1.SEDANUR YUMRUÇALI  ( ÖZEL FERDA LİSESİ)
2.BÜŞRA AKBAY  ( RAUF DENKTAŞ LİSESİ)
3.ELİF BENGÜSU ARIK (RAYF DENKTAŞ LİSESİ)
4.BÜŞRA KARATAŞ (İNCİRLİ LİSESİ )



68 Kg
1.BURAK CAN ERÖZ ( MİMAR SİNAN LİSESİ)
2.ONUR YALÇIN (AKTEPE LİSESİ) 
3.MUHAMMED EMİN KÖŞKER (AYDINLIKEVLER TİC. M. LİS)
4.BURAK KOÇ (YENİMALLE END. MESLEK LİSESİ)



59 Kg
1.ŞULE YILMAZ (ŞENTEPE LİSESİ )
2.İNCİ ZEYNEP SÖNMEZ (ETLİK LİSESİ)
3.GAMZE KARAYEL (AKYURT LİSESİ)
4.KARDELEN BURSALI ( ÖĞR. NECLA KIZILBAĞ LİSESİ)



73 Kg
1.HAMZA ÖT (AHMET ANDİÇER LİSESİ )
2.OĞUZ KAAN GÖK (ERYAMAN TOKİ AND. LİSESİ )
3.MUHAMMET BAĞLI ( YILDIRIM BEYAZIT LİSESİ )
4.ÖMER FARUK SÜER (AYDINLIKEVLER LİSESİ )



63 Kg
1.DENİZ ÖZTÜRKALAN (KİRAMİ REFİA ALEMDAROĞLU LİSESİ)
2.GÖZDE AKBAYIR (SAMANYOLI LİSESİ
3.DAMLA DENİZ (ZEYNEP SALİH ALP LİSESİ)
4.DAMLA ESKİKÖY ( ALTINDAĞ İMKB TİCARET LİSESİ)



78 Kg
1.METİN EMRAH GÖKÇE (GAZİ ATM LİSESİ )
2.MERT DEMİR (CELAL YARDIMCI LİSESİ )
3.HASAN KARAPINAR (MİMAR SİNAN LİSESİ )
4.MEHMET CAN İPEK (KALABA LİSESİ )



68 Kg
1.EFSA KARACA (BAHÇELİEVLER DENEME LİSESİ)
2.BÜŞRA UYAR (AKTEPE LİSESİ)
3.TUĞBA TARLAK (ÖZEL FERDA AND.LİSESİ)
4.SALİHA KÖKSALDI (ALTINDAĞ İMKB LİSESİ)



+78 Kg
1.EROL ARDA PEHLİVANLI ( ANK. ANADOLU LİSESİ)
2.ÖZGÜR GÜNİNDİ (ÇİĞDEM TEPE LİSESİ)
3.FATİH MEHMET ÜNALAN (SİNAN İMK TİC.LİSESİ)
4.YÜCEL DURU (YENİMAHALLE END.MEŞ.LİSESİ)



+68 Kg
1.İREM YAMAN (KILIÇARSLAN LİSESİ9
2.DAMLA DEDE (ÖZEL SAMANYOLU LİSESİ)
3.DİLAN KARAKILIÇ (KEÇİÖREN LİSESİ)
4.BEYZANUR KILIÇ (ÇAĞRITEPE AND.LİSESİ)




06:27:00
2010-12-17
Bu haber  4453  kere okundu Yazıcıya Yolla
YORUMLAR
Bu Habere Yorumunuzu Ekleyin
İsim
E-posta
Başlık
Yorum
       Tüm alanlari doldurmaniz gerekmektedir

Antrenörümüz Erdal Erdoğan

sag_resim_erdogan.jpg (12621 bytes)

 Taekwondo Siteleri

Turkiye Taekwondo Fed.

Sakin Taekwondo

Koyuncu Spor

İstanbul Taekwondo İl Temsilciliği

Performans Taekwondo

Nedim Kuşcu Spor K.

Basar Taekwondo

Yalcın Taekwondo

Untitled Document
 İletişim

İletişim

Hurriyet.www.gazetealemi.com Zaman www.gazetealemi.com Radikal www.gazetealemi.com Milliyet www.gazetealemi.com Bugun www.gazetealemi.com Turkiye www.gazetealemi.com Vatan www.gazetealemi.com Sabah www.gazetealemi.com Yeni Safak www.gazetealemi.com

 Videolu Haberler
 3.Dönem Sınavımızda Önemli Konuğumuz.  Sporcuları İle Beraber B.B.S.K de.
Iletisim   |   Anasayfam yap   |   Sik Kullanilanlara Ekle