İstanbul Pomsea Şampiyonası  02:53  Meb.Yıldızlar İstanbul Şampiyonası Sonuçlandı. 02:48  Para-Taekwondo Türkiye Şampiyonası 02:46  ANALİG YILDIZLAR TAEKWONDO YARI FİNAL SONUÇLARI 02:44  Mısır da 3 Madalya 02:42  Turkish Open 2015 Sonuçlandı. 02:40  Taekwondoda Türkiye Rüzgarı 02:38  1. Avrupa Minikler Şampiyonası Sonuçlandı. 02:35  3. Kulüpler Avrupa Şampiyonu İstanbul Büyükşehir Belediyesi 02:32  Bosna Hersek’te 2’si Altın 6 Madalya  02:30  
Populer Haberler
 
 Çok Yorumlananlar
 


İZMİR GENÇLER MEB.SEÇMESİ SONUÇLANDI.
Milli Eğitim Bakanlıgı Gençler Okullar İzmir İl Seçmesi Taekwondo Müsabakaları 26 Aralık 2010 Pazar günü Buca Afetevleri Kapalı Spor Salonunda yapıldı.

M.E.B. GENÇLER TAEKWONDO İZMİR İL SEÇMESİ SONUÇLARI
                     26 ARALIK 2010 – BUCA AFET EVLERİ SPOR SALONU – İZMİR




































ERKEKLER


BAYANLAR


45 Kg


1-BARIŞ DAĞ-NEV.SALİH İŞG. L.


2-NASUH UMUT ERKIZAN-K.YAKA L.
3-MURAT NAİL KOÇAL-ÇINARLI AND. LİSESİ


4-YUSUFCAN ALTUN-ÇINARLI AND. L.


42 Kg


1-EZGİ AKGÜN-KÜÇÜKYALI AN.M.L.


2-YELİZ MENDEŞ-ÇİĞLİ T.M.L.


3-GÖNÜL GÜR-ATATÜRK T.M.L


48 Kg


1-MELİHŞAH ÖZTÜRK-75. YIL E.M.L.
2-GÖRKEM SEZER-ÇINARLI AN. LİS.
3-İSMAİL TAZEGÜL-İZMİR TEK. M. L.
4-GÖKHAN GEZGİNCİ-ÖMER ZEYBEK LİS.


44 Kg


1-SEVDE METİN-SEHER ERGİL T.M.L.


2-


3-


51 Kg


1-AHMET ÖZDEM-ŞEH.İDARİ ATEŞİ L.


2-TOLGA İSLAMOĞLU-BUCA AND. L.
3-ŞEVKET AYTUNÇ-İ.E.S.O.B. E.M.L.


4-ERDEM YILDIRIM-SUPHİ KOYUNCU L.İSESİ


46 Kg


1-DİDEM BAŞÇI-ÇİMENTAŞ AND. L.


2-EDA ÖZTÜRK-80. YIL CUMHUR. L.


3-ÇAĞLA ÇELİK-CİHAT KARE AND. L.


55 Kg


1-ÖMER AKSOY-75. YIL E.M.L.


2-KEMAL TALHA ÇELİK-İZMİR ÇAĞDAŞ EĞT. L.


3-ABDURRAHMAN ERKEK-HAYRETTİN DURAN L.


4-KADİR GÜLLÜEL-BUCA E.M.L.


49 Kg


1-GÜLŞAH DEMİRCİ-HAYRETTİN DURAN L.


2-SUDE BURCU-K.YAKA SUZAN DİVRİK L.


3-MELİS BURCU-EMLAK BANKASI L.
4-EMEL TUTKU-CUMHURİYET L.


59 Kg


1-BERKAY AKYOL-ATATÜRK K.K.T.M.L.


2-SAMET GÖKMEN-ÇINARLI E.M.L.


3-MUSTAFA ASİL BABAYİĞİT-ÖZEL ÇAĞDAŞ L.


4-HACI DİCLE-75. YIL L.


52 Kg


1-MERVE GÜNDOĞAR-BUCA BETONTAŞ L.


2-GAMZE BEYAZIR-MENEMEN AND. L.
3-SİNEM ARIÇ-N.SALİH İŞGÖREN L.


4-EMİNE YUMUK-N.SALİH İŞGÖREN L.


63 Kg


1-BARIŞ ÇELİK-İZMİR ÇAĞDAŞ EĞT. K.
2-ENES ABDURRAHMAN YARLI-MAZHAR ZORLU L.


3-MEHMET KORUCU-BORNOVA K.T.M.L.


4-AYKUT KEMAHLI-NAMIK KEMAL L.


55 Kg


1-SUZAN YUŞAN-ATATÜRK LİSESİ


2-YAĞMUR KARABOĞA-SEHER ERGİN T.M.L.


3-MİRAY SALVA ÇINAROĞLU-ALP OĞUZ AND. LİS.


4-BERNA DOLMACI-CEMİL MİDİLLİ LİSESİ


68 Kg


1-ARMAĞAN YARDIMCI-ŞÜKRÜ SEHER ERGİN E.M.L.


2-UMUTCAN ÇALIŞKAN-EMLAK BANKASI S.D.L.


3-VOLKAN BAŞBÜYÜK-D.M.O. L.


4-BEHLÜL KARACA-İZMİR AND. L.


59 Kg


1-GİZEM ÖZCAN-K.YALI AN. M.L.


2-FULYA GÜL-K.YALI AN.M.L.


3-NUR OĞUŞ-BORNOVA ATATÜRK K.T.M.L.


4-CANAN ÖZTÜRK-SUZAN DİVRİK L.


73 Kg


1-OĞUZHAN ÖCEK-GÜMÜŞPALA TEK. M.L.


2-ALİCAN SİNAN-50. YIL AND. L.


3-SİNAN EVLİ-BAYRAKLI L.


4-EMRE ER-SEYİT ŞANLI E.M.L.


63 Kg


1-FULYA BAŞAKBUĞDAY-İNÖNÜ LİSESİ


2-VİLDAN AKDOĞAN-KENAN EVREN AND. LİS.


3-FUNDA DENE-K.YAKA LİSESİ


78 Kg


1-MUHAMMED SALİH VURUCUOĞLU-75. YIL E.M.L.


2-ENGİN ÇAĞLAR-ÇINARLI AN. L.


3-REFİK KESKİN-İM.K.B.KIZ T. LİS.


4-BATU NASÖZ-İNÖNÜ L.


68 Kg


1-AYÇA BIÇAKÇI-PINARBAŞI L.


2-YAPRAK SÜMER-Ş.ALİKARAOĞLAN L.


3-ECE KAPAN-FOÇA REHA MİDİLLİ L.


4-TUĞBA KIYI-ŞİRİNYER L.


+78 Kg


1-ONURCAN İSLAMOĞLU-SIDIKA RODOP LİS.


2-UĞURCAN İSLAMOĞLU-SIDIKA RODOP LİS.


3-KÜRŞAT KÜÇÜKKARAAĞAÇ-MERSİNLİ END. M. LİS.


4-BERKİN NALÇACI-BORNOVA KIZ M. LİS.


+68 Kg


1-ŞEYDA GİZEM KILIÇ-ŞİRİNYER LİSESİ


2-İNCİ UÇAR-MENEMEN LİSESİ


3-GÖZDE AKBULAK-BUCA AND. M.L.


4-KADER ATİK-ZÜBEYDE HANIM K.T.L.





































ERKEKLER


BAYANLAR


45 Kg


1-BARIŞ DAĞ-NEV.SALİH İŞG. L.


2-NASUH UMUT ERKIZAN-K.YAKA L.
3-MURAT NAİL KOÇAL-ÇINARLI AND. LİSESİ


4-YUSUFCAN ALTUN-ÇINARLI AND. L.


42 Kg


1-EZGİ AKGÜN-KÜÇÜKYALI AN.M.L.


2-YELİZ MENDEŞ-ÇİĞLİ T.M.L.


3-GÖNÜL GÜR-ATATÜRK T.M.L


48 Kg


1-MELİHŞAH ÖZTÜRK-75. YIL E.M.L.
2-GÖRKEM SEZER-ÇINARLI AN. LİS.
3-İSMAİL TAZEGÜL-İZMİR TEK. M. L.
4-GÖKHAN GEZGİNCİ-ÖMER ZEYBEK LİS.


44 Kg


1-SEVDE METİN-SEHER ERGİL T.M.L.


2-


3-


51 Kg


1-AHMET ÖZDEM-ŞEH.İDARİ ATEŞİ L.


2-TOLGA İSLAMOĞLU-BUCA AND. L.
3-ŞEVKET AYTUNÇ-İ.E.S.O.B. E.M.L.


4-ERDEM YILDIRIM-SUPHİ KOYUNCU L.İSESİ


46 Kg


1-DİDEM BAŞÇI-ÇİMENTAŞ AND. L.


2-EDA ÖZTÜRK-80. YIL CUMHUR. L.


3-ÇAĞLA ÇELİK-CİHAT KARE AND. L.


55 Kg


1-ÖMER AKSOY-75. YIL E.M.L.


2-KEMAL TALHA ÇELİK-İZMİR ÇAĞDAŞ EĞT. L.


3-ABDURRAHMAN ERKEK-HAYRETTİN DURAN L.


4-KADİR GÜLLÜEL-BUCA E.M.L.


49 Kg


1-GÜLŞAH DEMİRCİ-HAYRETTİN DURAN L.


2-SUDE BURCU-K.YAKA SUZAN DİVRİK L.


3-MELİS BURCU-EMLAK BANKASI L.
4-EMEL TUTKU-CUMHURİYET L.


59 Kg


1-BERKAY AKYOL-ATATÜRK K.K.T.M.L.


2-SAMET GÖKMEN-ÇINARLI E.M.L.


3-MUSTAFA ASİL BABAYİĞİT-ÖZEL ÇAĞDAŞ L.


4-HACI DİCLE-75. YIL L.


52 Kg


1-MERVE GÜNDOĞAR-BUCA BETONTAŞ L.


2-GAMZE BEYAZIR-MENEMEN AND. L.
3-SİNEM ARIÇ-N.SALİH İŞGÖREN L.


4-EMİNE YUMUK-N.SALİH İŞGÖREN L.


63 Kg


1-BARIŞ ÇELİK-İZMİR ÇAĞDAŞ EĞT. K.
2-ENES ABDURRAHMAN YARLI-MAZHAR ZORLU L.


3-MEHMET KORUCU-BORNOVA K.T.M.L.


4-AYKUT KEMAHLI-NAMIK KEMAL L.


55 Kg


1-SUZAN YUŞAN-ATATÜRK LİSESİ


2-YAĞMUR KARABOĞA-SEHER ERGİN T.M.L.


3-MİRAY SALVA ÇINAROĞLU-ALP OĞUZ AND. LİS.


4-BERNA DOLMACI-CEMİL MİDİLLİ LİSESİ


68 Kg


1-ARMAĞAN YARDIMCI-ŞÜKRÜ SEHER ERGİN E.M.L.


2-UMUTCAN ÇALIŞKAN-EMLAK BANKASI S.D.L.


3-VOLKAN BAŞBÜYÜK-D.M.O. L.


4-BEHLÜL KARACA-İZMİR AND. L.


59 Kg


1-GİZEM ÖZCAN-K.YALI AN. M.L.


2-FULYA GÜL-K.YALI AN.M.L.


3-NUR OĞUŞ-BORNOVA ATATÜRK K.T.M.L.


4-CANAN ÖZTÜRK-SUZAN DİVRİK L.


73 Kg


1-OĞUZHAN ÖCEK-GÜMÜŞPALA TEK. M.L.


2-ALİCAN SİNAN-50. YIL AND. L.


3-SİNAN EVLİ-BAYRAKLI L.


4-EMRE ER-SEYİT ŞANLI E.M.L.


63 Kg


1-FULYA BAŞAKBUĞDAY-İNÖNÜ LİSESİ


2-VİLDAN AKDOĞAN-KENAN EVREN AND. LİS.


3-FUNDA DENE-K.YAKA LİSESİ


78 Kg


1-MUHAMMED SALİH VURUCUOĞLU-75. YIL E.M.L.


2-ENGİN ÇAĞLAR-ÇINARLI AN. L.


3-REFİK KESKİN-İM.K.B.KIZ T. LİS.


4-BATU NASÖZ-İNÖNÜ L.


68 Kg


1-AYÇA BIÇAKÇI-PINARBAŞI L.


2-YAPRAK SÜMER-Ş.ALİKARAOĞLAN L.


3-ECE KAPAN-FOÇA REHA MİDİLLİ L.


4-TUĞBA KIYI-ŞİRİNYER L.


+78 Kg


1-ONURCAN İSLAMOĞLU-SIDIKA RODOP LİS.


2-UĞURCAN İSLAMOĞLU-SIDIKA RODOP LİS.


3-KÜRŞAT KÜÇÜKKARAAĞAÇ-MERSİNLİ END. M. LİS.


4-BERKİN NALÇACI-BORNOVA KIZ M. LİS.


+68 Kg


1-ŞEYDA GİZEM KILIÇ-ŞİRİNYER LİSESİ


2-İNCİ UÇAR-MENEMEN LİSESİ


3-GÖZDE AKBULAK-BUCA AND. M.L.


4-KADER ATİK-ZÜBEYDE HANIM K.T.L.




19:37:00
2010-12-30
Bu haber  4611  kere okundu Yazıcıya Yolla
YORUMLAR
Bu Habere Yorumunuzu Ekleyin
İsim
E-posta
Başlık
Yorum
       Tüm alanlari doldurmaniz gerekmektedir

Antrenörümüz Erdal Erdoğan

sag_resim_erdogan.jpg (12621 bytes)

 Taekwondo Siteleri

Turkiye Taekwondo Fed.

Sakin Taekwondo

Koyuncu Spor

İstanbul Taekwondo İl Temsilciliği

Performans Taekwondo

Nedim Kuşcu Spor K.

Basar Taekwondo

Yalcın Taekwondo

Untitled Document
 İletişim

İletişim

Hurriyet.www.gazetealemi.com Zaman www.gazetealemi.com Radikal www.gazetealemi.com Milliyet www.gazetealemi.com Bugun www.gazetealemi.com Turkiye www.gazetealemi.com Vatan www.gazetealemi.com Sabah www.gazetealemi.com Yeni Safak www.gazetealemi.com

 Videolu Haberler
 3.Dönem Sınavımızda Önemli Konuğumuz.  Sporcuları İle Beraber B.B.S.K de.
Iletisim   |   Anasayfam yap   |   Sik Kullanilanlara Ekle