İstanbul Pomsea Şampiyonası  02:53  Meb.Yıldızlar İstanbul Şampiyonası Sonuçlandı. 02:48  Para-Taekwondo Türkiye Şampiyonası 02:46  ANALİG YILDIZLAR TAEKWONDO YARI FİNAL SONUÇLARI 02:44  Mısır da 3 Madalya 02:42  Turkish Open 2015 Sonuçlandı. 02:40  Taekwondoda Türkiye Rüzgarı 02:38  1. Avrupa Minikler Şampiyonası Sonuçlandı. 02:35  3. Kulüpler Avrupa Şampiyonu İstanbul Büyükşehir Belediyesi 02:32  Bosna Hersek’te 2’si Altın 6 Madalya  02:30  
Populer Haberler
 
 Çok Yorumlananlar
 


GENÇLER TÜRKİYE ŞAMP.TÜM SONUÇLAR.
64 ilden 628 i bayan 1022 si Erkek olmak üzere 1650 sporcu katılımıyla 15,20 Şubat 2011 Tarihleri arasında Antalya nın Alanya İlçesinde yapılan Gençler Türkiye Taekwondo Şampiyonası sona erdi.Sonuçları yayınlıyoruz.



















































Sonuçlar
1. GÜN SONUÇLARI - 15 Şubat 2011
Genç Erkekler Genç Bayanlar
55 KG
1. Suat Tekin - İstanbul Yavuz SK
2. Mehmet Dolaş - İçel Zirve SK
3. Ömer Alacakaya - Ankara Taekwondo
3. Mevlüt Sabunci - Kayseri Kaski SK



49 KG
1. Yağmur Korkut - İçel Lider SK
2. Kübra Serdar - Trabzon Şafak Taekwondo SK
3. Kübra Dürdane Çakır - Samsun Feza Koleji SK
3. Derya Kargın - İstanbul Yavuz SK



68 KG
1. Cansu Yanılmaz - İstanbul Bahçelievler SK
2. Yaprak Eriş - Adana Tezel Aslanlar SK
3. Fulden Gökalp - bursa Osmangazi Bld. SK
3. Tuğba Toplak - Ankara EGO SK



2. GÜN SONUÇLARI - 16 Şubat 2011
Genç Erkekler Genç Bayanlar
48 KG
1. İbrahim Ethem Pak - Erzincan Relax SK
2. Mert Erdoğan - İstanbul Bahçelievler SK
3. Cengiz Baran Ay - Diyarbakır Ertaş GSK
3. Soner Kaya - Erzurum Sağlık SK



63 KG
1. Yusuf Kocaman - Gaziantep Nizip M. A. Ersoy SK
2. Erkan Baş - İstanbul Yenigün Tkd. İht. SK
3. Nedim Gündoğdu - İstanbul Tuzla Belediye SK
3. Çağın Solak - İçel Büyükşehir Taekwondo SK



46 KG
1. Ayşegül Funda Alp - Karaman Performans SK
2. Zeynep Akman - İstanbul Bahçelievler SK
3. Sezen Çevik - İçel Büyükşehir Bld. SK
3. Hilal Merve Çavuş - Ankara Taekwondo SK



55 KG
1. Sedanur Yumurçalı - Ankara EGO SK
2. Tuğba Ayva - Ankara Yalçın Tkd. SK
3. Kübra Eren - Kocaeli Derince SK
3. Şeyma Tuğba Güngör - Ordu Yüksel SK



3. GÜN SONUÇLARI - 17 Şubat 2011
Genç Erkekler Genç Bayanlar
45 KG
1. Müslüm Tazegül - İzmir Karabağlar Bld. GSK
2. Murat Çıngı - Gaziantep Şahinbey Bld. GSK
3. Mehmet İnegöş - İzmir TED İht. SK
3. Özgür Gülen - Yalova Taekwondo SK



78 KG
1. Muhammed E. Kocaman - Gaziantep Nizip M. A. Ersoy SK
2. Akif Öztürk - Muğla Yatağan SK
3. Alperen Ağır - Manisa Turgutlu Başar Ay Yıldız SK
3. Muhammet Yetim - İstanbul büyükşehir Bld. SK



42 KG
1. Zeynep Şahin - Ankara İller Bankası GSK
2. Merve Çelik - Aydın Didim Bld. SK
3. Melike Kutluer - Bursa Componenta SK
3. Sümmeyye Küçükyılmaz - Kocaeli Derince Bld. SK



44 KG
1. Nurgül Çelik - İstanbul Bahçelievler GSK
2. Feyzanur Saka - İstanbul Üsküdar Bld. SK
3. Naciye Kaya - İçel Mersin GSK
3. Eda Öztürk - İzmir Akar GSK



4. GÜN SONUÇLARI - 18 Şubat 2011
Genç Erkekler Genç Bayanlar
51 KG
1. Tolga İslamoğlu - İzmir Büyükşehir Bld. SK
2. Mehmet Öztürk - Kayseri Ejder SK
3. Samet Gümüşel - Konya Meram Bld. SK
3. Evren Karaca - İstanbul Bahöelievler Bld. SK



73 KG
1. Yaşar Sinan Çiçek - İstanbul Sarıyer Bld. SK
2. Mustafa Güler - Konya Meram Bld. SK
3. Cemal Can Zilek - İstanbul Avcılar Yıldırım SK
3. Ali Avcı - Kütahya Küntek SK



63 KG
1. Kübra Okur - Bursa Compenanta SK
2. Gizem Özcan - İzmir Gaziemir Bld. GSK
3. Güldane Beyza Erel - İstanbul Bahçelievler Bld. SK
3. Ebru Özcan - İstanbul Cihan SK



5. GÜN SONUÇLARI - 19 Şubat 2011
Genç Erkekler Genç Bayanlar
59 KG
1. A. İhsan Deniz - Ankara Leopar SK
2. Muhammet Remzi Aktaş - İstanbul Özdemir Uzakdoğu SK
3. Berkay Akyol - İzmir Efsane Gençlik SK
3. Hakkı Canbazoğlu - İstanbul Yavuz SK



68 KG
1. Sadi Saygılar - İstanbul Büyükşehir Bld. SK
2. Aldülkadir K. Arslan - Elazığ Kwon SK
3. Mehmet Korucu - İzmir Efsane Gençlik SK
3. Hasan Yüzücü - Ankara Ulaştırma SK



52 KG
1. Gamze Beyazıt - İzmir Yurtsever GSK
2. Büşra Serçe - Konya Telekom SK
3. Şeyma Satılmış - Nevşehir NSC Nevşehir Spor
3. Meltem Topal - Bursa Compenanta SK



59 KG
1. Dürdane Altunel - Konya Selçuklu Bld. SK
2. Damla Dede - Ankara Akyıldırım Tkd SK
3. Ceren Ataç - Niğde Dünya SK
3. İnci Zeynep Sönmez - Ankara Büyükşehir Bld. SK



6. GÜN SONUÇLARI - 20 Şubat 2011
Genç Erkekler Genç Bayanlar
+78 KG
1. Ensar Oğuz - Siirt Bilim SK
2. Bilal Ertürk Aydemir - Muğla Soyakan Marmaris SK
3. Kaan Kılıç - İzmir Ferdi
3. Taha Beytullah Oyar - Manisa Başar Tkd. SK



+68 KG
1. Nafia Kuş - Adana Doğdu SK
2. Şengül Dinç - Bursa Yıldırım Bld. JSK
3. Sevim Ay - İzmir Koçoğlu SK
3. Tuğba Aklan - Bursa Kestel Bld. SK



05:52:00
2011-02-20
Bu haber  3619  kere okundu Yazıcıya Yolla
YORUMLAR
Bu Habere Yorumunuzu Ekleyin
İsim
E-posta
Başlık
Yorum
       Tüm alanlari doldurmaniz gerekmektedir

Antrenörümüz Erdal Erdoğan

sag_resim_erdogan.jpg (12621 bytes)

 Taekwondo Siteleri

Turkiye Taekwondo Fed.

Sakin Taekwondo

Koyuncu Spor

İstanbul Taekwondo İl Temsilciliği

Performans Taekwondo

Nedim Kuşcu Spor K.

Basar Taekwondo

Yalcın Taekwondo

Untitled Document
 İletişim

İletişim

Hurriyet.www.gazetealemi.com Zaman www.gazetealemi.com Radikal www.gazetealemi.com Milliyet www.gazetealemi.com Bugun www.gazetealemi.com Turkiye www.gazetealemi.com Vatan www.gazetealemi.com Sabah www.gazetealemi.com Yeni Safak www.gazetealemi.com

 Videolu Haberler
 3.Dönem Sınavımızda Önemli Konuğumuz.  Sporcuları İle Beraber B.B.S.K de.
Iletisim   |   Anasayfam yap   |   Sik Kullanilanlara Ekle