İstanbul Pomsea Şampiyonası  02:53  Meb.Yıldızlar İstanbul Şampiyonası Sonuçlandı. 02:48  Para-Taekwondo Türkiye Şampiyonası 02:46  ANALİG YILDIZLAR TAEKWONDO YARI FİNAL SONUÇLARI 02:44  Mısır da 3 Madalya 02:42  Turkish Open 2015 Sonuçlandı. 02:40  Taekwondoda Türkiye Rüzgarı 02:38  1. Avrupa Minikler Şampiyonası Sonuçlandı. 02:35  3. Kulüpler Avrupa Şampiyonu İstanbul Büyükşehir Belediyesi 02:32  Bosna Hersek’te 2’si Altın 6 Madalya  02:30  
Populer Haberler
 
 Çok Yorumlananlar
 


YILDIZLAR TÜRKİYE ŞAMPİYONASI TÜM SONUÇLAR
Muğla Marmaris te 12,17 Nisan 2011 Tarihleri arasında yapılan Yıldızlar Türkiye Taekwondo Şampiyonasının Tüm Sonuçlarını yayınlıyoruz.

E R K E K L E R :


(33 Kg.)


1. Selçuk Akbaş - Karaman Performans Tkd. SK
2. Selahattin Akbaş - Karaman Performans Tkd. SK
3. Ahmet Dinçol - İzmir Bozyaka Korean Tkd. SK
3. Ahmet Burak Şahin - Ankara Maliye Milli Piyango SK


(37 Kg.)


1. Soner Yılmaz - İçel Akdeniz Bld. SK
2. Hakan Rençber - Ankara Birlik Tkd. SK
3. Burak Muratlar - İstanbul Başakşehir SK
3. Mustafa Heybet - Konya Meram Bld. SK

(41 Kg.)


1. Hakan Kavrat - Ankara Özcan Taekwondo
2. Mertcan Kelen - Kastamonu Gençlerbirliği Belediyespor
3. Kutay Çeken - Adana AKdeniz SK
3. Bektaş Gökalp - Bursa Osmangazi Belediyespor


(45 Kg.)


1. Halil İbrahim Gürcan - İstanbul Büyükşehir Bld. SK
2. Gürkan Çalkan - Niğde Dünya SK
3. İrfan Birsoy - İzmir Konak Bld. SK
3. Faruk Orhan - İçel Akdeniz Bld. SK


(49 Kg.)


1. Emre Ersöz - İstanbul Rumelikavağı SK
2. Hasan Kan - Adana Tezel Aslanlar SK
3. Nuri Özel - İzmir Sude Tkd. İht. SK
3. Onur Çalık - İstanbul Üsküdar Bld. SK


(53 Kg.)


1. Orkun Ateşli - Tokat Uçtu SK
2. Salih Melih Ertürk - İstanbul Çildo Tkd. İht. SK
3. Serhat Ulaş - Diyarbakır Yeni Güneydoğu GSK
3. Tuğrul Yağdıran - Manisa İl Özel İdare GSK

(57 Kg.)


1. Yunus Emre Sayan - Kayseri Kaski SK
2. Mehmet Şahin Koçak - Karaman Gençlik SK
3. Halil İbrahim Bozkurt - G.Antep Nizip M.A. Ersoy Hlk. Eğt.
3. Kadir Altın - İzmir TED SK


(61 Kg.)


1. Hüseyin Alptuğ Demir - Ankara Akyıldırım Tkd. SK
2. Mert Çiçek - İzmir Büyükşehir Bld. SK
3. Mahmut Özbey - Malatya Uçarlar SK
3. Mürsel Can Aydoğdu - Ankara Özcan Tkd. SK


(65 Kg.)


1. Remzi Karakuş - İzmir Bozyaka Korean Tkd. SK
2. Atahan Çolak - Hatay Mehmet Erişik SK
3. Eray Bindal - İstanbul Kaynarca Uzakdoğu SK
3. Celal Uzun - G.Antep Nizip M.A. Ersoy Hlk. Eğt.


(+65 Kg.)


1. Vedat Uzuğ - İçel Anamur Bld. SK
2. Hüseyin Özertekin - Çorum GSK
3. Mert Gül - İzmir Koçoğlu SK
3. Yunus Emre Akıncı - Ankara Özcan Tkd. SK


B A Y A N L A R :


(29 Kg.)


1. Büşra Şen - Van Atılım GSK
2. Süeda Onat - Bilecik Osmaneli SK
3. Zeynep Nergis Saraç - İstanbul Silivri Tlkd. SK
3. Özgenur Sayar - Konya Çatalhöyük Çumra Bld. SK



(33 Kg.)


1. Binhan Yaprazoğlu - İstanbul avcılar Yıldırım SK
2. Makbule Nur Korucu - İzmir GSİM
3. Semra Yıldırım - İzmir GSİM
3. Selin Pomak - İstanbul Büyükşehir BLd. SK



(37 Kg.)


1. Öznur Güven - İstanbul Büyükşehir Bld. SK
2. Çiğdem Şimşek - Niğde Şimşek SK
3. Rümeysa Yiğittekin - Karaman Performans Tkd. SK
3. Büşra Aksu - Nevşehir N.S.C. Nevşehir SK


(41 Kg.)


1. Zeliha Ağrıs - Konya Meram Bld. SK
2. Esra Kalem - Bilecik Osmaneli SK
3. Şeymanur Döner - Ankara Kanka Tkd. SK
3. Zehra Döşüçukur - Gaziantep GSK

(44 Kg.)


1. Safiye Polat - Ankara EGO SK
2. Nuray Çelik - Ankara Ulaştırma SK
3. Esra Gül - Bilecik Osmanelispor
3. Edanur Köroğlu - Düzce Polis Gücü SK


(47 Kg.)


1. İpek Çidem - Nevşehir N.S.C. Nevşehirspor
2. Aslı Koçak - İzmir Yurtsever GSK
3. Elif Beyza Köse - Karaman Performans Tkd.
3. Sedanur Abuçka - Kocaeli Derince Tkd.


(51 Kg.)


1. Şeyma Nur Söğüt - Ankara Ferdi
2. Şule Kurt - İzmir Koçoğlu SK
3. Büşra Kübra Köroğlu - Ankara Polatlı Tkd. SK
3. Beyzanur Yıkar - Ankara Birlik Tkd SK

(55 Kg.)


1. Zeynep Çelik - İzmir Karabağlar Bld. GSK
2. Esra Nur Erden - İstanbul Bahçelievler Bld. SK
3. Betül Torumoğlu - Kocaeli Derince GSK
3. Türkan Dönmez - İzmir Büyükşehit Bld. SK


(59 Kg.)


1. Burcu Özlü - Bursa Kurtuluş GSK
2. Işıl Kaptan - İzmir Büyükşehir Bld. SK
3. Maide Nur Uysal - Konya Meram Bld. SK
3. İpek Çelik - İstanbul Büyükşehir Bld. SK


(+59 Kg.)


1. Ebru Yümlü - İstanbul Büyükşehir Bld. SK
2. Sude Bulut - Tekirdağ Bld. GSK
3. Ümmügülsüm Koçak - Konya Meram Bld. SK
3. İlayda Şahin - Muğla Yatağan SK




05:58:00
2011-04-12
Bu haber  7998  kere okundu Yazıcıya Yolla
YORUMLAR
Bu Habere Yorumunuzu Ekleyin
İsim
E-posta
Başlık
Yorum
       Tüm alanlari doldurmaniz gerekmektedir

Antrenörümüz Erdal Erdoğan

sag_resim_erdogan.jpg (12621 bytes)

 Taekwondo Siteleri

Turkiye Taekwondo Fed.

Sakin Taekwondo

Koyuncu Spor

İstanbul Taekwondo İl Temsilciliği

Performans Taekwondo

Nedim Kuşcu Spor K.

Basar Taekwondo

Yalcın Taekwondo

Untitled Document
 İletişim

İletişim

Hurriyet.www.gazetealemi.com Zaman www.gazetealemi.com Radikal www.gazetealemi.com Milliyet www.gazetealemi.com Bugun www.gazetealemi.com Turkiye www.gazetealemi.com Vatan www.gazetealemi.com Sabah www.gazetealemi.com Yeni Safak www.gazetealemi.com

 Videolu Haberler
 3.Dönem Sınavımızda Önemli Konuğumuz.  Sporcuları İle Beraber B.B.S.K de.
Iletisim   |   Anasayfam yap   |   Sik Kullanilanlara Ekle