İstanbul Pomsea Şampiyonası  02:53  Meb.Yıldızlar İstanbul Şampiyonası Sonuçlandı. 02:48  Para-Taekwondo Türkiye Şampiyonası 02:46  ANALİG YILDIZLAR TAEKWONDO YARI FİNAL SONUÇLARI 02:44  Mısır da 3 Madalya 02:42  Turkish Open 2015 Sonuçlandı. 02:40  Taekwondoda Türkiye Rüzgarı 02:38  1. Avrupa Minikler Şampiyonası Sonuçlandı. 02:35  3. Kulüpler Avrupa Şampiyonu İstanbul Büyükşehir Belediyesi 02:32  Bosna Hersek’te 2’si Altın 6 Madalya  02:30  
Populer Haberler
 
 Çok Yorumlananlar
 


MİNİKLER İSTANBUL ŞAMPİYONASI SONUÇLANDI..
Taekwondo İl Temsilciliğimizin 2011 yılı faaliyet programında yer alan Minikler (Bay-Bayan) Taekwondo İl Birinciliği 8-9 Mayıs 2011 tarihinde Bahçeköy Spor Salonunda 46 kulüpten 234 Erkek 115 Bayan toplam 349 sporcu katılmıştır..

B A Y A N L A R :



(27 Kg.)



1.Bilge Berçem SUSTAM        (G.O.Paşa Erdoğan Taek.S.K.)



2.Sümeyra Fatma ALTINIŞIK  (Elmalı S.K.)



3.Kadriye Beyza KİRENCİ       (Hacı Numan İ.Ö.O)



3.Beyza KARDAŞ                    (Ümraniye Kahraman S.K.)



(30 Kg.)



1.Zeynep Nergis SARAÇ            (Silivri Taekwondo S.K.)



2.Beyzanur KIRIM                    (Cihan S.K.)



3.Sema KERDİGE                     (Ümraniye Kahraman S.K.)



3.Zarife ÇAĞLAR                      (Altunçevik S.K.)



(33 Kg.)



1.Sürmeli Gizem YÜCEL            (Altunçevik S.K.)



2.Tuana YALÇIN                       (Seyrantepe S.K.)



3.Cannur AYHAN                       (Egemen İhtisas S.K.)



3.Elif YILDIRIM                         (G.O.Paşa Erdoğan Taek.S.K.)



(36 Kg.)



1.İrem ERDOĞAN                       (G.O.Paşa Erdoğan Taek.S.K.)



2.Feyza ULUOCAK                      (Bağcılar Olimpik S.K.)



3.Sena Nur ERTÜRK                    (Ferdi)



3.Merve GÜR                                (Sancaktepe Bld.S.K.)



(40 Kg.)



1.Zehra ABAY                               (Tuzla Bld.S.K.)



2.Esmanur YILDIZ                         (Altunçevik S.K.)



3.Fatma Betül BİÇİCİ                      (Silivri Taekwondo S.K.)



3.Esra BATMAZ                             (Beykoz S.K.)



(45 Kg.)



1.Gizem ÖRDEK                             (GSİM.Bağcılar S.K.)



2.Buket KAPLAN                            (Altunçevik S.K.)



3.Ayşenur BAL                                (İst.B.Bld. S.K.)



3.Zeynep Öykü ASLAN                    (Tuzla Bld. S.K.)



(50 Kg.)



1.Selbinaz ÇETİNKAYA                   (Beykoz S.K.)



2.Aslı ÇİFTÇİ                                   (Yavuzhan S.K.)



3.Sena MEĞER                                 (Egemen İhtisas S.K.)



3.Leyla ARVİŞ                                   (Egemen İhtisas S.K.)



(57 Kg.)



1.Aylin KAYA                                    (G.O.Paşa Erdoğan Taek.S.K.)



2.Eda Nur GÜNEY                             (Üsküdar Bld.S.K.)



3.İpek ÇINAR                                     (Üsküdar Bld.S.K.)



3.Aleyna KARATAŞ                            (Ferdi)



(+57 Kg.)



1.Zeynep ÖZAKTÜRK                        (Ferdi)



2.Ayşe Ladin UŞAKLI                          (GSİM.Bağcılar S.K.)



3.Figen COŞKUN                                 (Üsküdar Bld.S.K.)



 



E R K E K L E R :



(27 Kg.)



1.Talha AYALTI                                   (Başakşehir S.K.)



2.Bünyamin YAVUZ                              (Bağcılar Olimpik S.K.)



3.Serdar YILDIRIM                               (Egemen İhtisas S.K.)



3.Muhammed Emin BERİŞPEK              (Babatlar S.K.)



(30 Kg.)



1.Metehan KARTAL                              (Egemen İhtisas S.K.)



2.Bahaüddin EZBER                              (Rumeli Kavağı S.K.)



3.Muhammed Furkan KOÇ                     (Egemen İhtisas S.K.)



3.Yunus CANSIZ                                   (Egemen İhtisas S.K.)



(33 Kg.)



1.Necmi BEKTAŞ                                  (Tuzla Bld. S.K.)



2.Tolunay Torgan TOPÇUOĞLU            (Başakşehir S.K.)



3.Buğra Salih TEKİN                              (İst.B.Bld.S.K.)



3.Kürşat Aslan TURAN                           (Sarıyer Taek.S.K.)



(36 Kg.)



1.Samet GÜLAY                                     (Egemen İhtisas S.K.)



2.Mehmet Kani POLAT                           (Altunçevik S.K.)



3.Alp Kaan AKKAYA                              (Avcılar Yıldırım S.K.)



3.Oğuzcan ŞENCAN                                (İst.B.Bld.S.K.)



(40 Kg.)



1.Emircan TURAN                                   (GSİM Bağcılar S.K.)



2.Talha YILDIRIM                                   (Ferdi)



3.Muhammed Talha AYDOĞAN               (İst.B.Bld.S.K.)



3.Recep Anıl ÇANCI                                 (Ferdi)



(45 Kg.)



1.Emre GÜL                                             (Başakşehir Ünlü S.K.)



2.Furkan ÜNLÜ                                        (75.Yıl S.K.)



3.Şükrü YILDIRIM                                   (Egemen İhtisas S.K.)



3.Yılmaz ERGÜL                                      (Üsküdar Bld.S.K.)



(50 Kg.)



1.Furkan TANRIVERDİ                            (Seyrantepe S.K.)



2.Recep Murat ŞENTÜRK                         (G.O.Paşa Erdoğan Taek.S.K.



3.Batuhan KARAGÖZ                                (Tuzla Bld.S.K.)



3.Arda ARCAN                                          (Silivri Taekwondo S.K.)



(57 Kg.)



1.Mustafa YILMAZ                                    (Egemen İhtisas S.K.)



2.Mehmet Uğur ÇELİK                               (Başakşehir S.K.)



3.Batuhan AKYÜZ                                      (K.Çekmece Cankılıç S.K.)



3.Muhammet Emin AYDOĞDU                    (Cihan S.K.)



(+57 Kg.)



1.Oğuzcan KARAKOÇ                                 (G.O.Paşa Erdoğan Taek.S.K.)



2.Görkem Berke AYTEKİN                          (İst.B.Bld.S.K.)



3.Doğukan ÇEKER                                       (Altunçevik S.K.)



3.Ulaş KAÇMAZ                                          (G.O.Paşa Erdoğan Taek. S.K.)




23:11:00
2011-05-10
Bu haber  6109  kere okundu Yazıcıya Yolla
YORUMLAR
 zeynep özaktürk  2011-05-15
  yanlış bilgi vermişsiniz
 Bir şey söyleyecektim 57+ kg bayanlarda birinci olan benim ayşe ladin uşaklı 2. ..figen çoşkun 3.olmuştur lütfen bunu düzeltin.

NOT:Tamam düzeltildi...
Bu Habere Yorumunuzu Ekleyin
İsim
E-posta
Başlık
Yorum
       Tüm alanlari doldurmaniz gerekmektedir

Antrenörümüz Erdal Erdoğan

sag_resim_erdogan.jpg (12621 bytes)

 Taekwondo Siteleri

Turkiye Taekwondo Fed.

Sakin Taekwondo

Koyuncu Spor

İstanbul Taekwondo İl Temsilciliği

Performans Taekwondo

Nedim Kuşcu Spor K.

Basar Taekwondo

Yalcın Taekwondo

Untitled Document
 İletişim

İletişim

Hurriyet.www.gazetealemi.com Zaman www.gazetealemi.com Radikal www.gazetealemi.com Milliyet www.gazetealemi.com Bugun www.gazetealemi.com Turkiye www.gazetealemi.com Vatan www.gazetealemi.com Sabah www.gazetealemi.com Yeni Safak www.gazetealemi.com

 Videolu Haberler
 3.Dönem Sınavımızda Önemli Konuğumuz.  Sporcuları İle Beraber B.B.S.K de.
Iletisim   |   Anasayfam yap   |   Sik Kullanilanlara Ekle