İstanbul Pomsea Şampiyonası  02:53  Meb.Yıldızlar İstanbul Şampiyonası Sonuçlandı. 02:48  Para-Taekwondo Türkiye Şampiyonası 02:46  ANALİG YILDIZLAR TAEKWONDO YARI FİNAL SONUÇLARI 02:44  Mısır da 3 Madalya 02:42  Turkish Open 2015 Sonuçlandı. 02:40  Taekwondoda Türkiye Rüzgarı 02:38  1. Avrupa Minikler Şampiyonası Sonuçlandı. 02:35  3. Kulüpler Avrupa Şampiyonu İstanbul Büyükşehir Belediyesi 02:32  Bosna Hersek’te 2’si Altın 6 Madalya  02:30  
Populer Haberler
 
 Çok Yorumlananlar
 


GENÇLER İSTANBUL İL BİRİNCİLİĞİ SONUÇLANDI.
Taekwondo İl Temsilciliğimizin 2011 yılı faaliyet programında yer alan Gençler (Bay-Bayan) Taekwondo İl Birinciliği 46 kulüpten 103 Erkek 65 Bayan toplam 168 sporcu ile 4-5/6/2011 tarihinde Sarıyer spor salonunda yapıldı.



















































































































































































































































































































































































































































































































ERKEKLER
  Ad Soyad Kulüp Kilo
1 MÜCAHİT KEÇELİ EGEMEN İHTİSAS SPOR KULÜBÜ 45
2 BEHLÜL KARDAŞ ÜMRANİYE KAHRAMAN SK.
3 EMRE UÇAR BAHÇELİEVLER BELEDİYE SPOR KULÜBÜ
4 ONUR KAYIŞ RUMELİKAVAGI SK
  Ad Soyad Kulüp Kilo
1 EMRE ERSÖZ RUMELİKAVAGI SK 48
2 MURAT KARAKUŞ ÜSKÜDAR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
3 MUHAMMET ŞAHİN SARIYER BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
4 FERHAT GÜNGÖR BAHÇELİEVLER BELEDİYE SPOR KULÜBÜ
  Ad Soyad Kulüp Kilo
1 HASAN DOĞUÇ CİHAN SPOR KULÜBÜ 51
2 BURAK ALPEREN AKKAYA AVCILAR YILDIRIM SPOR KLÜBÜ
3 KAAN YILMAZ BAĞCILAR OLİMPİK SPOR KLB
4 BAYRAM SATILMIŞ BAĞCILAR OLİMPİK SPOR KLB
  Ad Soyad Kulüp Kilo
1 SELÇUK ÖZDAMAR BAHÇELİEVLER BELEDİYE SPOR KULÜBÜ 55
2 KAAN TOK TUZLA BLD SPK
3 TOLGAHAN TAYYİP TASLAK ÜSKÜDAR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
4 MEHMET ÇOMOĞLU İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KLB.
  Ad Soyad Kulüp Kilo
1 SUAT TEKİN GSİM BAĞCILAR SK 59
2 OSMAN KALAYCI BAŞAKŞEHİR SPOR KULÜBÜ
3 ABDÜLKADİR AKPUNAR TUZLA BLD SPK
4 AHMET AKPINAR BAHÇELİEVLER BELEDİYE SPOR KULÜBÜ
  Ad Soyad Kulüp Kilo
1 HAKKI CANBAZOĞLU GSİM BAĞCILAR SK 63
2 HALİS AHMET CANKILIÇ KÜÇÜKÇEKMECE CANKILIÇ SPOR MERKEZİ
3 MUSTAFA AKSOY İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KLB.
4 İHSAN USTA BAĞCILAR OLİMPİK SPOR KLB
  Ad Soyad Kulüp Kilo
1 ALİ CAN ONAY İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KLB. 68
2 ERKAN BAŞ İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KLB.
3 UĞUR KAYA GSİM BAĞCILAR SK
4 NEDİM GÜNDOĞDU TUZLA BLD SPK
  Ad Soyad Kulüp Kilo
1 ATAKAN AŞCİ MARMARA ÜNİVERSİTESİ SPOR KULÜBÜ 73
2 SADİ SAYGILAR İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KLB.
3 YAŞAR SİNAN ÇİÇEK SARIYER BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
4 CEMALCAN ZİLEK AVCILAR YILDIRIM SPOR KLÜBÜ
  Ad Soyad Kulüp Kilo
1 MUHAMMET YETİM İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KLB. 78
2 BARIŞ YOLCU BAŞAKŞEHİR SPOR KULÜBÜ
3 BURAK MERT KARTAL ÜSKÜDAR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
4 MUSTAFA KAMIŞ CENGAVER SK
  Ad Soyad Kulüp Kilo
1 HAMZA TERZİ GSİM BAĞCILAR SK 78+
2 YUNUS EMRE KARASU ÜSKÜDAR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
3 MAHMUT CAN SELİM ÜSKÜDAR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
4 MERT TUFAN ÖZDEMİR ÖZDEMİR SK
       
BAYANLAR
  Ad Soyad Kulüp Kilo
1 GİZEM PEKOL AVCILAR YILDIRIM SPOR KLÜBÜ 42
2 AYŞENUR CANSEL GÖĞDAGÖZ BAĞCILAR OLİMPİK SPOR KLB  
3 KÜBRA ÖNER BAHÇELİEVLER BELEDİYE SPOR KULÜBÜ  
4 MELİKE ÜRKMEZ YENİGÜN TAEKWONDO İHTİSAS SPOR KLB.  
  Ad Soyad Kulüp Kilo
1 TUĞBA BATAR ÜMRANİYE KAHRAMAN SK. 44
2 MELDA AYTAN BAHÇELİEVLER BELEDİYE SPOR KULÜBÜ
  Ad Soyad Kulüp Kilo
1 FEYZA NUR SAKA ÜSKÜDAR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ 46
2 HALE NUR AKBAŞ KAYNARCA UZAKDOĞU SPOR KULÜBÜ
3 GİZEM DEMİRALP YENİGÜN TAEKWONDO İHTİSAS SPOR KLB.
4 BUSE TUTUMOĞLU YÜZYIL OLİMPİK SK
  Ad Soyad Kulüp Kilo
1 ZEYNEP AKMAN BAHÇELİEVLER BELEDİYE SPOR KULÜBÜ 49
2 ŞAFAK NOYAN CİHAN SPOR KULÜBÜ
3 DERYA KARGIN BAĞCILAR OLİMPİK SPOR KLB
4 MİNA DÖNDÜ AKDEMİR RUMELİKAVAGI SK
  Ad Soyad Kulüp Kilo
1 BURCU ÖZKAN CİHAN SPOR KULÜBÜ 52
2 FATMA CAN BAHÇELİEVLER BELEDİYE SPOR KULÜBÜ
3 MİNE ÖZTÜRK ÜSKÜDAR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
4 ŞENAY ÇAKIR TUZLA BLD SPK
  Ad Soyad Kulüp Kilo
1 RABİA NİHAN AKDEMİR CİHAN SPOR KULÜBÜ 55
2 MERVE ÖZTÜRK ÜSKÜDAR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
3 TUĞBA ULU ÜSKÜDAR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
4 NİLAY GÖKÇE GÜMÜŞBAŞ BAĞCILAR OLİMPİK SPOR KLB
  Ad Soyad Kulüp Kilo
1 PELİN KURNAZ İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KLB. 59
2 ŞEVAL NUR TURAN GSİM BAĞCILAR SK
3 HAVVA KAÇAR ÇELİK TAEKWONDO İHT SPOR KULÜBÜ
4 FATMA ZEHRA CANGİR BAHÇELİEVLER BELEDİYE SPOR KULÜBÜ
  Ad Soyad Kulüp Kilo
1 MÜNEVVER BÜŞRA EREL BAHÇELİEVLER BELEDİYE SPOR KULÜBÜ 63
2 MERVE MEHMETALİOĞLU BAHÇELİEVLER BELEDİYE SPOR KULÜBÜ
3 NADİDE GÜLDÜR ARTUÇ SPOR KULÜBÜ
4 NADİDE ORTAÇ ÖZDEMİR
  Ad Soyad Kulüp Kilo
1 CANSU YILMAZ BAHÇELİEVLER BELEDİYE SPOR KULÜBÜ 68
2 BİLĞENUR SARITAŞ ÜSKÜDAR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
3 ELİF KAÇAR ÇELİK TAEKWONDO İHT SPOR KULÜBÜ
4 NESLİHAN BEKTAŞOĞLU KÜÇÜKÇEKMECE CANKILIÇ SPOR MERKEZİ
  Ad Soyad Kulüp Kilo
1 NURSELİN DOĞAN AYNA SK 68+
2 KÜBRA ÖNERGE RUMELİKAVAGI SK  
3 RÜMEYSA ÖNAL RUMELİKAVAGI SK



19:21:00
2011-06-06
Bu haber  3687  kere okundu Yazıcıya Yolla
YORUMLAR
Bu Habere Yorumunuzu Ekleyin
İsim
E-posta
Başlık
Yorum
       Tüm alanlari doldurmaniz gerekmektedir

Antrenörümüz Erdal Erdoğan

sag_resim_erdogan.jpg (12621 bytes)

 Taekwondo Siteleri

Turkiye Taekwondo Fed.

Sakin Taekwondo

Koyuncu Spor

İstanbul Taekwondo İl Temsilciliği

Performans Taekwondo

Nedim Kuşcu Spor K.

Basar Taekwondo

Yalcın Taekwondo

Untitled Document
 İletişim

İletişim

Hurriyet.www.gazetealemi.com Zaman www.gazetealemi.com Radikal www.gazetealemi.com Milliyet www.gazetealemi.com Bugun www.gazetealemi.com Turkiye www.gazetealemi.com Vatan www.gazetealemi.com Sabah www.gazetealemi.com Yeni Safak www.gazetealemi.com

 Videolu Haberler
 3.Dönem Sınavımızda Önemli Konuğumuz.  Sporcuları İle Beraber B.B.S.K de.
Iletisim   |   Anasayfam yap   |   Sik Kullanilanlara Ekle