İstanbul Pomsea Şampiyonası  02:53  Meb.Yıldızlar İstanbul Şampiyonası Sonuçlandı. 02:48  Para-Taekwondo Türkiye Şampiyonası 02:46  ANALİG YILDIZLAR TAEKWONDO YARI FİNAL SONUÇLARI 02:44  Mısır da 3 Madalya 02:42  Turkish Open 2015 Sonuçlandı. 02:40  Taekwondoda Türkiye Rüzgarı 02:38  1. Avrupa Minikler Şampiyonası Sonuçlandı. 02:35  3. Kulüpler Avrupa Şampiyonu İstanbul Büyükşehir Belediyesi 02:32  Bosna Hersek’te 2’si Altın 6 Madalya  02:30  
Populer Haberler
 
 Çok Yorumlananlar
 


GENÇLER İSTANBUL ŞAMPİYONASI SONUÇLANDI.
3,4 Aralık 2011 Tarihleri arasında Bahçeköy Spor Salonunda yapılan 5.Ali İsa Gençler İstanbul Şampiyonası yapıldı.

                İstanbul Şampiyonası olarak 2011 Yılının son resmi müsabakası olan Gençler Ali İsa Şampiyonası oldukça yoğun katılımın olduğu bir müsabaka olurken 300 e yakın Sporcu bu müsabakada ter döktü.



                Sonuçları aşağıda takip okuyabilirsiniz.



 



E R K E K L E R :



(45 Kg.)



1.İhsan ALTUNKAYNAK              Tuzla Bld.



2.Faruk ALBAY                               Egemen S.K.



3.Akın TAŞ                                       Tuzla Bld.



3.Muhammed Vehbi KARDEŞ          Yas S.K.



(48 Kg.)



1.Mert ERDOĞAN                          Bahçelievler Bld.



2.Mücahit KEÇELİ                           Egemen S.K.



3.Ramazan İhsak TÜRKSAYAR      Tuzla Bld.



3.Alim YALÇIN                               G.S.İ.M. Bağcılar.



(51 Kg.)



1.Evren KARACA                            Bahçelievler Bld.



2.Halil İbrahim GÜRCAN                  İ.B.B.



3.Bayram SATILMIŞ                         Bağcılar Olimpik S.K.



3.Kaan YILMAZ                                Bağcılar Olimpik S.K.



(55 Kg.)



1.Suat TEKİN                               G.S.İ.M. Bağcılar



2.Emre ERSÖZ                              Rumeli Kavağı S.K.



3.Hasan DOĞUÇ                           Cihan S.K.



3.Ahmet Mustafa ÇELİK                G.O.Paşa Erdoğan Taek S.K.



(59 Kg.)



1.Yunus IŞIK                                   İ.B.B.



2.Dağıstan DERELİ                          Cankılıç S.K.



3.Ramazan KAŞIKÇI                       Babatlar S.K.



3.İbrahim ÇETİNOĞLU                    Tuzla BLD.



(63 Kg.)



1.Hakkı CAMBAZOĞLU                 G.S.İ.M. Bağcılar



2.Osman KALAYCI                          Başakşehir S.K.



3.Uğur GÜÇLÜ                                  Koredo S.K.



3.Emre YUTRSEVEN                        Gop. Kuvvet S.K.



(68 Kg.)



1.Yasin IŞITAN                                Cansey S.K.



2.Nedim GÜNDOĞDU                     Tuzla BLD.



3.Eray BİNDAL                                 Kaynarca Uzakdoğu S.K.



3.Erkan BAŞ                                      Yenigün S.K.



(73 Kg.)



1.Atakan AŞCI                                 Marmara Üniv.S.K.   



2.Yaşar Sinan ÇİÇEK                       Sarıyer BLD.



3.Sadi SAYGILAR                            İ.B.B.



3.Burak AKPUNAR                          Tuzla BLD.



(78 Kg.)



1.Barış YOLCU                                Başakşehir S.K.



2.Nuh Hüseyin YAZICI                     Ayna S.K.



3.Yaşar Kaan EKŞİOĞLU                Yenigün S.K.



3.Burak KÖSMEN                            Bağcılar Olimpik S.K.



(+78 Kg.)



1.Cemalcan ZİLEK                            Avcılar Yıldırım S.K.



2.Yunus Emre KARASU                    Üsküdar BLD.



3.Hamza TERZİ                                  G.S.İ.M. Bağcılar



3.Özgür ÇELİK                                   Yenigün S.K.



 



B A Y A N L A R :



(42 Kg.)



1.Songül CITIZ                                Rumeli Kavağı S.K.



2.Ayşenur Cansel GÖĞDAGÖZ      Bağcılar Olimpik S.K.



3.İkna DURAN                               Özdemir Uzakdoğu S.K.



3.Kübra ÖNER                                Bahçelievler BLD.



(44 Kg.)



1.Gizem PEKOL                               Avcılar Yıldırım S.K.



2.Pınar SATAR                                 Bağcılar Olimpik S.K.



3.Selin POMAK                                İ.B.B.



3.Merve Nur PARLAK                     Egemen S.K.



(46 Kg.)



1.Feyza Nur SAKA                           Üsküdar BLD.



2.Dilan ONUR                                   G.S.İ.M. Bağcılar



3.Sena AY                                         Cihan S.K.



3.Elnur KARAKULAKKÜÇÜK        İ.B.B



(49 Kg.)



1.Tuğba BATAR                               Ümraniye Kahraman S.K.



2.Feyzanur ALTUNKAYNAK         Tuzla BLD.



3.Beyza KÖSE                                  Rumeli Kavağı S.K.



3.Burcu ÖZKAN                              Cihan S.K.



(52 Kg.)



1.Nurgül ÇELİK                                Bahçelievler BLD.



2.Çiğdem DEMİRCİ                          G.O.Paşa Erdoğan Taek. S.K.



3.Mina Döndü AKDEMİR                 Rumeli Kavağı S.K.   



3.Kübra ÇELİK                                 Başakşehir Ünlü S.K.



(55 Kg.)



1.Büşra ESKİ                                    Bahçelievler BLD.



2.Şenay ÇAKIR                                Tuzla BLD.



3.Şeyma Nur NORAS                       G.S.İ.M. Bağcılar



3.Semanur YILDIRIM                       Bağcılar Olimpik S.K.



(59 Kg.)



1.Seval Nur TURAN                         G.S.İ.M. Bağcılar



2.Elif BEKİL                                      Avcılar Yıldırım S.K.



3.Nilay Gökçe GÜMÜŞBAŞ             Bağcılar Olimpik S.K.



3.Kübra SARISOY                            İ.B.B.



(63 Kg.)



1.Merve MEHMETALİOĞLU          Bahçelievler BLD.     



2.Yağrak ÖĞ                                     İst.Tanju Çolak S.K.



3.Şahsenem YAPRAZOĞLU             Avcılar Yıldırım S.K.



3.Rabia FEYİZOĞLU                        Sancaktepe S.K.



(68 Kg.)



1.Ebru YÜMLÜ                                 İ.B.B.



2.Esra OKUMUŞ                              Üsküdar BLD.



3.Asya YAPRAZOĞLU                    Avcılar Yıldırım S.K.



3.Yağmur YILDIZ                              Büyükçekmece İht.S.K.



(+68 Kg.)



1.Cansu YANILMAZ                        Bahçelievler BLD.



2.Damla Sena KARAKAYA             Yankı S.K.



3.Rümeysa ÖNAL                              Rumeli Kavağı S.K.



3.Fatma ATAK                                  G.S.İ.M. Bağcılar




16:51:00
2011-12-05
Bu haber  4030  kere okundu Yazıcıya Yolla
YORUMLAR
Bu Habere Yorumunuzu Ekleyin
İsim
E-posta
Başlık
Yorum
       Tüm alanlari doldurmaniz gerekmektedir

Antrenörümüz Erdal Erdoğan

sag_resim_erdogan.jpg (12621 bytes)

 Taekwondo Siteleri

Turkiye Taekwondo Fed.

Sakin Taekwondo

Koyuncu Spor

İstanbul Taekwondo İl Temsilciliği

Performans Taekwondo

Nedim Kuşcu Spor K.

Basar Taekwondo

Yalcın Taekwondo

Untitled Document
 İletişim

İletişim

Hurriyet.www.gazetealemi.com Zaman www.gazetealemi.com Radikal www.gazetealemi.com Milliyet www.gazetealemi.com Bugun www.gazetealemi.com Turkiye www.gazetealemi.com Vatan www.gazetealemi.com Sabah www.gazetealemi.com Yeni Safak www.gazetealemi.com

 Videolu Haberler
 3.Dönem Sınavımızda Önemli Konuğumuz.  Sporcuları İle Beraber B.B.S.K de.
Iletisim   |   Anasayfam yap   |   Sik Kullanilanlara Ekle