İstanbul Pomsea Şampiyonası  02:53  Meb.Yıldızlar İstanbul Şampiyonası Sonuçlandı. 02:48  Para-Taekwondo Türkiye Şampiyonası 02:46  ANALİG YILDIZLAR TAEKWONDO YARI FİNAL SONUÇLARI 02:44  Mısır da 3 Madalya 02:42  Turkish Open 2015 Sonuçlandı. 02:40  Taekwondoda Türkiye Rüzgarı 02:38  1. Avrupa Minikler Şampiyonası Sonuçlandı. 02:35  3. Kulüpler Avrupa Şampiyonu İstanbul Büyükşehir Belediyesi 02:32  Bosna Hersek’te 2’si Altın 6 Madalya  02:30  
Populer Haberler
 
 Çok Yorumlananlar
 


GENÇLER 2012 İSTANBUL ŞAMPİYONASI.
Taekwondo İl Temsilciliğimizin 2012 yılı faaliyet programında yer alan Gençler (Bay-Bayan) Taekwondo İl Birinciliği 28 kulüpten 143 Erkek 90 Bayan toplam 233 sporcu ile 31 Aralık 2011- 1 Ocak 2012 tarihinde Bahçeköy spor salonunda yapıldı.

























Ad  Soyad Kulüp Kilo
1 ALİM YALÇIN GSİM BAĞCILAR SK 45
2 YAŞAR YAVUZ GSİM BAĞCILAR SK 45
3 ONUR ALTAN ÖZDEMİR UZAKDOĞU SK 45
4 SERKAN DENİZ İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KLB. 45




















































































































































































































































































































































































































































































1 MERT ERDOĞAN BAHÇELİEVLER BELEDİYE SPOR KULÜBÜ 48
2 BURAK DEMİRKAYA GSİM BAĞCILAR SK 48
3 İSMAİL TİRKİ ÇİLDO TAEKWONDO İHTİSAS SPOR KULÜBÜ 48
4 HAKAN RAMAZAN TEPE CANSEY SK 48
  Ad  Soyad Kulüp Kilo
1 EVREN KARACA BAHÇELİEVLER BELEDİYE SPOR KULÜBÜ 51
2 HALİL İBRAHİM GÜRCAN İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KLB. 51
3 MUHAMMET MERT ÇAVUŞOĞLU TUZLA BLD SPK 51
4 CENGİZ KAĞAN GÜNAYDIN ÜSKÜDAR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ 51
  Ad  Soyad Kulüp Kilo
1 SUAT TEKİN GSİM BAĞCILAR SK 55
2 EMRE ERSÖZ RUMELİKAVAGI SK 55
3 BAYRAM SATILMIŞ BAĞCILAR OLİMPİK SPOR KLB 55
4 ONUR ÇAKIR EGEMEN İHTİSAS SPOR KULÜBÜ 55
  Ad  Soyad Kulüp Kilo
1 YUNUS IŞIK İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KLB. 59
2 RAMAZAN KAŞIKCI BABATLAR SPOR KÜLÜBÜ 59
3 ANIL ÖZCAN KAYNARCA UZAKDOĞU SPOR KULÜBÜ 59
4 MUHAMMET ATA TUZLA BLD SPK 59
  Ad  Soyad Kulüp Kilo
1 EMRE YURTSEVEN GAZİOSMANPASA KUVVET İ.H.T 63
2 MEHMET ALEL AVCILAR YILDIRIM SPOR KLÜBÜ 63
3 OSMAN KALAYCI BAŞAKŞEHİR SPOR KULÜBÜ 63
4 ABDÜLHALİM ÜNAL AVCILAR YILDIRIM SPOR KLÜBÜ 63
  Ad  Soyad Kulüp Kilo
1 İBRAHİM DENİZHAN GAZİOSMANPAŞA ERDOĞAN TAEKWON-DO SPOR KU 68
2 YASİN IŞITAN CANSEY SK 68
3 MUHAMMED HAŞİM KILIÇASLAN ÜSKÜDAR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ 68
4 RECEP FURKAN GÖCKÜN KAFKAS TAEKWONDO SK 68
  Ad  Soyad Kulüp Kilo
1 SADİ SAYGILAR İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KLB. 73
2 ANIL KARA CİHAN SPOR KULÜBÜ 73
3 BAKİ SIVCAK BABATLAR SPOR KÜLÜBÜ 73
4 BURAK AKPUNAR TUZLA BLD SPK 73
  Ad  Soyad Kulüp Kilo
1 CEMALCAN ZİLEK AVCILAR YILDIRIM SPOR KLÜBÜ 78+
2 DURSUN CAN ÖZDEMİR 75.YIL SPOR KULÜBÜ 78
3 SİNAN MERT ÖZTÜRK GAZİOSMANPAŞA ERDOĞAN TAEKWON-DO SPOR KU 78
4 MERT ÖZTAŞ YAVUZHAN SPOR KULÜBÜ 78
  Ad  Soyad Kulüp Kilo
1 HAMZA TERZİ GSİM BAĞCILAR SK 78+
2 MUSTAFA KAMİŞ CENGAVER SPOR KULÜBÜ 78+
3 CENK ATA TUZLA BLD SPK 78+
4 MUHAMMED ALİ RENÇBER AVCILAR YILDIRIM SPOR KLÜBÜ 78+
       
  Ad  Soyad Kulüp Kilo
1 SELİN POMAK İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KLB. 42
2 ÖZNUR GÜVEN İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KLB. 42
3 AYŞENUR CANSEL GÖĞDAGÖZ BAĞCILAR OLİMPİK SPOR KLB 42
4 SONGÜL CITIZ RUMELİKAVAGI SK 42
  Ad  Soyad Kulüp Kilo
1 PINAR SATAR BAĞCILAR OLİMPİK SPOR KLB 44
2 MİNE CEYLAN SARIYER BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ 44
3 EBRU YILMAZ BAĞCILAR OLİMPİK SPOR KLB 44
4 ŞEYMA DURMUŞ ÖZDEMİR UZAKDOĞU SK 44
  Ad  Soyad Kulüp Kilo
1 GİZEM PEKOL AVCILAR YILDIRIM SPOR KLÜBÜ 46
2 BURCU ÖZKAN CİHAN SPOR KULÜBÜ 46
3 İDİL BAŞYILMAZ BABATLAR SPOR KÜLÜBÜ 46
4 ELİF NUR KARAAHMETOĞLU BABATLAR SPOR KÜLÜBÜ 46
  Ad  Soyad Kulüp Kilo
1 BEYZA KÖSE RUMELİKAVAGI SK 49
2 HAYRUNNİSA DUMAN CANSEY SK 49
3 KÜBRA DAĞLI ATİK ALİ SK 49
4 ŞEVVAL GÖÇER İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KLB. 49
       
1 ÇİĞDEM DEMİRCİ GAZİOSMANPAŞA ERDOĞAN TAEKWON-DO SPOR KU 52
2 TUBA DEMİRCİ GAZİOSMANPAŞA ERDOĞAN TAEKWON-DO SPOR KU 52
3 HAVVA CEREN ARAS 75.YIL SPOR KULÜBÜ 52
4 NURGÜL ÇELİK BAHÇELİEVLER BELEDİYE SPOR KULÜBÜ 52
  Ad  Soyad Kulüp Kilo
1 BÜŞRA ESKİ BAHÇELİEVLER BELEDİYE SPOR KULÜBÜ 55
3 EMİNE YALÇIN GSİM BAĞCILAR SK 55
3 ŞEYMANUR NORAS GSİM BAĞCILAR SK 55
4 ŞEVAL NUR TURAN GSİM BAĞCILAR SK 55
  Ad  Soyad Kulüp Kilo
1 KÜBRA SARISOY İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KLB. 59
2 EBRU KESKİN BABATLAR SPOR KÜLÜBÜ 59
3 NİLAY GÖKÇE GÜMÜŞBAŞ BAĞCILAR OLİMPİK SPOR KLB 59
4 SEMANUR YILDIRIM BAĞCILAR OLİMPİK SPOR KLB 59
  Ad  Soyad Kulüp Kilo
1 ŞAHSENEM YARPAZOĞLU AVCILAR YILDIRIM SPOR KLÜBÜ 68
2 NESLİHAN BEKTAŞOĞLU KÜÇÜKÇEKMECE CANKILIÇ SPOR KULÜBÜ 63
3 YAPRAK ÖĞ İSTANBUL TANJU COLAK SK 63
4 TÜRKAN PALİÇ GAZİOSMANPASA KUVVET İ.H.T 63
  Ad  Soyad Kulüp Kilo
1 EBRU YÜMLÜ İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KLB. 68
2 EBRU ÖZCAN CİHAN SPOR KULÜBÜ 68
3 ECEHAN GÜNEŞ GAZİOSMANPASA KUVVET İ.H.T 68
4 ASYA YARPAZOĞLU AVCILAR YILDIRIM SPOR KLÜBÜ 68
  Ad  Soyad Kulüp Kilo
1 RUMEYSA ÖNAL RUMELİKAVAGI SK 68+
2 A.PELİN GÜNGÖR ÖZDEMİR UZAKDOĞU SK 68+


 




12:33:00
2012-01-03
Bu haber  2965  kere okundu Yazıcıya Yolla
YORUMLAR
Bu Habere Yorumunuzu Ekleyin
İsim
E-posta
Başlık
Yorum
       Tüm alanlari doldurmaniz gerekmektedir

Antrenörümüz Erdal Erdoğan

sag_resim_erdogan.jpg (12621 bytes)

 Taekwondo Siteleri

Turkiye Taekwondo Fed.

Sakin Taekwondo

Koyuncu Spor

İstanbul Taekwondo İl Temsilciliği

Performans Taekwondo

Nedim Kuşcu Spor K.

Basar Taekwondo

Yalcın Taekwondo

Untitled Document
 İletişim

İletişim

Hurriyet.www.gazetealemi.com Zaman www.gazetealemi.com Radikal www.gazetealemi.com Milliyet www.gazetealemi.com Bugun www.gazetealemi.com Turkiye www.gazetealemi.com Vatan www.gazetealemi.com Sabah www.gazetealemi.com Yeni Safak www.gazetealemi.com

 Videolu Haberler
 3.Dönem Sınavımızda Önemli Konuğumuz.  Sporcuları İle Beraber B.B.S.K de.
Iletisim   |   Anasayfam yap   |   Sik Kullanilanlara Ekle