İstanbul Pomsea Şampiyonası  02:53  Meb.Yıldızlar İstanbul Şampiyonası Sonuçlandı. 02:48  Para-Taekwondo Türkiye Şampiyonası 02:46  ANALİG YILDIZLAR TAEKWONDO YARI FİNAL SONUÇLARI 02:44  Mısır da 3 Madalya 02:42  Turkish Open 2015 Sonuçlandı. 02:40  Taekwondoda Türkiye Rüzgarı 02:38  1. Avrupa Minikler Şampiyonası Sonuçlandı. 02:35  3. Kulüpler Avrupa Şampiyonu İstanbul Büyükşehir Belediyesi 02:32  Bosna Hersek’te 2’si Altın 6 Madalya  02:30  
Populer Haberler
 
 Çok Yorumlananlar
 


YILDIZLAR İSTANBUL İ.Ö.O MÜSABAKA SONUÇLARI.
218 Okulun 162 Bayan 229 Erkek Toplam 391 Sporcu ile katıldığı 2011-2012 Eğitim öğretim yılı okul sporları Taekwondo müsabakaları 27-28-29 Şubat / 1-2 Mart 2012 tarihlerinde Bahçeköy spor salonunda yapıldı.





MEB YILDIZLAR 2012 Seçme Sonuçları Yazdır e-Posta





































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































YILDIZLAR
33 ERKEK
1 ÖMER FARUK KARDEŞ  SAFFET SİMAÖİ İ.Ö.O
2 OZAN YILDIZ SULTANLAR İ.Ö.O
3 BAHAVDDİN EZBER K.TİCAREVT ODASI İ.Ö.O
4 MUHAMMET TAYYİP SAĞKOL AHMET KILIÇARSLAN İ.Ö.O
5 MUHAMMET FURKAN KOÇ MERKEZ İ.Ö.O
6 BİLAL YUSUF KARACA FATİH YAVUZ SELİM İ.Ö.O
37 ERKEK
1 KÜRŞAT ASLANTURAN  MEHMET SEVİM ULUSAL İ.Ö.O
2 CİHAN ALTUN  ÜSKÜPİ.Ö.O
3 RAMAZAN ŞAHİN ÜLKÜ İ.Ö.O
4 UFUK KAYA KOCARAGIPPAŞA İ.Ö.O
5 DURSUN UÇAR  CEVDET ŞAMIKOĞLU
6 TOLUNAY SORGUN TOPÇUOĞLU AHMET KABAKLI İ.Ö.O
7 GÖRKEM KORKMAZ KILIÇ ABDÜLHAT HAMİT İ.Ö.O
8 FURKAN YUSUF ÇAVUŞ  ATATÜRK İ.Ö.O
41 ERKEK
1 EMİRCAN TURAN  BAĞÇILAR CUMHURİYET İ.Ö.O
2 ALP KAAN AKKAYA  ALİ KARAY İ.Ö.O
3 ÜMİT KÖK NİŞANÇI MEHMETPAŞA İ.Ö.O
4 MEHMET KANİ POLAT ÜSKÜPİ.Ö.O
5 SAMET GÜLEN  S.MERKEZ İ.Ö.O
6 BERAT SEFA TURUNÇ  NİŞANÇI MEHMETPAŞA İ.Ö.O
7 SUAT AYDIN AŞIK VEYSEL İ.Ö.O
8 ARDA ÇAYIR  SİLİVRİ ERTUĞRUL GAZİ İ.Ö.O
45 ERKEK
1 OKTAY ERSÖZ  METEHAN İ.Ö.O
2 ONUR ALTAN  KADİR REZAN HAS İ.Ö.O
3 MURAT BASUMLU  HACIOĞULLARI HİLMİ SANAYİ İ.Ö.O
4 İSMAİL HAKKI DENLİ  75.YIL CUMHURİYET İ.Ö.O
5 MERT KÖKLÜ ZÜHTÜ ŞENYUVA İ.Ö.O
6 HASAN CAN LAZOĞLU  ABDURRAHMAN GAZİ İ.Ö.O
7 MUHAMMED TALHA AYDOĞAN  MALTEPE GÖKYÜZÜ İ.Ö.O
8 YAVUZ KÜŞAT ALTIN ÜSKÜP İ.Ö.O
49 ERKEK
1 LEVENT KILIÇASLAN  ÇAĞRIBEY İ.Ö.O
2 FERİT YAVUZ  KİRAZLI İ.Ö.O
3 AHMET ATASAGUN TAT YAVUZ SELİM İ.Ö.O
4 OĞULCAN KILIÇ TEV.TÜRKAN SEDEFOĞLU İ.Ö.O
5 MEHMET YILDIRIM ŞÜKRÜ YEMENİCİ İ.Ö.O
6 ŞÜKRÜ YILDIRIM  S.MERKEZ İ.Ö.O
7 YUNUS BATAR ÇAKMAK İ.Ö.O
8 ENES POLAT  CEVDET ÇAMIKOĞLU İ.Ö.O
53 ERKEK
1 EMRE GÜL  TEPE İ.Ö.O
2 MERT PATIR  ŞEHİT BEŞİRBALCIOĞLU İ.Ö.O
3 RESUL CANOĞLU  SANCAKTEPE YENİDOĞAN İ.Ö.O
4 OĞUZHAN OKÇU  SÜLEYMAN ÇELEBİ İ.Ö.O
5 KEREM KARAKURT  MEHMET ALİ YILMAZ İ.Ö.O
6 AHMET DEMİR  K.ÇEKMECE YENİMAHALLE İ.Ö.O
7 ÜNAL ERDOĞAN  AŞYE ÇARMIKLI İ.Ö.O
8 METEHAN ÇOLAK  75.YIL İ.Ö.O
57 ERKEK
1 UMUT ÇETİN  75.YIL İ.Ö.O
2 MUHAMMET EMİN AYDOĞDU FATMA ŞENSOY İ.Ö.O
3 MUHAMMED EMİN TEKE G.O.PAŞA İ.Ö.O
4 KADİR AYDIN  YUSUF AKDAŞ İ.Ö.O
5 FURKAN TANRIVERDİ SEYRANTEPE İ.Ö.O
6 AHMET FURKAN ÖZEN  FATİH YAVUZ SELİM İ.Ö.O
7 SELİM DELEN  FATİH İSKENDERPAŞA İ.Ö.O
61 ERKEK
1 FARUK AYDIN  SÜLEYMAN ÇELEBİ İ.Ö.O
2 ŞAFAK ÇİFTÇİ  SULTANGAZİ 75.YIL İ.Ö.O
3 ZAFER AYDIN  ÜLKÜ İ.Ö.O
4 ENES BEÖRAT ALİGÜL ŞÜKRÜ YEMENCİOĞLU İ.Ö.O
65 ERKEK
1 SAMET EMRE KUTLU  PENDİK MUSTAFA KARUŞAĞI İ.Ö.O
65+ ERKEK
1 SEMİH KOCAOĞLU  İSMAİL TARMAN İ.Ö.O
2 DURSUN CAN ÖZDEMİR  S.75 YIL İ.Ö.O
3 MEHMET UĞUR ÇELİK  ÇAPA İ.Ö.O
4 EMRE ÇOŞ  TAHSİN BANGUOĞLU
5 ALİ GÖNEN  S . 75.YIL İ.Ö.O
6 AYKUT ÇİMENLİ  AYŞE ÇARMIĞKLI İ.Ö.O
7 OĞUZHAN GÜLER ULUĞBEY İ.Ö.O
33 BAYAN
1 HÜSNA ÖZOĞLU ÜLKÜ İ.Ö.O
2 ELİF YAREN  HIRKA-I ŞERİF İ.Ö.O
3 ZARİFE ÇAĞLAR  KOCA YUSUF İ.Ö.O
4 BELMA KARA  AŞIK VEYSEL İ.Ö.O
37 BAYAN
1 BİNHAN YARPAZOĞLU VALİ RIDVAN YENİŞER İ.Ö.O
2 MERVE GÜR  60.YIL SARIĞAZİ İ.Ö.O
3 ZEYNEP NERGİS SARAÇ SİLİVRİ HASAN ÖZVARNALI İ.Ö.O
4 HELİN CİNGÖZ  ŞÜKRÜ YEMENCİ İ.Ö.O
5 BÜŞRANIR KÖSE GÜNEŞLİ İ.Ö.O
6 SİNEM ÜSTELCİ TARIK US İ.Ö.O
41 BAYAN
1 GİZEM SÜRMELİ YÜCEL  GÜNEŞLİ İ.Ö.O
2 SEMANUR EĞİLMEZ  MUSTAFAYEŞİL İ.Ö.O
3 DİLARA KATILMIŞ CEMAL GÜRSEL İ.Ö.O
4 MELİHA FİDANBAY  B.GAZİOSMANPAŞA İ.Ö.O
5 BEYZA YERLİ  TİRYAKİ HASAN PAŞA İ.Ö.O
6 MERVE DÖNE GÜRBÜZ  ÜSKÜDAR SİTELER İ.Ö.O
7 GİZEM GÖKSU CEVDET ŞAMIKOĞLU İ.Ö.O
8 ÖZLEM HATİCE ÇİÇEK  SANCAKTEPE YENİDOĞAN FATİH İ.Ö.O
44 BAYAN
1 ÖZNUR GÜVEN  G.O.PAŞA FEVZİ ÇAKMAK
2 İDİL BAŞYILMAZ  ZÜHTÜ ŞENYUVA İ.Ö.O
3 DAMLA ÜNAL  HASAN KAĞNICI İ.Ö.O
4 EDANUR DEMİRHAN  NİŞANCI MEHMETPAŞA İ.Ö.O
5 BETÜL EDA AK ÜLKÜ İ.Ö.O
6 CEREN ZEHRA ERGİN  ŞÜKRÜ YEMENCİ İ.Ö.O
7 MELİKE ACINAL  NERMİN BİLİMLİ İ.Ö.O
47 BAYAN
1 BEYZA MANAV  ALTUNİZAHAFİZE ÖZAL İ.Ö.O
2 EBRU YILMAZ  SANCAKTEPE İ.Ö.O
3 MELİKE ÇİÇEK FATİH YAVUZ SELİM İ.Ö.O
4 BEYZA NUR KAŞKA  DR.CEMİL VE FEVZİYE ÖZKAYA İ.Ö.O
5 İZEL KAYA ULUĞBEY İ.Ö.O
6 NİSA BİLBOĞA  MEHMET İPKİN İ.Ö.O
7 DAMLA ŞAL AHMET KABAKLI İ.Ö.O
8 ZEYNEP EKİM  SİLİVRİ HASAN ÖZVARNALI İ.Ö.O
51 BAYAN
1 BUKET KAPTAN  B.G.O.PAŞA İ.Ö.O
2 NAZMİYE TERZİCİ  BAĞ.NEVİN MEHMET BİLGİNER İ.Ö.O
3 HİLAL KURUOĞLU  ABDÜLHAT HAMİT İ.Ö.O
4 EBRU NUR TELLİ  G.O.PAŞA ADNAN MENDERES İ.Ö.O
5 ŞAVVAL GÖÇER  PROF.MUHARREM ERGİN İ.Ö.O
6 ÇAĞLA YERLİ TİRYAKİ HASAN PAŞA İ.Ö.O
7 NEZİHE AKMEŞE TİRYAKİ HASAN PAŞA İ.Ö.O
8 NURDAN R.ŞEKER  VASIF ÇINAR İ.Ö.O
55 BAYAN
1 CEREN USLU  ZÜHTÜ ŞENYUVE İ.Ö.O
2 SUNA TAZE  YENİDOĞAN FATİL İ.Ö.O
3 NİSAN TAŞDELEN  SİLİVRİ NURULLAH BALDÖKTÜ İ.Ö.O
4 BÜŞRA NUR ÇELİK  ÜSKÜDAR SİTELER İ.Ö.O
5 HAVVA CEREN ARAS 75.YIL İ.Ö.O
6 ALEYNA KILIÇ  TEPE İ.Ö.O
7 BERNA SEFER  KAZIM ÖZALP İ.Ö.O
8 BÜŞRA GAMZE GEYİK F.YAVUZ SELİM İ.Ö.O
59 BAYAN
1 ECEM NUR SEZER OĞUZHAN İ.Ö.O
59 + BAYAN
1 ESRANUR ERDEN  ATATÜRK İ.Ö.O
2 OLCAY ALEYNA ÖZER  SEYRANTEPE İ.Ö.O
3 BÜŞRA DOĞRU  VASIF ÇINAR İ.Ö.O
4 ZEHRA EVRENUZ  TEPE İ.Ö.O
5 FAZİLET USTA ZAFER İ.Ö.O
6 PINAR BOZKURT FATMA SÜSLÜ İ.Ö.O
7 MERVE BETÜL RESULOĞLU ERGENEKON İ.Ö.O
8 ECEM SARI  MUSTAFA YEŞİL İ.Ö.O



06:48:00
2012-03-12
Bu haber  3104  kere okundu Yazıcıya Yolla
YORUMLAR
Bu Habere Yorumunuzu Ekleyin
İsim
E-posta
Başlık
Yorum
       Tüm alanlari doldurmaniz gerekmektedir

Antrenörümüz Erdal Erdoğan

sag_resim_erdogan.jpg (12621 bytes)

 Taekwondo Siteleri

Turkiye Taekwondo Fed.

Sakin Taekwondo

Koyuncu Spor

İstanbul Taekwondo İl Temsilciliği

Performans Taekwondo

Nedim Kuşcu Spor K.

Basar Taekwondo

Yalcın Taekwondo

Untitled Document
 İletişim

İletişim

Hurriyet.www.gazetealemi.com Zaman www.gazetealemi.com Radikal www.gazetealemi.com Milliyet www.gazetealemi.com Bugun www.gazetealemi.com Turkiye www.gazetealemi.com Vatan www.gazetealemi.com Sabah www.gazetealemi.com Yeni Safak www.gazetealemi.com

 Videolu Haberler
 3.Dönem Sınavımızda Önemli Konuğumuz.  Sporcuları İle Beraber B.B.S.K de.
Iletisim   |   Anasayfam yap   |   Sik Kullanilanlara Ekle