İstanbul Pomsea Şampiyonası  02:53  Meb.Yıldızlar İstanbul Şampiyonası Sonuçlandı. 02:48  Para-Taekwondo Türkiye Şampiyonası 02:46  ANALİG YILDIZLAR TAEKWONDO YARI FİNAL SONUÇLARI 02:44  Mısır da 3 Madalya 02:42  Turkish Open 2015 Sonuçlandı. 02:40  Taekwondoda Türkiye Rüzgarı 02:38  1. Avrupa Minikler Şampiyonası Sonuçlandı. 02:35  3. Kulüpler Avrupa Şampiyonu İstanbul Büyükşehir Belediyesi 02:32  Bosna Hersek’te 2’si Altın 6 Madalya  02:30  
Populer Haberler
 
 Çok Yorumlananlar
 


OKULLAR 2012 GENÇLER İSTANBUL ŞAMP.SONUÇLARI.
218 Okulun 162 Bayan 229 Erkek Toplam 391 Sporcu ile katıldığı 2011-2012 Eğitim öğretim yılı okul sporları Taekwondo müsabakaları 27-28-29 Şubat / 1-2 Mart 2012 tarihlerinde Bahçeköy spor salonunda yapıldı.



MEB GENÇLER 2012 Seçme Sonuçları
















































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































GENÇLER
45 ERKEK
1 MUHAMMED VEHBİ KARDEŞ KARTAL END. M. LİSESİ
2 İHSAN ALTINKAYNAK ŞEVKET SABANCI LİSESİ
3 AHMET CİHAT KAYA İSTANBUL KADIKÖY AND. LİSESİ
4 BEHLÜL KARDAŞ BAĞ. OSMANGAZİ LİSESİ
5 ALPARSLAN HAYAL ÇİMENTO END. M. LİSESİ
6 AHMET ÇITAK MEHMET BAYDAR LİSESİ
7 AHMET PEHLİVAN ROSTİVA TİMUR END. MES. LİSESİ
8 CEM UÇAK HALKALI T.M.  LİSESİ
48 ERKEK
1 EMRE UÇAR RIFAT CANAYAKIN LİSESİ
2 MÜCAHİT KEÇELİ TURHAN FEYZİOĞLU T.M. LİSESİ
3 HAKAN RAMAZAN  TEPE VEFA POYRAZ LİSESİ
4 ALİM YALCIN YUNUS EMRE T.M. LİSESİ
5 BURAK DEMİRKAYA ORHANGAZİ LİSESİ
6 ONUR KAYIŞ CEVAT KOÇAK TİC. LİSESİ
7 BÜNYAMİN ALİ KATIRCIOĞLU BEYKOZ İMAM HATİP LİSESİ
8 MURAT KORKMAZ ŞEVKET SABANCI LİSESİ
51 ERKEK
1 RAMAZAN İSHAK TÜRKSAYAR PENDİK ALPARSLAN LİSESİ
2 HALİL İBRAHİM GÜRCAN ÖZEL GOP ŞEFKAT LİSESİ
3 YUNUS DOĞAN ORHANGAZİ AND. İMAM HATİP LİSESİ
4 FURKAN ÇALGICI ÖZEL İST. BİLİM AND. LİSESİ
5 MUHAMMED ENES KAYA İST.AND.İMAM HATİP LİSESİ
6 EVREN DURSUN AVCILAR END. MES. LİSESİ
7 OĞULCAN DAĞDELEN BAKIRKÖY T.M.LİSESİ
8 MUSTAFA BEKTAŞ KARTAL AND. İMAM HATİP LİSESİ
55 ERKEK
1 EMRE ERSÖZ KAĞITHANE PROFİLO TEK. END. MES. LİSESİ
2 AHMET MUSTAFA ÇELİK PLEVNE LİSESİ
3 TÜRKAY ŞAL TOKİ HALKALI LİSESİ
4 SEYİT ALİ AKSU MEHMET BAYDAR LİSESİ
5 ONUR ÇAKVAKLI SULTANBEYLİ T.E.M. LİSESİ
6 SALİH MELİH ERTÜRK BAĞCILAR OSMAN GAZİ LİSESİ
7 ATAKAN KEMERTAŞ ORHAN CEMAL FERSOY LİSESİ
8 MURAT KARAKUŞ ÇENGELKÖY LİSESİ
59 ERKEK
1 ELİF BEKİL ALİ KUL ÇOK PROG. LİSESİ
2 PELİN KURNAZ NURİ CINGILLIOĞLU LİSESİ
3 ŞENAY ÇAKIR PİRİ REİS DENİZCİLİK LİSESİ
4 EBRU KESKİN ORHAN CEMAL FERSOY LİSESİ
5 ESRA KAŞKA B. EVLER KOCASİNAN ŞEHİT SAMET KIRBAŞLAR LİSESİ
6 KÜBRA SARISOY TUNA LİSESİ
7 MELİHA GÜLDÜR BAĞ. YUNUS EMRE TİC. LİSESİ
8 AYŞE CÖMERT ÖZEL UFUK KOLEJİ
59 ERKEK  
3 TOLGAHAN TASLAK SEYH ŞAMİL TEK. VE  END. LİSESİ
1 YUNUS IŞIK TUNA LİSESİ
8 BARIŞ GÖCEN BAĞCILAR DÜNDAR UCAR LİSESİ
5 DAĞISTAN DERELİ SABİHA GÖKÇEN T.E.M.LİSESİ
2 EMRE YURTSEVEN PLEVNE LİSESİ
4 .BRAHİM ÇETİNOĞLU PENDİK KURTKÖY LİSESİ
6 FURKAN AKBAŞ İTO TİC. M. LİSESİ
7 BURAK ŞELE GENÇ OSMAN İMKB LİSESİ
63 ERKEK
1 OSMAN KALAYCI BAYRAMPAŞA TUNA LİSESİ
2 MERT KÖRÇOBAN ETİLER TRUZİM OTELCİLİK LİSESİ
3 MUHAMMED SEFA TOKEL İSMET AKTAR E.M.LİSESİ
4 MAHMUT BURAK SAYGILAR ÖZEL ÇINAR AND. LİSESİ
5 ENES ZOBİ 75. YIL D.M.O. TEK. END. LİSESİ
6 HAKKI CANBAZOĞLU ORHANGAZİ LİSESİ
7 MURAT FATİH KARADEMİR HAYDAR T.E.M. LİSESİ
8 SERHAT BATUR SABİHA GÖKCEN TEK.E.M.LİSESİ
68 ERKEK
1 ERKAN BAŞ KADIKÖY TİC. MESLEK LİSESİ
2 RECEP FURKAN GÖCKÜN HÜSEYİN AVNİ SİPAHİ LİSESİ
3 ABDULHALİM ÜNAL SÜLEYMAN NAZİF AND. LİSESİ
4 MEHMET ALEL ZEHRA MUSTAFA DALKILIÇ LİSESİ
5 BİLAL KAAN KAHVECİ YAKACIK T.E.M.LİSESİ
6 MUSTAF YAĞCI PROF. İBRAHİM FETİ T.M.LİSESİ
7 ÖMER ÖZDEMİR BEYKOZ TEK. END. M. LİSESİ
8 ALİ CAN ONAY NURİ CINGILLIOĞLU LİSESİ
73 ERKEK
1 GÖKHAN GÖKMEN NURİ CINGILLIOĞLU LİSESİ
2 BAKİ ŞIVCAK KÜÇÜKKÖY İMAM HATİP LİSESİ
3 ÖZKAN OZAN HAYDARPAŞA T.E.M. LİSESİ
4 OSMAN ŞENEL ATAKENT İMKB LİSESİ
5 ANIL KARA ZÜHTÜ KURTULMUŞ LİSESİ
6 YUSUF KOCAOĞLU ŞİŞLİ MEHMET RIFAT EVYAP LİSESİ
7 MUHAMMET  FURKAN DÜNDAR 80. YIL G.S. VE SPOR LİSESİ
8 BURAK KARAMAN ÖZEL GOP ŞEFKAT KOLEJİ
78 ERKEK
1 MUHAMMET YETİM PLEVNE LİSESİ
2 CEMALCAN ZİLEK M. EMİN HOROZ LİSESİ
3 BARIŞ YOLCU GÜNGÖREN GENÇOSMAN İMKA LİSESİ
4 ENGİN GÖÇMEN BAHÇELİEVLER LİSESİ
5 BURAK KÖSMEN BAĞ.YUNUS EMRE TİC. LİSESİ
6 KÜRŞAT AYDIN ORHANGAZİ LİSESİ
7 NUH HÜSEYİN YAZICI GÜNGÖREN TİC. LİSESİ
8 MERT ÖZTAŞ HALKALI TİC. MESLEK LİSESİ
78+ ERKEK
1 UĞURCAN LAÇİN BAHÇELİEVLER LİSESİ
2 MUHAMMED ALİ REÇBER  AZEM YÜKSELOĞLU İMAM HATİP LİSESİ
3 HAMZA TERZİ  BAĞCILAR T.E.M. LİSESİ
4 ŞAFAK DELEN İSOV T.E.M LİSESİ
5 EMRE DÖNMEZ ÇATALCA İTO Ç.P. LİSESİ 
6 BURAK EZER TOKİ HALKALI LİSESİ
7 ÖZGÜR ÇELİK KÜÇÜKYALI T.E.M LİSESİ
8 OKAN TOMURCUKGÜL ORHANGAZİ LİSESİ
42 BAYAN
1 SELİN PAMUK  TUNA LİSESİ
2 RABİA ZURNACI PLEVNE LİSESİ
3 İKRA DURAN  MEHMET BAYDAR LİSESİ
4 KÜBRA ÖNER İZZET ÜNVER LİSESİ
44 BAYAN
1 PINAR SATAR BAĞCILAR LİSESİ
2 MELDA AYTAN ÖZEL ELİT KOLEJİ
3 MERVE NUR PARLAK TÜRK TELEKOM ANADOLU LİSESİ
46 BAYAN
1 GİZEM PEKOL ÖZEL FATİH AND. LİSESİ
2 DİLAN ONUR AL.N. KIZ MESLEK LİSESİ
3 RABİA TUĞCE AKMAZ ÜMRANİYE ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ
4 ELİF NUR KARAAHMETOĞLU K.ÇEKMEÇE HALKALI LİSESİ
5 HALENUR AKBAŞ NUH KUŞCULU T.E.M. LİSESİ
6 KADER AZGIN BAĞCILAR DÜNDAR  UÇAR LİSESİ
49 BAYAN
1 TUĞBA BATAR HAMZA AKIN ÇOLAKOĞLU LİSESİ
2 MUKADDES TOPEL PLEVNE LİSESİ
3 BURCU ÖZKAN HALUK ÜNDEĞER LİSESİ
4 MUAZZEZ ŞENEL 30 AĞUSTOS K.T.M. LİSESİ
5 MİNA DÖNDÜ AKDEMİR BEHÇET KEMAL ÇAĞLAR LİSESİ
6 ESRANUR ŞEKER SULTANBEYLİ LİSESİ
7 BÜŞRA GENÇ RAMİ ATATÜRK ANADOLU LİSESİ
8 BEYZA KÖSE İSOV END. M. LİSESİ
52 BAYAN
1 BÜŞRA ESKİ KEMAL HASOĞLU LİSESİ
2 DERYA KARGIN ORHANGAZİ LİSESİ
3 KÜBRA ÇELİK ÖZEL  ENSAR  LİSESİ
4 BÜŞRA KARAKAYA ORHANGAZİ LİSESİ
5 GÖKSU BAŞTÜRK SELİMPAŞA İMKB OTELCİLİK TURİZİM LİSESİ
6 EMİNE ERCAN GÜLTEPE LİSESİ
7 KÜBRA YANIK ZEYTİNBURNU A. İMAM HATİP LİSESİ
8 SABRİYE ÖKTEM AHMET BUHAN LİSESİ
55 BAYAN
1 ŞEVVAL NUR TURAN BAĞCILAR LİSESİ
2 VİLDAN GÖZDE GÜMÜŞBAŞ BAĞCILAR Y.EMRE LİSESİ
3 ŞEYMANUR NORAS  ORHANĞAZİ LİSESİ
4 EMİNE YALÇIN YUNUSEMRE T.M. LİSESİ
5 FATMA ZEHRA CANGİR ZEYTİNBURNU İMAM HATİP LİSESİ
6 EZGİNUR AY SÜLEYMAN NAZİF AND. LİSESİ
7 MERVE BAHÇEÇİ A. NİLÜFER KADAYIFÇIOĞLU LİSESİ
8 GÜLHAN BİLGİÇ SULTANBEYLİ KIZ LİSESİ
59 BAYAN
1 ELİF BEKİL  ALİ KUL ÇOK PROG.LİSESİ
2 PELİN KURNAZ  NURİ CINGILLIOĞLU LİSESİ
3 ŞENAY ÇAKIR  PİRİ REİS DENİZCİLİK LİSESİ
4 EBRU KESKİN PİRİ REİS DENİZCİLİK LİSESİ
5 ESRA KAŞKA  BAHÇELİEVLER KOCASİNAN ŞEHİT SAMETKIRBAŞLAR
6 KÜBRA SARISOY  TUNA LİSESİ
7 MELİHA GÜLDÜR  BAĞCILAR Y.EMRE TİC.LİSESİ
8 AYŞE CÖMERT ÖZEL UFUK KOLEJİ
63 BAYAN
1 AYSA YAPRAZOĞLU MEHMET BAYDAR LİSESİ
2 MERVE MEHMETCİOĞLU GÜNGÖREN ANADOLU LİSESİ
3 SALİHA AKDEMİR  BEYKOZ FEVZİ ÇAKMAK LİSESİ
4 ŞAHSENEM YAPRAZOĞLU MEHMET BAYDAR LİSESİ
5 NESLİHAN BEKTAŞOĞLU  DR.ZAİM AND.LİSESİ
6 YAPRAK ÖĞ ÜMR.TEK.E.M.LİSESİ
7 RABİ FEYZİOĞLU  DUDULU 75.YIL CUM.LİSESİ
8 NURAY GÜNEY HALKALI TOKİ LİSESİ
68 BAYAN
  1 BİLGENUR SARITAŞ ÜMRANİYE LİSESİ
  2 EBRU ÖZCAN ZEYTİNBURNU İMAM HATİP LİSESİ
  3 AYLİN PELİN GÜNGÖR AHMET ŞİMŞEK ANADOLU LİSESİ
  4 FEVZİYE NURAN ÖZCAN  BAĞILAR ENSAR KOLEJİ
  5 ESRA OKUMUŞ PAŞABAHÇE FERİT İNAL LİSESİ
  6 YAĞMUR YILDIZ BÜYÜKÇEKMECE LİSESİ
68+BAYAN
1 RÜMEYSA ÜNAL  HÜSEYİN KALKAVAN LİSESİ
2 SENA KÖKÇÜ B.ÇEKMECE LİSESİ
3 MERVE AYTAÇ BEYKOZ FEVZİ ÇAKMAK LİSESİ
4 DAMLA SENA KARAKAYA MALTEPE ANADOLU LİSESİ
5 FATMA ATAK ORHANGAZİ LİSESİ



06:52:00
2012-03-12
Bu haber  3583  kere okundu Yazıcıya Yolla
YORUMLAR
Bu Habere Yorumunuzu Ekleyin
İsim
E-posta
Başlık
Yorum
       Tüm alanlari doldurmaniz gerekmektedir

Antrenörümüz Erdal Erdoğan

sag_resim_erdogan.jpg (12621 bytes)

 Taekwondo Siteleri

Turkiye Taekwondo Fed.

Sakin Taekwondo

Koyuncu Spor

İstanbul Taekwondo İl Temsilciliği

Performans Taekwondo

Nedim Kuşcu Spor K.

Basar Taekwondo

Yalcın Taekwondo

Untitled Document
 İletişim

İletişim

Hurriyet.www.gazetealemi.com Zaman www.gazetealemi.com Radikal www.gazetealemi.com Milliyet www.gazetealemi.com Bugun www.gazetealemi.com Turkiye www.gazetealemi.com Vatan www.gazetealemi.com Sabah www.gazetealemi.com Yeni Safak www.gazetealemi.com

 Videolu Haberler
 3.Dönem Sınavımızda Önemli Konuğumuz.  Sporcuları İle Beraber B.B.S.K de.
Iletisim   |   Anasayfam yap   |   Sik Kullanilanlara Ekle