İstanbul Pomsea Şampiyonası  02:53  Meb.Yıldızlar İstanbul Şampiyonası Sonuçlandı. 02:48  Para-Taekwondo Türkiye Şampiyonası 02:46  ANALİG YILDIZLAR TAEKWONDO YARI FİNAL SONUÇLARI 02:44  Mısır da 3 Madalya 02:42  Turkish Open 2015 Sonuçlandı. 02:40  Taekwondoda Türkiye Rüzgarı 02:38  1. Avrupa Minikler Şampiyonası Sonuçlandı. 02:35  3. Kulüpler Avrupa Şampiyonu İstanbul Büyükşehir Belediyesi 02:32  Bosna Hersek’te 2’si Altın 6 Madalya  02:30  
Populer Haberler
 
 Çok Yorumlananlar
 


ÜMİTLER 2012 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI SONUÇLANDI.
Ümitler Türkiye Taekwondo Şampiyonası 24,29 Nisan 2012 Tarihlerinde Antalya da Dilek Sabancı Kapalı Spor Salonunda yapılan karşılaşmalarla sona erdi. Ümitler Avrupa Taekwondo Şampiyonasına katılacak olan Milli Takımı belirlemek için 15 Mayıs tarihinde Ank

ÜMİTLER TÜRKİYE TAEKWONDO ŞAMPİYONASI 2012
DİLEK SABANCI SPOR SALONU – ANTALYA – TURKİYE




























54 KG ERKEKLER


1.Soner Kaya - Erzurum Numune Hst. GSK


2.Samet Gümüşel - Konya Meram Bld.


3.Ramazan Bulut - Ordu GSK


3.Müslüm Tazegül - İzmir Konak Bld. GSK


5.Mert Erdoğan - İstanbul Bahçelievler Bld.


6.İsmail Cengil - Amasya Tekhan GSK


7.Emre Atak - Manisa İl Özel İdaresi


8.Selami Turgay - İstanbul Tuzla Bld.


46 KG BAYANLAR


1.Merve Yazıcı - Samsun Feza Koleji


2.Büşra Genç - İstanbul Büyükşehir Bld.


3.Tuğçe Avcı - Ankara Özcan Tkd.


3.Hayrunnisa Duman - İstanbul Cansey


5.Nazlı Bana - Bursa Sağlık Gücü GSK


6.Gülay Kabataş - Kastamonu İğdir Lisesi


7.Sinem Bayar - Muğla Sayokan Marmaris


8.Ceren Bingöm - Diyarbakır Ertaş GSK


58 KG ERKEKLER


1.Ömer Aksoy - Ankara Ulaştırma


2.Ömer Ramzan Eves - İzmir Çiğli Bld.


3.Görkem Sezer - İzmir GSİM SK


3.Orhan Gazi Güler - İzmir Efsane Gençlik


5.Tolga İslamoğlu - İzmir Büyükşehir Bld.


6.Sadullah Taytemur - Adana Mavilacivert


7.Şevket Aytunç Dinç - İzmir Konak Bld.


8.Haydar Köprülü - Manisa Başar Tkd.


49 KG BAYANLAR


1.Çilem Sarıoğlu - Eskişehir Öncü GSK


2.Sezen Şevik - Mersin Büyükşehir Bld.


3.Nurgül Çelik - İstanbul B.evler Bld.


3.Naciye Kaya - Mersin Gençlik


5.Burcu Özkan - İstanbul Cihan


6.Çiğdem Demirci - İstanbul B.evler Bld.


7.Sedanur Akıncı - Bursa Yıldırım Bld.


8.Sümeyye İnci - Niğde Dünya


63KG ERKEKLER


1.Yusuf Kocaman - G.Antep Nizip M.A.Ersoy Hlk Eğt.


2.Emrah İncesu - İstanbul Çildo Tkd. İht. SK


3.Cem Kahraman - Kocaeli Büyükşehir Bld. Kağıtspor


3.Süleyman Subaşı - Bursa Yıldırım Bld.


5.Ali Çalılıoğlu - Kocaeli Derince GSK


6.Cankut Çekem - Ankara Büyükşehir Bld.


7.Furkan Uzun - Trabzon Bld.


8.Erhan Sarı - Eskişehir Odunpazarı


53 KG BAYANLAR


1.Yağmur Korkut - Ankara Ulaştırma


2.Kübra Dürdane Çakır - Samsun Feza Koleji


3.Merve Gündoğar - İzmir B.şehir Bld.


3.Şeyma Tuncer - Ankara Ulaştırma


5.Esra Erkuş - Ordu Gençlik


6.Şafak Noyan - İstanbul Ferdi


7.Tayyibe Ekici - Mersin B.şehir Bld.


8.Meltem Topal - Bursa Compenenta


68 KG ERKEKLER


1.Samet Gökmen - İzmir Efsane Gençlik SK


2.Yakup Demirci - Kayseri Hacılar Erciyes


3.Recep Köse - Konya Selçuklu Bld. SK


3.Erkan Baş - İstanbul Üsküdar Bld. SK


5.Yaşar Sinan Çiçek - İstanbul Sarıyer Bld. SK


6.Umutcan Çalışkan - İzmir Büyükşehir Bld.


7.Armağan Yardımcı - İzmir Bornova Bld.


8.Burak Türkoğlu - Ankara EGO SK


57 KG


1.Göksu Özgün - Ankara Ulaştırma


2.Aysel Tuncay - Ankara Büyükşehir Bld.


3.Öge Karayılan - İstanbul Ümraniye Kahraman


3.Kübra Eren - Kocaeli Derince GSK


5.Tuğba Ayva - Ankara İller Bankası


6.Medya Eriğ - Adana Çalışkan SK


7.Selen Döğer - Sakarya Adapazarı atılgan


8.Dilara Körpeş - Ankara Maliye M.Piyango


74 KG ERKEKLER


1.Berkcan Süngü - İzmir Konak Bld.


2.Okan Şimşek - İstanbul Tuzla Bld.


3.M. Emin Yıldız - Ankara Ferdi


3.Mustafa Kırıkçıoğlu - Muğla Gençlik


5.M.Emin Kocaman - G.Antep Nizip M. Akif Ersoy Hlk Eğt.


6.Ozan Berke Bindak - Ankara Büyükşehir Bld.


7.Akif Öztürk - Ankara Büyükşehir Bld.


8.Gökhan Gökmen - İstanbul Üsküdar Bld.


62 KG


1.Şule Yılmaz - Ankara Akyıldırım Tkd.


2.Havva Burçe Göçmez - Kırklareli Ergin


3.Hanife Ayan - Bilecik Bozüyük Hlk. Eğt.


3.Ayla Solak - Mersin Büyükşehir Bld.


5.Esranur Nazlı Şimşek - Kocaeli Derince


6.Esra Erşahin - Eskişehir Sarar


7.Tansu Burak - Ankara Büyükşehir Bld.


8.Nur Oğuş - İzmir Bornova Bld. GSK


80 KG


1.Muhammed Talha Sarı - Ankara Ulaştırma


2.Cemal Can Zilek - İstanbul Avcılar Yıldırım


3.Celal Keleş - Konya Selçuklu Bld. SK


3.Cem Akpınar - İstanbul Ş.Evler S.Ateşmen


5.Yusuf Gevşek - Giresun Ferdi


6.Ömer Topuz - Bursa Polis Koleji SK


7.Hasret Sönmez - Ankara Leopar SK


8.S.Furkan Aydın - Ankara Türkgücü Ülkü


67 KG


1.Fulden Gökalp - Bursa Osmangazi Bld.


2.Kübra Okur - Bursa Componenta


3.Efsa Karaca - Ankara Ulaştırma


3.Ayşe Çakır - Ankara Ulaştırma


5.Ayşe Biri - Malatya Alaca SK


6.Nur Cemre Kaymak - Muğla Gençlik


7.Şehriban Aydınlı - Ankara Mamak Bld.


8.Tuğba Torlak - Ankara EGO SK


87 KG ERKEKLER


1.Burak Eski - İstanbul Tuzla Bld.


2.Ensar Uğuz - Siirt Bilim


3.T.Beytullah Oyar - Manisa Başar Tkd.


3.Uğurcan Laçin - İstanbul Ş.Evler S.Ateşmen


5.Süleyman Dönmez - Adana Çalışkan SK


6.Ali Ercan Çelik - Ankara Hacettepe


7.Yunus Altun - İstanbul GOP Bld. GSK


8.Muhammet Altınışık - İstanbul Bağcılar Olimpik



73 KG


1.Yaprak Eriş - Ankara Büyükşehir Bld.


2.İrem Yaman - Ankara Çankaya S.Sanatları


3.Menekşe Çelik - İstanbul B.şehir Bld.


3.Gözde Dinç - Kocaeli Derince GSK


5.Meltem Gökalp - Bursa Osmangazi Bld.


6.Serap Ilgar - Bursa Sağlıkgücü GSK


7.Büşra Ark - Kocaeli derince Tkd.


8.Beyzanur Kılıç - Ankara Polat Eğt.Der.


+87 KG


1.Sabit B. Karakaş - Bursa Polis Koleji


2.Cengizhan Özad - İstanbul Cansey


3.Mehmet Soylu - Ankara Birlik Tkd


3.Necmi Karaca - İstanbul Büyükşehir Bld.


5.Uğur Yiğit - Malatya Doğuş SK


6.Can Süzer - Ankara Kartal Tkd.


7.Muhammet İpek - Diyarbakır Akademi


8.Mustafa Güngör - Ankara Kartal Tkd


+73 KG


1.Naifa Kuş - Adana Doğdu Spor


2.Şengül Dinç - Bursa Yıldırım Bld.


3.Şeyda Gizem Kılıç - İzmir Büyükşehir Bld.


3.Rukiye B. Arslan - İstanbul Özdemir


5.Sebahat F. Yıldızdal - Ankara TSE


6.Öznur Başarır - Ankara Seçkinler SK


7.Merve Sevi - Bursa M. Kemal Paşa Bld.


8.Melike Çapulcuoğlu - Kastamonu Iğdir Lisesi




07:52:00
2012-04-30
Bu haber  3446  kere okundu Yazıcıya Yolla
YORUMLAR
Bu Habere Yorumunuzu Ekleyin
İsim
E-posta
Başlık
Yorum
       Tüm alanlari doldurmaniz gerekmektedir

Antrenörümüz Erdal Erdoğan

sag_resim_erdogan.jpg (12621 bytes)

 Taekwondo Siteleri

Turkiye Taekwondo Fed.

Sakin Taekwondo

Koyuncu Spor

İstanbul Taekwondo İl Temsilciliği

Performans Taekwondo

Nedim Kuşcu Spor K.

Basar Taekwondo

Yalcın Taekwondo

Untitled Document
 İletişim

İletişim

Hurriyet.www.gazetealemi.com Zaman www.gazetealemi.com Radikal www.gazetealemi.com Milliyet www.gazetealemi.com Bugun www.gazetealemi.com Turkiye www.gazetealemi.com Vatan www.gazetealemi.com Sabah www.gazetealemi.com Yeni Safak www.gazetealemi.com

 Videolu Haberler
 3.Dönem Sınavımızda Önemli Konuğumuz.  Sporcuları İle Beraber B.B.S.K de.
Iletisim   |   Anasayfam yap   |   Sik Kullanilanlara Ekle