İstanbul Pomsea Şampiyonası  02:53  Meb.Yıldızlar İstanbul Şampiyonası Sonuçlandı. 02:48  Para-Taekwondo Türkiye Şampiyonası 02:46  ANALİG YILDIZLAR TAEKWONDO YARI FİNAL SONUÇLARI 02:44  Mısır da 3 Madalya 02:42  Turkish Open 2015 Sonuçlandı. 02:40  Taekwondoda Türkiye Rüzgarı 02:38  1. Avrupa Minikler Şampiyonası Sonuçlandı. 02:35  3. Kulüpler Avrupa Şampiyonu İstanbul Büyükşehir Belediyesi 02:32  Bosna Hersek’te 2’si Altın 6 Madalya  02:30  
Populer Haberler
 
 Çok Yorumlananlar
 


MİNİKLER 2012 İSTANBUL ŞAMPİYONASI SONUÇLANDI.
İstanbul il temsilciliğinin faaliyet programında yer alan Minikler il birinciliği 12 -13 Mayıs 2012 tarihinde Bahçeköy Spor Salonunda yapıldı.




























































































































































































































































































































































































































































Ad Soyad Kulüp
27 Kg  Bayan  
1 BİLGE BERÇEM SUSTAM GAZİOSMANPAŞA ERDOĞAN TAEKWON-DO SPOR KU
2 YASEMİN ÖNER ÇİLDO TAEKWONDO İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
3 KADRİYE BEYZA KİRENCİ ÜSKÜDAR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
4 SEHER NUR KAPAN İST.YAVUZ SPK.
   
30 Kg  Bayan  
1 FİDANSU BOZER BAŞAKŞEHİR SPOR KULÜBÜ
2 KADRİYE DURSUN BAŞAKŞEHİR SPOR KULÜBÜ
3 SÜMEYRA FATMA ALTINIŞIK ELMALI GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
4 BİLGE KARABACAK ÇAKMAK SK
   
33 Kg  Bayan  
1 ÖZLEM BUSE ZURNACI ALTUNÇEVİK TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ
2 EDA YÜMLÜ BAŞAKŞEHİR ÜNLÜ SPOR KULÜBÜ
3 KÜBRA KÖKEN YILDIZLAR TAEKWONDO İHTİSAS KULÜBÜ DERNE
4 İREM NAZ SEVEN İST.YAVUZ SPK.
   
36 Kg  Bayan  
1 SEMA KERDİGE ÜMRANİYE KAHRAMAN SK.
2 SEBİHA NUR ŞENLİK TUZLA BLD SPK
3 BEYZANUR KIRIM CİHAN SPOR KULÜBÜ
4 AYŞENUR KADİR KÜÇÜKÇEKMEÇE BEL.SK
 
40 Kg  Bayan  
1 İREM ERDOĞAN GAZİOSMANPAŞA ERDOĞAN TAEKWON-DO SPOR KU
2 SENA NUR ERTÜRK ÇİLDO TAEKWONDO İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
3 FEYZA ULUOCAK BAĞCILAR OLİMPİK SPOR KLB
4 ELİF YILDIRIM GAZİOSMANPAŞA ERDOĞAN TAEKWON-DO SPOR KU
   
45 Kg  Bayan  
1 RABİYA ÖZCAN SANCAKTEPE BELEDİYE SK
2 KADER ÖZGE ADAY SANCAKTEPE BELEDİYE SK
3 YAREN TUTUMOĞLU YÜZYIL OLİMPİK SK
4 ŞULE BAYINDIRLI İST.YAVUZ SPK.
   
50 Kg  Bayan  
1 GİZEM ÖRDEK İST.YAVUZ SPK.
2 EBRAR KILIÇASLAN ÜSKÜDAR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
3 MELEK DURADEMİR YÜZYIL OLİMPİK SK
4 AYŞEGÜL GÖZEY SANCAKTEPE BİRLEŞİM GENÇLİK VE SK.
   
57 Kg  Bayan  
1 GÜL SUDE KARAMUKOĞLU GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ
2 LEYLA ARVİŞ EGEMEN İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
3 TUĞÇE CANBEYLİ ŞİRİNEVLER SELAHATTİN ATEŞMEN SPORKULÜBÜ
4 SUDE GÜRKAN MARMARA ÜNİVERSİTESİ SPOR KULÜBÜ
   
57+ Kg  Bayan  
1 AYLİN KAYA GAZİOSMANPAŞA ERDOĞAN TAEKWON-DO SPOR KU
2 ZEYNEP AKIN SEYRANTEPE SK
3 BURCU KÖMÜR MARMARA ÜNİVERSİTESİ SPOR KULÜBÜ
4 YASEMİN NUR YILMAZ İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KLB.
   
   
   
27 Kg  Erkek  
1 OĞULCAN ÇALIK ÜSKÜDAR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
2 SERDAR YILDIRIM EGEMEN İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
3 BARAN KEREM GÖK AYTAN SPOR KULÜBÜ
4 METİN KALA GAZİOSMANPAŞA ERDOĞAN TAEKWON-DO SPOR KU
   
30 Kg  Erkek  
1 TAHA AYALTI BAŞAKŞEHİR SPOR KULÜBÜ
2 EMİR KARABULUT TUZLA BLD SPK
3 KAAN BALLI İST.SOSYAL HİZ. G.S.K.
4 BÜNYAMİN YAVUZ BAĞCILAR OLİMPİK SPOR KLB
   
33 Kg  Erkek  
1 AHMET İNAN DÜNYA SK
2 MUHAMMED ENES ŞAHİN ATİKALİ  SK
3 MUSA TINAZTEPE BABATLAR SPOR KÜLÜBÜ
4 İBRAHİM GÖKSU İST.SOSYAL HİZ. G.S.K.
   
36 Kg  Erkek  
1 MUSTAFA EMRE TEKE ALTUNÇEVİK TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ
2 MAHMUT CİHAT ÇEVİK ALTUNÇEVİK TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ
3 MUHAMMED TALHA ŞEN YILDIZLAR TAEKWONDO İHTİSAS KULÜBÜ DERNE
4 İSMAİL İBRAHİM ONAY BAŞAKŞEHİR SPOR KULÜBÜ
   
40 Kg  Erkek  
1 SEFA ALTINYÜZÜK DÜNYA SK
2 MERTCAN BOHÇACI ÖZTAŞ SPOR KULUBÜ
3 DOĞUKAN YAR BAŞAKŞEHİR SPOR KULÜBÜ
4 SEDAT GÜNDÜZ CİHAN SPOR KULÜBÜ
   
45 Kg  Erkek  
1 MUHAMMED EMİN ATA GAZİOSMANPAŞA ERDOĞAN TAEKWON-DO SPOR KU
2 FERHAT CAMAK GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ
3 MEHMET ALPEREN KOÇ YILDIZLAR TAEKWONDO İHTİSAS KULÜBÜ DERNE
4 MERT YILDIRIM  
   
50 Kg  Erkek  
1 HAMZA AKİF KILIÇASLAN ÜSKÜDAR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
2 ÜLFET GÖKAL İST.YAVUZ SPK.
3 GÖKTUĞ BURAK ACIKOL ÖZDEMİR TAEKWONDO İHTİSAS KULÜBÜ
4 MERTCAN OKUSUN CİHAN SPOR KULÜBÜ
   
57 Kg  Erkek  
1 CENGİZ HAN ARSLAN YILDIZLAR TAEKWONDO İHTİSAS KULÜBÜ DERNE
2 HÜSEYİN BAŞKAN DÜNYA SK
3 MUHAMMED ERTUĞRUL KAPAN İST.YAVUZ SPK.
4 FIRAT KAYA GENÇ FINDIKLI SK
   
57+ Kg  Erkek  
1 OSMAN GERDAN ÇAKMAK SK
2 TEVFİKCAN CENGİZ KOREDO SPORCU GELİŞİM OKULU
3 ŞEFİK YILDIZ KAHRAMAN SK DERNEGİ
4 MEHMET BURKAY GEMİCİ MARMARA ÜNİVERSİTESİ SPOR KULÜBÜ



07:07:00
2012-05-15
Bu haber  3730  kere okundu Yazıcıya Yolla
YORUMLAR
Bu Habere Yorumunuzu Ekleyin
İsim
E-posta
Başlık
Yorum
       Tüm alanlari doldurmaniz gerekmektedir

Antrenörümüz Erdal Erdoğan

sag_resim_erdogan.jpg (12621 bytes)

 Taekwondo Siteleri

Turkiye Taekwondo Fed.

Sakin Taekwondo

Koyuncu Spor

İstanbul Taekwondo İl Temsilciliği

Performans Taekwondo

Nedim Kuşcu Spor K.

Basar Taekwondo

Yalcın Taekwondo

Untitled Document
 İletişim

İletişim

Hurriyet.www.gazetealemi.com Zaman www.gazetealemi.com Radikal www.gazetealemi.com Milliyet www.gazetealemi.com Bugun www.gazetealemi.com Turkiye www.gazetealemi.com Vatan www.gazetealemi.com Sabah www.gazetealemi.com Yeni Safak www.gazetealemi.com

 Videolu Haberler
 3.Dönem Sınavımızda Önemli Konuğumuz.  Sporcuları İle Beraber B.B.S.K de.
Iletisim   |   Anasayfam yap   |   Sik Kullanilanlara Ekle