İstanbul Pomsea Şampiyonası  02:53  Meb.Yıldızlar İstanbul Şampiyonası Sonuçlandı. 02:48  Para-Taekwondo Türkiye Şampiyonası 02:46  ANALİG YILDIZLAR TAEKWONDO YARI FİNAL SONUÇLARI 02:44  Mısır da 3 Madalya 02:42  Turkish Open 2015 Sonuçlandı. 02:40  Taekwondoda Türkiye Rüzgarı 02:38  1. Avrupa Minikler Şampiyonası Sonuçlandı. 02:35  3. Kulüpler Avrupa Şampiyonu İstanbul Büyükşehir Belediyesi 02:32  Bosna Hersek’te 2’si Altın 6 Madalya  02:30  
Populer Haberler
 
 Çok Yorumlananlar
 


YILDIZLAR 2012 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI SONUÇLANDI.
25,30 Ağustos 2012 Tarihleri arasında Samsun da yapılan Yıldızlar Türkiye Şampiyonası müsabakalarının sonuçlarını yayınlıyoruz.


YILDIZLAR TÜRKİYE TAEKWONDO ŞAMPİYONASI
25-30 AGUSTOS 2012 - ATATÜRK SPOR SALONU – SAMSUN





































YILDIZ ERKEKLER


YILDIZ BAYANLAR


33 Kg.


1. Ahmet Dinçol - İzmir Bozyaka Korean Tkd SK


2. Ömer Faruk Kardeş - İstanbul Tuzla Bld.


3. Furkan Çağrı Korkmaz - Sinop Asrın SK


3. Özgür Mutluca - İzmir Efsane Gençlik SK


5. İlbey Selvi - Tekirdağ Flipper SK


6. Ahmet Talha İnan - Niğde Dünya SK


7. Halil ibrahim Avcı - Adana Mavi Lacivertlim SK


8. Bilal Karaduman - Balıkesir Burhaniye Tkd İht.


29 Kg.


1. Şerife Ilgaz - Konya Ferdi


2. Rabia Koç - Adana Mavi Lacivertlim SK


3. Tuğba Akpınar - Bursa Osmangazi Bld. SK


3. Fatma Sena Tekeli - Uşak Eşme Tuğra SK


5. Zeynep Demir - Alanya Tkd Tornado SK


6. Yağmur Akyüz - Kayseri Ferdi


7. Edanur Koç - Bilecik Osmaneli SK


8. Şüheda Arslantürk - Zonguldak Mithatpaşa SK


37 Kg.


1. Mücahit Altun - Ankara Birlik Tkd SK


2. Mustafa Kubilay Ergül - Çanakkale Anafartalar


3. Hasan Bozkuş - Adana Ejder Tkd SK


3. Furkan Çakır - Konya Meram Bld. SK


5. Bedirhan Şirin - Ankara Brilik Tkd SK


6. Batuhan Enes Seyrek - Kocaeli Göçerler GSK


7. Görkem Korkmaz Kılıç - İstanbul Ferdi


8. Murathan Alp - Karaman Performans Tkd SK


33 Kg.


1. Süeda Onat - Bilecik Osmaneli


2. Kerime Balaban - Kocaeli Derince GSK


3. Busenur Köroğlu - Ankara Kartal Tkd SK


3. Ece Sarıçiçek - İzmir Bozyaka Korean Tkd SK


5. Ece Arık - Uşak Eşme Tuğra SK


6. Buse Kardelen Nahar - Kastamonu Türk Telekom GSK


7. Senanur Kızıl - Eskişehir Esjim SK


8. Hüsna Özoğlu - İstanbul Büyükşehir Bld.


41 Kg.


1. Hakan Reçber - Ankara Birlik Tkd SK


2. Abdusselam Çetin - Yozgat Zinde GSK


3. Emre Zengin - Bursa Osmangazi GSK


3. M. Alperen Kavak - İzmir Büyükşehir Bld. SK


5. Hüseyin Güzel - Aksaray GSİM SK


6. Ardahan Soydan - Adana Akdeniz SK


7. Muhammet Kandemir - Yozgat Sorgun Bld. SK


8. Burak Aşık - Adana Mavi Lacivertlim SK


37 Kg.


1. Merve Dinçel - Ankara Kanka Taekwondo SK


2. Nilüfer Özkuru - İzmir Bozyaka Korean Tkd SK


3. Şevval Elif Gül - Kocaeli Göçerler GSK


3. Pelin Yıldız - Bilecik Osmaneli SK


5. Sümeyye Nur Ergin - Kırklareli Ergin SK


6. Melisa Salime Kurt - Adana Tezel Aslanlar SK


7. Hamiyet Toğan - Tokat Bld. Plevne SK


8. İlayda Kardelen Çiftçi - Eskişehir Öncü GSK


45 Kg.


1. İbrahim Perçin - Ankara Özcan Tkd SK


2. Enes Kalaycı - Erzurum Uzundere Doğa GSK


3. Velican Geyik - İzmir Büyükşehir Bld. SK


3. Murat Basunlu - İstanbul Ferdi


5. Serkan Tali - Hakkari Amatör GSK


6. Oktay Ersöz - İstanbul Rumelikavağı SK


7. Hasan Berk Gökler - Samsun İlkadım Bld. SK


8. Ferhat Can Kavurat - Kocaeli Derince GSK


41 Kg.


1. Fatma Keleş - Konya Meram Bld. SK


2. Binhan Yaprazoğlu - İstanbul Avcılar Yıldırım


3. Birsunur Dede - İzmir Gaziemir Bld. SK


3. Sümeyye Kıran - Niğde Yiğit SK


5. Gözde Özdemir - Ankara Akyıldırım Tkd SK


6. Şeval Buzluk - Ankara Özcan Tkd SK


7. Semra Yıldırım - İzmir GSİM


8. Ceren Özbek - Ankara Mamak Bld. SK


49 Kg.


1. Burak Sönmez - Adana Akdeniz SK


2. Doğukan Öztürk - Adana Ferdi


3. Mehmet ALi Çetinkaya - Malatya Kurhan SK


3. Sadettin Öztürk - Ankara EGO SK


5. Burak Has - Edirne Trakya Gençlik SK


6. Fazlı Can Kahraman - İzmir Efsane Gençlik SK


7. Sertan Arslan - Kocaeli Derince Bld. GSK


8. Hakan Baytok - Balıkesir Ayvalık SK


44 Kg.


1. Havvanur Çoban - Konya TEİAŞ GSK


2. Gamze Altıntaş - Bursa M. Kemal Paşa Bld. SK


3. Zehra Tanışma - Trabzon Bordo Mavim SK


3. Tuğba Yılmaz - Ankara EGO SK


5. Miray Berke - Kırklareli Ferdi


6. Eda Derya Çekmece - Kastamonu İğdir Lisesi


7. Ruhat Akalın - Ankara Çınar GSK


8. Handegül İnce - Kayseri Yaytan SK


53 Kg.


1. Kutay Çekem - Adana Akdeniz SK


2. Özkan Gezen - Eskişehir Odunpazarı GSK


3. Furkan Demirci - Sinop Kuzey Yıldızı SK


3. Muhammet Memiş - İstanbul Tuzla Bld. SK


5. Mustafa Emre Derin - Aksaray Özel Metropol Koleji SK


6. Muhammed Eser - İzmir Konak Bld. GSK


7. Hüseyin Çakır - Siirt Atılgan SK


8. Muhammet Emin Gündoğdu - İstanbul cihan


47 Kg.


1. Nisa Bilboğa - İstanbul Cihan SK


2. Mine Nur Şen - Samsun Lider SK


3. Buket Kaptan - İstanbul Altunçevik Tkd SK


3. Burcu Bat - Kayseri Yay Tan Say SK


5. Ayşe Nur Çiftçi - Konya Meram Bld. SK


6. Elif Güneş - Konya Selçuklu Bld. SK


7. İsmigül Öztürk - Gaziantep SK


8. Kardelen Sertkaya - İzmir Sabah İht. SK


57 Kg.


1. Enes Zıpır - Konya Meram Bld. SK


2. Selim Kaçmaz - Şanlıurfa Bld. SK


3. Tayfun Kanat - G.Antep Şahinbey Hlk. Eğt. Mrk. SK


3. M. Batuhan Yardımcı - Erzurum Numune Hst. Sağlık GSK


5. H. Ali Erciyas - Mersin Büyükşehir Bld. SK


6. Mücahit Kırma - Malatya Esenlik Bld. SK


7. Yiğit Küçükyılmaz - Kocaeli Gölcük Bld. SK


8. Mücahit Özdemir - Trabzon Pelitli Bld. Yeni SK


51Kg.


1. Zeliha Ağris - Konya Meram Bld. SK


2. Nazmiye Terzici - İstanbul Bahçelievler Bld. SK


3. Seray Oğuz - Kırklarelispor


3. Yasemin Asena Arıoğlu - Muğla Soyakan Marmaris SK


5. Nuriye Aysan - Van Olimpiyat Tkd


6. Nazlı Kayıkçı - Ankara Avrupa Spor Merkezi


7. Tuğçe Tokgöz - Tekirdağ Flipper SK


8. Sıla Rabia Turan - İzmir Foça Bld. SK


61 Kg.


1. Nuri Özel - İzmir Konak Bld. SK


2. Mehmet Han Baysal - Konay Ferdi


3. Ebubekir Atmaca - İzmir Akar GSK


3. Mert Ünlü - İstanbul G.O.P. Erdoğan Tkd. SK


5. Mehmet Memiş - Diyarbakır Gençlerbirliği SK


6. Nurullah Balta - Hatay Erişik GSK


7. Murat Uğurlu - Giresun Tirebolu Spor


8. Hamza Ali Yaman - Balıkesir Karagözoğlu İ.Ö.O GSK


55 Kg.


1. Yağmur Banda - İzmir GSİM SK


2. Ayşe Gülsüm Altan - Yozgat Sorgun Bld. SK


3. Merve Çavuş - Bursa Osmangazi GSK


3. Büşra Sultan Bilgili - Adana Mavi Lacivertlim SK


5. Ceren Kabal - Ordu Tercan SK


6. Rümeysa Yıldırım - Ankara Ferdi


7. Aslıhan Taşdemir - Ankara Maliye Milli Piyango


8. Merve Hzal Özcan - Düzce Polisgücü SK


65 Kg.


1. Mert Çiçek - İzmir Büyükşehir Bld. GSK


2. Necmettin Selim Oyar - Manisa Başar Tkd İht.


3. Erkan Lütfü Hasçelik - Malatya GSK


3. Ömer Fırat Çelik - Batman GSK


5. Ertuğrul Şen - Trabzon Bordo Mavim SK


6. Doğukan Öztürk - Mersin Toros Tkd SK


7. Muhammed Furkan Sarı - Ordu Yüksel SK


8. Furkan Aslanargun - Malatya Menekşe SK


59 Kg.


1. Hikmet Nur Durak - Ankara Gazi Üni. SK


2. Melisa Nur Uysal - Konya Meram Bld. SK


3. Gülhanım Yeşildal - Eskişehir Öncü SK


3. Ceyda Bayar - Kayseri KASKİ SK


5. Zeynep Taşlı - Konya Ferdi


6. Nalan Neslihan Yılmaz - Kastamonu Taşköprü Lider SK


7. Şeyma Kılıç - Ankara Polat Eğt. Tkd SK


8. Ayşenur Sarı - Karaman Türk Telekom GSK

+65 Kg
1. Semih Kocaoğlu - İstanbul Rumeli Kavağı

2. Veysel Yüksel - Muğla Milas GSK
3. Bünyamin Yaşar Dursun - Ankara Seçkinler
3. Ramazan Enes Aksakal - Ankara Birlik SK
5. Onur Çubukçu - Trabzon Pelitli Bld.
6. Hasan Kılıçay - Yozgat Ferdi
7. Ahmet Yurttaş - Çorum Belediye Spor
8. M. Abdulkadir Kalkan - Samsun Polisgücü SK
+59 Kg
1. Şeymanur Söğüt - Ankara Kanka Tkd.

2. Sümeyye Eğri - Ankara Çınar GSK
3. Betül Bakır - Kocaeli Derince Tkd
3. Nuriye Betül Kurt - Bilecik Osmaneli SK
5. Esra Nur Erdem - İstanbul Üsküdar Bld.
6. Neslihan Şal - İsmir TED İht. SK
7. Eylem Can - Karaman Performans SK
8. Fazilet Usta - İstanbul Sarıyer Bld.



07:02:00
2012-08-31
Bu haber  2843  kere okundu Yazıcıya Yolla
YORUMLAR
Bu Habere Yorumunuzu Ekleyin
İsim
E-posta
Başlık
Yorum
       Tüm alanlari doldurmaniz gerekmektedir

Antrenörümüz Erdal Erdoğan

sag_resim_erdogan.jpg (12621 bytes)

 Taekwondo Siteleri

Turkiye Taekwondo Fed.

Sakin Taekwondo

Koyuncu Spor

İstanbul Taekwondo İl Temsilciliği

Performans Taekwondo

Nedim Kuşcu Spor K.

Basar Taekwondo

Yalcın Taekwondo

Untitled Document
 İletişim

İletişim

Hurriyet.www.gazetealemi.com Zaman www.gazetealemi.com Radikal www.gazetealemi.com Milliyet www.gazetealemi.com Bugun www.gazetealemi.com Turkiye www.gazetealemi.com Vatan www.gazetealemi.com Sabah www.gazetealemi.com Yeni Safak www.gazetealemi.com

 Videolu Haberler
 3.Dönem Sınavımızda Önemli Konuğumuz.  Sporcuları İle Beraber B.B.S.K de.
Iletisim   |   Anasayfam yap   |   Sik Kullanilanlara Ekle