İstanbul Pomsea Şampiyonası  02:53  Meb.Yıldızlar İstanbul Şampiyonası Sonuçlandı. 02:48  Para-Taekwondo Türkiye Şampiyonası 02:46  ANALİG YILDIZLAR TAEKWONDO YARI FİNAL SONUÇLARI 02:44  Mısır da 3 Madalya 02:42  Turkish Open 2015 Sonuçlandı. 02:40  Taekwondoda Türkiye Rüzgarı 02:38  1. Avrupa Minikler Şampiyonası Sonuçlandı. 02:35  3. Kulüpler Avrupa Şampiyonu İstanbul Büyükşehir Belediyesi 02:32  Bosna Hersek’te 2’si Altın 6 Madalya  02:30  
Populer Haberler
 
 Çok Yorumlananlar
 


BÜYÜKLER 2013 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI SONUÇLANDI.
Türkiye Taekwondo Federasyonu nun 2013 Yılı Faaliyet Programında yer alan ve 18-24 Şubat 2013 tarihleri arasında Alanya daki Atatürk Kapalı Spor Salonu nda yapılan Büyükler Türkiye Taekwondo Şampiyonası tamamlandı



Türkiye Taekwondo Federasyonu nun 2013 Yılı Faaliyet Programında yer alan ve 18-24 Şubat 2013 tarihleri arasında Alanya daki Atatürk Kapalı Spor Salonu nda yapılan Büyükler Türkiye Taekwondo Şampiyonası tamamlandı

Türkiye Tekvando Federasyonunun 2013 faaliyet programında yer alan ve 18 Şubat Pazartesi günü Alanya Atatürk Spor Salonunda başlayan Türkiye Tekvando Şampiyonası kapsamında erkek ve kadınlarda yedişer sıklette mücadeleler yapıldı.Şampiyonaya 60 ilden bin 494 sporcu katıldı.




























































1. GÜN SONUÇLARI - 18 Şubat 2013
Büyük Erkekler Büyük Bayanlar
54 KG
1. Mehmet Dolaş - Mersin Zirve SK
2. Remzi Başakbuğday - İzmir Büyükşehir Bld. SK
3. Metin Dankaz - Ankara EGO SK
3. İbrahim Şimşek - Kayseri KASKİ SK



5. Selami Turgay - İstanbul Tuzla Bld. SK
6. Hasan Doğuç - İstanbul Üsküdar Bld. SK
7. Hasan Güngör - İzmir Bornova Bld. SK
8. Nasuf Umut Erkızan - İzmir Büyükşehir Bld. SK

Sıkletin Müsabaka Kurası
46 KG
1. Merve Yazıcı - Samsun Feza Koleji SK
2. Feyzan Blgen - Diyarbakır Yeni Güneydoğu GSK
3. Merve Çelik - Aydın Didim Bld. SK
3. Burcu Özkan - İstanbul Cihan SK



5. Büşra Genç - İstanbul Büyükşehir Bld. SK
6. Büşra Angın - İstanbul Büyükşehir Bld. SK
7. Cemile Erol - Mersin Büyükşehir Bld. SK
8. Dilan Onur - İstanbul Bağcılar Bld. SK

Sıkletin Müsabaka Kurası
2. GÜN SONUÇLARI - 19 Şubat 2013
Büyük Erkekler Büyük Bayanlar
58 KG
1. Serkan Tok - İzmir Bayraklı Bld. SK
2. Fırat Pozan - İstanbul GOP Bld. SK
3. Ömer Alacayaka - Ankara İlbank SK
3. Fuatcan Aldemir - Ankara Ulaştırma SK



5. Suat Tekin - İstanbul Yavuz SK
6. Mehmet F. Lastikçioğlu - Gaziantep Ferdi
7. Hüseyin Bezci - Ankara Ulaştırma SK
8. Esat Mahmut Akın - Ankara İlbank SK

Sıkletin Müsabaka Kurası
49 KG
1. Feyza Nur Saka - İstanbul Üsküdar Bld. SK
2. Merve Merhamet - İzmir Büyükşehir Bld. SK
3. Ayşe Hazal Boyanmış - Mersin Toros SK
3. Nazlı Bana - Bursa Sağlıkgücü SK



5. Sezen Şevik - Mersin Büyükşehir Bld. SK
6. Nurgül Çelik - İstanbul GOP Bld. SK
7. Sevde Mavi - Ankara ASKİ SK
8. Hilal Merve Çavuş - Ankara İlbank SK

Sıkletin Müsabaka Kurası
3. GÜN SONUÇLARI - 20 Şubat 2013
Büyük Erkekler Büyük Bayanlar
87 KG
1. Ali Sarı - Ankara Ulaştırma SK
2. Burak Ozan Karaca - İstanbul Üsküdar Bld. SK
3. Burak Eski - İstanbul Tuzla Bld. SK
3. İsmail Akkuş - İstanbul Büyükşehir Bld. SK



5. Uğur Yiğit - Malatya Doğuş SK
6. Gökhan Çölgeçen - Kayseri Olimpik SK
7. Hasan Dilmeç - Karabük K. Üniv. SK
8. Murathan Koçak - Karaman Özel İdare SK

Sıkletin Müsabaka Kurası
67 KG
1. Büşra Nur Sezek - Konya Selçuklu Bld. SK
2. Fatma Güngör - Ankara Kartal Tkd SK
3. Tuğba Torlak - Ankara EGO SK
3. Gamze Uysal - İstanbul Büyükşehir Bld. SK



5. Menekşe Çelik - İstanbul Büyükşehir Bld. SK
6. Asya Yaprazoğlu - İstanbul Vahyettin Yıldırım SK
7. Zehra Bahçeci - Kayseri Akademik GSK
8. Büşra Ayva - Ankara Mamak Bld. SK

Sıkletin Müsabaka Kurası
4. GÜN SONUÇLARI - 21 Şubat 2013
Büyük Erkekler Büyük Bayanlar
63 KG
1. Cem Uluğnuyan - Ankara Ulaştırma SK
2. Uğur Üçdinç - İzmir Büyükşehir Bld. SK
3. Ali İhsan Negiz - İstanbul Üsküdar Bld. SK
3. Abdullah Mehmet Evez - İzmir Çiğli Bld. SK



5. Güney Arıcı - İstanbul Büyükşehir Bld. SK
6. Furkan Uzun - Trabzon Belediye SK
7. Hakan Dikbaş - Gaziantep Ferdi
8. Umut Bildik - İstanbul Üsküdar Bld. SK

Sıkletin Müsabaka Kurası
80 KG
1. Yunus Sarı - Ankara Ulaştırma SK
2. Celal Keleş - Konya Selçuklu Bld. SK
3. Serdar Akın - İstanbul Büyükşehir Bld. SK
3. Sırrı Furkan Aydın - Ankara Türkgücü Ülkü SK



5. Okan Ok - Ankara Pusaklar Bld. SK
6. Hüseyin Çelik - Şanlıurfa Belediye SK
7. Kadir Bilgin - Sakarya Şampiyonlar SK
8. Çağrı Tanrıkulu - İstanbul Büyükşehir Bld. Sk

Sıkletin Müsabaka Kurası
53 KG
1. Hatice K. Yangın - İstanbul Büyükşehir Bld. SK
2. Damla Sezgin - Ankara Kanka Taekwondo SK
3. Nuray Sarıdoğan - İstanbul GOP Bld. SK
3. Yağmur Korkurt - Ankara Ulaştırma SK



5. Sevin Nallıdere - İzmir GSİM
6. Hülya Öveyoğulları - Bilecik Bozhüyük Hlk Eğt SK
7. Derya Dağdelen - Trabzon Bordo Mavim SK
8. Makbule Ezgi Sert - Antalya Telekom Sk

Sıkletin Müsabaka Kurası
5. GÜN SONUÇLARI - 22 Şubat 2013
Büyük Erkekler Büyük Bayanlar
68 KG
1. Gökhan Coşar - Ankara EGO SK
2. Burak Türkoğlu - Ankara EGO SK
3. Alperen Demirbaş - Erzincan Bld. Sk
3. Bahadır Özkahraman - Kocaeli Göçerler GSK



5. Samet Gökmen - İzmir Efsane Gençlik SK
6. Mert Süngü - İzmir Büyükşehir Bld. SK
7. Melih Taştan - İzmir Gaziemir Bld. SK
8. Atakan Aşçi - İstanbul GOP Bld. SK

Sıkletin Müsabaka Kurası
57 KG
1. Sıla Rümeysa Ölçek - Ankara EGO SK
2. Tuğba Ayva - Ankara İlbank SK
3. Şeyda Kübra Güngör - Ordu Yüksel SK
3. Çağla Ayna - Mersin Lider SK



5. Nergiz Gencay - İstanbul GOP Bld. SK
6. Suzan Yuşan - İzmir Çağrı Tkd. İht. SK
7. Elif Korkut - Mersin Halk Eğitim A.S.O.SK
8. Fatma Sezer - Kocaeli Büyükşehir Bld. Kağıtspor

Sıkletin Müsabaka Kurası
6. GÜN SONUÇLARI - 23 Şubat 2013
Büyük Erkekler Büyük Bayanlar
74 KG
1. Okan Şimşek - İstanbul Tuzla Bld. SK
2. Berk Düz - İstanbul Yenigün Tkd İht. SK
3. Rıdvan Akın - İzmir Büyükşehir Bld. SK
3. Selçuk Aydın - İstanbul Yavuz SK



5. Hasan Yüzücü - Ankara Ulaştırma SK
6. Uğur Aktaş - Ordu Gençlik SK
7. Alp Cihan Sancak - Samsun Bafra Krd. Eğt. Yrd. SK
8. Anıl Büyükpiliç - Edirne Taekwondo İht. SK

Sıkletin Müsabaka Kurası
62 KG
1. Fulden Gökalp - Bursa Osmangazi Bld. SK
2. Kübra Bayrak - Ankara Çınar Gençlik Ve SK
3. İnci Zeynep Sönmez - Ankara İlbank SK
3. Gamze Yangın - İstabul Büyükşehir Bld. SK



5. Bilgenur Sarıtaş - İstanbul Sarıyer Bld. SK
6. Ayşe Hilal Ülkü - Karaman Özel İdare SK
7. Ayşegücl Yeğen - Ankara Kanka SK
8. Şehriban Aydınlı - Ankara Mamak Bld. SK

Sıkletin Müsabaka Kurası
73 KG
1. Yaprak Eriş - Ankara Büyükşehir Bld SK
2. Songül Dinç - Bursa Yıldırım Bld SK
3. Filiz Koparan - İzmir Konak Bld SK
3. Tuba Abuş - Ankara İlbank SK



5. Ayşe Sarı - Bursa Gücü Gençlik Ve SK
6. Havvanur Ünsal - Burdur Bucak Bld Oğuzhan SK
7. Güllü Meçin - Muğla Milas Gençlik SK
8. Dürdane Koçyiğit - İstanbul Yavuz SK

Sıkletin Müsabaka Kurası
7. GÜN SONUÇLARI - 24 Şubat 2013
Büyük Erkekler Büyük Bayanlar
+87 KG
1. Serdar Yüksel - İstanbul Üsküdar Bld. SK
2. Soner Pınarcık - İzmir Büyükşehir Bld. SK
3. Kaan Kılıç - İzmir GSİM.SK
3. Okay Düztepe - İzmir Ferdi



5. Kayhan Çalış - İstanbul Tuzla Bld. SK
6. Gökhan Felek - Ordu Ordu Spor
7. Beytullah Eski - İstanbul Tuzla Bld. SK
8. Sabit Buğrahan Karakaş - Bursa Ferdi

Sıkletin Müsabaka Kurası
+73 KG
1. Büşra Yıldız - Ordu Gençlik SK
2. Cansel Deniz - İstanbul GOP Bld. GSK
3. Burcu Arıpişirici - Ankara İlbank SK
3. Meltem Güçlü - Mersin Mete SK



5. Büşra Ark - Kocaeli Derince Tkd SK
6. Yasemin Köse - Bursa Osmangazi GSK
7. Tuğçe Aytepe - Erzurum Sağlık GSK
8. Melek Yılmaz - Kastamonu Türk Telekom SK

Sıkletin Müsabaka Kurası




05:41:00
2013-02-25
Bu haber  1702  kere okundu Yazıcıya Yolla
YORUMLAR
Bu Habere Yorumunuzu Ekleyin
İsim
E-posta
Başlık
Yorum
       Tüm alanlari doldurmaniz gerekmektedir

Antrenörümüz Erdal Erdoğan

sag_resim_erdogan.jpg (12621 bytes)

 Taekwondo Siteleri

Turkiye Taekwondo Fed.

Sakin Taekwondo

Koyuncu Spor

İstanbul Taekwondo İl Temsilciliği

Performans Taekwondo

Nedim Kuşcu Spor K.

Basar Taekwondo

Yalcın Taekwondo

Untitled Document
 İletişim

İletişim

Hurriyet.www.gazetealemi.com Zaman www.gazetealemi.com Radikal www.gazetealemi.com Milliyet www.gazetealemi.com Bugun www.gazetealemi.com Turkiye www.gazetealemi.com Vatan www.gazetealemi.com Sabah www.gazetealemi.com Yeni Safak www.gazetealemi.com

 Videolu Haberler
 3.Dönem Sınavımızda Önemli Konuğumuz.  Sporcuları İle Beraber B.B.S.K de.
Iletisim   |   Anasayfam yap   |   Sik Kullanilanlara Ekle