İstanbul Pomsea Şampiyonası  02:53  Meb.Yıldızlar İstanbul Şampiyonası Sonuçlandı. 02:48  Para-Taekwondo Türkiye Şampiyonası 02:46  ANALİG YILDIZLAR TAEKWONDO YARI FİNAL SONUÇLARI 02:44  Mısır da 3 Madalya 02:42  Turkish Open 2015 Sonuçlandı. 02:40  Taekwondoda Türkiye Rüzgarı 02:38  1. Avrupa Minikler Şampiyonası Sonuçlandı. 02:35  3. Kulüpler Avrupa Şampiyonu İstanbul Büyükşehir Belediyesi 02:32  Bosna Hersek’te 2’si Altın 6 Madalya  02:30  
Populer Haberler
 
 Çok Yorumlananlar
 


MİNİKLER 2013 ŞAMPİYONASI SONUÇLANDI.
İstanbul Taekwondo İl Temsilciliği Faaliyet programında yer alan Minikler Taekwondo il şampiyonası 20 -21 Nisan 2013 tarihlerinde Sarıyer Bahçeköy spor salonunda 55 Kulüpten 257 Erkek, 149 Bayan toplam 406 Sporcunun katılımıyla yapılmıştır.



Minikler 2013 sonuçlar





İstanbul Taekwondo İl Temsilciliği Faaliyet programında yer alan Minikler Taekwondo il şampiyonası 20 -21 Nisan 2013 tarihlerinde Sarıyer Bahçeköy spor salonunda 55 Kulüpten 257 Erkek, 149 Bayan toplam 406 Sporcunun katılımıyla yapılmıştır.































































































































































































































































































































































































































































































ERKEKLER


1


AHMET CAN TOSUN


İST. FATİH KOLEJİ SK


27


2


HAMZA EMİN SEVİLAY


SANCAKTEPE BİRLEŞİM SK


27


3


MANSUR ALP SARAÇ


A1


27


4


CEMAL İNANLI


K.ÇEKMEÇE BELD.SK


27


1


SERDAR YILDIRIM


EGEMEN SK


30


2


OĞULCAN ÇALIK


ÜSKÜDAR BELD. SK


30


3


EMİN KADİR KURTLUGİL


İST. FATİH KOLEJİ SK


30


4


GÖRKEM GÜVEN


YILDIZLAR SK


30


1


EMİR KARABULUT


TUZLA BLD SPK


33


2


ÇAĞATAY KARTAL


SANCAKTEPE BİRLEŞİM SK


33


3


CAN ÖZKAN MUTİ


YANKI


33


4


ADEM GÖRGÜLER


YILDIZLAR SK


33


1


OMAR ABDELRAHMAN


FERDİ


36


2


MUHAMMED TALHA ŞEN


YILDIZLAR SK


36


3


EMRE KORKMAZ


MALTEPA BEL. SK


36


4


HALİL ŞAKİR


VAHYETTİN YILDIRIM SK


36


1


MUSTAFA EMRE TEKE


ALTUNÇEVİK SK


40


2


EMİR DUMAN


YILDIZLAR SK


40


3


KEREM  IŞIK


MALTEPA BEL. SK


40


4


MUSTAFA BAŞIBÜYÜK


TUZLA BLD SPK


40


1


MERTCAN BOHÇACI


ÖZTAŞ SK


45


2


MAHMUT CİHAT ÇEVİK


ALTUNÇEVİK SK


45


3


CEM  ZENGİN


YILDIZLAR SK


45


4


BARTU OLCAY


FERDİ


45


1


DOĞUKAN YAR


BAŞAKŞEHİR SK


50


2


EMİRCAN AMİK


ÖZTAŞ SK


50


3


TAHA ÇELMİKLİ


TUZLA BLD SPK


50


4


GÖKHAN  UYAN


YENİGÜN SK


50


1


CENGİZ KAĞAN KUŞCU


YENİGÜN SK


57+


2


HAMZA AKİF  KILIÇASLAN


ÜSKÜDAR BELD. SK


57+


3


MERT TERZİ


SANCAKTEPE BİRLEŞİM SK


57+


4


YUNUS EMRE  BAL


YENİGÜN SK


57+


1


MERT ARDA  DOĞAN


SARIYER BELD SK


+57


2


CENGİZHAN AKGÜN


SANCAKTEPE BİRLEŞİM SK


+57


3


TEVFİKCAN CENGİZ


ÖZDEMİR UZAKDOĞU SK


+57


4


MURAT CAN  ÇOTUK


YENİGÜN SK


+57


BAYANLAR


1


ZÜLBİYE POSLU


BAĞCILAR OLİMPİK  SK


27


2


ECE İMGE ÖNAL


RUMELİKAVAGI SK


27


3


ESMA KURT


BAŞAKŞEHİR SK


27


4


ELİF YILDIRIM


NEDİM KUŞCU SK


27


1


BEYZANUR ÖZTÜRK


ALTUNÇEVİK SK


30


2


SILA KURT


TUZLA BLD SPK


30


3


DİLARA MİR


TUZLA BLD SPK


30


4


BEYZA KARDAŞ


İBB CAKMAK SK


30


1


KADRİYE DURSUN


BAŞAKŞEHİR SK


33


2


ELİF NUR TORMAN


BAĞCILAR BELD. SK


33


3


RABİA FİLİZ GÜNEŞ


EGEMEN SK


33


4


ZEYNEP KARAYER


TUZLA BLD SPK


33


1


MELİKE CEBİR


SANCAKTEPE BİRLEŞİM SK


36


2


NAZLICAN ŞENCAN


YILDIZLAR SK


36


3


CANE KIZIL


KÜÇÜKÇEKMEÇE İLTER SK


36


4


DİLARA KARA


BAĞCILAR OLİMPİK  SK


36


1


SEMA KERDİGE


ÜMR. KAHRAMAN SK.


40


2


MELİKE  AKMAZ


YENİGÜN SK


40


3


MADINA SAFIYA KESKİN


BAŞAKŞEHİR SK


40


4


GAMZE KORKMAZ


NEDİM KUŞCU SK


40


1


ELİF ABAY


TUZLA BLD SPK


45


2


HİLAL BEYZA CİL


BAĞCILAR BELD. SK


45


3


BEYZA DURAN


MARMARA ÜNİV. SK


45


4


SİMGE ÖZCAN


FERDİ


45


1


BİNNUR ŞAHİN


GOP KUVVET SK


50


2


EMİNE KUTLU


TUZLA BLD SPK


50


3


EMİNE AKYASAN


TUZLA BLD SPK


50


4


ŞARA SOYYİĞİT


SULTANGAZİ 75.YIL SK


50


1


LEYLA ARVİŞ


EGEMEN SK


57


2


DAMLA BİYİKLİ


TUZLA BLD SPK


57


3


MELİKE ÖZTÜRK


BAŞAKŞEHİR SK


57


4


AYSUN ESKI


AYTAN  SK


57


1


DİLARA ARSLAN


MALTEPA BEL. SK


57+


2


SENA MEĞER


EGEMEN SK


57+


3


EDA SATIR


SANCAKTEPE BİRLEŞİM SK


57+


4


AHSEN DİCLE KORAL


SEYRANTEPE SK


57+




06:56:00
2013-04-24
Bu haber  2093  kere okundu Yazıcıya Yolla
YORUMLAR
Bu Habere Yorumunuzu Ekleyin
İsim
E-posta
Başlık
Yorum
       Tüm alanlari doldurmaniz gerekmektedir

Antrenörümüz Erdal Erdoğan

sag_resim_erdogan.jpg (12621 bytes)

 Taekwondo Siteleri

Turkiye Taekwondo Fed.

Sakin Taekwondo

Koyuncu Spor

İstanbul Taekwondo İl Temsilciliği

Performans Taekwondo

Nedim Kuşcu Spor K.

Basar Taekwondo

Yalcın Taekwondo

Untitled Document
 İletişim

İletişim

Hurriyet.www.gazetealemi.com Zaman www.gazetealemi.com Radikal www.gazetealemi.com Milliyet www.gazetealemi.com Bugun www.gazetealemi.com Turkiye www.gazetealemi.com Vatan www.gazetealemi.com Sabah www.gazetealemi.com Yeni Safak www.gazetealemi.com

 Videolu Haberler
 3.Dönem Sınavımızda Önemli Konuğumuz.  Sporcuları İle Beraber B.B.S.K de.
Iletisim   |   Anasayfam yap   |   Sik Kullanilanlara Ekle