İstanbul Pomsea Şampiyonası  02:53  Meb.Yıldızlar İstanbul Şampiyonası Sonuçlandı. 02:48  Para-Taekwondo Türkiye Şampiyonası 02:46  ANALİG YILDIZLAR TAEKWONDO YARI FİNAL SONUÇLARI 02:44  Mısır da 3 Madalya 02:42  Turkish Open 2015 Sonuçlandı. 02:40  Taekwondoda Türkiye Rüzgarı 02:38  1. Avrupa Minikler Şampiyonası Sonuçlandı. 02:35  3. Kulüpler Avrupa Şampiyonu İstanbul Büyükşehir Belediyesi 02:32  Bosna Hersek’te 2’si Altın 6 Madalya  02:30  
Populer Haberler
 
 Çok Yorumlananlar
 


ÜMİTLER 2013 AVRUPA ŞAMPİYONASI SONUÇLANDI.
4. Ümitler Avrupa Taekwondo Şampiyonası 18-21 Nisan 2013 tarihleri arasında Moldova nın başkenti Chisinau (Kişinev) da yapıldı.

42 ülkeden yaklaşık 300 sporcunun katıldığı şampiyonaya Türkiye, Milli Takımlar Teknik Direktörü Ali Şahin yönetiminde 8 erkek ve 8 bayan sporcu ile tam kadro olarak katıldı.

Milli Takımımızda erkeklerde, 74 Kg da Muhammet Talha Sarı birinci olurken, 87 Kg da Mehmet Korucu, 68 Kg da Berkay Akyol, 54 Kg da Mert Erdoğan ile 58 Kg da Ömer Ramazan Evez ikinciliği elde ettiler. +87 Kg da Ensar Uğuz ile 80 Kg da Berkcan Süngü ise bronz madalya kazandılar.

Bayanlarda, 73 Kg da Yaprak Eriş ile +73 Kg da Nafia Kuş şampiyonluğu elde ederken, 49 Kg da Fatma Sarıdoğan gümüş madalya kazandı. 67 Kg da Şule Yılmaz ile 57 Kg da Hatice Kübra İlgün ise Avrupa Üçüncüsü oldular.

Bu sonuçların ardından Türkiye, 3 Altın, 5 Gümüş ve 4 Bronz madalya ile erkeklerde ikinci, bayanlarda birinci olurken, genel klasmanda ise ikinciliği elde etti. Genel klasmanda Rusya birinciliği alırken, Ukrayna ve Azerbaycan üçüncülüğü paylaştılar.





GENEL KLASMAN | PDF Dosyası




BAYAN KLASMAN | PDF Dosyası




ERKEK KLASMAN | PDF Dosyası




1. GÜN BÜTÜN MAÇ SONUÇLARI | PDF Dosyası




2. GÜN BÜTÜN MAÇ SONUÇLARI | PDF Dosyası




3. GÜN BÜTÜN MAÇ SONUÇLARI | PDF Dosyası




4. GÜN BÜTÜN MAÇ SONUÇLARI | PDF Dosyası




ŞAMPİYONANIN VIDEOLARI
Moldova Taekwondo Federasyonu nun bir çalışmasıdır. Link bilgilendirme amaçlı verilmiştir.










Avrupa  Ümitler Taekwondo Şampiyonası (16-21 yaş)
MOLDOVA
18-21 Nisan 2013













Erkekler takım sıralaması
1-Rusya
2-Türkiye
3-Azerbaycan
3-İspanya
Bayanlar takım sıralaması
1-Türkiye
2-Almanya
3-Rusya
4-İtalya
4-İsveç
Genel sıralama
1-Rusya
2-Türkiye
3- Azerbaycan
3-Ukrayna




























54 KG ERKEKLER
1-Gonzalez Correa Carlos Javier İspanya
2-Mert Erdoğan Türkiye
3-Denisov Stanislav Rusya
3-Sezgin Abdullatif Almanya
46 KG BAYANLAR
1-Romoldanova Iryna Ukrayna
2-Malykke Sarah Danimarka
3-Odnokozova Vera Rusya
3-Kouttouki Kyriaki G.Kıbrıs
58 KG ERKEKLER
1-Irgaliev, Arman Rusya
2-Ömer Ramazan Evez Türkiye
3-Chellamootoo Dylan Fransa
3-Turnov Daniel Bulgaristan
49 KG BAYANLAR
1-Noelp Sabrina Almanya
2-Fatma Sarıdoğan Türkiye
3-Barnes Georgia Sırbistan
3-Cujic Ivana İngiltere
63 KG ERKEKLER
1-Minin, Viacheslav  Rusya
2-Rotaru Andrei Moldova
3-Rotaru Andrei İspanya
3-Chamalidis Konstantinos Yunanistan

53 KG BAYANLAR
1-Samokhvalova Anfisa Rusya
2-Nothaft Roxana Almanya
3-Roebben Laura Belçika
3-Sonjic Katarina Sırbistan

68 KG ERKEKLER
1-Mehraliyev Huseyn Azerbaycan
2-Berkay Akyol Türkiye
3-Arventii Vladislav Moldova
3-Kriveichenko Nikita Rusya
57 KG BAYANLAR
1-Gaspa Cristina İtalya
2-Vanderzwalm Estelle Fransa
3-Hatice Kübra İlgün Türkiye
3-Froemming Anna-Lena Almanya
74 KG ERKEKLER
1-Muhammet Talha Sarı Türkiye
2-Pagaev Alexander Rusya
3-Satsyk Aleh Belarus
3-Pezzullo Gianmarco İtalya
62 KG BAYANLAR
1-Gre Jennifer İsveç
2-Güleç Rabia Almanya
3-Partanen Jenna Fillandiya
3-Armesto Rigol Gema İspanya
80 KG ERKEKLER
1-Dominishyn Maksym  Ukrayna
2-Zartdinov Fail Rusya
3-Fernandes Michel Portekiz
3- Berkcan Süngü Türkiye
67 KG BAYANLAR
1-Azizova Ms. Azerbaycan
2-Niare Haby Fransa
3-Rizzelli Cristiana İtalya
3-Şule Yılmaz Türkiye
87 KG ERKEKLER
1-Taubolatov Rasul Rusya
2-Mehmet Korucu Türkiye
3-Bachmann Alexander almanya
3-Roseanu Claudiu Romanya
73 KG BAYANLAR
1-Yaprak Eriş Türkiye
2-Mouka, Aspasia Yunanistan
3-Potapova Aleksandra Rusya
3-Ikonen Casandra İsveç
+87 KG ERKEKLER
1-Silla Arman Marshall Belarus
2-Danilov Vladimir Rusya
3-Chasiotis Theodoros Yunanistan
3-Ensar Oğuz Türkiye
+73 KG BAYANLAR
1-Nafia Kuş Türkiye
2-Skaar Tina R Norveç
3-Ikaeva Alina Rusya
3-Leyes Ausio Mariona İspanya

 




07:01:00
2013-04-25
Bu haber  1726  kere okundu Yazıcıya Yolla
YORUMLAR
Bu Habere Yorumunuzu Ekleyin
İsim
E-posta
Başlık
Yorum
       Tüm alanlari doldurmaniz gerekmektedir

Antrenörümüz Erdal Erdoğan

sag_resim_erdogan.jpg (12621 bytes)

 Taekwondo Siteleri

Turkiye Taekwondo Fed.

Sakin Taekwondo

Koyuncu Spor

İstanbul Taekwondo İl Temsilciliği

Performans Taekwondo

Nedim Kuşcu Spor K.

Basar Taekwondo

Yalcın Taekwondo

Untitled Document
 İletişim

İletişim

Hurriyet.www.gazetealemi.com Zaman www.gazetealemi.com Radikal www.gazetealemi.com Milliyet www.gazetealemi.com Bugun www.gazetealemi.com Turkiye www.gazetealemi.com Vatan www.gazetealemi.com Sabah www.gazetealemi.com Yeni Safak www.gazetealemi.com

 Videolu Haberler
 3.Dönem Sınavımızda Önemli Konuğumuz.  Sporcuları İle Beraber B.B.S.K de.
Iletisim   |   Anasayfam yap   |   Sik Kullanilanlara Ekle