İstanbul Pomsea Şampiyonası  02:53  Meb.Yıldızlar İstanbul Şampiyonası Sonuçlandı. 02:48  Para-Taekwondo Türkiye Şampiyonası 02:46  ANALİG YILDIZLAR TAEKWONDO YARI FİNAL SONUÇLARI 02:44  Mısır da 3 Madalya 02:42  Turkish Open 2015 Sonuçlandı. 02:40  Taekwondoda Türkiye Rüzgarı 02:38  1. Avrupa Minikler Şampiyonası Sonuçlandı. 02:35  3. Kulüpler Avrupa Şampiyonu İstanbul Büyükşehir Belediyesi 02:32  Bosna Hersek’te 2’si Altın 6 Madalya  02:30  
Populer Haberler
 
 Çok Yorumlananlar
 


MİNİKLER 2013 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI TAMAMLANDI
Türkiye Taekwondo Federasyonu nun 2013 Yılı Faaliyet Programında yer alan Türkiye Minikler Taekwondo Şampiyonası 2-5 Eylül 2013 tarihleri arasında Karaman da yapıldı.

Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi Kampüsü içerisinde yer alan Kapalı Spor Salonu nda yapılan şamiyonaya, 68 İlden 720 bayan 1180 erkek olmak üzere toplam 1900 sporcu katıldı.






































Sonuçlar
1. GÜN SONUÇLARI - 2 Eylül 2013, Pazartesi
Minik Erkekler Minik Bayanlar
27 KG
1. Özgen Karabacak - Konya Selçuklu Bld. SK
2. Deniz Tanrıverdi - İzmir Koçoğlu SK
3. Mahmut Sami Sert - Konya Bld. SK
3. Orkun Yılmaz - Edirne Bld. GSK



33 KG
1. Emre Altun - Ankara Hakan Tkd SK
2. Enver Altınkara - Adana Çukurova Tkd SK
3. Mehmet Mustafa Yayla - Ordu Mor Beyaz SK
3. Halil İbrahim Çakır - İzmir Optimum SK



27 KG
1. Sema Nur Alıcı - Kayseri Yay Tan Say SK
2. Nurcan Alıcı - Kayseri Yay Tan Say SK
3. Büşra Zeyrek - Bursa Osmangazi SK
3. Meryem Akgün - Tekirdağ Çerkezköy SK



33 KG
1. Emine Göğebakan - Çanakkale Anafartalar SK
2. Derya Eşme - Edirne Bld. GSK
3. İrem Açıkgöz - Yozgat Sarıkaya Bld.
3. Aleyna Bursa - Bilecik Bozüyük Hlk. Eğt.



57 KG
1. Vildan Emre - Hatay Öz Şampiyon Tkd. SK
2. Begüm Ermantaş - Tekirdağ Polisgücü SK
3. Leyla Arviş - İstanbul Egemen SK
3. Seda Sema Özeren - Ankara Yalçın Tkd SK



2. GÜN SONUÇLARI - 3 Eylül 2013, Salı
Minik Erkekler Minik Bayanlar
30 KG
1. Samet Çelik - Karaman Performans Tkd. SK
2. Ömer Faruk Özdemir - Kayseri Yay Tan Say SK
3. Alper Tuna Alan - Sakarya Işık Koleji SK
3. Kenan Köroğlu - Mersin Zirve SK



36 KG
1. Kadir Çelikoğlu - Karabük Çınar SK
2. Ömer Faruk Soysal - Sakarya Büyükşehir Bld. SK
3. Emre Alp - İzmir Buca Bld. SK
3. Mehmet Kaan Şenkuru - Antalya Telekom SK



57 KG
1. Enes Akıncı - Ankara Keçiören Bağlum SK
2. Eren Kaçan - Trabzon Pelitli Bld. Yeni SK
3. Ömer Faruk Akgün - Sakarya Şampiyonlar GSK
3. Batuhan Sangur - Adana Akdeniz Kartalı SK
30 KG
1. Melek Polat - Bursa Sağlıkgücü SK
2. Büşra Kaderli - Kastamonu İğdir Lisesi SK
3. Seher Ülkü - Kırklareli GSK
3. Emine Deniz - Gaziantep Şahinbey Hlk. Eğt. SK



36 KG
1. Beyzanur Güngör - Kırklareli SK
2. Ece Ateşova - Kırklareli Ergin SK
3. Sinem Yalap - Kırklareli Ergin SK
3. Vildan Kılıç - Trabzon GSK
3. GÜN SONUÇLARI - 4 Eylül 2013, Çarşamba
Minik Erkekler Minik Bayanlar
40 KG
1. Sefa Altınyüzük - Niğde Dünya SK
2. Alperen Kurhan - Muğla Soyakan SK
3. Abdullah Polat - Ankara EGO SK
3. Yunus Emre Doğan - Konya Meram Bld. SK



45 KG
1. Hayrettin Aslantaş - Gaziantep Şahinbey Hlk. Eğt.
2. Haktan Kalaycı - Erzurum Uzundere Doğa GSK
3. M. Talha Şafak - Konya Meram Bld. SK
3. Yağız Özsalih - Trabzon Pelitli Bld. SK



50 KG
1. Emre K. Ateşli - Tokat Uçtu Savunma SK
2. Melih Yılmaz - Samsun Polisgücü SK
3. M. Alperen Koç - İstanbul Bayrampaşa Bld. SK
3. F. Kadir Doymaz - İzmir Büyükşehir Bld. SK
40 KG
1. Emine Nur Palas - Adana Çalışkan SK
2. Kayra Destan - Balıkesir Tkd GSK
3. Saliha Küçüksolak - Konya GSİM
3. Eda Bülbül - Gaziantep Islahiye SK



45 KG
1. Nuray Olcay - Manisa Akhisar Bld. SK
2. Ayşe Ece Özcan - Ankara Akyıldırım SK
3. Melisa Karasandı - Çorum Sungurlu SK
3. İrem Erdoğan - Ankara EGO SK
4. GÜN SONUÇLARI - 5 Eylül 2013, Perşembe
Minik Erkekler Minik Bayanlar
+57 KG
1. Melih Mete Tozluyurt - Ankara Yalçın Tkd SK
2. Mustafa Faik Özmumcu - Amasya GSK
3. Hasan Furkan Yükçeken - Gaziantep GSK
3. İsmail Koruk - Aydın Güler Tkd SK
50 KG
1. Huri Korkut - Mersin Lider SK
2. Zülal Altın - Antalya Telekom SK
3. Senem Bacaksız - Karaman Yunusemre İ.Ö.O.
3. Esra Uğur - İstanbul Aytan SK



+57 KG
1. A. Zeynep Bahçeci - Kayseri Akademik SK
2. K. Sıla Serttürk- Ankara Polat SK
3. Enise Çetiz - Hatay Mehmet Erişik SK
3. Gülendam Unutmaz- Samsun Kaya SK








06:09:00
2013-09-05
Bu haber  2302  kere okundu Yazıcıya Yolla
YORUMLAR
Bu Habere Yorumunuzu Ekleyin
İsim
E-posta
Başlık
Yorum
       Tüm alanlari doldurmaniz gerekmektedir

Antrenörümüz Erdal Erdoğan

sag_resim_erdogan.jpg (12621 bytes)

 Taekwondo Siteleri

Turkiye Taekwondo Fed.

Sakin Taekwondo

Koyuncu Spor

İstanbul Taekwondo İl Temsilciliği

Performans Taekwondo

Nedim Kuşcu Spor K.

Basar Taekwondo

Yalcın Taekwondo

Untitled Document
 İletişim

İletişim

Hurriyet.www.gazetealemi.com Zaman www.gazetealemi.com Radikal www.gazetealemi.com Milliyet www.gazetealemi.com Bugun www.gazetealemi.com Turkiye www.gazetealemi.com Vatan www.gazetealemi.com Sabah www.gazetealemi.com Yeni Safak www.gazetealemi.com

 Videolu Haberler
 3.Dönem Sınavımızda Önemli Konuğumuz.  Sporcuları İle Beraber B.B.S.K de.
Iletisim   |   Anasayfam yap   |   Sik Kullanilanlara Ekle