İstanbul Pomsea Şampiyonası  02:53  Meb.Yıldızlar İstanbul Şampiyonası Sonuçlandı. 02:48  Para-Taekwondo Türkiye Şampiyonası 02:46  ANALİG YILDIZLAR TAEKWONDO YARI FİNAL SONUÇLARI 02:44  Mısır da 3 Madalya 02:42  Turkish Open 2015 Sonuçlandı. 02:40  Taekwondoda Türkiye Rüzgarı 02:38  1. Avrupa Minikler Şampiyonası Sonuçlandı. 02:35  3. Kulüpler Avrupa Şampiyonu İstanbul Büyükşehir Belediyesi 02:32  Bosna Hersek’te 2’si Altın 6 Madalya  02:30  
Populer Haberler
 
 Çok Yorumlananlar
 


BÜYÜKLER 2014 ŞAMPİYONASI SONUÇLANDI.
Büyükler Türkiye Taekwondo Şampiyonası - Alanya 22 - 27 Şubat 2014 | Atatürk Kapalı Spor Salonu






Büyükler Türkiye Taekwondo Şampiyonası - Alanya
22 - 27 Şubat 2014 | Atatürk Kapalı Spor Salonu





















































 
1. GÜN SONUÇLARI - 22 Şubat 2014
Büyük Erkekler Büyük Bayanlar
63 KG
1. ÖMER RAMAZAN EVEZ - İZMİR ÇİĞLİ BLD SK
2. ORHAN GAZİ GÜLER - İSTANBUL ÜSKÜDAR BLD SK
3. CENK SEVİNÇ - İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD GSK
3. ERDEM YILDIRIM - İZMİR BORNOVA GSK



5. MERT KÖRÇOBAN - İSTANBUL ÜSKÜDAR BLD SK
6. HASAN KAN - ADANA ŞAKİRPAŞA HLK. EĞT SK
7. BAHADIR TAŞTAN - ANKARA ANKARA EGO SK
8. EMRE GENÇ - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
46 KG
1. MERVE YAZICI - SAMSUN FEZA SK
2. DUYGU VATANSEVER - BURSA SK
3. SÜMEYYE İLOĞLU - BURSA GÜRSU BLD SK
3. BÜŞRA GENÇ - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK



5. BURCU ÖZKAN - İSTANBUL CİHAN SK
6. GÜLŞAH DEMİRCİ - İZMİR EFSANE GENÇLİK SK
7. CEREN BİNGÖM - DİYARBAKIR ERTAŞ SK
8. EMEL TUTKU YEŞİLDAL - İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD SK
2. GÜN SONUÇLARI - 23 Şubat 2014
Büyük Erkekler Büyük Bayanlar
58 KG
1. FUATCAN ALDEMİR - ANKARA ULAŞTIRMA SK
2. SERKAN TOK - İSTANBUL ÜSKÜDAR BLD SK
3. HÜSEYİN BEZCİ - ANKARA ULAŞTIRMA SK
3. GÖRKEM SEZER - İZMİR GSİM



5. ÖZGÜR GÜLEN - YALOVA TAEKWONDO SK
6. SERGEN DUYGU - TEKİRDAĞ BLD GSK
7. RECEP YAZICI - TRABZON BORDO MAVİM SK
8. MEHMET FATİH ÖZKÖK - ANKARA ANIL1 SK
49 KG
1. İPEK ÇİDEM - NEVŞEHİR GSİM
2. SEDA KOÇAK - ANKARA SEVEN SK
3. MAKBULE NUR KORUCU - İZMİR GSİM
3. ESRA GÜL - BİLECİK OSMANELİ BLD SK



5. GİZEM ÖZÜTOK - ESKİŞEHİR ÖNCÜ SK
6. ÇİLEM SARIOĞLU - ANKARA ADLİYE SK
7. AYŞE HAZAL BOYANMIŞ - İSTANBUL GOP BLD SK
8. SUDE BURCU - İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD SK
73 KG
1. ŞULE YILMAZ - ANKARA ASKİ SK
2. YAPRAK ERİŞ - ANKARA BÜYÜKŞEHİR BLD ANKARA SPOR
3. NUR CEMRE KAYMAK - MUĞLA FERDİ
3. SONGÜL DİNÇ - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK



5. EMKİN ADIYAMAN - VAN TUŞBA BÜYÜKŞEHİR SK
6. GÖZDE AKBULAK - İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD SK
7. BURCU SAKMAN - HATAY MEHMET ERİŞİK SK
8. BEYZANUR KLIÇ - ANKARA POLAT TAEKWONDO SK
3. GÜN SONUÇLARI - 24 Şubat 2014
Büyük Erkekler Büyük Bayanlar
54 KG
1. MEHMET DOLAŞ - ANKARA ULAŞTIRMA SK
2. HARUN TARHAN - MERSİN ALDEMİR SK
3. HASAN DOĞUÇ - İSTANBUL ÜSKÜDAR BLD SK
3. İBRAHİM ŞİMŞEK - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
5. A. BURAK ŞAHİN - ANKARA MALİYE MİLLİ PİYANGO SK
6. ABDÜLSAMET SANİ - İSTANBUL ÜSKÜDAR BLD SK
7. EVREN KARACA - İSTANBUL ÜSKÜDAR BLD SK
8. KÖKSAL PAYA - İSTANBUL ÜSKÜDAR BLD SK



87 KG
1. MEHMET KORUCU - İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD SK
2. BURAK ESKİ - İSTANBUL BAHÇELİEVLER BLD SK
3. SERKAN FIRAT - İSTANBUL BAYRAMPAŞA YILDIZLAR SK
3. YUNUS ALTUN - İSTANBUL BAĞCILAR BLD SK
5. GÖKHAN ÇÖLGEÇEN - KAYSERİ OLİMPİK SK
6. SAMET TÜRKGÜZELİ - ELAZIĞ GSİM
7. M. RECEP ÇETİNKAYA - BURDUR BUCAK OĞUZHAN SK
8. UĞUR YİĞİT - MALATYA DOĞUŞ SK



53 KG
1. KÜBRA DÜRDANE ÇAKIR - İSTANBUL GOP BLD SK
2. SEDANUR YUMURÇALI - ANKARA BÜYÜKŞEHİR BLD SK
3. MELTEM TOPAL - BURSA BURSA SK
3. MERVE GÜNDOĞAN - İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD SK
5. HÜLYA KAYA - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
6. ŞEYDA BALDIRCI - MERSİN TOROS SK
7. MERVE MERHAMET - İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD SK
8. ŞAFAK NOYAN - İSTANBUL YAVUZ SK



4. GÜN SONUÇLARI - 25 Şubat 2014
Büyük Erkekler Büyük Bayanlar
68 KG
1. BERKAY AKYOL - ÜSKÜDAR BLD SK
2. GÖKHAN COŞAR - ANKARA BÜYÜKŞEHİR BLD ANKARA SK
3. MURAT SARIKUŞ - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
3. ÖMER FARUK BULAK - İSTANBUL ÜSKÜDAR BLD SK



5. TURGAY YILDIRIM - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
6. YUNUS EMRE AYDIN - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
7. HALİS AHMET CAN KILIÇ- İSTANBUL BAĞCILAR BLD SK
8. UMUTCAN ÇALIŞKAN - İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD SK
80 KG
1. BERKCAN SÜNGÜ - İSTANBUL ÜSKÜDAR BLD SK
2. BURAK OZAN KARACA - ANKARA ULAŞTIRMA SK
3. OZAN BERKEN BİNDAK - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
3. ORKUN ATEŞLİ - TOKAT UÇTU SK



5. CELAL KELEŞ - KONYA SELÇUKLU BLD SK
6. NECMİ KARACA - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
7. UĞURCAN LAÇİN - İSTANBUL FERDİ
8. MUHAMMET YÜCEL - MALATYA ESENLİK SK
+73 KG
1. NAFİA KUŞ - ANKARA İLBANK SK
2. AYŞE ASMA - İSTANBUL GOP BLD SK
3. BÜŞRA YILDIZ - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
3. CANAN KURU - ORDU YENİDOĞUŞ SK



5. ESMA KAPLAN - GAZİANTEP POLİSGÜCÜ SK
6. MERVENUR EVCİ - ANKARA SEVEN SK
7. ÖZNUR BAŞARIR - ANKARA SEÇKİNLER SK
8. FATMA NUR KILIÇ - GAZİANTEP NURDAĞI BLD SK
5. GÜN SONUÇLARI - 26 Şubat 2014
Büyük Erkekler Büyük Bayanlar
74 KG
1. RIDVAN AKIN - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
2. MUHAMMET TALHA SARI - ANKARA ULAŞTIRMA SK
3. BERK DÜZ - İSTANBUL YENİGÜN SK
3. MUHAMMET EMİN YILDIZ - ORDU GSK
5. YAKUP DEMİRCİ - ANKARA ULAŞTIRMA SK
6. AYKUT KEMANLI - İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD SK
7. BİLAL ÇERMİ - BURSA KURTULUŞ GSK
8. BURAKCAN ERÖZ - ANKARA İMPARATOR SK



62 KG
1. FULDEN GÖKALP - BURSA OSMANGAZİ BLD SK
2. TUĞÇE MERVE ZİNAL - İSTANBUL GOP BLD SK
3. DAMLA SEZGİN - ANKARA KAN-KA TAEKWONDO SK
3. DİLARA KÖRPEŞ - ANKARA İLBANK SK
5. ESRA ÖZDOĞAN - KAYSERİ YAY TAN SAY SK
6. BURCU ÖZLÜ - BURSA HÜRRİYET GSK
7. ELİF KABİL - BURSA OSMANGAZİ BLD SK
8. KÜBRA OKUR - BURSA SK



67 KG
1. BÜŞRA NUR SEZEK - KONYA SELÇUKLU BLD SK
2. BUSE ŞENTÜRK - ORDU MOR BEYAZ SK
3. EFSA KARACA - ANKARA ULAŞTIRMA SK
3. MÜNEVVER İREM KAVACIK - MERSİN GSK
5. SEDANUR ARSLAN - SAMSUN SAVUNMA SANATLARI GSK
6. EBRU KESKİN - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
7. ŞEHRİBAN AYDINLI - ANKARA EGO SK
8. DİLEK DUMANLI - ANKARA POZİTİF SK



6. GÜN SONUÇLARI - 27 Şubat 2014
Büyük Erkekler Büyük Bayanlar
+87 KG
1. KAAN KILIÇ - İZMİR GSİM
2. ÇAĞRI TANRIKULU - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
3. YASİN BAŞTUĞ - ANKARA ULAŞTIRMA SK
3. SABİT B. KARAKAŞ - ANKARA POLİS AKADEMİSİ SK



5. MEHMET ALİ DAĞLI - ERZURUM SAGLIK GSK
6. ENSAR OĞUZ - İSTANBUL ÜSKÜDAR BLD SK
7. SERDAR GEZİCİ - GAZİANTEP POLİSGÜCÜ SK
8. OSMAN UĞUR KOÇAK - ANTALYA FERDİ
57 KG
1. HANİFE AYAN - ANKARA ADLİYE SK
2. HATİCE KÜBRA İLGÜN - BURSA SAĞLIKGÜCÜ SK
3. ÖZGE YILMAZ - KOCAELİ KAĞITSPOR
3. Z. SULTAN ORTAASYALI - KASTAMONU ORMANSPOR



5. HAVVA BURÇE GÖÇMEZ - İSTANBUL YAVUZ SK
6. ŞEYMA TUNCER - ANKARA ULAŞTIRMA SK
7. A. HÜSEYİN KAHYAOĞLU - ANKARA GHSK
8. KÜBRA ERTEKİN - GAZİANTEP GSK



05:42:00
2014-02-27
Bu haber  2134  kere okundu Yazıcıya Yolla
YORUMLAR
Bu Habere Yorumunuzu Ekleyin
İsim
E-posta
Başlık
Yorum
       Tüm alanlari doldurmaniz gerekmektedir

Antrenörümüz Erdal Erdoğan

sag_resim_erdogan.jpg (12621 bytes)

 Taekwondo Siteleri

Turkiye Taekwondo Fed.

Sakin Taekwondo

Koyuncu Spor

İstanbul Taekwondo İl Temsilciliği

Performans Taekwondo

Nedim Kuşcu Spor K.

Basar Taekwondo

Yalcın Taekwondo

Untitled Document
 İletişim

İletişim

Hurriyet.www.gazetealemi.com Zaman www.gazetealemi.com Radikal www.gazetealemi.com Milliyet www.gazetealemi.com Bugun www.gazetealemi.com Turkiye www.gazetealemi.com Vatan www.gazetealemi.com Sabah www.gazetealemi.com Yeni Safak www.gazetealemi.com

 Videolu Haberler
 3.Dönem Sınavımızda Önemli Konuğumuz.  Sporcuları İle Beraber B.B.S.K de.
Iletisim   |   Anasayfam yap   |   Sik Kullanilanlara Ekle